دوربین مخفی وای فای , دوربین مخفی کوچک با قابلیت ضبط , خرید دوربین مخفی کوچک دوربین مخفی کوچک شارژی هدف از نگارش این متن جلب توجه خوانندگان به امکان وجود دوربین جاسوسی و دوربین مخفی در مکان های جدیدی است که به آن وارد می شوند و اطلاعات این مقاله جهت پیشگیری از غافلگیری شماست .

دوربین های جاسوسی و دوربین مخفی در کجاها ممکن است نصب شده باشد؟

محتوا پنهان

انواع دوربین جاسوسی در انواع شکل ها و اندازه ها وجود دارند ولی نکته مشترک آن ها یک برد الکترونیکی دوربین مداربسته داخل آنها است .

  اگر دوربین های مداربسته ی دیجیتالی که در بازار موجود هستند را باز کنید.

متوجه خواهید شد که بعد از خارج کردن از بدنه، دوربین ها خیلی حجم کوچکی دارند و می شود آن را مخفیانه در هر جایی نصب کرد.

حتی برخی از آنها مجهز به کیت  وایرلس می باشند و نیازی به سیم هم ندارند.

جدیدا نسل جدیدی از این دوربین ها به بازار آمده که در خود جای مموری میکرو اس دی نیز دارند و نیازی نیست در جای دیگر توسط وایرلس ضبط شوند و با یک باتری کوچک یا سرپیچ لامپ می تواند کار کند.

اگر شغل سیاسی، و یا هر شغل حساسی دارید به این موارد دقت نمایید و شاید هر کسی در دام این دوربین های مخفی و جاسوسی بیفتد.

عموم مردم تصوراتی که ذهن آنها شکل گرفته در مورد سیستم های جاسوسی و دوربین مخفی به فیلم های سینمایی اما در دنیای واقعی داستان کمی متفاوت است. 

دوربین مداربسته مخفی به اندازه یک نخود وجود ندارد! یا دوربین جاسوسی که بتوانید در هر مکان در چند ثانیه قرار دهید و تصاویر آن را کیلومتر ها آن طرف تر ببینید عملا وجود خارجی ندارد.

در این مطلب به تفکیک نسل های مختلف دوربین مخفی و سیستم های جاسوسی را بررسی خواهیم کرد . بنا به نوع ساخت و سال طراحی دوربین های مخفی به یه نسل مختلف تقسیم می شوند:

 1. دوربین های مخفی اولیه مربوط به سالهای دور سرویس های جاسوسی
 2. دوربین های مداربسته مخفی تخیلی و سینمایی
 3. دوربین های مداربسته مخفی نسل جدید و تولید شده

نسل اولیه دوربین های مخفی

اولین کسانی که در زمین به فکر خطور کرد  از دوربین و تصویر جهت جاسوسی و عکسبرداری مخفیانه استفاده کنند سرویس های جاسوسی غرب و شرق بودند .

سازمان سیا , کا گ ب و آلمان نازی از مبتکرین این وسائل جهت فیلم برداری مخفیانه و عکسبرداری جهت جاسوسی بودند.

نمونه های واقعی کشف شده دوربین های جاسوسی عجیب و مخفی!!!

ایده دوربین‌های مخفی برای جاسوسی واقعاً ترسناک است ولی اگر واقع‌بین باشیم، در عین حال جاسازی ابزار ثبت تصاویر در اشیا معمولی واقعاً جذاب می‌نماید.

خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند.

قطعا در عصر حاظر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاه کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد.

دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

شاید اگر شما الان به سال های ۱۹۷۰ منتقل شوید بدلیل داشتن گوشی هوشمند و دوربین روی آن به عنوان جاسوس دستگیر و محاکمه شوید.

معرفی و توضیح در مورد سرور مجازی یا VPS 2020
بخوانید:

در ادامه مطلب، ۱۲ دوربین عجیب را به شما معرفی می‌کنیم که واقعاً در عملیات‌های جاسوسی گذشته به کار گرفته شده‌اند و بعد از این همه سال لو رفته اند.

دوربین جاسوسی جنبش حماس

در سال ۲۰۱۰ جنبش حماس اعلام کرد که سیستم اطلاعاتی اسرائیل با استفاده از این جعبه دستمال به ظاهر بی‌ضرر، اعضای آن را مورد جاسوسی قرار می‌داده.

این هم یک دلیل دیگر که همیشه دستمال جیبی همراه داشته باشیم.

دوربین جاسوسی کا گ ب

در دهه ۱۹۶۰ جاسوس‌های کا.گ.ب با استفاده از این دوربین که در پاشنه کفش جاسازی شده بود، به جاسوسی می‌پرداختند.

مراقب باشید، شاید یکی از آنها لباس تاجرها را بپوشد و با سفر در زمان، به سراغ‌تان بیاید.

دوربین مداربسته مخفی و جاسوسی دتکتور دود

دفعه بعدی که کسی برای چک کردن حسگر‌های دود که برای اعلام آتش‌سوزی در سقف کار گذاشته شده‌اند

به خانه شما آمد، چشم از او بر ندارید.

یا لااقل وقتی رفت مطمئن شوید که یک دوربین جاسوسی در سقف خانه شما کار نگذاشته.

این دتکتور های دود بهترین مکان برای کار گذاشتن انواع دوربین های جاسوسی هستند.

کسی هم شک نمی کند!

دوربین مخفی وای فای

دوربین جاسوسی تفنگی!!!

هنوز سازنده این دوربین به اصطلاح جاسوسی را پیدا نکرده‌ایم، و از آنجایی که ساخت آن به سال ۱۸۸۲ بر می‌گردد شانس کمی هم برای زنده یافتن او داریم.

لطفاً یک نفر به دیار باقی پیامک بزند و از او بپرسد:

مرد حسابی، چطور می‌شود با نشانه رفتن یک اسلحه به سمت کسی، بدون برانگیختن توجه‌ها از او عکس گرفت؟ بگذریم ، به هر حال ایده مخفی کردن یک دوربین در تفنگ الکی، آن هم در قرن نوزدهم واقعاً درخشان است.

دوربین جاسوسی جاسوسی کبوتری!!!

قبل از ساخته شدن هواپیماهای جاسوسی و پهپادها CIA چطور تصاویر هوایی می‌گرفت؟ چرا راه دور برویم، به کمک کبوترها!!!

چه چیزی از این پرنده‌های مظلوم و منادی صلح بهتر. کمتر کسی ممکن است سرش را به آسمان بلند کرده و شک کند که یک دوربین زیر شکم این سبک بال‌ها بسته شده.

دوربین جاسوسی عکسبرداری ساعت مچی

ساعت دوربین دار یا دوربین ساعت دار؟ هم اکنون نسل جدید این نوع دوربین را با کیفیت بالا می توانید در بازار بیابید و دیگر ابزار جاسوسی محسوب نمی شوند بلکه ابزار سرگرمی هستند.

اما در قدیم و سالهای ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ اینطور نبود و ساعت های دوربین دار یکی از بهترین ابزار برای جاسوسان بود.

ساعتِ دوربین دار برای جاسوسی ایده‌ای قدیمی است.

در دهه ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ جاسوس‌های آلمانی از آن استفاده می‌کردند. فقط سؤالی که پیش می‌آید این است که اگر کسی آن را در مچ جناب جاسوس می‌دید و ساعت را می‌پرسید، او چطوری می‌خواست طرف را دست به سر کند؟

دوربین جاسوسی کیفی!!

تقریباً اکثر افراد متشخص از کیف‌های جیبی استفاده می‌کنند.

پس شک خیلی کمی بر می‌انگیزد.

این یکی هم اختراع دانشمندان سیستم های جاسوسی آلمان شرقی است.

آیا میشه واتساپ هک کرد
آیا میشه واتساپ هک کرد

مراقب باشید، اگر کسی نزدیک شما درب کیفش را باز کرد، چهار چشمی داخلش را نگاه کنید.

اصلاً هم رو در بایستی نداشته باشید شاید دوربین جاسوسی او را دیدید.

دوربین مخفی سنگی

تنها چیزی که از یک سنگ خنثی‌تر است، سیب زمینی است.

البته که سیب زمینی همه جا پیدا نمی‌شود، ولی سنگ چرا!

هیچ کس هم به آن نگاه نخواهد کرد، چه برسد به اینکه از خودش بپرسد:

آیا ممکن است این سنگ حریم خصوصی را نقض کند؟

از اینها گذشته، امسال سال ۲۰۱۲ است، آدم باید از همه چیز کمی بیشتر از قبل بترسد.

دوربین جاسوسی یک ایده بسیار جالب و منحصر به فرد برای رهایی پلیس ها از کشیک دادن درب منزل مجرمان بوده . به جای آن یک سنگ قرار می دهند.

دوربین مداربسته جاسوسی به شکل دکمه!!

خرید دوربین مخفی کوچک
خرید دوربین مخفی کوچک

یک آدم خوشتیپ را تصور کنید که کتی برازنده بر تن دارد. احتمال اینکه یکی از دکمه‌های آن کت دوربین باشد و از داخل جیب بشود ماشهٔ آن را کشید چقدر است؟ گول ظاهر افراد را نخورید.

دوربین های دکمه ای هم اکنون هم توسط چین تولید می شوند ولی وجود سیم های پشت دکمه احتمال دارد خیلی زود شما لو بروید.

دوربین سنجاق سینه ای

خدا رفتگان همه را بیامرزد. کند و کاو در وسایل باقی مانده از درگذشتگان، که بوی کهنگی می‌دهند و خاطرات خوش زیادی را زنده می‌کنند، حس نوستالژیکی را در آدم زنده می‌کند. اگر احیاناً از این سنجاق سینه‌ها یافتید، دقیق وارسی‌اش کنید. خدا را چه دیدید، شاید وارث این دوربین جاسوسی جالب شدید یا شاید عکسی در آن یافتید که خاطره‌ای را زنده کند.

یک ایده دادنی و شیک برای جاسوسی و عکسبرداری بدون اجازه!

 • دوربین مخفی کوچک با قابلیت ضبط
 • دوربین مخفی وای فای

دوربین جاسوسی انگشتری

جاسوس‌ها هم می‌توانند عاشق باشند. این حلقه که توهم ثروتمند بودن و قدرت جاسوس بودن را همزمان در خود دارد، فقط یک حلقه بزرگ طلا نیست که نشانه تعهد به پیوند زناشویی باشد، بلکه یک دوربین جالب هم هست.

یک دوربین جاسوسی قدرتمند در دستان یک جنتلمن واقعی, فقط کافی بود درب آن را باز کنید و به جاسوسی بپردازید آن هم تصویری!

دوربین های مداربسته مخفی تخیلی و سینمایی

همه ما در فیلم های سینمایی , صحنه های بسیار هوشمندانه ای را دیده ایم که سیستم های دوربین مخفی و جاسوسی چطور به کمک شخصیت های داستان می آیند و حقایق بسیاری را برای آنها آشکار می کنند . اما در دنیای واقعی کاربرد تکنولوژی دوربین مداربسته مخفی و آشکار به صورت دیگری است.

در زیر نمونه هایی از دوربین مخفی و دوربین مداربسته جاسوسی تخیلی را آورده ایم که با استدلالات علمی و فنی , عملا وجود خارجی ندارند.

عکس هایی از انواع دوربین های جاسوسی , مداربسته مخفی و دوربین های پنهان شده که البته خیلی منطقی به نظر نمیرسه!!!

دوربین مخفی پنهان کارگذاشته شده در کروات برای افراد خوش تیپ و مرموز

دوربین مداربسته جاسوسی مخفی شده و پنهان پنهان داخل یک بالشتک که این هم خیلی منطقی نیست!!!!

دوربین کارگذاشته شده در یک کتاب که البته در بازار ایران موجود نیست و خرید و فروش آن طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع است.

یک دوربین جاسوسی تعبیه شده در کیف که  می تواند بغل یک زیپ باشد چرا که خطوط زیپ  باعث می شود چشم قادر به تشخیص آن نباشد. همچنین استفاده از کیف های زنانه و مردانه مشکی می تواند دوربین مخفی را به یک دوربین مخفی متحرک تبدیل کند. این دوربین های مداربسته مخفی توانایی نگهداری شارژ با زمان بالا را دارند.

دوربین جاسوسی دست ساز داخل کتاب !!!! کتاب مگه برای مطالعه نبود؟ این دوربین مخفی به راحتی داخل کتاب خانه قرار میگیرد و در ایران نیز بدلیل پایین بودن سرانه مطالعه تقریبا می توان مطمئن بود هیچکس به آن دست نمیزند.

نوعی دوربین جاسوسی دیگر که در ساعت جاسازی شده و روز میز قرار می گیرد.

آدامس، و کمربند شلوار  دوربین جاسوسی و صد ها وسیله دیگه که فضای مناسب دارند. البته این ایده ها کمی علمی تخیلی هستند.

دوربین مخفی و سیستم های جاسوسی در دنیای واقعی

در سراسر جهان شرکت های مختلفی در زمینه تولید دوربین مداربسته مخفی , دوربین جاسوسی ,  سیستم های شنود صدا , سیستم های ردیاب و دیگر تجهیزات کنترل افراد فعالیت می کنند . طراحان این شرکت ها هر روز به دنبال ایده های جدیدتری در مورد ساخت دوربین مخفی هستند که امکان کشف پایین تری داشته و بتواند امکانات بیشتری را به کاربر ارائه دهد.

موارد زیر انواع دوربین های جاسوسی است که هم اکنون ساخته شده و ممکن است هر لحظه در حال جاسوسی از شما باشند: دوربین مخفی کوچک

دوربین مخفی جاسوئیچی ( ریموت خودرو )

این نوع از دوربین مخفی, یک سیستم فیلم برداری جاسوسی همه فن حریف است . مزیت اصلی این دوربین مخفی قابل حمل بودن و قرارگیری در دست برای کنترل زاویه دید بدون جلب توجه است . عیب این دوربین مخفی ریموتی هم مدت کارکرد باتری کم است. معمولا به دلیل سایز کوچک دوربین مخفی ریموتی و طبعا سایز کوچک باتری آن بیشتر از ۳۰ دقیقه نمی تواند روشن بماند.

دوربین های مخفی جاسوئیچی ( ریموتی خودرو ) در انواع مختلف و شکل های گوناگون تولید می شود و قیمت آنها بین ۵۵ تا ۱۰۰ دلار است.

دوربین مخفی خودکار جاسوسی

متداول ترین وسیله جهت فیلمبرداری مخفیانه در یک جلسه کاری , در جلسه امتحان و هنگام عقد قرارداد , خودکار است. تقریبا خودکار در همه جا می تواند در جیب پیراهن یا دست شما باشد و کسی هم شک نکند! دوربین های مخفی خودکاری عموما توانایی ضبط صدا و تصویر را بصورت همزمان دارند و در کیفیت های تصویر و سخت افزار مختلفی تولید می شوند. باطری دوربین های خودکاری بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه می تواند در حالت فیلم برداری خودکار جاسوسی را روشن نگاه دارد و قیمت آنها بین ۴۵$ تا ۱۱۰$ است.

استفاده از دوربین لامپی به عنوان دوربین مخفی

دوربین مخفی کوچک با قابلیت ضبط , دوربین مخفی کوچک شارژی

فلسفه ساخت دوربین های لامپی , تولید یک دوربین مداربسته مخفی یا دوربین جاسوسی نبوده. این یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم است که امکانات فراوانی دارد و به شکل لامپ ساخته شده تا کاربر بدون نیاز به سیم کشی و تخریب های ناشی از سیم کشی بتواند به آسانی دوربین را بر روی سرپیچ لامپ متصل نماید.

دوربین های مداربسته لامپی دارای وای فای بوده و می توان به آسانی تصاویر زنده و ضبط شده دوربین را بر روی تلفن همراه مشاهده کرد . همچنین در دوربین های لامپی این امکان وجود دارد که بتوان تصاویر دوربین را از راه دور نیز بوسیله اینترنت به خوبی مشاهده کرد .دوربین های لامپی دارای لنز ۳۶۰ درجه بوده و از حافظه Micro SD پشتیبانی می کند. دوربین های لامپی از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند و می توان آنها را در بازار ایران از ۳۰$ تا ۹۰$ خریداری کرد.

برای مشاهده و خرید انواع دوربین لامپی می توانید به صفحه ” جشنواره فروش دوربین لامپی ” مراجعه نمایید. همچنین ارزانترین دوربین لامپی بازار را در ایران می توانید در صفحه ” دوربین لامپی iCsee ” مشاهده نمایید.

دوربین مخفی کوچک : دوربین مخفی وای فای

عینک دوربین دار جاسوسی

یکی از مخفی ترین و جاسوسی ترین دوربین های مداربسته مخفی برای فیلم برداری مخفیانه در بیرون از محیط , دوربین عینکی است . این عینک دوربین دار جاسوسی دارای لنزی در جلو عینک جهت ثبت تصاویر است .جای باتری و مموری کارت نیز در دسته عینک تعبیه شده. عینک دوربین دار جاسوسی بسته به کیفیت فیلم برداری و سخت افزار استفاده شده در ساخت آن , معمولا بین ۶۰ تا ۱۲۰ دلار قیمت دارد.

دوربین جاسوسی بند انگشتی

این دوربین مخفی دارای چند جزء است . لنز دوربین در انتهای یک کابل فلت ۱۰ سانتی قرار دارد و وظیفه فیلمبرداری مخفیانه را بر عهده دارد. در سر کابل فلت برد الکترونیکی دوربین مخفی است که باتری , کیت وایرلس و لنز دوربین به آن متصل شده . دوربین های بند انگشتی عموما مموری خور بوده و دارای وای فای هستند.

استفاده از این دوربین مداربسته به عنوان دوربین مخفی یا جاسوسی بسیار شایع است و ممکن است شما نیز در دام این دوربین مداربسته مخفی بسیار کوچک بیفتد. دوربین مخفی بند انگشتی را می توان در هر جایی نصب کرد و به این دلیل ابعاد بسیار کوچک آن, تشخیص وجود دوربین مخفی در محل با این دوربین بسیار مشکل است.

این دوربین در بازار ایران به نام دوربین فلتی FLAT CAMERA نیز شناخته می شود. قیمت دوربین فلتی برای مصرف کننده نهایی بین ۶۵$ تا ۱۳۰$ مشاهده شده.

دوربین جاسوسی در کلاه

دوربین مخفی قرار گرفته در کلاه در جایی میان مارک آن پنهان شده که به فرد جاسوس این امکان را می دهد بدون جلب توجه زاویه فیلم برداری دوربین مخفی را بطور نامحسوس تغییر دهد و بر روی سوژه متمرکز شود.

دوربین مخفی کوچک با قابلیت ضبط

دوربین جاسوسی ساعت رومیزی

دوربین مخفی کوچک , دوربین مخفی کوچک شارژی

دوربین جاسوسی ساعت دیواری دوربین مخفی ساعت مچی

دوربین مخفی دکمه لباس

دوربین مداربسته مخفی شارژ موبایل

دوربین مخفی چشم دزدگیر

دوربین جاسوسی در جعبه دستمال کاغذی

دوربین جاسوسی دتکتوری

دوربین مخفی وای فای , دوربین مخفی کوچک شارژی

نکته مهم درباره دوربین مخفی در پرو لباس فروشی ها

آینه ها بهترین جا برای بکار گذاشتن دوربین های پنهان ، جاسوسی هستند . دوربین جاسوسی در پشت آینه هایی قرار میگیرند که دارای جیوه ی متفاوتی از آینه های معمولی است . چطور متوجه شوید پشت آینه دوربین مخفی و دوربین جاسوسی هست؟  کافی است انگشت خود را بر روی آینه قرار دهید. اگر تصویر انگشت شما با انگشت فاصله داشت یعنی همه چیز عادی است . اما اگر تصویر انگشت به انگشت چسبیده بود شک کنید یک نفر مستقیما یا بوسیله دوربین مخفی و جاسوسی کارگذاشته شده به شما خیره شده… دوربین مخفی کوچک با قابلیت ضبط

خرید دوربین مخفی کوچک , دوربین مخفی وای فای

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور