اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینفناوری

سامانه مراقبت از نظارت بر کودکان خانواده اسپای 24 کنترل موبایل از راه دور

سامانه مراقبت از خانواده :نظارت و کنترل خانواده در فضای حقیقی و مجازی اگر برای خانواده و فرزندان خود نگران هستید، اگر به آنها اهمیت می دهید که در فضای اجتماعی و مجازی از خطرات آن حفظ شوند میتوانید با استفاده از دو نسخه نرم افزار SPY24 گوشی آنها را نظارت و کنترل کنید بدون آنکه آنها متوجه شوند و به این صورت هم خیال خود را آسوده کنید و هم از خانواده محافظت نمایید

سامانه مراقبت از خانواده

spy24 که در حوزه سامانه مراقبت از خانواده فعالیت خود را شروع کرده است نزدیک به ۲ سال توانسته پیشرفت هایی داشته باشد که برای نظارت بر گوشی فرزندان نیاز به دسترسی به گوشی آنها نیست
. البته برنامه هایی به همین منظور طراحی شده بودند اما برخی از والدین به دلیل دور بودن از فرزندان یا دسترسی نداشتن به گوشی آنها ، مسُولان این سامانه را بر آن داشت تا برنامه طراحی و بسازند که نیاز به دسترسی به گوشی فرزند نداشته باشد که در نهایت موفق به ساخت SPY24 شدند که به خاطر همین تلاش هم توانستند بسیار موفق ظاهر شوند و والدین زیادی به راحتی بر فرزند خود نظارت کنند که همین باعث شد در سال گذشته چند جایزه و تقدیر نامه را دریافت نمایند .

spy24 ir apps min
سامانه مراقبت از خانواده


 

نظارت و کنترل خانواده در فضای حقیقی و مجازی

برای دریافت پنل کاربری ، پس از خرید سریال و شماره موبایل فرزند همراه با مدل گوشی فرزند و خود را به ایمیل [email protected] برایی پشتیبانان ارسال فرمایید تا پس از ست کردن پنل کاربری همراه با فیلم آموزش ارسال گردد.

مراحل دریافت برنامه ۱

خرید نرم افزار

برای خرید برنامه شماره موبایل را به انگلیسی و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید ۲

ارسال مشخصات فرزند

ایمیلی که با آن خرید کردید به همراه شماره موبایل و شماره سریال گوشی را به ایمیل برنامه ارسال نمایید keleis.andre.1992atgmail.com ۳

ثبت نام برای دریافت کد فعالسازی!

پس از ارسال مشخصات پنل کاربری برای شما ارسال میشود

کاربران گرای توجه فرمایید : سامانه دارای دو نسخه نرم افزار برای نظارت بر گوشی فرزندان می باشد

اگر به گوشی فرزند دسترسی ندارید باید نسخه بدون دسترسی را خریداری نمایید
اگر به گوشی فرزند دسترسی دارید از نسخه نصبه استفاده نمایید

نسخه بدون دسترسی SPY24

این نسخه بری والدینی است که نمیتوانند به گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشند ، پس می توانند با استفاده از سریال گوشی و شماره موبایل فرزند به گوشی فرزند خود بدون آنکه متوجه شود دسترسی داشته باشند

نسخه نصبی SPY24 نسخه جدید و نظارت با دوربین گوشی

نسخه نصبی SPY24

نسخه SPY24 : به ۲ روش میتوانید از آن استفاده کنید ، روش اول میتوانید آن را بروی گوشی فرزند نصب کنید که پس از نصب کاملا مخفی خواهد شد و شما میتوانید از طریق پنل کاربری اطلاعات گوشی فرزند خود را نظارت کنید

روش دوم میتوانید برای فرزند خود لینک نرم افزار را ارسال نمایید و پس از کلیک کردن بروی آن نرم افزار نصب میشود ، به عنوان مثال میتوانید بگویید نرم افزار نسخه جدید تلگرام بدون فیلتر است تا فرزند خود را ترغیب به نصب کردن آن کنید که پس از انجام این کار به راحتی به تمام گوشی فرزند خود دسترسی داشته باشید حتی خواهید توانست فرمان های از راه دور برای گوشی فرزند خود ارسال کنید.

شما حتی خواهید توانست نرم افزاری به دلخواه هر برنامه ای که فکر میکنید میتواند فرزند شما را ترغیب به نصب آن بروی گوشی خود شود ، برای همکاران فنی سفارش دهید تا نرم اقزار را به همان اسم ، شکل و آیکون برنامه مورد نظر ست کرده و برای شما ارسال کنند.

با اسپای 24 همراه همیشگی خانواده خود باشید !!!

 • امنیت و آرامش خاطر در فضای مجازی با اسپای 24
 • اعلام موقعیت لحظه به لحظه ، گزارش تماس و پیامک
 • مدیریت اکثر شبکه های اجتماعی (بدون نیاز به روت)

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

اسپای 24 چیست؟

اسپای 24 نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

 • کنترل اینستاگرام ، ایمو ، تلگرام و …
 • بررسی ارتباطات تحت تماس و پیامک
 • موقعیت یابی لحظه ای و روزانه
 • مدیریت دسترسی به محتوای اینترنت

و علاوه بر موارد یاد شده امکان مسدودسازی مخاطبین ، برنامه ها و محتوای وب سایت های نا سالم را برای والدین فراهم می سازد تا به این طریق دغدغه ذهنی والدین در خصوص آسیب های احتمالی حضور در فضای مجازی فرزندان را به صورت کامل از بین ببرد.

دقت داشته باشید این برنامه پس از نصب و فعال سازی پنهان می شود.

خدمات و قابلیت های نرم افزار SPY24

ضبط و شنود مکالمات

ضبط و شنود مکالمات و هنمچنین شنود صدای اطراف

نظارت پیامک ها

مشاهده متن تمام پیام های ورودی و خروجی

نظارت بر تماس ها

مشاهده تماسهای خروجی و ورودی و از دست رفته

 

کنترل گالری گوشی

مشاهده و نظارت بر عکس ها و فایل های گالری

 

موقعیت مکانی

دریافت و مشاهده موقعیت مکانی تمام مکان های عبوری

مشاهده و کنترل شیبکه های اجتماعی

دریافت پیامها تلگرام ، اینستاگرام ، وایبر و واتساپ

رضایت کاربران از سامانه و نسخه جدید برنامه

شما هم میتوانید ما را در امر بهتر کردن نسخه جدید نرم افزار یاری کنید و رضایت و انتقاد خود را برای ما ثبت فرمایید

نظارت و کنترل خانواده در فضای حقیقی و مجازی

امانه مراقبت از خانواده در فضای مجازی : برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

برخی از ویژگی های برنامه ردیابی همیار جی پی اس
تماس ها و پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
ارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ
موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
سامانه مراقبت خانواده یک نرم افزار ردیابی موبایل و کنترل تماس و پیامک و کنترل موبایل از راه دور است که امکان ردیابی موبایل از طریق شماره،اینترنت بر روی نقشه … SPY24 نظارت بر فرزندان، برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس هک گوشی موبایل و تبلت از راه دور نام یک نرم افزار موبایل.
با رابط کاربری آسان و سیستم نصب بسیار ساده امکان نصب این برنامه را با کمترین سطح دانش فنی برای والدین فراهم می ساز…
نرم افزار ردیابی و کنترل گوشی موبایل خانواده در فضای مجازی. بهترین برنامه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده … همیار جی پی اس یک سامانه نرم افزاری موبایل با نصب بسیار آسان است که با نصب آن روی تلفن همراه …
بهترین برنامه کنترل گوشی همسر و فرزندان برای مراقبت از خانواده. ✓ کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل ✓ 

بحث تربیت فرزندان ابعاد گسترده ای دارد که هر کدام در جای خود قابل استفاده است . مراقبت و کنترل نامحسوس فرزندان در فضای مجازی یکی از ابعاد تربیت فرزندان به شمار می رود . ما والدین نمی توانیم در دنیای امروز به این اطمینان صد در صد برسیم که نتیجه ی رفتارهای تربیتی ما ، کلیه ی راه های سوء استفاده و انحراف فرزندان را مسدود می کند .

 

بنابراین ناچاریم که در کنار سایر روش های هدایت فرزندانمان ، سری هم به خلوت آن ها بزنیم تا ریشه انحرافات آن ها را بخشکانیم .

 

طبیعتا فواید پیشگری به مراتب بهتر از درمان است ، چون اگر فرزند ما آسیبی ببیند شاید بهترین درمان ها هم نتواند آب رفته را به جوی باز گرداند .

 

سامانه مراقبت از خانواده در فضای مجازی ، یکی از ابزارهای ضروری مراقب از فرزندان ماست که به تازگی در دسترس عموم قرار گرفته است . امکانات فوق العاده ی این سامانه به ما کمک می کند که تا از خطراتی که در فضای مجازی فرزندان ما را تهدید می کند پیش گیری کنیم .

 

امکانات سامانه مراقبت از خانواده در فضای مجازی :

 

1 – ردیابی موقعیت لحظه به لحظه

 

2 – ردیابی، مدیریت و نظارت کامل بر شبکه های اجتماعی

 

شاید یکی از جدی ترین نگرانی های والدین در مواجه با مسائل امروزی برای تربیت فرزندان، فعالیت آن ها در شبکه های اجتماعی است. در SPY24 امکان نظارت بر عملکرد در کلیه شبکه های اجتماعی پر طرفدار همچون تلگرام ، وایبر، واتس اپ، اینستاگرام و… فراهم شده است تا والدین گرامی بتوانند با خیالی اسوده امکان دسترسی دستگاه هوشمند خود را برای فرزند خود ایجاد کنند.

 

3 – کنترل و ردیابی نامحسوس موبایل به صورت غیرقابل تشخیص حتی توسط فرزندان باهوش

 

4 – نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی

 

5 – 48 ساعت اکانت تست رایگان جهت تضمین عملکرد صحیح سامانه

 

6 – مدیریت دسترسی به اینترنت ؛

امکان نمایش تمامی وب سایت های بازدید شده به همراه فرآیند های مدیریتی چون فیلترینگ صفحات مورد نظر برای شما فراهم شده است تاریخچه بازدید صفحات ، صفحات محبوب ، فیلترینگ وب سایت مورد نظر ، مسدود سازی شبکه وایفای مشخص و … از جمله خدمات این بخش از سامانه می باشد

 

7 – از مخاطبین محبوب تلفن همراه فرزندان خود آگاهی یابید، لیست تمامی مخاطبین دفتر تلفن و مسنجرها به همراه نمودار تحلیلی مخاطبین برتر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

8 – کنترل دسترسی برنامه های گوشی

 

بعضا کودکان ما ساعات زیادی را صرف بازی و یا یک نرم افزار می نمایند و یا برنامه هایی با محتوای نامناسب را بدون اطلاع والدین بروی دستگاه خود نصب می نمایند.جهت سهولت در کنترل دسترسی این مبحث، امکان اعلام گزارش کاملی از برنامه های نصب شده به همراه قابلیت مسدود سازی برنامه به صورت همیشگی و یا در ساعات مشخصی از شبانه روز برای کاربر فراهم شده است

 

9 – کنترل ساعات خواب و بیداری فرزند

 

بسیاری از شب ها زمانی که والدین به خواب می روند کودکان تا پاسی از شب و بعضا تا سپیده صبح سرگرم بازی و تفریح با گوشی تلفن همراه خود هستند.در بخش مدیریتی SPY24 قابلیت قفل کردن دستگاه موبایل در ساعات مشخصی از شبانه روز فراهم شده است تا در آن ساعات فرزند از سرگرمی های بی موقع شبانه یا هنگام درس خواندن محافظت شود.

 

10 – کنترل از راه دور موبایل

 

در شرایط بحرانی سیستم های کنترلی برای SPY24 در نطر گرفته شده است تا به کمک کاربر سامانه آید به عنوان مثال حذف اطلاعات دستگاه تلفن همراه مفقود شده از راه دور، روشن کردن وای فای (WiFi)، ایجاد دسترسی به اینترنت در شرایط بحرانی، ارسال اعلان، هشدار بروی گوشی تلفن همراه و موقعیت یابی آنی از جمله قابلیت های تحت فرمان لحظه ای می باشند که در SPY24 قابل کنترل هستند.

 

11 – تحلیل نموداری و طبقه بندی شده

 

نمودارها، جداول دسته بندی شده از جمله ابزارهای مدیریتی جهت تحلیل سریع اطلاعات و کنترل اطلاعات در حجم وسیع می باشند در سامانه مراقبت از خانواده نیز در قالب جداول طبقه بندی شده و نمودارهای ساده نیز ارائه شده اند تا جمع بندی سریع و دقیقی از مجموعه داده های ثبت شده را در اختیار شما قرار دهند.

 

12 – مدیریت و ردیابی تماس ها

 

SPY24 به شما این امکان را می دهد تا گزارش کاملی از لیست تماسهای دریافتی و خارج شده تلفن موبایل را داشته باشید و علاوه بر آن از لحظه تماس و مدت زمان آن را نیز داشته باشید

 

13 – گزارش و ردیابی پیامک ها

 

پس از نصب SPY24 قادر به مشاهده گزارش کاملی از پیامهای ارسال شده بروی گوشی تلفن همراه مورد نظر نیز خواهید بود جهت مشاهده جزییات بیشتر در آن خصوص می توانید به بخش جزییات پیامک های ارسالی و دریافتی مراجعه نمائید.

 


14 – کنترل موبایل همسر
درست یا غلط ، منطقی یا غیر منطقی ، عبارت ” کنترل موبایل همسر ” یکی از کلمات کلیدی است که امروزه بسیاری از کاربران آن را جستجو می کنند و به سایت های تقلبی می رسند اما تنها سایت واقعی در این زمینه نرم افزار مراقبت از خانواده (SPY24) می باشد.

 

دسترسی به تمامی مخاطبین تلگرام فرزندتان با مشخصات کامل آنها همچون نام، شماره تماس و همچنین با امکان مشاهده تصاویر پروفایل مخاطبین. گزارش تمامی پیام های رد و بدل شده بر روی گوشی موبایل که قابلیتی فوق العاده کاربردی بوده و به شما در کنترل فرزندتان کمک شایانی خواهد کرد؛ همچنین امکان مشاهده فایل های رد و بدل شده نیز وجود دارد.

 

15 – موقیعت یابی و ردیابی مستمر

 

با نصب SPY24 شما قادر خواهید بود از موقعیت لحظه به لحظه گوشی تلفن همراه مورد نظر اگاهی یابید به عنوان مثال در یابید که آیا واقعا فرزند شما پس از مدرسه به کتابخانه رفته است و کارمند شما در حال حاضر در خیابانی که اظهار میکند حضور دارد !!

12 – طعم واقعی پشتیبانی

 

در صورتی که در خصوص نصب و راه اندازی SPY24 مشکلی داشته باشید می توانید همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 17 با شماره های پشتیانی سامانه تماس حاصل فرمائید و در سایر ساعات شبانه روز می توانید در قالب تیکت و یا ایمیل سوالات خود را مطرح نمائید همکاران ما هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا