برنامه های ردیابی گوشی رایگان 

SPY24 یک نرم افزار کاربردی جهت ردیابی افراد بدون اینترنت و حتی بدون GPS به واسطه دکل‌های مخابراتی است.

۰
استفاده برنامه برای امروز​
۰
این سه ماه​
۰
درحال استفاده برنامه​

سامانه مراقبت از خانواده

  • برخی از ویژگی های برنامه ردیابی SPY24
  • تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
  • ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ
  • موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
  • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
کنترل گوشی از راه دور

برنامه های ردیابی گوشی رایگان SPY24

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق و دقیق است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار 

برنامه های ردیابی گوشی رایگان 

دوستان عزیز و کاربران سایت SPY24  امروز قصد داریم برنامه ردیابی گوشی که به صورت رایگان به دوستان داده می شد و معرفی کنیم. برنامه ردیابی گوشی همسر یا فرزند یا هر کسی که شما دوستش دارید دوست دارید که ببینید که لوکیشنش یا چی پی اس گوشی شخص مورد نظر کجا هستش شاید نگران تمام اعضای خانواده خودمون باشه بهتره که به بهترین اپلیکیشن در سال ۲۰۲۰ استفاده کنیم. این برنامه به شما اجازه می دهد به تمام قسمت های گوشی مانند شبکه‌های اجتماعی لوکیشن ضبط صدا شماره هایی که تماس گرفته و اس ام اس ها فایل های شخصی گالری و غیره می‌توانید از اپلیکیشن ما به صورت نامحسوس گوشی را از راه دور کنترل کامل داشته باشید.

برنامه های زیادی هستند که می‌توانید آنها گوشی اشخاص را کنترل کنید!

ولی جامع تر و کامل تر آن و به زبان فارسی که زبان مادری ما هستش دو برنامه در حال حاصل استفاده میشه کرد یکیش به اسم فمیلی و یکی دیگه برنامه ما spy24 ولی به میلی برنامه هاش به صورت آپدیت نیست و قابلیت هایی که ما داریم به کاربران ارائه میدیم وجود نداردبله برنامه کنترل اعضای خانواده در ایران دو وب سایت هستند که می‌تواند خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه حالا خودتون مقایسه کنید.

برنامه ماه به مدت ۴ روز به صورت رایگان می توانید گوشی هایی که شما قصد کنترل و آن را دارید رایگان در اختیار دوستان عزیز بگذاریم و اینکه شما بیایید و ببینید که اپلیکیشن های ما به چه صورت کار می کند و رضایت شما را به دست بیاوریم.

برنامه های ردیابی گوشی رایگان : یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هست  پس ما حق کاربران عزیز ما می دهیم که به ما اعتماد نکنند بلکه باید برنامه به صورت رایگان دریافت کنند آنها حق دارند که بدانند که برنامه های ما که قدرت توانمندی دارد.

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی 

 برنامه ما برای گوشی های اندروید ۴.۴.۴ تا اندوید ۱۰  پاسخگو باشیم.

برای گوشی های آیفون یا شرکت اپل امکان پذیر هم می باشد.

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی توسط برنامه spy24 برای تمام ایرانی ها طراحی شده است و بتوانیم خدمات و مواد به صورت احسنت انجام بدم.

تلاش شرکت ما برای اهداف بالاتر پشتیبانی و قدرتمند تر طراحی شده است و باور ما این هستش که واحد پشتیبانی باید همیشه خدمتگزار کاربران باشیم.

دانلود و تست رایگان برنامه کنترل مخفی گوشی

بعد از نصب برنامه بر روی گوشی هدف به صورت خودکار برنامه از روی گوشی مورد نظر شما حذف می شود و حتی شخص مورد نظر شما متوجه این جریان خاصی نخواهد شد.

 شما می توانید از طریق پنل وب سایت ما کنترل شخص را از راه دین در اختیار بگیرد.

نرم افزار ردیابی گوشی  به صورت رایگان در اختیار کاربران ایرانی گذاشته می شود تا بتواند قدرت و توانایی برنامه ما را تست کند.

 واحد پشتیبانی ما چگونه می توانیم به دوستان عزیز حمایت کنیم؟

واحد پشتیبانی به دو روش امکان پذیر می باشد. ارسال تیکه می توانید با واحد پشتیبانی ارتباطات برقرار کنید و سوال خود را مطرح کنید. راه دیگری برای ارتباط با کارشناس با واحد پشتیبانی ما از طریق اپلیکیشن واتساپ امکان پذیر می باشد۲۴ ساعت همکاران ما و خدمتگزار شما دوستان عزیز می باشد. برای ارتباط تلفنی امکانش نیست به دلیل حجم بالای تماس ها  شما می توانید از طریق برنامه واتساپ از ساعت ۵ تا ۸ شب امکان پاسخگویی شما بصورت تلفنی امکان پذیر می باشد.

برندهای گوشی موبایل

 برنامه ما روی تمام برند هایی  گوشی تولید می کنند جوابگو می باشد

دنلود برنامه