اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینآموزش شناخت انواع هک و روش های مقابلهآیا اینستاگرام من هک شده است؟!دانلود برنامه شنود صداروش عالی برای ردیابی گوشیهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

آموزش هک تلفن همراه (موبایل) با روش های مختلف به SPY24 همراه فیلم آموزشی

هک موبایل -آموزش روش های هک گوشی همسر یا فرزند – آموزش هک گوشی از طریق بلوتوث اگر تا به حال در گوگل عباراتی همچون آموزش هک گوشی یا هک موبایل را سرچ کرده باشید، حتما دیده اید که با تعداد زیادی از صفحات رو برو می شویم که هر کدام به شکلی سعی در آموزش هک گوشی به روش های مختلف دارند.

هک گوشی همسر یا فرزند

اما سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که واقعا به چه روشی می توان به هک گوشی دیگران پرداخت؟

امروز در ادامه مطلب به این سوال پاسخ خواهیم داد اما قبل از آن باید با انگیزه هایی که برای هک وجود دارد آشنا شوید.

به طور کلی برای یادگیری آموزش هک گوشی دو انگیزه وجود دارد.

اول اینکه شخصی بخواهد با هک گوشی خود از شر یک سری محدودیت ها خلاص شود و دوم اینکه بخواهد با هک تلفن همراه شخصی دیگر، به اسناد و یا اطلاعاتی که نیاز دارد دسترسی پیدا کند. در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد و به آموزش هک گوشی خواهیم پرداخت.

انگیزه هک گوشی همسر یا فرزند

گاهی ممکن است پیش بیاید که شرایط زندگی یا کاری شما ایجاب کند که مراقب همه اشخاص دوروبرتان باشید.

به طور مثال اگر احساس کنید که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید از رموز زندگی اعضای خانواده خود با خبر شوید، تنها راهی که شاید به نظر شما برسد، هک گوشی همسر، فرزند و یا کارمندانتان باشد.

البته باید طوری این عمل انجام شود که کسی از آن با خبر نشود. اما چطور می توان تلفن همراه یک نفر را بدون اینکه خودش متوجه شود، هک کرد و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کرد؟

هک موبایل با نرم افزار SPY24

هک گوشی به معنی دسترسی غیر مجاز به اطلاعات طبقه بندی گوشی، اعم از پیام ها، شنود مکالمات، موقعیت مکانی، گالری، لیست تماس ها و هر نوع اطلاعات دیگری است که کاملا به صورت مخفی بوده و مالک گوشی از آن اطلاعی نداشته باشد.

امروزه همانقدر که امنیت دستگاه های تلفن همراه افزایش پیدا کرده است، روش های نفوذ و هک نیز پیشرفت داشته است و روش های جدیدی برای هک گوشی افراد مختلف معرفی شده است که برخی از آن ها اصلا پیچیده نبوده و چند مرحله ساده دارند که هر کسی می تواند آن را انجام دهد.

روش های هک گوشی

انواع مختلفی برای هک تلفن همراه دیگران وجود دارد که بسته به گوشی و لایه های امنیتی که خود فرد برای حفظ امنیت اطلاعاتش از آن ها استفاده می کند، ممکن است.

متفاوت باشد. یک نکته را همیشه باید در خاطر بسپارید: “همه دستگاه های کامپیوتری قابلیت هک شدن را دارند! تنها باید روش این کار را پیدا کرد.” پس به صرف اینکه شما از یک دستگاه ایمن استفاده می کنید و یا از نرم افزارهای محافظتی همچون آنتی ویروس استفاده می کنید، نباید شما را نسبت به امنیت اطلاعاتتان مغرور کند.

ما در اینجا چند مورد از شایع ترین و محبوب ترین روش هایی که هکرها برای نفوذ به گوشی دیگران از آن استفاده می کنند اشاره خواهیم داشت و با یکدیگر روش انجام آن را مورد بررسی قرار می دهیم. با ما در ادامه همراه باشید.

حمله از طریق وای فای

یکی از محبوب ترین روش های هک سیستم های هوشمند، استفاده از نقاط اتصال وای فای می باشد. این حمله بیشتر در مکان هایی رخ می دهد که در آن وای فای رایگان یا عمومی وجود دارد. در این نوع حمله، هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص، در شبکه وای فای ظاهر می شود و برای سایر کسانی که در آن شبکه هستند پیام هایی ارسال می کند و از طریق این پیام ها آسیب پذیری مناسب را پیدا کرده و دستگاه مورد نظر خود را هک می کند.

برنامه هایی مانند Droidsheep از جمله برنامه هایی هستند که به طور خاص برای شنود ترافیک شبکه از آن بهره می گیرند و معمولا در شبکه های وای فای عمومی، مورد استفاده هکرها قرار می گیرند تا بتوانند به تمامی پیام های ارسالی در کانال دسترسی پیدا کرده و در نهایت پیام های رمز نشده را دریافت کنند.

آموزش هک گوشی از طریق بلوتوث

استفاده از بلوتوث یکی دیگر از روش های هک گوشی می باشد. بلوتوث جزء اولین قابلیت هایی است که در گوشی های نه چمدان هوشمند قرار داده شد و تا کنون نیز تمام گوشی ها و دستگاه های هوشمند از این فناوری بهره میگیرند. امروزه از بلوتوث بیشتر برای اتصال دستگاه های همجوار و گجت ها به گوشی موبایل استفاده می شود. بلوتوث به همان اندازه که کاربردی است به همان اندازه نیز ناامن است. حملات مبتنی بر بلوتوث آنقدر زیاد هستند که خود دسته بندی های مختلفی را شامل می شوند و اخیرا یک روش خاص برای هک از طریق بلوتوث نیز کشف شده است.

 • Bluejacking: حمله ای است که در آن هکر فقط می تواند تعداد بی شمار درخواست به گوشی شما ارسال کند و در نقش اسپم ظاهر شود.
 • Bluesnarfing: در این حمله نیز هکر با بهره گیری از نرم افزارهای خاص مانند Bluetooth OBEX به اطلاعات گوشی شما می تواند نفوذ پیدا کند.
 • Bluebugging: حمله ای خطرناک است که امروزه اکثر گوشی های موبایل به روش مقابله با آن مجهز شده اند. در این حمله هکر می تواند کنترل همه یا قسمتی از گوشی را بدست بگیرد.
 • آموزش هک گوشی از طریق بلوتوث

هک گوشی از طریق کالی لینوکس – هک موبایل با نرم افزار SPY24

کالی لینوکس نسخه ای از سیستم عامل لینوکس است که توسط متخصان امنیتی برای انجام عملیات تست نفوذ و جرم یابی قانونی دیجیتال یا توسط هکرها برای انجام عملیات نفوذ، هک و کرک به کار برده می‌شود. کالی لینوکس حاوی بیش از ۳۰۰ برنامه تست نفوذ نصب شده با هدف تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر انواع سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. باید بدانید که با لینوکس تنها می توان به گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید هستند نفوذ کرد. در ادامه به آموزش هک گوشی با کالی لینوکس خواهیم پرداخت.

برای این که هکر بتواند گوشی اندرویدی را هک نماید، ابتدا باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود نصب کند. بعد از نصب آن با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس اقدام به فراخوانی برنامه msfvenom می کند. با استفاده از این ابزار، هکر شروع به ساخت یک برنامه هک اندروید به صورت APK می نماید. برای ساخت چنین ابزاری هکر فقط باید دستور زیر را در محیط ترمینال لینوکس وارد کند.

در دستور فوق هکر به جای عبارت LHOST می تواند از آدرس آی پی خودش و در قسمت LPORT از پورت اینترنت خودش استفاده کند. Name.apk نام ابزاری است که هکر آن را می سازد تا با آن بتواند گوشی اندرویدی را هک کند.

بعد از انجام مراحل بالا باید تعدادی از دستورات مختلف را وارد ترمینال نماید.

در این مرحله کار تقریبا تمام است و هکر باید به طریقی فرد موردنظر خود را مجاب کند تا برروی برنامه ای که ساخته است، کلیک کند. پس از کلیک فرد قربانی تمام اطلاعات موجود در گوشی او برای هکر ارسال می شود.

همانطور که مشاهده کردید در این روش هکر نیازی به یادگیری برنامه نویسی و استفاده از آن ندارد و تنها از طریق دنبال کردن یک سری قواعد و دستورات هر شخصی قادر خواهد بود با استفاده از یک سیستم عامل کالی لینوکس گوشی اندروید موردنظر خود را هک نماید.

هک موبایل با بدافزار

یکی از ساده ترین روش ها برای هک هر نوع دستگاه هوشمندی استفاده از بدافزار ها یا به عبارتی برنامه های هک می باشد. برنامه های هک توسط هکرها به طریقی بر روی گوشی یا کامپیوتر هدف نصب می شوند و پس از نصب آن شروع به ارسال تمام اطلاعات موجود در گوشی برای هکر می کنند. این برنامه ها گاهی برای هک یک قسمت خاص از گوشی طراحی می شوند، مثلا برای هک تلگرام یا هک پیامک ها طراحی و نوشته می شوند، اما برخی از برنامه ها نیز هستند که می توانند تمام اطلاعات گوشی را حتی آنهایی که پنهان یا پاک شده اند را برای هکر ارسال کنند.

در ادامه برخی از این برنامه ها را برای شما معرفی خواهیم کرد تا با روند کار آنها آشنا شوید.

هک گوشی اندروید با برنامه AndroRAT

یکی از این نرم افزار هایی که برای هک گوشی اندروید طراحی شده است برنامه AndroRAT نام دارد. نام این نرم افزار مخفف عبارت دسترسی از راه دور به دستگاه اندرویدی می باشد.

برنامه AndroRAT یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های هک اندروید می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد و می تواند از راه دور با هک گوشی طرف مقابل، اقدام به ارسال Sms ، مخاطبین و حتی موقعیت فرد قربانی کند. این برنامه حتی قادر است با استفاده از دوربین جلو یا پشت گوشی، بدون اینکه طرف مقابل چیزی بفهمد، اقدام به تصویر برداری نماید.

اموزش برنامه hackode

Hackode: جعبه ابزار هکر یک برنامه کاربردی برای تستر نفوذ، هکرهای اخلاقی، مدیر فناوری اطلاعات و حرفه ای امنیت سایبری برای انجام وظایف مختلف مانند شناسایی، اسکن کردن سوء استفاده و غیره است.
این برنامه شامل ابزارهای مختلف مانند:
* شناسایی
* Google Hacking
* Google Dorks
* که است
* اسکن کردن
* پینگ
* Traceroute
* جستجوی DNS
* IP
* MX Records
* DNS حفاری
* بهره برداری می کند
* امنیت RSS Rss

هک موبایل :
این برنامه هنوز در نسخه بتا است. ما به زودی نسخه کامل آن را با برخی ابزارها و ابزارهای بهتر منتشر خواهیم کرد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر.

این اپ به متخصص های شبکه و ادمین های شبکه ها توانایی هایی را می دهد که بدون شک تصور انجام آنها با گوشی اندرویدی را نمی توانند بکنند. لیست توانایی های این برنامه:

 • Reconnaissance
 • DNS lookup
 • IP
 • MX Records
 • DNS Dig
 • Exploits
 • Security RSS Feed
 • Google Hacking
 • Google Dorks
 • Whois
 • Scanning
 • Ping
 • Traceroute

هک گوشی با برنامه Hackode

Hackode برنامه دیگری است که می توانید با آن به هک گوشی شخص مورد نظر خود بپردازید. این برنامه مجموعه ای از ابزار مختلف را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که در سه حالت قابل استفاده می باشد. حالت کشف ، اسکن و امنیت سه حالتی هستند که این نرم افزار می تواند در آنها شروع به کار کند. این برنامه بیشتر برای کمک به کارشناسان امنیت و با هدف شناسایی نقاط ضعف سیستم و برنامه ها طراحی و ساخته شده است. اما از آنجا که این ابزار ها همانند یک چاقوی دولبه عمل می کنند، می توان به عنوان ابزار هک نیز از آنها استفاده کرد.

هک گوشی با برنامه Hackode
آموزش هک تلفن همراه (موبایل) با روش های مختلف به SPY24 همراه فیلم آموزشی 3

‏‏اپلیکشن راه نفوذ

دانلود برنامه

‏برنامه ای است که  راه های نفوذ دشمنان بر سبک زندگی ، فرهنگ ، ارزش ها ، باور ها ، عقاید و امنیت ما را به مخاطبان آموزش می دهد .
‏این اپلیکیشن شامل بخش های زیر است:
‏- نفوذ در باورها و ارزش‌ها
‏- نفوذ در هنر و رسانه
‏- نفوذ در سبک زندگی
‏- نفوذ در سیاست
‏- نفوذ در اقتصاد
‏- نفوذ در امنیت
‏هم چنین این نرم افزار شامل دو بخش ویژه :
‏نفوذ شناسی که برای شناسایی روش های نفوذ دشمن
‏و بلد‌راه که شامل سخنان مقام معظم انقلاب در ده بخش است

نرم افزار هک گوشی ZANTI

این نرم افزار هم مانند Hackode برای انجام تست نفوذ به سیستم طراحی شده است. ZANTI به متخصصان امنیت شبکه کمک می کند در سریعترین حالت ممکن نقاط ضعف شبکه را شناسایی کنند. این برنامه نیز برای هک اندروید استفاده می سود و به برنامه Backtrack گوشی معروف شده است چرا که همانند سیستم عامل بک ترک لینوکس، ابزارهای مختلفی را در اختیار کاربر برای انجام عمل هک قرار می دهد و از سویی دیگر نیز قدرت فوق العاده ای در این زمینه دارد.

آموزش هک موبایل آیفون و اندروید با برنامه SPY24

یکی دیگر از برنامه هایی که با آن می توانید به هک گوشی های اندروید و آیفون بپردازید، برنامه spy24 می باشد. نسخه جدید این برنامه به نوعی مانند یک تروجان عمل می کند. شما می توانید این برنامه را با آیکون دلخواه مانند تلگرام بدون فیلترشکن، برای فرد مورد نظر خود ارسال کنید و از او بخواهید بر روی این برنامه کلیک کند. به محض کلیک فرد قربانی بر روی لینک ارسالی شما، برنامه به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه ها پنهان می شود تا فرد متوجه وجود یک تروجان در گوشی خود نشود.

spy24  با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و ساخته شده است. این برنامه علاوه بر ارسال موقعیت لحظه به لحظه، قادر است با استفاده از دسترسی هایی که دارد به پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، لاین و واتس اپ شخص نیز دسترسی پیدا کند. همچنین در نسخه جدید این برنامه قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف از طریق دوربین گوشی فرزند در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برای دانلود و یا کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار SPY24 می توانید برروی لینک قرمز رنگ زیر کلیک نمایید.

هک موبایل با نرم افزار SPY24

همچنین برای دریافت فیلم آموزشی نصب این برنامه می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده فیلم آموزشی نصب برنامه spy24

هک موبایل :هک گوشی همسر یا فرزند

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

هک گوشی همسر یا فرزند- آموزش هک گوشی از طریق بلوتوث xspy

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا