آموزش و دانلود برنامه Gradient بعد از تب داغ نرم افزار Face App که حالت های صورت شما را عوض می کرد و معروف ترین کاربرد آن در شبکه های اجتماعی پیر کردن صورت بود، حال نوبت به ابزار دیگری به نام Gradient رسیده که به شما میزان شباهت با افراد معروف را نشان می دهد.

دانلود Gradient

برای استفاده از گرادینت، کافی است پس از وارد شدن، عکس پرتره ای از خود در آن آپلود کنید.

سپس چند لحظه صبر کنید تا نتایج آن نمایش داده شوند. نتایج نرم افزار معمولا متعدد اند و شما می توانید تعداد زیادی از سلبریتی هایی که شبیهشان هستید را پیدا کنید.

از طریق لینک زیر می توانید این نرم افزار را برای اندروید دانلود کنید.

دانلود آخرین نسخه برای اندروید

برنامه شباهت افراد Gradient چطور کار می کند؟

گرادینت، که اخیرا توسط تیم Ticket To The Moon منتشر شده، از هوش مصنوعی بسیار قوی و تکنولوژی های زیبا کننده صورت استفاده می کند. این نرم افزار، پس از اینکه عکس سلفی خود را به آن ارائه می کنید، سعی می کند تا اندازه چشم ها، لب ها، رنگ پوست و رنگ موی شما را عوض کند تا شما را شبیه به یک سلبریتی معروف کند. این ابزار شباهت با افراد معروف را مطابق با عکس سلفی که از خود به آن ارائه می کنید می سنجد.

زمان مورد نیاز: ۱۵ دقیقه.

برای استفاده از برنامه گرادینت طبق مراحل زیر عمل کنید:

  1. برنامه gradient را باز کنید.
  2. وارد قسمت Fun شوید.
نحوه پیدا کردن آدرس IP و مک آدرس لپ تاپ و گوشی
بخوانید:

روی TRY NOW در قسمت Look Like کلیک کنید.

عکس مورد نظر را از گالری انتخاب کنید.

آیا این ابزار برای استفاده ایمن است؟

از انجایی که نرم افزار Face App امنیت زیادی نداشت و به حقوق کاربر اهمیتی نمی داد(می توانست از عکس ها و اسم و اطلاعات شما استفاده کند و یا آنها را پخش کند)، شاید برای خیلی ها این سوال پیش بیاید که آیا گرادینت هم مانند Face App نا امن است؟ اما باید بگوییم که خوشبختانه گرادینت کاملا امن بوده و هیچ استفاده ای از اطلاعات کاربری یا عکس های شما نخواهد برد.

اما گرادینت چقدر دقیق است؟

در مورد دقیق بودن این نرم افزار، باید بگوییم که اصلا دقیق نیست و برخی نتایج خنده دار هم از این نرم افزار منتشر شده که نشان می دهد هیچ دقتی ندارد. اساس این نرم افزار این است که فقط شباهت با افراد را نشان دهد و چهره شما را شبیه به یک فرد معروف کند.

در بعضی نتایج گرادینت، حتی عکس خود سلبریتی را شبیه سلبریتی دیگری می کند و ارائه می دهد!

بنابراین گرادینت اساس علمی یا منطقی ندارد و بیشتر جنبه شوخی و سرگرمی دارد. این نرم افزار در واقع سعی می کند تا چهره شما را زیبا تر کند و شبیه به یک سلبریتی خوش چهره دیگر نشان دهد.

برنامه گرادینت در IOS دانلود برنامه

گرادینت در اپ استور به صورت سه روز رایگان ارائه شد و پس از آن از حساب شما پول کسر می کرد. به همین خاطر بسیاری از افراد در اپ استور شاکی بودند که نمی خواستند پولی از حسابشان کم شود، با اینکه در ابتدای نصب نرم افزار موافقت کرده بودند که پس از سه روز مبلغ ۵ یورو در هفته از حسابشان کم شود و حتی شماره حسابشان را وارد کرده بودند.

پیدا کردن مکان افراد از طریق جی پی اس
بخوانید:

نوشته آموزش و دانلود برنامه Gradient اولین بار در وبلاگ سامانه مراقبت از خانواده. پدیدار شد.

آموزش و دانلود برنامه Gradient
آموزش و دانلود برنامه Gradient

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور