هک واتساپ از راه دور:خواندن پیام واتس اپ دیگران نظارت بر پیام های واتس اپ

نظارت بر واتس اپ نظارت بر پیام های واتس اپ با توجه به اینکه واتس اپ هنوز کاربران وفادار به خود را دارد در برنامه SPY24 نیز امکان نظارت و کنترل پیام های واتساپ وجود دارد. با توجه به اینکه واتس اپ هنوز کاربران وفادار به خود را دارد در برنامه SPY24 نیز امکان نظارت و کنترل پیام های واتساپ وجود دارد. حتی با پاک شدن پیام های واتس اپ همچنان امکان دریافت این پیام های پاک شده توسط والدین وجود دارد.
هک واتساپ از راه دور

هک واتساپ و کنترل کامل پیام ها بصورت مخفی؟

فیلم آموزشی کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده

هک واتساپ

چطور بدون هک واتساپ پیام های WhatsApp را کنترل کنیم؟

معمولا زمانی که افراد در جستجو راهکاری برای نظارت بر یک پیام رسان، به عنوان مثال واتساپ قرار می گیرند، با عبارت هک آن را دنبال می کنند. اما به جای هک واتساپ می بایست به دنبال برنامه نظارتی برای آن بود.
ما در اینجا قصد آموزش Hack Whatsapp را نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل واتساپ فرزندان را داریم. محبوبیت این پیام رسان با قابلیت های همچون تماس صوتی و تصویری باعث شده است تا طرفداران زیادی در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد.
از این رو این محبوبیت فراوان باعث شده است، تا والدین بسیاری با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی پرمخاطب به دنبال روش هایی برای هک برنامه واتساپ باشند. ولی پیش از هرچیز بد نیست بدانند:
این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

سوالات متداول در زمینه کنترل و هک واتساپ

آیا هک واتساپ ممکن است؟

نرم افزار جاسوسی واتساپ به کاربر اجازه می دهد تا از پیام های واتساپ جاسوسی کند و بر کلیه فعالیت های انجام شده در حساب هدف واتساپ نظارت کند.

آیا هک واتساپ وجود حقیقت دارد یا نه؟

پاسخ این است که بله:راه اول- اسکن کد QR: این شامل گرفتن تلفن به هدف، رفتن به وب واتساپ بر روی تنظیمات و اسکن کد QR بر روی کامپیوتر خود.راه حل دوم: افزار SPY24 : این یک برنامه جاسوسی که اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به قابلیت های گوشی هدف را به طور کلی است.

ایا امکان کنترل واتساپ وجود دارد؟

پاسخ این است که بله : 🔥 برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (به صورت کاملا و مخفیانه) از راه دور را برای شما والدین عزیز آماده کرده ایم.با برنامه کنترل واتساپ میتونید برتمامی چت های واتس اپ،عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی نظارت کامل داشته باشید.

از کجا بفهمیم واتساپ ما کنترل میشود؟

برای این که بفهمید واتساپ شما هک شده است یا خیر، طبق روش های زیر را انجام دهید :با واحد امنیت شبکه ما تماس بگیر

بهترین برنامه کنترل واتساپ

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده | هک حرفه ای واتساپ | کنترل و ردیابی گوشی

کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده | گوشی های همراه منبع سرگرمی بسیار جالبی هستند. می توان با این دستگاه های هوشمند فیلم تماشا کرد، موسیقی گوش داد و از برنامه های رسانه های اجتماعی برای ارسال پیام و حتی صحبت کردن با دوستان و موارد دیگر استفاده کرد. اما در دنیای امروزی این موارد بیشتر در بین فرزندان استفاده می شود و به راحتی می توان دلبستگی فرزندان به این گوشی و تبلت ها را  به وضوح تشخیص داد. اما آیا اعتیاد فرزندان به این گوشی های هوشمند همراه صحیح است؟ البته که نه!

به همین دلیل ما می خواهیم برای رفع این مشکل درمانی سریع به شما ارائه دهیم تا بتوانید فرزندان خود را از استفاده بیش از حد از تلفن های همراه خود متوقف کنید یا حداقل بر روی آنها نظارت داشته باشید تا از امنیت آنها اطمینان حاصل کنید.

واتساپ: اعتیاد در بین فرزندان و کنترل واتساپ توسط والدین

واتساپ ، یک منبع فوق العاده ای برای برقراری ارتباط مستقیم با دوستان و افراد دوردست است که جزئی از لیست تماس شما هستند. کودکان اغلب دوست دارند وقت خود را صرف واتساپ کنند ، با دوستان خود صحبت کنند ، برای آنها یادداشت های خنده دار بفرستند و از این چنین سرگرمی لذت ببرند.

در حالی که بسیاری از کودکان فقط در هنگام نیاز از این برنامه استفاده می کنند ، تعداد افراد معدودی هستند که به زودی آن ها هم به واتساپ معتاد می شوند. این یک زنگ خطر جدی برای افراد جامعه می باشد و در آینده مانع از سلامت روان و رشد فرزند شما خواهد شد که توسط برنامه کنترل واتساپ می توانید از وقوع این خطرات جلوگیری کنید.

اعتیاد به واتساپ می تواند روان کودکان شما را به خطر اندازد

اعتیاد به واتساپ می تواند برای رشد ذهنی و سلامتی فرزند شما بسیار مضر باشد. واتساپ یک برنامه مبتنی بر فناوری است و به همین دلیل وقتی کودک شما از واتساپ و از طریق تلفن و یا رایانه خود استفاده می کند ، به مرور زمان دچاربیماری های شدیدی مانند سرطان و تومور مبتلا می شود، زیرا این تلفن های همراه اشعه های مضر منتشر می کنند که باعث ایجاد چنین مشکلاتی در بین آنها می شود.

اعتیاد داشتن به واتساپ همچنین می تواند باعث اضطراب و افسردگی شود و افکار مخربی را در بسیاری موارد و در برخی افراد به وجود آورد. همچنین کودکان ممکن است در مدارس و در انجام تکالیف خود با ضعف روبرو شده و احساس خستگی و افسردگی کنند و یا حتی استفاده زیاد از واتساپ می تواند باعث آسیب رساندن به عصب بینایی و کمبود یا کاهش بینایی در فرزندان نقش بسیاری داشته باشد.

پیگیری برنامه ها : واتساپ فرزندان را بدون اطلاع آنها نظارت کنید

برنامه SPY24 نرم افزاری جهت کنترل و مانیتورینگ گوشی موبایل فرزندان می باشد که می تواند به عنوان یک برنامه کنترل والدین نیز مورد استفاده قرار گیرد. والدین می توانند بصورت کاملا مخفی و نامحسوس اقدام به کنترل واتساپ فرزند خود نمایند. همچنین والدین می توانند از این برنامه برای ردیابی سایر فعالیت های تلفن همراه فرزندان خود استفاده کنند و فرزندان خود را بیشتر تحت کنترل و مراقبت خود قرار دهند تا از سالم بودن و محافظت آنها اطمینان حاصل کنند. این یکی از موثرترین راههای ایمن نگه داشتن فرزند شما است ، بنابراین توصیه می کنیم از برنامه SPY24 (نظارت آزاد) استفاده کنید.

SPY24: به والدین کمک می کند تا بدون اطلاع فرزندان، نظارت دقیقی بر واتساپ Whatsapp آن ها داشته باشند.

برنامه کنترل واتساپ Whatsapp فرزندان و افراد خانواده سامانه SPY24 (نظارت آزاد) به شما کمک می کند تا بدون مطلع شدن فرزندان و دیگر افراد خانواده، نظارت و کنترل دقیقی بر واتساپ Whatsapp آن ها داشته باشید. این برنامه در بین مردم ایران و حتی در سراسر جهان بسیار مشهور است و در بسیاری از موارد به عنوان یک برنامه کنترل والدین مورد استفاده قرار می گیرد. برنامه (نظارت آزاد) ابزاری عالی برای ضبط کلیه اطلاعات ورودی و خروجی و فعالیتهای تلفن همراه فرزند شما می باشد تا امنیت فرزندان خود را تا حد بسیار بالایی تامین کنید.

برنامه SPY24 (نظارت آزاد) مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده به کاربران خود به ویژه ، پرونده های چندرسانه ای ، ثبت تماس ، ضبط تماس و موارد دیگر را دارد. این برنامه با مزایای بسیاری زیادی و جهت کسب رضایت والدین فراهم شده است.

چگونگی کنترل واتساپ فرزندان بدون مطلع شدن آن ها

اگر می خواهید بصورت کاملا نامحسوس و مخفی، کنترل و نظارت دقیقی بر واتساپ فرزندان خود داشته باشید، می توانید از برنامه حرفه ای SPY24 (نظارت آزاد) استفاده کنید.

ما امیدواریم که برنامه SPY24 (نظارت آزاد) بتواند به شما والدین گرامی کمک کند تا بدون هیچ گونه شناختی، از موثرترین شیوه ها و تکنولوژی های روز دنیا جهت امنیت خانواده و فرزندان خود بهرمند شوید.

برنامه نظارت آزاد هزاران مشتری راضی دارد و بسیار قابل اعتماد، ارزان و مناسب برای استفاده والدین در راستای کنترل فرزندان می باشد. تمام ویژگی های برنامه به صورت کاملا حرفه ای ارائه می شود، بنابراین بهتر از این نمی شود. همچنین، شما مطمئناً از این برنامه نتایج فوق العاده ای را دریافت خواهید کرد، زیرا با سرعت بالا به امنیت و آسایش فرزندان و خانواده شما کمک می کند و این قطعاً بهترین گزینه است.

نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده SPY24 (نظارت آزاد)

با استفاده از برنامه نظارت آزاد می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت ها و ارتباطات او داشته باشید. این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب، آیکون برنامه بصورت خودکار مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمی باشند.

نسخه دوم نرم افزار هک گوشی نظارت آزاد این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود در گالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره … را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه برنامه سامانه مراقبت از خانواده نظارت آزاد شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن، آنتی ویروس و هر چیز دیگری که خودتان بخواهید… برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند بر روی لینک، نرم افزار بر روی گوشی ایشان نصب شده و فرزندتان با وارد کردن ایمیل و رمز ثبت شده شما در برنامه، عملیات نصب را به اتمام می رساند و برنامه بصورت کامل از لیست برنامه های نصب شده در موبایل پنهان می شود تا فرزندتان هرگز متوجه عملکرد برنامه نشوند. توجه داشته باشید که پس از خرید اشتراک باید به پشتیبانی مراجعه نمایید تا همکاران ما برنامه را برای شما سفارشی سازی کنند.

با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت ضبط تمام مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

حرفه ای ترین سامانه نظارت و کنترل گوشی های هوشمند

سامانه مراقبت از خانواده SPY24 عنوان سامانه قدرتمندی است که به منظور مدیریت گوشی فرزندان در حوزه کنترل و مانیتورینگ، خدمات زیر را به والدین ارائه می نمایید:

اولین سامانه ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل فرزندان برای مراقبت خانواده

 • کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
 • کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی موبایل با گزارش کامل
 • کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
 • کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط فرزندان
 • نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
 • نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

اولین و برترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده به شما والدین گرامی این امکان را می دهد تا به سادگی و با داشتن کمترین دانش فنی بتوانید از خدمات حرفه ای سامانه برخوردار شوید.

همین حالا شروع به نظارت کنید

کنترل واتساپ دیگران رایگان

واتس اپ و کنترل گوشی افراد خانواده برنامه هک واتس اپ, بهترین روش هک واتساپ و کنترل ... که بتوانید توسط آن واتس اپ دیگران را بصورت کامل هک و تحت کنترل خود قرار دهید، بی شک با ... برنامه ردیابی نامحسوس گوشی رایگان ...

کنترل واتساپ گوشی فرزندان

🔥 نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند.

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

نظارت بر واتس اپ برنامه کنترل واتساپ خانواده

با این برنامه خیلی راحت و مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید.برنامه کنترل واتساپ Whatsapp به شما والدین گرامی این امکان رو میدهد که به صورت مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.این برنامه بهینه سازی شده تا بتونید تمامی چت های واتس اپ whatsapp messenger رو تحت نظارت داشته باشید.

خیلی راخت واتس اپ WhatsApp رو مانیتور کنید:

با استفاده از این ردیاب WhatsApp ، می توانید بر تمام داده های مربوط به WhatsApp از جمله تاریخ ، زمان و مدت زمان هر تماس ، پیام های چندرسانه ای ، عکس ها و فیلم ها و موارد دیگر نظارت داشته باشید ، پیام های متنی را بخوانید و به مرور تصاویر و فیلم ها بپردازید.

برنامه کنترل واتساپ Whatsapp

به شما والدین گرامی این امکان رو میدهد که به صورت مخفیانه واتساپ گوشی فرزندتون رو کنترل و نظارت کنید.این برنامه بهینه سازی شده تا بتونید تمامی چت های واتس اپ whatsapp messenger رو تحت نظارت داشته باشید.
امروزه ، نوجوانان از رسانه های اجتماعی مانند واتس اپ بسیار استفاده می کنند و تقریباً همه چیز را در آن می نویسند. مطالب نادرست ، مستهجن و دیگر موارد نامناسب برای نوجوانان در اینترنت وجود دارد.
به همین دلیل والدین نگران ایمنی فرزندان خود هستند و می خواهند چت های WhatsApp مربوط به فرزندشان را زیر نظر بگیرند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای WhatsApp فرزندان خود داشته باشند.
خوب ، بهترین راه ممکن برای محافظت از آنها در برابر افراد بد ، ردیابی و کنترل WhatsApp بچه ها است.

همین الان برنامه کنترل واتساپ فرزندان

این برنامه برای کنترل مخفی واتساپ Whatsapp spy در تلفن و موبایل بچه ها است که به والدین امکان می دهد همه چت های واتس اپ را نظارت کنند ،به  همه پیام های متنی اعم از ورودی و خروجی را در واتس اپ ، به پیام های چندرسانه ای ، عکس ها و فیلم های مشترک در WhatsApp دسترسی پیدا خواهید کرد.

برنامه کنترل واتساپ دیگران
هک واتساپ

برنامه کنترل واتساپ گوشی موبایل فرزندان

نرم‌ افزار حرفه ای سامانه کنترل و ردیابی تلفن همراه گوشی افراد خانواده (SPY24)، این قابلیت و امکان را دارد تا در حوزه کنترل پدر و مادر، خدمات کنترل و مانیتورینگ پیام‌ های رد و بدل شده در پیام‌ رسان واتس اپ را در اختیارتان قرار دهد. درحال حاضر درباره با نحوه استفاده از نرم‌ افزار (SPY24) برای هک واتس اپ در راستای محافظت و مراقبت از خانواده و فرزندان خوا‌هیم پرداخت.

کنترل پیام واتساپ

دسترسی به تمامی چت ها و پیام های گوشی: تظارت و کنترل تمامی پیام و چت های صورت گرفته در واتساپ فرزند شما (چت های ارسالی و دریافتی رو شامل میشود)

دسترسی به تمامی فایل های تصویری :
میتونید به همه ی عکس ها،ویدیو ها و فایل های تصویری واتس اپ گوشی فرزندتون دسترسی پیدا کنید (فایل های تصویری ارسالی و دریافتی رو شامل میشود)
دسترسی کامل به همه ی فایل های صوتی و دیگر فرمت ها :
همچنین برنامه کنترل واتساپ به شما نظارت و کنترل کامل فایل های صوتی و همه ی فایل های رد و بدل شده در گوشی فرزندان تون رو میده
مخفی بودن برنامه و نظارت کاملا مخفیانه بر واتساپ :
این برنامه به صورت کاملا مخفیانه به والدین عزیز دسترسی و نظارت کامل بر نرم افزار واتساپ را میدهد لذا با خیال راحت میتونید از همه قابلیت های برنامه استفاده کنید.
دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp :
با استفاده از این برنامه نه تنها قادر خواهید بود که تمامی چت ها و فایل های واتس اپ گوشی فرزندتون رو کنترل کنید،بلکه قادر به دانلود و ذخیره فایل های واتساپ Whatsapp از راه دور خواهید بود.

نفوذ به واتساپ دیگران

واتساپ یک برنامه محبوب پیام رسان است.برنامه کنترل واتساپ رایگان

واتساپ یک برنامه محبوب پیام رسان در سطح جهان است که بیش از ۱.۵ میلیارد نفر از آن استفاده می‌کنند. کار با این برنامه بسیار آسان است؛ شما تنها با شماره تماستان می‌توانید به راحتی وارد این برنامه شده و از آن استفاده کنید. افزودن مخاطبان جدید در برنامه واتساپ نیز آسان بوده و ارتباطات را بهتر و کارآمدتر کرده است. با این حال این برنامه قوی و ارتباطی ممکن است هک شود و هکرها اطلاعات شما را  به سرقت ببرند. در این مقاله با روش‌های هک واتساپ و راه‌های محافظت از حساب واتساپ در برابر هک شدن آشنا می‌شوید.

هک واتساپ

برنامه واتساپ باوجود تمام مسائل ایمنی که در آن رعایت شده است کاملاً ایمن نیست؛ چت‌ها و پیام‌های آن هنوز هم قابلیت هک شدن دارند و هکرها می‌توانند از راه دور به آن دسترسی پیدا کنند. پیام‌های قدیمی واتساپ قابل حذف یا بازیابی است. هکرها می‌توانند به دوربین و میکروفن دستگاه دسترسی داشته باشند و همچنین گزارش تماس‌ها، متن‌های ارسالی و سایر داده‌های شخصی را بدزدند؛ این نرم افزار در بیشتر مواقع از طریق تماس صوتی واتساپ که آلوده به ویروس است؛ حساب کاربر را هک می‌کند.

آیا واتساپ در سیستم عامل ios هک می‌شود؟

واتساپ که در سیستم عامل‌های دستگاه‌های Android ،Windows ،Tizen و iOS نصب شده‌ می‌تواند هک شده و اطلاعات خود را از دست بدهد. سیستم عامل اپل ایمن‌تر است و هک کردن برنامه در این سیستم عامل کمتر رخ می‌دهد؛ در مورد واتساپ شما می‌توانید دسترسی به میکروفن و دوربین آیفون را در تنظیمات واتساپ خود فعال و غیرفعال کنید؛ اما هنوز هم امکان دسترسی هکرها به اطلاعات آن وجود دارد.

نظرات کاربران سامانه مراقبت از خانواده

شما کاملاً می توانید به اسپای ۲۴ اعتماد کنید - ما کنار شما هستیم

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

هک واتساپ از راه دور

چطور بدون هک واتساپ پیام های WhatsApp را کنترل کنیم؟

معمولا زمانی که افراد در جستجو راهکاری برای نظارت بر یک پیام رسان، به عنوان مثال واتساپ قرار می گیرند، با عبارت هک آن را دنبال می کنند. اما به جای هک واتساپ می بایست به دنبال برنامه نظارتی برای آن بود.
ما در اینجا قصد آموزش هک واتساپ از راه دوررا نداریم، بلکه قصد معرفی ابزار کنترلی قابل استفاده برای والدین جهت کنترل واتساپ فرزندان را داریم. محبوبیت این پیام رسان با قابلیت های همچون تماس صوتی و تصویری باعث شده است تا طرفداران زیادی در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد.
از این رو این محبوبیت فراوان باعث شده است، تا والدین بسیاری با هدف نظارت بر فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی پرمخاطب به دنبال روش هایی برای هک برنامه واتساپ باشند. ولی پیش از هرچیز بد نیست بدانند:
این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است.

0
مشتری های زنده در سایت
0
نصب برنامه
0
کاربران ما

آیا هک کردن واتس اپ با برنامه SPY24 ممکن است؟

اما این روش هک کردن واتساپ محسوب نمی شود، بلکه یک روش نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در پیام رسان واتساپ است، یعنی شما با نصب نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در واتس اپ را خواهید داشت.
نصب برنامه ساده است شما بدون نیاز به هک واتساپ و تنها با انجام چند مرحله ساده می توانید، آن را بر روی گوشی فرزند خود نصب کرده و پس از مخفی شدن برنامه می توانید، گزارش فعالیت ها و ارتباطات فرزند خود را در تمامی شبکه های این برنامه از جمله واتساپ پلاس را، با استفاده از کنترل پنل مدیریت والدین تحت نظر بگیرید.
پس لازم نیست به دنبال هک کردن واتساپ پلاس یا موارد مشابه باشید، با ما همراه باشید تا شما را با نحوه نظارت بر عملکرد فرزندان در این پیام رسان، را بدون نیاز به روشهای غیر منطقی و تنها با استفاده از برنامه اسپای ۲۴  آشنا سازیم.

کنترل گوشی از راه دور و مراقبت از خانواده

چرا به برنامه های کنترل و هک واتس آپ نیاز داریم؟

روزانه والدین بسیاری در جستجوی راهکاری مفید برای کنترل و نظارت فعالیت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی می باشند. خطرات بهره برداری نادرست از پیام رسان هایی نظیر WhatsApp بر کسی پوشیده نیست. در این میان فرزندان زیر 18 سال به نیز دلیل داشتن روحیات ماجراجو و ریسک پذیر، در معرض بیشترین خطرات احتمالی قرار دارند. واتساپ نیز همچون تلگرام جز یکی از محبوب ترین پیام رسان های داخلی می باشد، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران این شبکه پیوسته اند. برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

 • امکان ورود به گروه های غیر اخلاقی با محتوای نامناسب
 • ایجاد دردسر و مزاحمت برای سایرین مخاطبین و اشخاص
 • ارتباط با افراد متقلب و یا دوستی با افراد حیله گر و شیاد
 • فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل

موارد مذکور می تواند از ساده ترین موارد تهدید در این شبکه اجتماعی برای فرزندانمان باشد.
با توجه به موارد اعلام شده، روش هایی همچون هک واتس آپ و یا کنترل آن برای آن دسته از والدینی که به سلامت فعالیت فرزندانشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای ضروری مهم باشد.
به همین خاطر والدین به دنبال ابزارهای هک واتساپ پلاس هستند، لذا جلوگیری از دنباله روی از این رویه غلط، ابزار نظارت والدین اسپای ۲۴ را برای خانواده های عزیز فراهم ساخته ایم.

معرفی سایر برنامه های نظارت و کنترل واتساپ

این برنامه به منظور کنترل والدین بر فرزندان می باشد به این صورت که والدین می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزندشان از تمامی فعالیت های فرزند در برنامه واتساپ باخبر باشند.

ممکن است پس از نصب و فعالسازی برنامه سامانه مراقبت از خانواده، گزارشات تمامی بخشها به حساب کاربری شما ارائه شود؛ اما گزارشات مربوط به این پیام رسان به درسی اعلام نشود. برای رفع این مشکل تنظیمات زیر را در پیام رسان اعمال کنید.

در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی بیشتر می توانید با شماره های پشتیبانی مندرج بر روی سایت تماس حاصل فرمایید

با توجه به اینکه در گوشی های روت نشده از دسترسی اعلانات و کیبورد گزارشات مربوط به این پیام رسان در سامانه مراقبت از خانواده ثبت می شوند؛ برای گزارش دقیق و مستمر می بایست بخش اعلانات مربوط به این پیام رسان در حالت فعال قرار داشته باشد.
به این منظور ابتدا وارد مسیر زیر شوید:


WhatsApp > tap Settings> Notifications


دقت داشته باشی مقدار “Notifications” برای پیام ها و گروه ها در حالت “enabled” یا “On” قرار گرفته باشد.
همچنین در مسیر زیر نیز می توانید دسترسی به اعلانات را در حالت فعالیت در برنامه را نیز فعال کنید، برای این کار وارد مسیر زیر شوید:


WhatsApp > Settings > Notifications > In-App Notifications


دسترسی به اعلانات در این بخش در حالت فعال قرار دهید، اما نیاز به فعال بودن پارامتر “sounds” و “vibration” برای پیام های نمی باشد.
در مرحله بعدی برای فعال سازی دسترسی لازم برای هک کردن محتوای تلگرام، از منوی Settings وارد بخش Accessibility شوید.


Settings > Accessibility > Internet Service


و مطابق تصویر فوق مقدار آن را برای برنامه ….. فعال کنید.

مراحل نصب SPY24 برای کنترل کردن گوشی ها اندرویدی

ساخت حساب کاربری

ابتدا یک حساب مدیریتی در سامانه مراقبت از خانواده ایجاد کنید، چرا که پس از نصب برنامه نظارتی یا به اصلاح "هک اندروید"، تمامی اطلاعات اکانت شما به این حساب کاربری ارسال می شوند.

نصب برنامه نظارتی

برنامه را از بخش دانلود حساب نظارتی مطابق آموزش ارائه شده نصب کنید، پس از فعالسازی کلیه اطلاعات حساب کاربری شما به پنل مدیریتی شما در سامانه مراقبت از خانواده ارسال می کند.

شروع نظارت

پس از انجام دو مرحله قبل می توانید وارد حساب کاربری شوید، و گزارشات ارائه شده از دستگاه فرزند را به صورت تفکیک شده مشاهده نمایید. همچنین با استفاده از ابزار های کنترلی تغییرات لازم را اعمال کنید.

سوالات متداول در خصوص کنترل اندروید با استفاده از سامانه مراقبت از خانواده

در ادامه سعی کرده ایم پاسخ پرسش های پرتکرار کاربران در خصوص کنترل اندروید با استفاده از برنامه اسپای ۲۴ را به شما ارائه نماییم.

آیا امکان دسترسی به واتساپ دیگران بدون برنامه کمکی و یا ربات وجود دارد؟

خیر، شما بدون استفاده از برنامه های نظارتی و یا ربات ها قادر به هک، دسترسی و یا نظارت نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت با عناوینی همون هک واتساپ از راه دور جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند.

آیا امکان نظارت بر واتساپ دیگران بدون دسترسی به گوشی تلفن همراه امکان پذیر است؟

برای نصب برنامه نظارتی هر فرد نیاز به دسترسی به واتساپ هر فرد نیاز به گوشی تلفن همراه اون می باشد. پس جای نگرانی استفاده برنامه های نظارتی برای افراد بزرگسال وجود ندارد. چون گوشی تلفن همراه خود را در اختیار دیگران قرار ندهند، کسی قادر به نظارت بر فعالیت آنها نخواهد بود. فقط والدین با در اختیار گرفتن گوشی فرزند می توانند پس از نصب برنامه سامانه مراقبت از خانواده، فعالیتهای او را در تحت نظر بگیرند..

یا کنترل واتساپ حتما می بایست گوشی تلفن همراه مورد نظر روت شده باشد؟

خیر در نسخه اخیر برنامه سامانه مراقبت از خانواده، بدون روش نیز شما می توانید، گزارشات این شبکه اجتماعی را بدون روت شدن دستگاه داشته باشید.

چگونه می توانم از طریق کامپیوتر اقدام به هک آیدی تلگرام نمایم؟

پنل کاربری اسپای ۲۴ امکان استفاده از خدمات برنامه با استفاده از مرورگر های کامپیوتری را نیز فراهم کرده است. کافیست وارد حساب کاربری خود در وب سایت سامانه مراقبت از خانواده شوید و با وارد کردن شناسه کاربری اقدام به مدیریت عملکرد فرزند خود در تلگرام نمائید.

هزینه استفاده از خدمات سامانه مراقبت از خانواده چقدر است؟

با توجه به اینکه برای جمع آوری گزارشات گوشی تلفن همراه تحت کنترل همواره نیاز به یک فضای ابری آنلاین داریم و تامین و نگهداری این فضا مستلزم پرداخت هزینه است، پس استفاده از خدمات این سامانه مستلزم پرداخت هزینه ماهانه می باشد.

هزینه ماهانه استفاده از خدمات این سامانه چقدر است؟

هزینه استفاده از خدمات این سرویس را به صورت ماهانه و سالانه می توانید در بخش تعرفه ها مشاهده نمایید.

آیا می توانم واتساپ همسر خود را با این برنامه کنترل نمایم؟

این برنامه یه ابزار کنترلی برای والدین جهت نظارت بر فرزندان زیر 18 سال است و استفاده از آن برای همسر و یا سایر موارد یک کار غیر قانونی و از همه مهمتر غیر اخلاقی است. در صورت استفاده از این برنامه در موارد غیر مجاز، حساب کاربری شما بدون هیچ گونه اعلام قبلی مسدود خواهد شد.

یکی از مشکلاتی که والدین با آن روبرو می شوند فعالیت فرزندان در شبکه های اجتماعی و عضو شدن در شبکه هایی مانند واتس اپ است. به علت امکان هک شدن این شبکه ها معمولا والدین به دبال راه کاری جهت کنترل نظارتی هستند. با برنامه کنترل واتس اپ فرزندان در این مقاله  بیشتر آشنا خواهید شد.

هک واتس اپ یا کنترل واتس اپ فرزندان

معمولا والدینی که نگران عضو شدن فرزندان خود در شبکه های مانند واتس اپ هستند به دنبال راه کاری جهت ممانعت از این کار می گردند. به این والدین معمولا پیشنهاد برنامه هک واتس اپ داده می شود. اما این کار موجب بروز مشکلاتی در میان فرزندان و والدین می شود. برنامه کنترل واتس اپ فرزندان یک برنامه مفید بدون هک کردن و تنها به عنوان یک برنامه نظارتی توسط والدین است. این برنامه با دارا بودن مزایا فراوان در میان والدین به شدت محبوب بوده و طرفدارای بسیاری در دنیا از آن جهت کنترل فرزندان خود در این شبکه ها استفاده می کنند.

مزایا استفاده از برنامه کنترل واتس اپ فرزندان

 • قابلیت تماس صوتی
 • قابلیت تماس تصویری
 • عدم هک توسط هکرها
 • امکان نظارت و کنترل فرزندان حتی از راه دور

علاوه بر آن این برنامه دارای مزایای دیگری نیز هست که به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

چگونگی عملکرد برنامه کنترل واتس اپ فرزندان

 بیشتر والدین به گمان این که این برنامه یک برنامه برای هک کردن واتس اپ فرزندان آنان است از نصب آن بر روی گوشی خود امتناع می کنند. اما برنامه کنترل واتس اپ فرزندان یک برنامه نظارتی با عملکردی بسیار دقیق و گسترده است. این برنامه که با نام سامانه مراقبت از خانواده نیز خوانده می شود قابلیت ارتباط از راه دور را با فرزندان برقرار می کند. این برنامه همچنین کمک می کند تا بتوانید ارتباطات فرزند خود را در شبکه اجتماعی واتس اپ تحت نظارت دقیق داشته باشید.

چگونگی نصب نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده

نصب این برنامه بسیار ساده بوده و با انجام چند مرحله به سادگی بر روی گوشی فرزند شما نصب می شود. بعد از نصب نیز با هوشمند بودن این نرم افزار این برنامه خود را در میان برنامه های دیگر مخفی نموده و قابل مشاهده نیست.

با استفاده از کنترل پنل والدین شما قادر خواهید بود برنامه واتس اپ پلاس را در گوشی فرزندان خود تحت کنترل داشته باشید.

نیاز به برنامه های کنترلی

 به دنبال بروز مشکلات بسیار شدید که برای فرزندان در شبکه هایی مانند واتس اپ ایجاد می شود همیشه والدین به دنبال راه کاری برای کنترل فرزندان خود هستند. به دلیل حس ماجراجویی و ریسک پذیر بودن روحیات فرزندان احتمال بروز خطر برای این افراد همیشه در این شبکه ها وجود دارد. از جمله خطراتی که فرزندان را در این شبکه ها تهدید می کند می توان به این موارد اشاره نمود.

 • امکان ایجاد دردسر برای افراد دیگر عضو در این شبکه ها
 • امکان ورود به گروه های خلاف کار و یا غیر اخلاقی
 • امکان دوست شدن با افراد مجرم و حقه باز
 • امکان فریب خوردن توسط این افراد
 • امکان اشتراک حریم خصوصی با افراد نا آشنا

این موارد تنها کمترین احتمالات خطر برای فرزندان در این شبکه ها است. به همین دلیل بعضی از والدین برای کنترل فرزندان خود از  از روش های مختلفی نظیر برنامه هک واتس اپ استفاده می کنند. اما بیشتر والدینی که به فرزندان خود و اهیمت حضور آنان در جامعه و فضای مجازی اهمیت می دهند از برنامه مراقبت از خانواده استفاده می نمایند.   نصب این برنامه کمک می کند تا والدین بدون بروز مشکل از هر گونه فعالیت فرزندان خود در شبکه واتس اپ اطلاع کامل داشته باشند.

مراحل نصب برنامه SPY24

نصب برنامه کنترل واتس اپ فرزندان به سادگی امکان پذیر است اما در صورتی که انجام آن برای شما مشکل است بهتر است که از افراد مطلع در این زمینه کمک بگیرید. برای نصب برنامه نیاز است  که چند مرحله طی شود.

 • در مرحله اول باید یک حساب کاربری باز نمایید. برای این کار ابتدا وارد سامانه SPY24 یا سامانه مراقبت از خانوده شوید. ثبت نام در این سامانه اولین کار برای نصب این برنامه است.
 • بعد از ثبت نام  برنامه کنترل واتس اپ فرزندان به شما یک شناسه فعال سازی داده می شود.
 • با داشتن این شناسه دسترسی شما به این پنل باز می شود و شما می توانید به مرحله بعد نصب برنامه کنترل واتس اپ فرزندان وارد شوید.
 • بعد از این که  ثبت نام شما کامل شد و این برنامه را دانلود نمودید. نرم افزار به شما ارائه می شود.
 •  طبق راهنمایی نرم افزار را دریافت و نصب کنید.
 •  در صورت تمایل برای عدم آگاهی فرزندان از نصب این برنامه می توانید آیکون برنامه کنترل واتس اپ فرزندان را در میان آیکون های دیگر مخفی کنید. این کار باید بعد از نصب صورت گیرد.
 • در مرحله پایانی شما می توانید وارد پنل مدیریتی خود شده و به راحتی فعالیت فرزند خود را در شبکه واتس اپ  تحت نظارت و کنترل داشته باشید.

در صورت بروز مشکل چه کار کنید

در صورتی که بعد از طی تمام مراحل در اعلام گزارشات مشکلی به وجود آید باید مراحل تنظیمات را طبق موارد مشخصی انجام دهید. این تنظیمات توسط شماره هایی که در پشتیبانی این برنامه درج شده است به شما اعلام می شود.

توجه کنید که برای نظارت بر عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ نیاز به دسترسی به گوشی آنان است. برای همین هیچ فرد دیگری نمی تواند با نصب این برنامه عملکرد والدین را تحت کنترل و نظارت داشته باشد. به علت این که والدین ازقرار دادن گوشی در دسترس دیگران خوداری می کنند.

علاوه بر آن در صورتی که گوشی فرزندان شما روت نشده است و گزارشات را اعلام نمی کند می توانید از نسخه جدید برنامه کنترل واتس اپ فرزندان که بدون نیاز به روت شدن گوشی امکان پذیر است استفاده نمایید.

از دیگر موارد مهم در نصب این برنامه پرداخت هزینه های آن است. به دلیل این که جمع آوری اطلاعات نیاز به یک فضای ابری به صورت آنلاین دارد تامین کردن و نگه داشتن این فضا ملزم به پرداخت هزینه است. این هزینه ها به صورت ماهیانه بوده و به افرادی که از آن جهت مراقبت از خانواده خود استفاده می کنند  اطلاع داده می شود.

شناسه رایگان 24 ساعته !

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 24 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود

دنلود برنامه