نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده چگونه شبکه وایبر را تحت نظارت در می آورد

یکی دیگر از شبکه های پرطرفدار و البته منفور فضای مجازی شبکه وایبر است. فرزندان به دلیل حس کنجکاوی تمایل زیادی به عضو شدن در این شبکه ها دارند. برنامه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده یک برنامه کامل در زمینه کنترل نظارتی بر فرزندان در این شبکه ها است.

نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده کلیه ارتباطاات آنان را تحت نظارت در می آورد. نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده بر روی گوشی فرزندان قابل نصب است
نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده

چگونه برای نظارت بر وایبر در اندروید و iOS دستگاه از طریق SPY24؟

برای یادگیری اینکه چگونه SPY24 نه تنها چت های وایبر و چت های گروهی بلکه همه عکس های مشترک در دستگاه مورد نظر را کنترل می کند ، یک آموزش را مشاهده کنید.

هک وایبر از راه دور​

چگونه می توان بدون هک وایبر این شبکه را کنترل کرد؟

اصولا در میان کاربران اساس نظارت و کنترل یک برنامه با عنوان هک یا نفوذ نامگذاری شده است، به این صورت که اگر فردی به دنبال کنترل Viber باشد، در اینترنت به دنبال برنامه ” هک وایبر ” خواهد بود.
از آنجایی که وایبر یه نرم افزار محبوب پیام رسان با قابلیت های ویژه ای همچون تماس، پیام و ارتباطات با شماره های بین المللی است در میان اپلیکیشن های محبوب پیام رسان قرار گرفته است.
این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است و با استفاده از برنامه های کنترلی نظیر SPY24 می توانید تمامی محتوای ارسالی و دریافتی در این پیام رسان را تحت نظر گرفت. علاوه بر این امکان کنترل تماسها، پیامک ها، برنامه های اجرا شده و محتوای وبگردی نیز برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

سوالات متداول در خصوص هک و کنترل برنامه وایبر

آیا با نصب برنامه نظارتی نامبرده امکان شنیدن مکالمات نیز وجود دارد؟

در نسخه ریجن فارسی و کاربران داخلی با توجه به محدودیت های داخلی این امکان وجود ندارد و تنها لیست تماس ها و محتوای متنی قابل ارائه می باشد.

آیا برای هک کردن وایبر یا کنترل از راه دور آن نیاز به روت دستگاه می باشد؟

خیر، در نسخه جدید بدون نیاز به هک کردن وایبر و یا روت دستگاه نیز می توانید محتوای در حال تبادل در این مسنجر را نیز داشته باشید.

این برنامه محتوای متن های فارسی را نیز پشتیبانی میکند؟

بله این برنامه برای ارائه گزارش محتوای تمامی زبان های دنیا را پشتیبانی می کند.

سول بعدی در زمینه مشاهده چه مواردی با نصب این نرم افزار در گوشی فرزندان است؟

با نصب نرم افزار مدیریتی مراقبت از خانواده لیست تماس ها و محتوای متنی فایل ها به سادگی قابل مشاهده بر روی گوشی والدین است.

چرا به برنامه کنترل و یا هک Viber نیاز داریم؟

همچون سایبر پیام رسان های محبوب وایبر نیز یکی از مسنجر های پرطرفدار در میان افراد، مخصوصا فرزندان ما می باشد. رایگان بودن و سهولت در دسترسی ارتباطات مالتی مدیا در این این پیام رسان باعث شده است تا علاقه خانواده ها برای پیدا کردن روشی برای هک Viber بیشتر از گذشته شود.

از جمله خطرات احتمالی ناشی این نرم افزار ارتباطی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عضویت در گروه های غیر اخلاقی با محتوای خارج از رده سنی
ایجاد مزاحمت برای سایر افراد در این شبکه اجتماعی
ارتباط با کلاهبرداران اینترنتی افراد شیاد و سودجو
به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و ایجاد بعدی
موارد نامبرده می توانند از ساده ترین تهدیدات حاضر در پیام رسان وایبر باشند، که با توجه به موارد اعلام شده می توان به اهمیت نظارت والدین در این شبکه اجتماعی پی برد.

شناسه رایگان 24 ساعته !

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 24 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود

SPY24

این سامانه یک سرویس عمومی می باشد که با تأیید کاربر در اختیار وی قرار می گیرد و صرفاً جهت مدیریت خانواده در زمینه فرهنگ سازی و آموزش استفاده صحیح از دستگاه های تلفن همراه و همچنین مدیریت ارتباطات اینترنتی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. سامانه مراقبت از خانواده هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز از این سامانه بر عهده نمی گیرد

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

آیا هک کردن وایبر با با برنامه SPY24 امکان پذیر است؟

 از برنامه SPY24 در واقع هک کردن وایبر به حساب نمی آید، بلکه یک روش مدیریتی بر عملکرد فرزندان شما در Viber است، به این معنی که شما با استفاده از این برنامه می توانید کلیه فعالیتهای فرزندان خود را رصد نمایید و از فعالیت ها و ارتباطات اشتباه فرزندان خود جلوگیری لازم را بعمل آورید.

نصب و فعالسازی این برنامه بسیار ساده است و تنها در چند گام ساده می توانید آن را نصب کنید. پس از نصب برنامه می توانید برنامه را مخفی نمایید تا حساسیتی در خصوص اعتماد فرزند شما ایجاد نشود. سپس گزارش کلیه فعالیتهای وی در شبکه های اجتماعی و سایر بخش های گوشی تلفن همراه وی به حساب مدیریتی شما ارسال خواهد شد. و شما با استفاده از تلفن همراه خود می توانید عملکرد او را رصد نمایید و محدودیت های لازم را اعمال کنید.

همانطور که مشاهده کردید، متوجه شدید که لازم نیست به دنبال برنامه ای برای هک وایبر یا موارد مشابه باشید، کافیست نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده را نصب کنید تا به سادگی فعالیت های فرزند خود را در فضای مجازی و حقیقی را بدون نیاز به روشهای غیر منطقی و تنها با استفاده از این برنامه تحت نظر بگیرید.

 

نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده چگونه شبکه وایبر را تحت نظارت در می آورد

 • اصولا در میان کاربران اساس نظارت و کنترل یک برنامه با عنوان هک یا نفوذ نامگذاری شده است، به این صورت که اگر فردی به دنبال کنترل Viber باشد، در اینترنت به دنبال برنامه ” هک وایبر ” خواهد بود.
 • از آنجایی که وایبر یه نرم افزار محبوب پیام رسان با قابلیت های ویژه ای همچون تماس، پیام و ارتباطات با شماره های بین المللی است در میان اپلیکیشن های محبوب پیام رسان قرار گرفته است.
 • این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، اما امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است و با استفاده از برنامه های کنترلی نظیر SPY24 می توانید تمامی محتوای ارسالی و دریافتی در این پیام رسان را تحت نظر گرفت. علاوه بر این امکان کنترل تماسها، پیامک ها، برنامه های اجرا شده و محتوای وبگردی نیز برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

 • شروع نظارت بر وایبر اکنون وارد حساب کاربری خود شوید و نظارت بر وایبر و سایر فعالیت های گوشی تلفن همراه فرزند خود را تحت کنترل داشته باشید و دغدغه های حضور آنها در فضای مجازی را به فراموشی بسپارید.

نظرات کاربران سامانه مراقبت از خانواده

شما کاملاً می توانید به اسپای ۲۴ اعتماد کنید - ما کنار شما هستیم

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

یکی دیگر از شبکه های پرطرفدار و البته منفور فضای مجازی شبکه وایبر است. فرزندان به دلیل حس کنجکاوی تمایل زیادی به عضو شدن در این شبکه ها دارند. برنامه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده یک برنامه کامل در زمینه کنترل نظارتی بر فرزندان در این شبکه ها است.

چگونه می توان برنامه وایبر را هک کرد

همیشه با حضور فرزندان در شبکه های منزجر کننده والدین به دنبال برنامه هایی جهت هک این شبکه ها در گوشی فرزندان خود هستند که البته پیامدهای ناگواری نیر در بعضی از موارد به دنبال دارد. در پی همین کار برنامه های مختلفی تولید شده است که به سادگی با نصب بر روی گوشی فرزندان از عضویت در این شبکه ها و عملکرد آنان در این فضا والدین را مطلع می کند. با استفاده از برنامه نرم افزاری مراقبت از خانواده والدین می توانند با مشاهده فعالیت فرزندان در هر گونه شبکه غیر اخلاقی از ایجاد ارتباط فرزندان با افراد سودجو و کلاهبردار در این شبکه ممانعت به عمل آورند.

برنامه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده

نصب راحت و سریع نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده با چند گام فعالیت های فرزندان و افراد مهم  زندگی شما به شما  اطلاع داده می شود و خود برنامه نیز با هوشمند بودن در آیکون های موجود در گوشی خود را مخفی می کند. به این صورت هیچگاه فرزندان متوجه وجود این نرم افزار در گوشی خود نخواهند شد و پیامدهای عدم اعتماد و ناراحتی های بعدی نیز وجود نخواهد داشت. این اطلاعات به حساب مدیریتی گوشی والدین ارسال شده و با همین طریق می توانید عملکرد فرزندتان را کنترل و تحت نظارت داشته باشید.

مشکلات و معایب عضویت در شبکه وایبر

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که این شبکه دارد رایگان بودن آن و در دسترس بودن آن برای افراد مختلف است. در میان این افراد هستند کسانی که به علت های غیر اخلاقی با دیگران ارتباط برقرار کرده و از حریم خصوصی و علایق آنان به نفع خود سودجویی و کلاهبرداری می کنند و به علت حضور فرزندان در این شبکه و حس کنجکاوی این افراد بیشترین تیرهای خطر به آنان اصابت می کند و این فرزندان هستند که دچار بیشترین آسیب ها با عضو شدن در این شبکه ها می شوند.

 از مهمترین معایب شبکه وایبر برای نوجوانان می توان به این موارد مهم اشاره نمود.

 • حضور افراد از تمام رده های سنی و دوست های خارج از رده سنی با این افراد
 • سودجویی و کلاهبرداری از افراد کم سن و سال در این شبکه ها
 • اشتراک حریم خصوصی و علائق افراد با این گروه های غیر اخلاقی
 • عضو شدن و آسیب دیدن در اثر دوستی های اشتباه

اگر چه این موارد تنها گوشه ای از مشکلاتی است که فرزندان با آن در این شبکه ها روبرو می شوند اما همیشه فرزندان آسیب پذیر ترین گروه ها در این موارد هستند.

چگونه برنامه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده را نصب کنید

نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده به والدین اجازه می دهد تا بر نحوه رفتار و ساعات حضور فرزندان در شبکه وایبر و دیگر شبکه های اجتماعی نظارت دقیق داشته باشند. این کار بدون اطلاع فرزندان صورت گرفته و بر اعتماد فرزندان و والدین تاثیرات منفی ندارد.

اگر چه نصب نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده  بسیار ساده نصب و اجرا می شود اما در صورتی که از گوشی سررشته کمی دارید حتما این کار را توسط افراد وارد انجام دهید تا هیچ گونه مشکلات بعدی در پی نداشته باشد. عدم مخفی نمودن آیکون این نرم افزار در گوشی فرزندان باعث ایجاد ابهام  سوء رفتار فرزندان خواهد شد.

 مراحل نصب برنامه مراقبت از خانواده

با وجود برنامه های زیادی که در این زمینه وجود دارد اما نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده شاید تنها برنامه ای باشد که بدون هک شبکه وایبر این شبکه را در گوشی فرزندان تحت نظارت والدین در می آورد. برای نصب این برنامه نیاز است که چند مرحله را پشت سر هم انجام دهید.

 1. در سامانه مدیریت مراقبت از خانواده ثبت نام کنید. این کار به سادگی قابل انجام است. بعد از ثبت نام یک حساب مدیریتی برای شما ایجاد خواهد شد.
 2. بعد از ایجاد شدن حساب مدیریتی لایسنس یا شناسه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده را تهیه کنید.
 3. بعد از دریافت شناسه والدین می توانند برنامه را دانلود نمایند.
 4.  دانلود برنامه طبق روش راهنمایی شده بر روی گوشی فرزندان نصب می شود.
 5. بعد از اتمام مراحل گفته شده با وارد شدن به حساب کاربری می توانید نظارت را شروع کنید.
 6. با تهیه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده دیگر نگران حضور فرند خود در این شبکه نباشید. هر گونه حضور و فعالیت با این برنامه به گوشی شما ارسال و شما را آگاه می کند.

 پاسخ به سوالات شما در زمینه برنامه مراقبت از خانواده

از مهمترین سوالاتی که معمولا ذهن والدین را درگیر می کند این است که  با نصب نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده آیا می توان صدای مکالمه فرزندان را با افراد مختلف در این شبکه ها را هم شنید؟ در پاسخ به این والدین عزیز باید گفته شود که نسخه فارسی این نرم افزار به کاربران ایرانی این امکان را نمی دهد. والدین نمی توانند با توجه به محدودیت های داخلی این کار را انجام دهند.

سول بعدی در زمینه مشاهده چه مواردی با نصب این نرم افزار در گوشی فرزندان است؟ با نصب نرم افزار مدیریتی مراقبت از خانواده لیست تماس ها و محتوای متنی فایل ها به سادگی قابل مشاهده بر روی گوشی والدین است.

در صورت که گوشی فرزندان روت نشده باشد آیا امکان نصب برنامه وجود دارد؟ این نرم افزار بدون نیاز به روت نمودن گوشی  یا حتی هک کردن شبکه وایبر هرگونه محتوای در حال تبادل را قابل مشاهده خواهد نمود.

نحوه پشتیبانی از زبان های فارسی در این برنامه چگونه است؟ با توجه به گستردگی موارد استفاده از نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده این برنامه کلیه زبان های دنیا را پشتیبانی می نماید.

 برای تهیه و نصب برنامه نرم افزار مدیریت مراقبت از خانواده و مشاوره با کارشناسان درباره نحوه نصب آن می توانید به سایت ما مراجعه فرمایید. کارشناسان در این سایت آماده پاسخگویی به شما درباره این برنامه و برطرف نمودن هرگونه پرسش هستند. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و چگونگی پرداخت هزینه های اجرایی این برنامه به همین سایت مراجعه فرمایید.

دنلود برنامه