تسهیلات تردد سربازان با وسایل حمل و نقل عمومی اجرایی می شود با توجه به شرایط گذراندن دوران خدمت سربازی و نبود درآمد کافی برای سربازانی که دوران خدمت خود را می گذرانند، تسهیلات تردد سربازان با وسایل حمل و نقل عمومی را باید اقدام مثبتی از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا بدانیم.

تسهیلات تردد سربازان با وسایل حمل و نقل عمومی سردار تقی مهری، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، برنامه ای برای ایجاد تسهیلات تردد سربازان با وسایل حمل و نقل عمومی را فراهم ساخته اعلام ساخت که این موضوع برای به جریان انداختن رفت و آمد راحت تر و کم هزینه تر برای سربازان در نظر گرفته خواهد شد.

با در نظر گرفتن این موضوع که حقوق سربازان حداقلی بوده و برای انجام بخشی از وظایف خود، ناچار به استفاده از سرویس های حمل و نقل هستند، کاملا منصفانه است که تسهیلات خاصی برای آن ها در نظر گرفته شود.

سردار تقی مهری در جلسه ای که با کمیسیون عمران و حمل و نقل شهرداری تهران داشته است؛ عنوان ساخت که با در نظر گرفتن فعالیت ها سربازان کشور در زمینه های دفاعی، امنیتی و انتظامی و همین طور سایر خدمات شهری؛ لازم است که ماده ۸۰ قانون خدمت وظیفه عمومی فعال گشته و موسسه ها و شرکت های دولتی و نیز بخش های مربوط به شهرداری، مساعدت بیشتری در خصوص ارائه خدمات به سربازان به کار گیرند.

همچنین بخوانید: حذف اجبار تراشیدن موی سر در سربازی

این مقام مسئول از سازمان نظام وظیفه عمومی، توضیح داده است: ” از مسئولان شهرداری درخواست مساعدت در خصوص ارائه تسهیلات در زمینه تردد سربازان نیروهای مسلح در سطح تهران را داریم و امیدواریم با مساعدت و تصویب نهایی موضوع در شورای شهر، بتوانیم تسهیلاتی در زمینه کاهش هزینه های رفت و آمد سربازان از قبیل هزینه مترو و اتوبوس را فراهم کنیم.”

ربات مدیریت چندین اکانت اینستاگرام Kig Instagram V2
بخوانید:

سازمان وظیفه عمومی ناجا، طبق ماده ۸۰ قانون خدمت وظیفه عمومی عنوان ساخته است که وزارت خانه ها، شرکت های دولتی و بخش های شهرداری، موسسات حمل و نقل و … به سربازان خدمات خود را ارائه می دهند. همین طور ورزشگاه ها، قطارها، اتوبوس ها، سینماها، موزه ها و … به افرادی که در حال گذراندن خدمت سربازی هستند، خدمات رایگان ارائه می کنند. این موضوع در خصوص بلیط رایگان برای استفاده از خطوط مترو و بلیط رایگان برای استفاده از اتوبوس نیز صدق می کند.

با این حساب به نظر می رسد که سازمان نظام وظیفه با همکاری شهرداری و سایر موسسات، تسهیلات بهینه ای برای سربازان در نظر گرفته است و شرایط تردد این قشر از جامعه زین پس ساده تر صورت خواهد گرفت. همین طور برخورداری آن ها از برخی خدمات شهری با سهولت بالاتری همراه خواهد بود.

نوشته تسهیلات تردد سربازان با وسایل حمل و نقل عمومی اجرایی می شود اولین بار در وبلاگ آموزشی spy24.ir . پدیدار شد.

سربازی تسهیلات  حمل و نقل عمومی
سربازی

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
نحوه دریافت رمز پویا رمز دوم یکبار مصرف از تمام بانک‌های
بخوانید: