آموزش کامل صفرتا صد اندرویدبهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفوندانلود برنامه شنود صداروش عالی برای ردیابی گوشیکسب و کارکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانواده

اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی کارمند کنترل ویزیتورها و بازاریاب ها

امروزه ویزیتور ها در کسب و فعالیت و فرایند فروش محصول ها شرکتهای مختلف نقش مهمی را ایفا مینمایند. اشخاصی با عقاید متفاوت و ولی بضاعت و توان ها و طرق بیانی کارآمد که می‌توانند برای یک کمپانی و کسب و فعالیت امروزی سودآور باشند و رشد درآمدی چشمگیری را برای آن کمپانی یا این که سازمان تولید نمایند. ولی که ممکن میباشد شما تحت عنوان یک مدیریت یا این که نظارت گر بر فعالیت ویزیتور ها با یک تیم از بازاریاب های خبره و فعالیت بلد روبرو باشید اما همچنان این بازاریاب ها نیاز به سیستم مدیر جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. اپلیکیشن ردیابی کنترل گوشی کارمند  ویزیتور کارمندکنترل شایسته ترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارکنان غیر حضوری کمپانی و کسب و کار شماست و البته دلایل برتری این اپلیکیشن ردیابی کارمند را در ادامه خوا‌هیم اعلام کرد.

معرفی اپلیکیشن ردیابی کنترل گوشی ویزیتور کارمند کنترل

کارمندکنترل اپلیکیشن کاملی در مسئله بررسی بر پرسنل و بازاریاب ها میباشد. با به کارگیری از اپلیکیشن کارمندکنترل و بدون نیاز به به کار گیری از دستگاه های سخت افزاری می‌توانید نظارت جامعی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و پرسنل حاضر در تیم کاری خود داشته باشید. کارمندکنترل یک نرم افزار ویندوزی و ولی قابل نصب بر روی تلفن همراه و تبلت های اندرویدی میباشد که بعداز آن امکان های بسیار توسعه یافته مدیریتی را در اختیار مدیران شرکتهای و سازمان ها قرار میدهد.

ردیابی کنترل گوشی ویزیتور و بازاریاب های خارج از دفتر کار

شاید سخت ترین بخش مدیریتی در یک کمپانی یا این که سازمان بحث رئیس و نظارت و سازماندهی ویزیتور ها باشد، بازاریاب ها به جهت این که در محیط کاری و اداری حضور ندارند معدود تر در رویت کرد و قابل نظارت می‌باشند. این اشخاص همیشه در درحال حاضر سفر یا این که نقل مکان به نواحی مختلف میباشند و نمی تواند به توجه روی آنان نظارت داشت و در جریان ویزیت هایی که انجام می‌دهند قرار گرفت. در این صورت با نصب اپلیکیشن ردیابی ویزیتور کارمند کنترل روی تبلت یا این که موبایل های تلفن همراه اختصاص داده گردیده به ویزیتور ها که ولی یک بسته نرم افزاری جداگانه ای وجود ندارد و در قالب یک بسته واحد بنام کارمندکنترل ارائه می‌شود. بعداز نصب، برنامه در دستگاه ویزیتور پنهان میگردد و ویزیتور ها و بطور کلی افرادی که بیرون از دفتر عمل دارند از این که تحت نظارت میباشند آگاه نخواهند شد که بنابراین روند نظارتی بسیار دقیق تر انجام خواهد گرفت. اما که باید برای این فعالیت از دستگاه های متعلق به تیم کاری استفاده فرمائید.

اپلیکیشن کنترل و ردیابی گوشی کارمندکنترل ویزیتورها و بازاریاب ها
ردیابی کارمند آنلاین ویزیتور از روش GPS

موقعیت های مکانی و مسیرهای پیموده گردیده توسط ویزیتور ها و بازاریاب ها مهم ترین موضوعاتی می باشند که مدیران موسسه ها و سازمان ها در پی پی بردن آن میباشند. این که بازاریاب آن ها شرایط کنونی دقیقا در کجا فعالیت دارد و در روز چه مسیرهایی را طی نموده است اطلاعات مهمی در رابطه روش فعالیت هر ویزیتور به رئیس آن مجموعه میدهد. در اپلیکیشن ردیابی ویزیتور موقعیت یابی بر اساس GPS دستگاه همراه یا این که از روش دکل مخابراتی رخ می پذیرد که موقعیت یابی دقیقی ارائه می‌گردد.

علاوه بر این در اپلیکیشن ردیابی ویزیتور کارمندکنترل امکان تعیین محدوده مجاز و غیر مجاز جغرافیایی بر روی نقشه موجود است تا بتوانید محدوده های کار مجاز ویزیتور های خود را روی نقشه مشخص و معلوم فرمایید. برای مثال بازاریابی که قرار میباشد در محدوده شهری A فعالیت داشته باشد، نباید در ساعت کاری تعیین شده در پنل کاربری اپلیکیشن کارکندکنترل در جای دیگری حضور داشته باشد، در غیر این صورت در پنل مدیریتی شما هشدار مربوط به خروج از محدوده مجاز تعیین شده نمایش داده میشود. به همین ترتیب می‌توانید محدوده های غیر مجاز مشخص فرمائید تا با ورود ویزیتور ها و بازاریاب ها بدین نواحی به سرعت باخبر گردید.

برنامه پخش مویرگی کارمند کنترل گوشی

علاوه بر امکان ردیابی بازاریاب کارمند کنترل قابلیت های بسیار کاربردی را در زمینه پخش مویرگی برای بازاریاب ها و ویزیتور های شما در اختیار قرار میدهد. در پنل مدیریتی خود قابلیت تعریف لیست همگی محصولاتی که به وسیله برند شما قابل ارائه میباشد با گونه بندی کامل و مشخص کننده موجود هست. بدین ترتیب می‌توانید لیست کامل محصولات را در اختیار بازاریاب های خود قرار دهید تا روند پیشنهاد گیری و ثبت سفارش بسیار ساده ئو از روش موبایل و تبلت اندرویدی انجام گیرد.

تعریف وظیفه برای ویزیتور

شما میتوانید بصورت روزانه و بصورت زمان بندی گردیده حتی از چندین روز قبل از روز مورد نظر برای هر بازاریاب و ویزیتور خود تعریف وظیفه فرمائید. تعریف وظیفه بصورت تعیین یک محدوده جغرافیایی روی نقشه و تعیین مورخ و زمان دقیق انجام وظیفه صورت میگیرد به این ترتیب ویزیتور شما باید در زمان مقرر گردیده در مکان تعیین شده توسط شما بر روی نقشه حضور پیدا نماید که در این صورت گزارش انجام وظیفه توسط ویزیتور برای شما ثبت میگردد.

کنترل ردیابی کارمند گوشی تماس ها و پیام های ویزیتور

به جهت مراقبت امنیت کاری و جلوگیری از درز اطلاعات حساس کاری اپلیکیشن کارمندکنترل این امکان را به شما میدهد تا تماس ها و پیام های رد و بدل گردیده توسط دستگاه تلفن همراه یا تبلتی که در اختیار بازاریاب میباشد برای شما قابل پیگیری و نمایش باشد. در این‌حالت میتوانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی وزیتور های خود قرار بگیرید و در شرایطی که که در روند کاری آن ها تخلفی مشاهده می‌کنید پیگیری های لازم را انجام دهید.

قابلیت های اپلیکیشن کارمندکنترل تنها به این جا خاتمه نمیگیرد و برای نظارت بر کارمندان حاضر در دفتر نیز این اپلیکیشن قابلیت و امکان های بسیاری را ارائه می‌نماید که توصیه می‌کنیم با مراجعه به وب سایت کارمندکنترل از آنها دیدن نمایید.

برنامه کنترل و ردیابی کارکنان ، ویزیتورها و بازاریاب ها یک برنامه فوق العاده حرفه ای با تمام امکانات حرفه ای در سرویس شما کارفرمایان و مدیران شرکتهای موفق.
آیا نگران پرسنل، ویزیتورها، بازاریاب ها و پیک های موتوری خود می باشید؟ آیا آن‌ها در نبود شما کارهای شمارا به صدق انجام می‌دهند؟ آیا به‌دنبال اپلیکیشن یا این که برنامه ای میباشید که توسط آن بتوانید نظارت موثری بر فعالیت پرسنل خود داشته باشید؟ داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارکنان چیز مهمی هست و ما معتقدیم که توانایی تحقق رویاهای شمارا داریم.

در این بخش از SPY24 یک کدام از برگزیدگان برنامه های کنترل و ردیابی کارکنان را برای شما مدیران گرامی فراهم کرده ایم که مطمئن هستیم با این برنامه به طور کامل حرفه ای میتوانید رویای مدیریت پرسنل بیرون از شرکت را برای شما برآورده نماید. اکثر مدیران و کارفرمایان به دنبال راهی میباشند تا بتوانند پرسنل خارج از محدوده کمپانی خود را بصورت دقیق و از راه دور کنترل و ردیابی نمایند تا مطمئن شوند کارمندانشان وظایف کاری خود را بصورت کامل انجام میدهند.
اکنون زمان آن رسیده میباشد تا ارزیابی و کنترل دقیقی بر روی کارکنان خارج از کمپانی خود داشته باشید تا به وفاداری آن‌ها نسبت به کمپانی و وظیفه ای که بر عهده دارند مطمئن گردید.

چرا شما نیاز به برنامه کنترل ردیابی کارمند گوشی و ردیابی کارکنان دارید ؟

در شرایطی که شما مدیر یک کمپانی موفق باشید به خوبی می‌دانید که چه نگرانی هایی درخصوص مدیریت پرسنل و گروه کاری خویش موجود است و کنترل کارمندان فعالیت بسیار دشوار و سختی است، حتی‌در بعضا مواقع این مدیران و کارفرمایان در اکثر مواقع نمی توانند برای خانواده و فرزندان خود وقت کافی بگذارند، به همین دلیل داشتن یک برنامه کنترل و ردیابی کارکنان از راه دور یک مورد بسیار عالی و کارامد خواهد بود، چون بوسیله این برنامه حرفه ای می‌توانید تمام ساعات شبانه روز و از راه دور در کنار کارکنان و تیم کاری خود باشید.

۱) کنترل و ردیابی کاملا مخفی پرسنل بر روی نقشه های گوگل
۲) مکان یابی بازاریابان بر روی یک نقشه واحد و زنده
۳) نظارت کامل بر ارتباطات، مکاتبات و برنامه های نصب گردیده
۴) ایجاد حصار جغرافیایی و تعیین محل برای ویزیت و بازاریابی
۵) چک عملکرد دقیق پرسنل در کنترل پنل مدیریتی

شما توسط اپلیکیشن نظارت آزاد می‌توانید نظارت و کنترل دقیقی برروی کارکنان خود داشته باشید، چون کنترل و ردیابی بازاریابان در امر کسب و کار و روند فروش تولیدات شرکتهای گوناگون نقش بسیار مهمی را در موفقیت کسب و امور ایفا خواهند کرد.شما تحت عنوان یک رئیس خواهید توانست بر کار ویزیتور ها و بازاریاب های خبره و کار بلد خود نظارت داشته باشید که اما این بازاریاب ها نیاز به سیستم رئیس جامع و کارآمد برای سازماندهی شدن دارند. اپلیکیشن ردیابی پرسنل و ویزیتورها “نظارت آزاد” شایسته ترین راه کار برای نظارت بر بازاریاب ها و کارکنان غیر حضوری شرکت و کسب و کار شماست.

کنترل گوشی
معرفی برنامه کنترل ردیابی کارمند گوشی و ردیابی پرسنل

نظارت آزاد برنامه ای کامل در مسئله چک بر کارکنان و بازاریاب ها میباشد. اپلیکیشن به شما کمک می نماید تا بدون نیاز به به کارگیری از دستگاه های سخت افزاری می‌توانید نظارت جامعی بر تک تک فعالیت ویزیتور ها و کارکنان خود در گروه کاری خویش داشته باشید. نظارت آزاد یک اپلیکیشن قابل نصب بر روی تلفن همراه و تبلت های اندرویدی میباشد که بعد از آن قابلیت و امکان های بسیار پیشرفته مدیریتی را در اختیار مدیران موسسات و سازمان ها قرار می‌دهد.

کنترل ردیابی کارمند گوشی تماس ها و پیام ها با برنامه کنترل و ردیابی کارکنان

به منظور حفظ امنیت کاری و جلوگیری از انتشار اطلاعات حساس کاری اپلیکیشن SPY24 به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با خیال راحت و از راه دور تمام تماس ها و پیام های کارکنان خود را کنترل فرمایید. در این صورت می‌توانید در جریان مکاتبات و تماس های تمامی کارکنان و وزیتور های خود قرار بگیرید و اگر که در روند کاری آن ها تخلفی مشاهده کنید، پیگیری های لازم را انجام دهید.

جدا از این تمامی قابلیت و امکان های نرم افزار SPY24 برای نظارت بر کارکنان حاضر در محل کار نیز این اپلیکیشن امکان های بسیاری را ارائه می‌نماید که برای مراجعه به سایت SPY24 می‌توانید بیشتر با امکانات و خدمات این برنامه فوق حرفه ای آشنا گردید.

کنترل ماشین و ویزیتور های پخش در شرکت های پخش مویرگی


نظارت ماشین

● برای هدایت توزیع در شرکت های پخش مویرگی نکته ای که حائز اهمیت است تحویل به موقع اجناس و سفارشات به مشتریان است. و برای این منظور اطلاع داشتن مدیران از اینکه کدام ماشین پخش در چه زمانی بار را به مشتری تحویل داده است و ساعت و مکان جغرافیایی این موضوع در صورتی که قابل گزارش گیری باشد به مدیران امکان نظارت برتوزیع به موقع و برنامه ریزی شده را می دهد و همچنین برای مدیریت و کنترل رفتار رانندگان میزان ساعات کاری انها و همچنین برنامه روزانه انها مدیران را کمک به مدیریت بهره وری منابع , ماشین های پخش و همچنین اطلاع از چگونگی رفتار رانندگان در زمانهای توزیع کالا می کند.

نظارت بازاریابان

● این سیستم علاوه برکنترل ماشین های ویزیت سعی در کنترل رفتار بازاریابان , ساعات ورود به مسیر , زمانهای ویزیت هر مشتری (مدت زمان ویزیت) ساعات خروج هر مسیر و همچنین ارتباط با حرکت روزانه توقف های روزانه بازاریاب و اطلاع از اخرین نقطه بازاریاب می باشد.

امکان ارشیو حرکتی یک بازاریاب در یک منطقه خاص برای مدت دوره مالی یکساله

● یکی دیگر از ابزارهای مدیریت رفتار مربوط به بازاریابان و عوامل فروش می باشد .این سیستم با نصب سرویس های نرم افزاری رو موبایل کلیه حرکات روزانه بازاریاب ها را در طول زمان کاری گزارش می کند و در صورت قطع شدن اینترنت یا نبود ارتباط با سرور اطلاعات حرکتی را در خود ذخیره می کند که در اولین فرصت که ارتباط اینترنتی برقرار شد اطلاعات ذخیره شده با کوتاه ترین به سرور ارسال می شود.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

xspy.app

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا