بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفونچگونه از هک شدن گوشی موبایل

جلوگیری از هک گوشی با شناسایی علائم آن راهکار امنیتی برایهک تلفن همراه

جلوگیری از هک گوشی با شناسایی علائم آن ، از بین بردن هک گوشی ، چگونه بفهمیم گوشی ایفون هک شده ، گوشی را از هک خارج کنیم ، هک اپل ایدی

همانطور که در مباحث پیشین به اشاره کردیم، دریافتیم که عمل هک برای افراد حرفه ای یک اقدام بسیار ساده بوده و تنها در عرض چند دقیقه قادر به انجام آن می باشند.

همچنین هک کردن گوشی برای افراد مبتدی نیز کار چندان سختی نیست و فقط با گذراندن مقدار کمی وقت و سرچ مطالب مربوط به هک می توان یک برنامه هک ساخت یا از یک برنامه هک گوشی که قبلا ساخته شده است استفاده کرد.

با علم به همه این ها، سوالی که ممکن است برای ما به وجود بیاید این است که چطور می توان فهمید که هک شده ایم یا خیر؟

اگر گوشی ما هک شده باشد، چه کاری باید انجام دهیم؟

از کجا بدانیم چه کسی ما را هک کرده است؟

برای جلوگیری از هک گوشی چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

برای پاسخ به همه این سوالات باید کمی صبور بوده و در ادامه با ما همراه باشید تا روش هایی را برای جلوگیری از هک گوشی و همچنین اطمینان از اینکه گوشی ما هک شده است یا خیر، ارائه دهیم.

علائم هک شدن گوشی چیست و از کجا بفهمیم هک شده ایم؟

بسیاری از کاربران گوشی های تلفن همراه که مشکوک به هک شدن گوشی خود هستند، همیشه این سوال را از کارشناسان ما می پرسند که از کجا بفهمیم که هک شده ایم؟

 در پاسخ به این سوال باید گفت که هر وسیله ای که توسط افراد بیگانه و یا هکرها هک شده باشد، یک سری علائم را از خود بروز می دهد که نشان دهنده این است که آن دستگاه احتمالا توسط افراد دیگری در حال رصد شدن است.

گوشی تلفن همراه نیز از این قاعده مستثنی نیست و اگر هک شده باشد، یک سری علائمی را داراست که با توجه و بررسی آن ها می توان دریافت که تلفن همراه مربوطه هک شده است.

در ادامه تعدادی از این علائم با یکدیگر بررسی خواهیم نمود تا مطمئن شویم که آیا گوشی ما هک شده است یا خیر؟

جلوگیری از هک گوشی با شناسایی علائم آن هک اپل ایدی

جلوگیری از هک گوشی با شناسایی علائم آن

علائم هک شدن گوشی

اگر به تازگی برنامه ای را نصب کرده اید که احساس می کنید سرعت گوشی شما را کندتر کرده است و یا گوشی خود را در اختیار کسی گذاشته و بعد از آن متوجه کم شدن سرعت آن شده اید، باید به امکان هک شدن آن توسط دیگران شک کنید.

اگر به تازگی افرادی از دوستان و آشنایان شما اظهار می کنند که از جانب شما برای آنها پیام هایی ارسال می شود که شما آن پیام ها را هرگز ننوشته اید باید به هک شدن گوشی خود شک کنید.

در لیست برنامه های نصب شده روی تلفن همراهتان، برنامه ای وجود دارد که شما تاکنون آن را ندیده و خود اقدام به نصب آن ننموده اید.

باتری تلفن همراه شما نسبت به قبل زودتر تخلیه می شود و مجبورید دفعات بیشتری آن را به شارژر متصل کنید.

تلفن همراه شما بدون دلیل خاصی داغ می شود و حتی هنگامی که از آن استفاده نمی کنید خود به خود داغ می شود.

هک اپل ایدی

در هنگام استفاده از مرورگر خود شما به سایت هایی متصل می شوید که اشتباهند.

بعنوان مثال شما سایت گوگل را برای وارد شدن انتخاب می کنید، اما سایت دیگری برای شما به نمایش در می آید.

بعضی اپلیکیشن ها و برنامه هایی که قبلا به درستی کار می کردند، حالا یا درست کار نمی کنند یا سرعتشان کم شده است.

اگر با چنین مواردی به خصوص در اپلیکیشن های پیام رسان نظیر تلگرام مواجه شدید، باید به هک شدن تلگرام نصب شده روی تلفن همراهتان شک کنید.

هنگامی که گوشی شما هک می شود، اقدام به ارسال و دریافت داده و حتی اس ام اس می نماید. اگر شما متوجه این شوید که گوشی شما بدون اینکه بخواهید اقدام به ارسال پیام و یا دریافت و ارسال داده می کند، باید به هک شدن آن مشکوک شوید.

هک اپل ایدی

در پاره ای از موارد، هکرها اقدام به نصب برنامه هایی در گوشی های قربانی می کنند که برای آن ها هزینه های بسیاری را از طریق تماس با کشورهای خارجی و ارسال پیام به شماره های بین المللی ایجاد می کند. اگر با چنین هزینه های هنگفتی مواجه شدید، بدانید که به احتمال خیلی زیاد گوشی شما هک شده است.

اگر ایمیل های فرستاده شده از طرف شما اکنون در جعبه اسپم گیرنده قرار می گیرد، می تواند نشانه ای از هک شدن ایمیل های شما باشد. در واقع هکر با قرار گرفتن در وسط راه و انجام حمله MITM دسترسی غیر مجاز به ایمیل های شما دارد و به همین علت پیکربندی ایمیل تغییر کرده و به جعبه اسپم های گیرنده منتقل می شود.

اگر شما بعد از مدتی متوجه این شدید که هنگام تماس با مخاطبین از طریق گوشی، نویزها زیاد می باشد و همچنین معمولا سیگنال ضعیف می باشد، باید به هک شدن تماس هایتان مشکوک شوید. در برخی موارد که شماره تلفن یک فرد هک می شود، ممکن است در طول یک مکالمه، صدا نویز دار شود و یا تکرار صدای خود را دریافت کنیم.

همانطور که اشاره شد، دیدیم که علائم مختلفی برای هک شدن یک گوشی وجود دارد. حال اگر یک یا چند مورد از این علائم را در گوشی خود احساس کردیم، باید چه کنیم؟ آیا می توان بدون اینکه مجبور به حذف اطلاعات یا عوض کردن سیم کارت باشیم، دست هکرها را از گوشی خود کوتاه کنیم و اقدامی برای جلوگیری از هک گوشی کنیم؟ در ادامه ضمن بررسی این موارد راه هایی را برای جلوگیری از هک گوشی نیز بیان خواهیم نمود.

گوشی من هک شده است، چه کاری می توانم انجام دهم؟

همانطور که اشاره شد، موارد بسیاری برای مشکوک شدن به هک شدن اطلاعاتمان وجود دارد. یکی از علائمی که موجب می شود شکمان به هک شدن گوشی بیشتر از قبل شود، این است که فردی که به او مشکوک هستیم، از اطلاعاتی خبر داشته باشد که قاعدتا نباید از آن آگاه می بود. حال اگر این اتفاق افتاد و یا یک یا چند مورد از علائم بالا را شاهد بودیم، چه کاری باید انجام دهیم؟ راه هایی برای مقابله با هکرها در ادامه بیان شده است که با یکدیگر به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

راه های مقابله با هک شدن گوشی

 1. اولین روش مقابله با هک شدن گوشی، این است که به طور کلی نگذاریم این اتفاق بیفتد. یعنی روش های جلوگیری از هک گوشی را به کار ببندیم تا از خطر هک شدن، در امان بمانیم. روش های جلوگیری از هک گوشی در بخش های بعدی به طور مفصل بیان شده است.
 2. اگر به هک شدن گوشی خود مشکوک شده اید، ساده ترین راه برای مقابله با این امر این است که ابتدا از اطلاعات حیاتی خود، نظیر مخاطبین و همچنین عکس ها و پیام هایتان یک پشتیبان یا بکاپ تهیه کرده و سپس اقدام به فلش زدن گوشی نمایید.
 3. اگر به هک شدن تماس ها و پیام هایتان مشکوک هستید بهتر است که سیم کارت خود را نیز عوض کنید.
 4. اما اگر مایل نیستید از روش های هزینه بر بالا استفاده کنید، با کمی دقت می توانید برنامه ای که اقدام به هک گوشی شما می کند را یافته و آن را لغو نصب یا Uninstall کنید. برای این منظور لازم است بخش بعدی را مطالعه نمایید.

نحوه پیدا کردن برنامه های جاسوس روی گوشی

برای جلوگیری از هک گوشی و یافتن برنامه های جاسوس، ابتدا باید بدانید که معمولا این برنامه ها خود را در قالب برنامه های به ظاهر مفید جا زده و یا بطور کلی، پس از نصب مخفی می گردند و در لیست برنامه های منوی گوشی شما دیده نمی شوند. اگر به هک شدن گوشی خود مشکوک شده اید، بهتر است آخرین برنامه هایی که نصب کرده اید را بازبینی کرده و حدالامکان آن ها را پاک کنید. اگر با انجام این عمل همچنان به هک شدن گوشی خود توسط برنامه ای مشکوک هستید، بهتر است به لیست برنامه های نصب شده گوشی واقع در صفحه تنظیمات آن بروید. در این صفحه به بخش برنامه های دانلود شده رفته و به دنبال برنامه هایی بگردید که در صفحه اصلی برنامه ها موجود نیستند. یعنی برنامه ای را پیدا کنید که روی گوشی شما نصب شده اما در لیست برنامه های منوی اصلی نیستند.

از بین بردن هک گوشی ، چگونه بفهمیم گوشی ایفون هک شده ، گوشی را از هک خارج کنیم ، هک اپل ایدی

نحوه پیدا کردن برنامه های جاسوس روی گوشی

برای جلوگیری از هک گوشی و یافتن برنامه های جاسوس، ابتدا باید بدانید که معمولا این برنامه ها خود را در قالب برنامه های به ظاهر مفید جا زده و یا بطور کلی، پس از نصب مخفی می گردند و در لیست برنامه های منوی گوشی شما دیده نمی شوند. اگر به هک شدن گوشی خود مشکوک شده اید، بهتر است آخرین برنامه هایی که نصب کرده اید را بازبینی کرده و حدالامکان آن ها را پاک کنید. اگر با انجام این عمل همچنان به هک شدن گوشی خود توسط برنامه ای مشکوک هستید، بهتر است به لیست برنامه های نصب شده گوشی واقع در صفحه تنظیمات آن بروید. در این صفحه به بخش برنامه های دانلود شده رفته و به دنبال برنامه هایی بگردید که در صفحه اصلی برنامه ها موجود نیستند. یعنی برنامه ای را پیدا کنید که روی گوشی شما نصب شده اما در لیست برنامه های منوی اصلی نیستند.

چگونه بفهمیم گوشی ایفون هک شده هک اپل ایدی

چگونه بفهمیم گوشی ایفون هک شده

از بین بردن هک گوشی ، چگونه بفهمیم گوشی ایفون هک شده ، گوشی را از هک خارج کنیم ، هک اپل ایدی

۱۰ راهکار امنیتی برای جلوگیری از هک تلفن همراه

جلوگیری از هک گوشی اندروید , هک گوشی , هک گوشی اندروید , شاید این سوال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که چگونه می‌تواند گوشی دیگران را هک کرد! یکی از بهترین روش ها برای انجام این کار مربوط به استفاده از برنامه یا در این گزارش سعی کرده ایم ساده‌ترین روش‌های محافظت از اطلاعات در برابر هکرها را به شما آموزش دهیم.

گوشی های هوشمند تبدیل به بخش جدایی ناپذیری از زندگی روزمره ما شده اند.

بیشتر افراد از تلفن هوشمند شان برای انجام  کارهای مختلفی مانند:

خرید های روزانه، سفارش غذا، رزرو بلیط سینما، انواع پرداخت های آنلاین و ….. استفاده می‌کنند. همچنین این دستگاه هوشمند برای بسیاری از افراد تبدیل به محلی برای نگه داری از اطلاعات محرمانه مانند: کلمات عبور، اطلاعات کارت های اعتباری و…. شده است.

 طاده که باید کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی برای حفظ اطلاعاتشان در مقابل هکرها و افراد سودجو رعایت کنند را برای شما بازگو میکنیم:

استفاده از یک PIN (رمز عبور) برای صفحه قفل

همیشه از یک PIN یا رمز عبور برای حفاظت از اطلاعات گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

اضافه کردن این لایه های امنیتی به گوشی های هوشمند می تواند بسیار موثر باشد.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که رمزهای عبور را به سرعت فراموش می کنید و به سختی به یاد می آورید می توانید از یک الگو برای قفل کردن گوشی خود کمک بگیرید.

هک گوشی اندروید

بر روی برنامه هایتان قفل بگذارید

گاهی اوقات استفاده از یک کلمه عبور کافی نیست. برای اطمینان بیشتر باید برنامه های شخصی خود مانند:

کیف پول تلفن همراه و…

که حاوی اطلاعات محرمانه هستند را رمزگذاری کنید.

برای این کار می توانید از اپلیکیشن های رمزگذاری کمک بگیرید.

برنامه هایتان را از منابع اصلی و قابل اعتماد دانلود کنید

شما می توانید برای اطمینان بیشتر از سالم و امن بودن برنامه های مورد نیازتان، آنها را از سایتها و یا فروشگاه های معتبر دانلود کنید.

نکته: بهتر است قبل از دانلود یک نرم افزار، آن را از نظر کیفیت و رتبه بندی بررسی کنید.

همچنین بررسی نرم افزار از نظر سیاست حفظ حریم خصوصی نیز از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه کنید.

مجوزهای دسترسی نرم افزار را قبل از دانلود مطالعه کنید

انجام این کار نیز گام مهم دیگری برای حفظ امنیت اطلاعات شماست. در زمان دانلود نرم افزار از فروشگاه های معتبر از میزان دسترسی آن به داده های تلفن همراهتان مطمئن شوید. به طور مثال دانلود یک برنامه پولی که نیازمند دسترسی به دوربین تلفن همراه شماست ضروری نیست.

از نرم افزارهای مدیریت دستگاه اندرویدی کمک بگیرید

مدیریت دستگاه Android یکی از برنامه های مفید محسوب می شود که یکی از طراحان آن کمپانی گوگل است. اگر به هر دلیلی تلفن همراهتان را گم کردید این برنامه به شما کمک می کند تا تلفن همراه اندرویدی‌تان را ردیابی و به راحتی پیدا کنید؛ همچنین می توانید برای محافظت از اطلاعاتتان از طریق کنترل از راه دور آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

روش‌های محافظت از اطلاعات در برابر هکرها هک اپل ایدی

از Google Authenticator کمک بگیرید

با استفاده از قابلیت Google Authenticator می توانید یک لایه امنیتی جدید را به حساب کاربری خود اضافه کنید. این نرم افزار یکی از بهترین راهکارها برای اهراز هویت اکانت گوگل محسوب می شود که در صورت فعال سازی در کوتاهترین زمان می توانید آن را از طریق شماره تلفن همراهتان دریافت کرده و با اطمینان خاطر بیشتری وارد حساب کاربری خود شوید.

نکته: این برنامه برای برخی خدمات غیر از گوگل نیز قابل استفاده است.

هک تلفن همراه , هک گوشی اندروید

یک آنتی ویروس خوب دانلود کنید

استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند و مفید در عین ضرورت یک گام مهم و اساسی در حفظ اطلاعات محسوب می شود؛ پس هرچه سریعتر برای نصب یک آنتی ویروس قوی اقدام کنید.

از بین بردن هک گوشی گوشی را از هک خارج کنیم

از وای فای های عمومی استفاده نکنید 

بهتر است تا جایی که می توانید از استفاده از وای فای عمومی اجتناب کنید. شماهیچ گاه نمی توانید مطمئن شوید که این شبکه رایگان ۱۰۰ درصد امن است. همچنین اطمینان حاصل کنید که تلفن همراه شما به صورت خودکار به شبکه های وای فای رایگان متصل نمی‌شود.

نکته: بهتر است در صورت نیاز نداشتن به وای فای آن را خاموش نگه دارید.

تنظیمات بلوتوث تلفن همراهتان را به درستی پیکربندی کنید

برای این کار به تنظیمات بلوتوث رفته در آنجا عبارت “Non-discoverable” یا غیر قابل کشف را انتخاب کنید. دلیل این کار این است که اگر بلوتوث در همه جا قابل رویت باشد افراد بیشتری برای دستیابی به اطلاعات و اتصال به تلفن همراه شما تمایل پیدا می کنند. در این باره نیز مانند وای فای اگر نیازی به استفاده از بلوتوث ندارید بهتر است ان را خاموش نگه دارید.

هرگز گوشی خود را روت نکنید

شاید با روت کردن تلفن همراه دسترسی های بیشتری برای شما باز شود اما اگر عاقلانه فکر کنید این کار به نفع شما نیست. با انجام این کار تلفن همراهتان را آسیب پذیر کرده و راه ورود هکر ها به آن را باز می‌کنید.

 • از بین بردن هک گوشی
 • هک اپل ایدی
 • ۱۰ راهکار امنیتی برای جلوگیری از هک تلفن همراه


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا