اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینبرنامه های هک گوشی برای اندروید و ایفونچگونه پیام رسان تلگرام خود را آپدیت

آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام

متاسفانه این روزها یک مشکل در بین کاربران تلگرام به وجود آمده و عده زیادی در مورد آن سوالاتی مطرح کرده‌اند! بنا به ادعای بسیاری از افراد، اکانت تلگرام آن ها هک شده یا توسط شخص دیگری مورد بازبینی قرار می‌گیرد! در ادامه این مطلب قصد داریم به آموزش نحوه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام بپردازیم.

با spy24.ir همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام” در مورد نحوه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام صحبت کردیم، اما این روزها علاوه بر اینستاگرام، صحبت های زیادی در مورد هک تلگرام هم در بین کاربران مرسوم شده و عده زیادی عقیده دارند اکانت تلگرام آن ها هک شده و شخص دیگری به آن دسترسی دارد و می‌تواند پیام های وی را مشاهده کند! اما آیا این امر امکانپذیر است؟

اگرچه هک اکانت تلگرام به سادگی امکانپذیر نیست و تلگرام مراتب امنیتی زیادی برای جلوگیری از بروز مشکلات این چنینی ارائه کرده است، اما با این حال نمی‌توان مدعی شد که هک شدن اکانت تلگرام غیر ممکن است!

بنابراین امکان هک شدن اکانت تلگرام وجود دارد و استفاده از اپلیکیشن های مشابه تلگرام و انجام کارهای ناآگاهانه می‌توانند ریسک هک شدن اکانت تلگرام کاربر را افرایش دهند. اما اگر اکانت تلگرام شما هک شد چه راه حلی پیش رویتان قرار دارد؟

خوشبختانه تحت هر شرایط (حتی بدترین شرایط) هم امکان برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام وجود دارد.

ما در ادامه این مطلب قصد داریم به صورت دقیق تر در مورد نحوه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام صحبت کرده و آموزش های لازم مرتبط با این مسئله را برایتان ارائه کنیم.

چنانچه در مورد هر یک از مراحل و بخش های شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی spy24.ir از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور

(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

چگونه از هک شدن اکانت تلگرام خود جلوگیری کنیم؟

پیش از هر چیز بهتر است به فکر جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام خود باشید. برای اینکه از وقوع این مسئله جلوگیری کنید باید به نکات امنیتی خاصی توجه داشته باشید که پیش از این در مقاله “آموزش جلوگیری از هک تلگرام – Telegram Hack” به صورت جامع در رابطه با این نکات صحبت کردیم. بنابراین توصیه می‌کنیم به منظور آشنایی با نحوه جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام خود حتما مقاله مذکور را با دفت مطالعه و مراحلی که در آن شرح داده شدند را انجام دهید. فراموش نکنید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است!

آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام

اما اگر کار از کار گذشت اکانت تلگرامتان هک شد چه راه حلی پیش رویتان قرار دارد؟ چگونه باید نسبت به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام وارد عمل شد؟ خوشبختانه برای انجام این کار راه حل هایی وجود دارند که مطمئن باشید مشکلتان را برطرف خواهند کرد. در ادامه به شرح دقیق تری این راه حل ها می‌پردازیم.

قدم اول: فعال سازی تایید هویت دو مرحله‌ای (Two-Step Verification)

پیش از هر اقدامی توصیه می‌کنیم قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ ای اکانت تلگرام خود را فعال نمایید. با فعال کردن این ویژگی هر فردی که بخواهد در اکانت شما لاگین شود باید علاوه بر ارائه کد اختصاصی که به تلگرام یا شماره تماس شما ارسال می‌شود، کد امنیتی دومی که نحوه ارسال آن توسط شما تعیین خواهد شد را هم ارائه کند و از لایه امنیتی دوم هم برای لاگین شدن در اکانتتان عبور نماید.! بنابراین با فعال کردن قابلیت Two-Step Verification (تایید هویت دو مرحله‌ای تلگرام) تقریبا احتمالا هک شدن اکانت تلگرام شما به ۰ درصد می‌رسد. اما چطور این قابلیت را فعال کنیم؟ برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
 • گزینه Two-Step Verification را انتخاب کنید.
 • گزینه Set Additional Password را انتخاب کنید.
 • رمز عبور یا پسورد مد نظرتان را وارد کنید و آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید.
 • بار دیگر پسورد وارد شده را تکرار و آیکون تیک گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس نمایید.
 • (اختیاری) در این مرحله برای پسورد خود یک هینت (Hint) یا “راهنما” تعیین کنید. می‌توانید بدون نوشتن هیچ متنی و تنها با لمس آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه از تکمیل این بخش صرف نظر کنید.
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید. این آدرس ایمیل باید همواره در دسترس شما باشد، چرا که نقش ایمیل ریکاوری را ایفاء می‌کند.
 • پس از وارد کردن آدرس ایمیل، آیکون تیک موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه OK را انتخاب کنید.
 • حال باید به آدرس ایمیل ریکاوری که تعیین کردید مراجعه نمایید و وارد ایمیلی شوید که از سوی تلگرام برایتان ارسال شده است.
 • بر روی لینک فعال سازی ایمیل کلیک کنید و کمی منتظر بمانید تا صفحه‌ای با پیغام Success! Two-Step Verification in now enabled نمایان شود.

بدین ترتیب قابلیت Two-Step Verification (تایید هویت دو مرحله‌ای تلگرام) فعال می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت و نحوه استفاده از آن توصیه می‌کنیم حتما مقاله “فعال سازی تایید دو مرحله ای تلگرام (Two-Step Verification)“ را مطالعه کنید. بعد از اینکه قابلیت مذکور را در اکانت تلگرام خود فعال کردید، مراحلی که در بخش بعد (قدم دوم) شرح داده‌ایم را طی کنید تا برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام شما با موفقیت انجام شود.

قدم دوم: حذف دستگاه های ناشناس از Active Sessions

تلگرام در منوی تنظیمات امنیتی اپلیکیشن پیام رسان خود گزینه ای تحت عنوان Active Sessions یا “نشست های فعال” را ارائه کرده که به موجب آن می‌توان لیست تمام دستگاه های متصل به اکانت را مشاهده کرد. برای مثال اگر اکانت تلگرام شما هم در گوشی و هم در تبلت‌تان فعال باشد، با مراجعه به بخش Active Sessions نام تبلت و گوشی خود را در لیستی مشاهده خواهید کرد. این موضوع بدان معناست که اکانت تلگرام شما در دو دستگاه نام برده شده فعال بوده و در حال استفاده است.

بنابراین اگر فرد ناشناس یا هکری در اکانت شما وارد شده باشد و در حال استفاده از آن بوده یا بنا به هر دلیل چت های شما را بخواند، نام دستگاه وی در لیست Active Sessions ارائه خواهد شد. در این شرایط برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام خود کافیست به منوی تنظیمات Active Sessions مراجعه کرده و دستگاه ناشناس را از لیست ارائه شده حذف کنید یا گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب و اکانت تلگرام خود را در تمام دستگاه هایی که فعال است غیر فعال نمایید. برای دسترسی به منوی تنظیمات Active Sessions تلگرام کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
 • گزینه Active Sessions را انتخاب کنید.

گزینه Terminate All Other Sessions را انتخاب نمایید و با غیر فعال شدن اکانت خود در تمام دستگاه های دیگر (به غیر از دستگاهی که هم اکنون از آن استفاده می‌کنید) موافقت به عمل آورید. بدین ترتیب اگر فردی بنا به هر دلیل توانسته باشد وارد اکانت تلگرام شما شود، دسترسی وی قطع خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با تنظیمات بخش Active Sessions تلگرام توصیه می‌کنیم حتما مقاله “بررسی لیست دستگاه های متصل به اکانت تلگرام (Active Sessions)“ را مطالعه کنید.

نکته: در برخی موارد دیده شده که کاربران نمی‌توانند دستگاه های متصل به اکانت تلگرام خود را از طریق منوی تنظیمات Active Sessions حذف کنند و وقتی دستگاهی را انتخاب می‌کنند با ارور خاصی مواجه می‌شوند. اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید از مقاله “مشکل حذف دیوایس در Active Sessions تلگرام (نشست‌های فعال)“ کمک بگیرید یا تماسی با کارشناسان واحد پشتیبانی spy24 برقرار کرده و از آن ها راهنمایی بخواهید.

با انجام مراحل فوق به احتمال بسیار بالا پروسه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام شما با موفقیت انجام می‌شود. از آنجایی که در مرحله قبل قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای را برای اکانت خود فعال کرده بودید، بنابراین حتی اگر هکر یا فرد سودجو بتواند کد امنیتی ارسالی تلگرام برای لاگین شدن در اکانت شما را داشته باشد، باز هم قادر به ورود به اکانت شما نخواهد بود چون نمی‌تواند از لایه امنیتی دومی که در مرحله قبل تعیین کردید عبور کند. اما اگر با انجام مراحل فوق همچنان مطمئن هستید که هکر یا فرد سودجویی به اکانت تلگرام شما دسترسی دارد باز هم نگران نباشید چون راه حل دیگری هم برای رفع این مسئله توسط تلگرام ارائه شده است که در بخش بعد بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنیم.

قدم سوم: مکاتبه با تلگرام برای بازیابی اکانت هک شده

راه حل آخری که به منظور برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام پیش رویتان قرار دارد مربوط به مکاتبه با پشتیبانی این مسنجر می‌شود. تلگرام به طور اختصاصی فرومی را ارائه کرده که از طریق آن شما می‌توانید گزارش هر مشکلی که برای اکانت تلگرامتان ایجاد شده (از جمله هک شدن اکانت) را برای پشتیبانی تلگرام ارسال کنید و سایر مراحل کار را به تلگرام و تیم آن بسپارید. برای مکاتبه با تلگرام برای ارائه گزارش هک شدن اکانت خود و درخواست آن مراحل زیر را طی کنید:

 • با کلیک بر روی این قسمت به فروم اختصاصی که تلگرام برای ارسال مشکلات کاربران ارائه کرده است مراجعه کنید.
 • در فیلد Please describe your problem مشکل خود را شرح دهید و اشاره کنید که اکانت تلگرام شما هک شده و در پی بازیابی آن هستیم. دقت کنید که نحوه مکاتبه شما و بیان مسئله و مشکل ایجاد شده در این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر با زبان انگلیسی آشنایی ندارید، توصیه می‌کنیم حتما با کارشناسان واحد پشتیبانی spy24 تماس گرفته و از آن ها برای مکاتبه کردن با تلگرام و بازیابی اکانت هک شده تلگرام خود کمک بخواهید.
 • در فیلد Your phone number شماره تماسی که اکانت تلگرام شما به آن متصل است را وارد کنید.
 • در فیلد Your email هم باید آدرس ایمیل خود را ارائه کنید.
 • اکانت هک شده اینستاگرام

در نهایت بر روی گزینه Submit کلیک کنید تا پیغام شما برای پشتیبانی تلگرام ارسال شود. عموما پشتیبانی تلگرام ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ شما را ارسال می‌کند. در این شرایط شاید لازم شود تا مکاتباتی با تلگرام داشته باشید و اطلاعاتی را برای آن ها ارائه کنید تا تلگرام پشتیبانی تلگرام مطمئن شود که شما صاحب اکانتی که مدعی کرده‌اید هستید. اگر فکر می‌کنید برای انجام این مکاتبات چندان تسلط لازم به زبان انگلیسی را ندارید، کافیست تماسی با کارشناسان واحد پشتیبانی spy24 برقرار کرده و از آن ها بخواهید تا برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام را برایتان انجام دهند.

هک اکانت تلگرام

هک اکانت تلگرام

حتما بخوانید:
تعویض قاب شکسته Galaxy S10+ | spy24

اکانت هک شده اینستاگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام پرداختیم. چنانچه در مورد هر یک از مراحل و بخش های شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی spy24 از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

نوشته آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده تلگرام اولین بار در spy24. پدیدار شد.

هک تلگرام | چگونه تلگرام را هک کنیم؟ | هک تلگرام با ربات

اگر به دنبال روش هک تلگرام هستید و می‌خواهید تلگرام کسی را هک کنید. یا اگر به شما گفته اند که اکات تلگرام شما را هک کرده و قصد اخاذی داشتند. حال به هر دلیل معقول یا غیر معقولی باید به شما بگویم هک تلگرام غیر ممکن است. عملا هیچ ربات هک تلگرامی نوشته نشده است. بهتر است بگوییم هیچ برنامه نویسی نتوانسته هک تلگرام را انجام دهد. بنابراین به دنبال جدیدترین روش هک تلگرام فضای وب را زیر و رو نکنید. اگر قرار بود هک تلگرام را با استفاده از آموزش تصویری هک تلگرام بیاموزید که دیگر امنیت در فضای مجازی معنایی نداشت! بنابراین به شما اطمینان می‌دهم که هک تلگرام با آیدی، هک تلگرام با شماره تلفن یا حتی برنامه هک تلگرام plc غیر ممکن است. در ضمن هیچ برنامه هک تلگرام برای گوشی اندروید نوشته نشده است. اما…

اما شما می‌توانید خودتان اجازه دسترسی به شخص دیگری را بدهید. خودتان تصمیم بگیرید که فرد دیگری به تلگرام گوشی شما دسترسی داشته باشد. گاهی اوقات این موضوع به دلیل عدم دانش و آموزش تحت عنوان هک تلگرام برداشت می‌شود. ما در این آموزش تصویری هک تلگرام را به شما آموزش نمی‌دهیم بلکه، مقابله و پیشگیری از دسترسی به تلگرام را به شما آموزش می‌هیم. با ما همراه باشید تا تلگرام خود را ایمن سازید و اصطلاحا از هک تلگرام خود جلوگیری کنید.

روش‌های هک تلگرام که غیر ممکن است:

 • هک تلگرام با آیدی
 • برنامه هک تلگرام plc
 • هک تلگرام با شماره تلفن 
 • جدیدترین روش هک تلگرام
 • آموزش تصویری هک تلگرام
 • ربات هک تلگرام(بیشتر شبیه به یک شوخی است تا واقعیت!)
 • ربات هک تلگرام واقعی(مگه ربات هک تلگرام غیر واقعی هم داریم؟!)

از خیال تا واقعیت هک تلگرام با آیدی

هک کردن تلگرام چگونه ممکن است؟

همان گونه که گفتیم هک کردن تلگرام عملا غیر ممکن است و افرادی که تحت عنوان هکر تلگرام از شما پول مطالبه می‌کنند. تا به شما نحوه هک کردن تلگرام را آموزش دهند. یا به دروغ به شما می‌گویند که به طریقه هک تلگرام آشنایی دارند. یا حتی می‌گویند هک تلگرام رایگان انجام می‌دهند. کاملا کذب و دروغ بوده و تنها هدف سو استفاده از افراد بیان می‌شود. 

هک تلگرام خواسته بسیاری از افراد است. افراد با دلایل متفاوت تمایل به هک تلگرام با ایدی یا شماره تلفن را دارند حتی در مواردی به دنبال ربات هک تلگرام هستند، اما نکته آن است که هک تلگرام مقدور نیست. سالانه تلگرام مسابقه‌هایی برگذار می‌کند و در آن جوایز چند صد هزار دلاری به هکر می‌دهد که بتواند کار هک کردن تلگرام را انجام دهد. حال در این میان برخی وعده هک تلگرام می‌دهند تا بتواند برای خود درآمدی نامشروع ایجاد کنند. هک کردن تلگرام غیر ممکن و مضحک است. حال چه برسد به اینکه ربات هک تلگرام وجود داشته باشد. تا کنون هیچ برنامه نویسی نتوانسته هک تلگرام را انجام دهد.

جدیدترین روش هک تلگرام

یعنی هک کردن تلگرام غیر ممکن است؟

حال شاید این پرسش را از خودتان بپرسید که واقعا نمی‌شود تلگرام را هک نمود. پاسخ به این پرسش این است که می‌توان به تلگرام شخص دیگری دسترسی داشت اما این به معنی هک تلگرام نیست. زیرا باید خود شخص دارنده اکانت تلگرام به شما اجازه دسترسی بدهد. 


چگونه از هک تلگرام پیشگیری کنیم؟

شاید برایتان سوال باشد وقتی این همه گفتیم هک تلگرام غیر ممکن است پس چرا روش‌های پیشگیری آن را می‌خواهیم برایتان آموزش دهیم؟ بله هک تلگرام غیر ممکن است. اما روش‌هایی وجود دارد که شخص می‌تواند به تلگرام شما دسترسی داشته باشد. ما به شما روش‌های عدم دسترسی به تلگرام را آموزش می‌دهیم. که در بین کاربران به هک تلگرام معروف است.

رعایت کردن نکات امنیتی زیر می‌تواند سطح امنیت حساب تلگرام شما را افزایش دهد(به اصطلاح از هک تلگرام پیشگیری نمایید):

 • فعال کردن تایید دومرحله‌ای(Two Step Verfication)

این تنظیمات امنیتی مهم ترین قسمت امنیت حساب کاربری در تلگرام محسوب می‌شود، با تنظیم و فعال سازی آن درصورت استفاده از اکانت‌تان در هردستگاه دیگری پس از وارد کردن شماره و کدتایید، نیاز مند ورود رمزعبور یا همان تایید دومرحله‌ای هستید. که این تنظیم امنیتی جلوی بسیاری از هکرها را می‌گیرد. 

نحوه فعال سازی کد دو مرحله‌ای پیشگیری از هک تلگرام: 

به منوی setting بروید، گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.

سپس گزینه Two-Step Verification را انتخاب نمایید.

همانند تصویر گزینه Set Additional Password را انتخاب کنید.

رمز عبور مورد نظر خود را وارد نمایید. پیشنهاد من به شما استفاده از رمز عبور بین ۵ تا ۱۲ کاراکتر “حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، علائم خاص و اعداد” به صورت همزمان است.

بعد از نوشتن رمز عبور تیک تایید را بزنید. در مرحله بعد تایید رمز عبور مرحله قبل از شما خواسته می‌شود. بعد از وارد نمودن دوباه رمز عبور، از شما یک راهنما یا Hint برای مواقعی که پسورد یادتان می‌رود درخواست می‌شود. 

بعد از واردکردن Hint تیک تایید را بزنید، در نهایت از شما ایمیل درخواست می‌شود. ایمیل وارد شده برای زمانی است که پسورد ورود به تلگرام خود را فراموش نموده اید و به وسیله ایمیل می‌توانید پسوورد خود را بازیابی نمایید.

نکته۱: حتما ایمیل فعال وارد کنید(ایمیل غیرفعال یا اشتباه نزنید)

نکته۲: می‌توانید از این قسمت با زدن دکمه skip عبور کنید.

نکته۳: توصیه من به شما، وارد کردن ایمیل است. زیرا در بیشتر مواقع نیاز می‌شود.

پس از وارد کردن ایمیل و زدن تیک تایید از شما درخواست می‌کند ایمیل خود را چک کنید.

به ایمیل خود رفته، روی لینک تایید که تلگرام برای شما ارسال کرده است کلیک نمایید.

پس از کلیک برروی لینک، پیام موفقیت آمیز بودن عملیات را مشاهده می‌کنید. 

فعال کردن پسورد محلی(local password)

این پسورد به صورت محلی و برروی اکانت تلگرام فعال می‌شود به شما این اجازه را می‌دهد اگر گوشی شما به صورت ناخواسته قفل امنیتی نداشت و شخصی به سراغ تلگرام شما رفت، قبل از ورود از شخص تقاضای پسورد کند.

برای فعال سازی پسوورد محلی تلگرام

در همان بخش Privacy & Security گزینه passcode lock را انتخاب کنید.

دکمه فعال سازی را فشار دهید. در کادر جدید یک پین چهار رقمی وارد کنید. درصورتیکه مایلید پسورد شما ترکیبی از حروف و عدد باشد از بالای صفحه سمت چپ، کشویی pin را به password تغییر دهید.

پس از تایید رمزعبور خود مجددا درپنجره جدید رمز عبور خود را وارد کنید.

و درپایان برروی تیک تایید کلیک کنید.

بازیابی اکانت تلگرام

بازیابی اکانت تلگرام برای زمانی است که شخص دیگری به هر طریقی به اکانت تلگرام شما دسترسی پیدا کرده است. شما در جهت خارج شدن از این حالت باید نکات زیر را در نظر بگیرید. مواردی بسیار مهم هستند که باید به سرعت اقدام به برطرف نمودن آن‌ها کنیم. در صورتی که در اولین زمان ممکن به بازیابی اکانت تلگرام خودمان نپردازیم، امکان روی دادن موردی مانند گفتگو از سوی ما با مخاطبان تلگرام‌مان، درخواست پول از آن‌ها وجود دارد. 

چگونه از هک تلگرام خارج شویم

تلگرام برای رفع مشکل در بخش پشتیبانی فرمی را قرار داده است که باید از طریق آن اعلام کنید، حسابتان هک شده است. تلگرام مواردی مثل شماره همراه و ایمیل شما را بررسی می‌کند، در صورت صحیح بودن و تغییر ندادن اطلاعات پروفایل توسط هکر، یک ایمیل یا پیامک شامل یک کد ۴ رقمی به تلفن همراه تان فرستاده می‌شود که طی مدت مشخص باید وارد اکانت تلگرام خود شوید. بهتر است در ابتدا بدانید هکرها، چگونه وارد اکانت شما می‌شوند تا بتوانید بازیابی اکانت هک شده تلگرام را به درستی انجام دهید.

هکرها به دو روش اکانت تلگرام شما را مورد حمله قرار می‌دهند:

در اینجا به دو روش مرسوم که هکرها وارد اکانت تلگرام شما می‌شوند اشاره می‌کنیم.

 • روش اول: نصب نرم افزار جاسوسی بدون آگاهی شخص

فرد نفوذگر بدون اطلاع کاربر، نرم افزاری روی گوشی تان نصب می‌کند؛ و یا با نصب برخی از برنامه‌ها و بازی‌های رایگان، این فایل‌ها به صورت پنهان وارد گوشی شما می‌شود؛ و یا از طریق مشاهده یک وب‌سایت از مرور گر موبایلتان، دیدن یک ایمیل به فرمت ‌HTML یا با کلیک‌کردن یک پنجره بازشونده (pop-up) آغاز می‌شوند؛ و شما متوجه آن‌ها نخواهید شد.

برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام، ابتدا از دسترسی فیزیکی به گوشی خود جلوگیری نمایید. برای حذف این برنامه مخرب در گوشی اندرویدی خود، به بخش Setting -> Application Manager مراجعه و لیست برنامه‌ها را بررسی نمایید. البته دقت کتید که برخی از برنامه‌ها به صورت پیش فرض بر روی موبایل هوشمند شما نصب شده است و در آخر بهتر است همیشه به یک متخصص مراجعه نمایید.

 • روش دوم: فیشینگ برای تلگرام

گاهی حملات فیشینگ با ارسال پیامی حاوی کد ۵ رقمی صورت می‌گیرد. در این حالت دو اتفاق ممکن است رخ دهد که برای بازیابی اکانت هک شده تلگرام، هر دو تقریبا یک راه حل دارند:

در حالت اول، هکر تلگرام به صورت خاموش و نامحسوس وارد تلگرام شما شده و با دوستان یا آشنایان تان صحبت می‌کند و به سرعت گفتگوها را پاک کرده و ردی از خود بجای نمی‌گذارد که با دیدن عبارت You are Typing در لیست گفتگوهای تلگرام، می‌توانید متوجه این موضوع شوید. در این صورت می‌بایست به مسیر:

Setting -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب نمایید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه‌های دیگر Log Out شده و دیگر کسی بجز خودتان دسترسی نداشته باشد.

و حالت خطرناک تر، آن است که این هکر، برای تلگرام شما کد امنیتی یا همان Pass Code گذاشته باشد و دسترسی شما را به اکانت تلگرام خود محدود می‌نماید.

دراین حالت، تنها می‌توانید پیام‌هایی را که به شما ارسال می‌شود در نوار اعلان‌ها یا همان Notifications Bar مشاهده نمایید.

در گوشی اندرویدی مسیر

 Settings -> Apps -> Download -> Telegram -> Clear Data

و در آیفون، مسیر

 Settings -> General -> Usage -> Show all Apps -> Telegram -> Delete App

را دنبال نمایید. حال برنامه را دوباره نصب و راه اندازی کنید.

پس از دریافت کد از طریق پیامک، آن را در قسمت مربوطه، وارد نمایید. به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که از شما Password می‌خواهد.

گزینه Forgot password را انتخاب و در پنجره‌ای که با پیام ارسال ایمیل باز می‌شود Ok کنید.

اگر ایمیل مندرج در این پنجره، ایمیل خودتان بود به حساب ایمیل خود رفته و کد ۶ رقمی ارسالی از تلگرام را وارد نمایید.

و به محض ورود به اکانت تلگرام خود به مسیر:
Settings -> Privacy and Security -> Active Sessions بروید و گزینه Terminate all Other Sessions را انتخاب کنید تا برنامه تلگرام در تمام دستگاه‌های دیگر Log Out شود. ولی اگر ایمیل مندرج در پنجره باز شده متعلق به شما نبود و هک کننده آینده نگر، مراحل تایید دو مرحله ای یا همان Two-Step Verification را طی کرده بود، Ok کرده و پیام آبی رنگ ?Having trouble accessing your e-mail *********@gmail.com را انتخاب کنید.

در این صورت، تمامی گفتگوها، مخاطبین و هر آنچه که شما تاکنون در اکانت تلگرام خود داشته‌اید بصورت غیر قابل بازگشت پاک می‌شود، در مقابل شما اکانت تلگرام خود را پس گرفته‌اید.

جمع بندی مقاله هک تلگرام

امیدواریم این مقاله که پیرامون هک تلگرام و بازیابی اکانت تلگرام بود، به شما در راستای، راستی سنجی گفته‌های بسیاری از افراد یاری برساند. در صورت داشتن هر گونه دیدگاه و پرسش، می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید.


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا