اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینفناوری

دانلود رایگان برنامه مدیریت

دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده , نرم افزار کنترل گوشی برای اندروید , نرم افزار جاسوسی , برنامه جاسوسی , برنامه کنترل گوشی spy24

نرم افزار کنترل گوشی برای اندروید به همراه لینک دانلود مستقیم

احتمالا تا به حال درباره برنامه هایی که اقدام به جاسوسی از اطلاعات شما می نمایند شنیده اید. این نرم افزار ها با هدف بدست آوردن اطلاعات شخصی، توسط افرادی طراحی و در گوشی تلفن کاربران، نصب می گردند.پس از نصب موفقیت آمیز نرم افزار جاسوسی ، اگر تلفن همراه شما از ایمنی لازم برخوردار نباشد و اجازه نصب و ارسال داده را به برنامه مذکور بدهد، آنگاه تمامی اطلاعاتی که برنامه جاسوسی مورد نظر برای بدست آوردن آن طراحی شده است، به سوی فرد دیگری ارسال خواهد شد. البته برخی از این برنامه ها هدفشان نظارت و کنترل بوده که در دنیای امروزی امری بسیار ضروری به نظر می رسد به خصوص برای کودکان و فرزندان که امروزه به سادگی به انواع صفحات در اینترنت دسترسی دارند. در این مطلب قصد داریم مروری بر انواع نرم افزار جاسوسی داشته  و همچنین ضمن معرفی برخی از معروفترین این برنامه ها ، لینک دانلود و نحوه استفاده از آن و همچنین نحوه جلوگیری از  نصب این نرم افزار ها را با یکدیگر بررسی نماییم.

دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده , نرم افزار کنترل گوشی برای اندروید , نرم افزار جاسوسی , برنامه جاسوسی , برنامه کنترل گوشی spy24

دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده

نرم افزار جاسوسی چگونه عمل می کند؟

برنامه جاسوسی که اصطلاحا به آن برنامه هک نیز گفته می شود اغلب در قالب یک نرم افزار مفید و یا بصورت یک برنامه کاملا مخفی در گوشی کاربر شروع به فعالیت می کنند.

اصولا برنامه ها و نرم افزار های جاسوسی با نام علمی تروجان شناخته می شوند.

نام این بدافزار از افسانه اسب تروا گرفته شده است.

این نوع از نرم افزار جاسوسی دقیقا شبیه به داستان مورد نظر در قالب یک برنامه مفید و یا سرگرم کننده برای کاربر ظاهر می گردد.

سپس بعد از جلب نظر کاربر و نصب روی سیستم یا گوشی تلفن همراه وی،‌ علاوه بر قابلیت یا سرگرمی که ارائه می دهد، در پشت پرده اقدام به جاسوسی نموده و اطلاعات کاربر را به مقصدی از پیش معلوم شده، مخابره می نماید.

اکثر برنامه های جاسوسی به نوعی تروجان هستند و در قالب یک نرم افزار مفید، اقدام به سرقت اطلاعات می نمایند.

اما دسته دوم از نرم افزار جاسوسی ، برنامه هایی هستند که خاص منظوره طراحی شده و صرفا فقط عمل هک و جاسوسی را انجام می دهند.

از این رو کشف این برنامه ها به ظاهر ساده تر می نماید.

اما این را نیز باید به یاد داشته باشید که این سری از برنامه های جاسوسی برای مخفی ماندن از دید کاربر، از یک سری شگرد هایی استفاده می نمایند که یافتن و در برخی موارد حتی پاک کردن آن ها مشکل بوده و به سادگی امکان پذیر نمی باشد.

به عنوان نمونه می توان گفت تعدادی از این نرم افزار ها پس از نصب روی سیستم یا گوشی شما بلافاصله مخفی شده و در لیست نرم افزارهای نصب شده شما موجود نمی باشند. پس یافتن آن ها برای شما فوق العاده مشکل می گردد.

به هر حال در هر دو مورد اگر هدف چنین حملات جاسوسی قرار بگیریم، متضرر اصلی ما هستیم و اطلاعات شخصی مان در معرض سرقت قرار خواهد گرفت.

در ادامه تعدادی از معروف ترین این برنامه ها ( نرم افزار جاسوسی ) به شما معرفی خواهیم نمود و لینک دانلود برخی از آن ها را برای کسانی که مایل به یادگیری طرز کار آن هستند و نه برای جاسوسی قرار خواهیم داد.

انواع برنامه جاسوسی

همان طور که تا کنون باید دانسته باشید این برنامه ها انواع بسیار مختلفی دارند که هر کدام هدف های خاصی را دنبال می کنند.

اما در نهایت هدف همه آن ها جاسوسی و سرقت اطلاعات شخصی می باشد.

برخی از این برنامه ها اقدام به جاسوسی از دوربین گوشی تلفن همراه نموده و برخی دیگر اقدم به جاسوسی از مکالمات و پیام ها می نمایند.

نمونه هایی از نرم افزار جاسوسی نیز موجود است که پا را فراتر از این گذاشته و حتی می توانند از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام نیز اطلاعات به دست می آورند.

در ادامه مشخصات تعدادی از معروف ترین های نرم افزار جاسوسی را با یکدیگر مرور خواهیم نمود.

نرم افزار جاسوسی Spy Video Recorder

شاید بتوان گفت برنامه spy video recorder یکی از معمول ترین ابزار های جاسوسی بوده که برای تصویر برداری بصورت مخفیانه طراحی شده است.

طرز کار این برنامه بسیار ساده بوده و هدفش فیلم برداری مخفیانه بدون اینکه کسی متوجه شود می باشد.

این برنامه را روی تلفن همراه خود نصب کرده و در مکان هایی که نباید کسی متوجه شود که دارید از آن ها تصویر برداری می کنید اقدام به فعالیت می کند.

این برنامه حتی قادر است بدون اینکه قفل گوشی را باز کنید شروع به کار نماید. علاقه مندان به دانلود این برنامه می توانند از طریق لینک زیر اقدام به دانلود نرم افزار جاسوسی spy video recorder نمایند.

دانلود spy video recorder

برنامه کنترل گوشی spy24 :

برنامه spy video recorder

برنامه کنترل گوشی spy24

اما برنامه دیگری که می تواند همه موارد ذکر شده در قبل را برای شما ارائه دهد، برنامه اصلی spy24  می باشد.

این برنامه یک نرم افزار جاسوسی یا هک نبوده و صرفا جهت کنترل و نظارت بر گوشی فرزندان طراحی شده است.

با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود کلیه پیام ها، تماس ها و مخاطبین فرد دیگری که برنامه را برای او نصب می کنید بدست بیاورید.

همچنین برنامه spy24 می تواند کلیه پیام های رد و بدل شده در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و غیره را نیز بدست بیاورد. روش کار این برنامه به این صورت است که پس از نصب در گوشی طرف مقابل، در رام گوشی مربوطه مخفی شده  و دیگر به سادگی قابل شناسایی و حتی پاک شدن نیست.

برنامه spy24 یک برنامه کنترلی بسیار ویژه می باشد که مهمترین مزیت آن نسبت به نمونه های خارجی، پشتیبانی کامل از زبان فارسی و همچنین پاسخ دهی شبانه روزی به مشکلات احتمالی با پشتیبان های خود می باشد.

علاقه مندان به این برنامه می توانند از طریق لینک زیر اقدام به دانلود این برنامه نمایند.

و همچنین جهت اطمینان از صحت کارکرد آن می توانند از تست یک روزه آن بصورت رایگان برخوردار شوند که تمامی امکانات ذکر شده را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

دانلود برنامه SPY 24

دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده , نرم افزار کنترل گوشی برای اندروید , نرم افزار جاسوسی , برنامه جاسوسی , برنامه کنترل گوشی spy24

ترین نرم افزارهای کنترل

برنامه SPY24 – برنامه کنترل گوشی spy24

برنامه جاسوسی InoSpy

این برنامه یک نرم افزار جاسوسی قدرتمند بوده که برعکس برنامه قبلی با هدف بدست آوردن اطلاعات دیگران طراحی شده است. با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا کلیه پیام ها، تماس ها، عکس ها، مخاطبین و اطلاعات شبکه های اجتماعی فرد دیگری را هک نمایید. نرم افزار جاسوسی اینو اسپای توسط شرکت InoSpy Specification در سال ۲۰۱۴ طراحی شده که تنها می تواند ۴۸ ساعت اولیه جاسوسی را رایگان در اختیار کاربر قرار دهد. پس از آن برای استفاده از این برنامه باید هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمایید.

معایب Inospy – دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده

نکته ای که در استفاده از این برنامه جاسوسی باید در نظر داشته باشید این است که این نرم افزار یک نمونه خارجی می باشد و به همین جهت از پشتیبانی فارسی برخوردار نمی باشد. همچنین برای خرید این برنامه مجبور به استفاده از کریدیت کارت می باشید که این خود نیز دردسر های خاص خود و همچنین هزینه های اضافی را دربر دارد. علاقه مندان به این برنامه نیز می توانند از طریق لینک زیر اقدام به دریافت نسخه آزمایشی آن که پس از ۴۸ ساعت غیر فعال خواهد شد. دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده

دانلود InoSpy

دانلود InoSpy
دانلود رایگان برنامه مدیریت 6

برنامه InoSpy

نرم افزار جاسوسی HelloSpy

برنامه hellospy نیز تقریبا شبیه به برنامه InoSpy می باشد و همان شرایط را برای ارائه خدمات دارا می باشد. با استفاده از این برنامه نیز می توانید به گوشی فرد دیگری نفوذ کرده و کلیه اطلاعات مربوط به تماس ها و پیام ها و عکس های او را بدست آورید. این برنامه نیز فقط برای تست اولیه رایگان بوده و پس از آن برای ادامه کار باید مبلغی را پرداخت نمایید. لینک تست یک روزه این برنامه نیز در ذیل قرار داده شده است.

معایب Hellospy

از جمله معایب نرم افزار جاسوسی HelloSpy عدم پشتیبانی از زبان فارسی و همچنین نداشتن خدمات و پشتیبانی پس از فروش با زبان فارسی می باشد. همچنین این برنامه نیز برای خرید و فعال سازی نیاز به کریدیت کارت دارد که به دلیل تحریم های منطقه ای کار چندان ساده ای نیست و نیازمند صرف هزینه اضافی می باشد.

دانلود برنامه Hellospy

دانلود برنامه Hellospy
دانلود رایگان برنامه مدیریت 7

برنامه helloSpy

نرم افزار کنترل گوشی برای اندروید – دانلود رایگان برنامه مدیریت خانواده 

دانلود برنامه SPY24

نرم افزار جاسوسی برای شنود از راه دور را خیلی از کاربران ما درخواست داده بودند، بالاخره برنامه آماده شده و در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نرم افزار جاسوسی اندروید نه تنها به شما تمام پیامهای نوشتاری را خواهد داد بلکه خواهید توانست فعالیت های فرزند و فرد مورد نظر خود را به صورت زنده مشاهده کنید.

سیستم ردیابی GPS ارائه شده در برنامه SPY دانلود اسپای 24 به طوری طراحی شده که شما میتوانید فعالیت های حرکتی همسر، فرزند و اعضای خانواده خود را با استفاده از تلفن همراه اندروید خود را ببینید.

 طریقه استفاده از برنامه SPY :

هشدار : قانون برنامه این است که استفاده از این برنامه فقط برای کنترل فرزندان و افراد خانواده زیر ۱۸ سال میباشد لطفا همکاری بفرمایید تا بتوانیم در نسخه های جدیدتر قابلیت های بهتری به شما کاربران محترم ارائه دهیم.

چرا برنامه SPY ؟؟؟

تنها برنامه ای است که شما میتوانید مکالمات فرزندان و اعضای خانواده را شنود کنید بدون آنکه متوجه این نظارت شوند.

برنامه SPY با توجه به آسان بودن نصب آن حتی برای کسانی که مهارتی در این زمینه ندارند، و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی آنلاین، توانسته رضایت بسیاری از کاربران را جلب کند .


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


برنامه رایگان اندروید نظارت و کنترل بر فعالیت تلفن هوشمند کودکان
Google Play Store ممکن است محدودیت های سخت تری نسبت به موارد موجود در AppStore اپل نداشته باشد ، بنابراین اگر فرزندان شما دارای یک دستگاه Android هستند (یا به دستگاه شما دسترسی دارند) ، ممکن است بخواهید برخی از برنامه های والدین را تنظیم کنید تا به شما در نظارت بر فعالیت آنلاین تلفن هوشمند کودکان کمک کند.

گوشی و تلفن همراه همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید*) کنترل مخفیانه تمامی پیام های ارسالی و دریافتی به همراه محتوای کامل پیامک ها*) گزارش کامل تماس های دریافتی،گرفته شده و یا بدون پاسخ از گوشی مورد نظر*) دسترسی به عکس ها و فیلم های موجود در گالری گوشی*) و…سامانه کنترل گوشی فرزندان یک برنامه کنترل والدین است که امکان نظارت و مدیریت گوشی فرزندان و اعضای خانواده را به صورت از راه دور توسط گوشی موبایل یا تبلت شما فراهم می کند.

در این مقاله، ما برنامه های رایگان اندرویدی را برای نظارت بر فعالیت های گوشی های هوشمند فرزندانتان ارائه می دهیم. از مجاز بودن محدودیت سایتهای آنلاین تا نظارت بر استفاده از متن یا استفاده از تماس آنها ، دانلود برنامه ها ، مکان و سایر فعالیتها را می توانید نظارت داشته باشید. این برنامه ها اکثر ویژگی های مهم را پوشش می دهد.

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

یک دیدگاه

  1. سلام لطفا راهنمایی کنیذد ما الان چی کار کنی فایل زیپ یعنی کنترل گوشی رو کامل از اول تا اخر توزیح بدین پس برای چی اینجا هستین🤔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا