سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز هک کردن حساب کاربری اینستاگرام بسیار دشوار می باشد اگر دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید پیغام‌های شخص مورد نظر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کند کنترل نامحسوس انجام دهید بهترین برنامه در حال حاضر برنامه SPY24 شما اجازه می دهد تا پیغام هایی که شخص دریافت می کنند مشاهده کنید همسر شما در اینستاگرام بشترین وقت را می‌گذراند و برای شما مشکل ذهنی به وجود آمده است  برنامه ما اجازه تا پیام‌هایی که دریافت می‌کنند بدانند این که پسورد اینستاگرام شخصی را داشته باشید کنترل کامل داشته باشیم. هک Instagram

اگر شما به دنبال چگونگی هک کردن حساب کاربری اینستاگرام هستید ، پس شما باید بیشتر نگاه نکنید، زیرا SPY24 به شما امکان می دهد تا هر حساب کاربری Instagram را هک کنید.

SPY24.ir با ارائه رمز عبور به حساب instagram که به شما اجازه می دهد تا بتوانید به حساب کاربری instagram وارد شوید، کار می کند.

همه چیزهایی که نیاز دارید حساب حساب کاربری instagram را با spy24.ir هک کنید،  نام کاربری حساب کاربری است که قصد دارید هک کنید و شما برای انجام این کار خوب هستید.

Instagram یک شبکه اجتماعی آنلاین، اشتراک گذاری ویدیو و اشتراک گذاری عکس است که به افراد اجازه می دهد تا به طور خصوصی یا عمومی فیلم ها و تصاویر خود را به اشتراک بگذارند. در طول زمان، این سرویس در میان گروه های مختلف از جمله افراد مشهور،  سیاستمداران، بازرگانان، دانشجویان، کارگران، سازمان ها، مقامات دولتی و سازمان های بین المللی بسیار محبوب بوده است.

شما ممکن است بخواهید چندین دلیل از حساب هک Instagram کنید. ممکن است بخواهید حساب Instagram خود را هک کنید، احتمالا چون رمز عبور حساب Instagram را از دست دادید. تعدادی از افرادی که دسترسی به حساب Instagram خود را از دست داده اند، زیرا رمز عبور خود را فراموش کرده اند و قادر به بازگرداندن آن نیستند. همچنین ممکن است که شما به اشتباه به یکی از دوستان خود اجازه دسترسی به حساب Instagram خود را دادید، و چنین دوستی می تواند تصمیم به تغییر رمز عبور خود، یا به عنوان یک شوخی یا به شما اجازه دسترسی به حساب Instagram. شما حتی ممکن است در یک مورد باشد که شخصی که گذرواژه حساب Instagram خود را تغییر داده است درخواست شما را برای جبران است. شما امروز می توانید با استفاده از SPY24.ir برای از بین بردن حساب کاربری خود، رمز عبور خود را بازیابی کنید، آن را تغییر دهید و دوباره کنترل کامل حساب خود را داشته باشید.

هک کردن حساب کاربری
هک کردن حساب کاربری

شما همچنین ممکن است بخواهید به حساب دیگر Instagram که اطلاعات شخصی شما به خطر افتاده است، هک شود. به عنوان مثال، یک اطلاعات مهمی از شما، به ویژه یک ویدیو یا تصویر، می تواند به دست دیگر کاربر حساب کاربری اینستاگرام تبدیل شود. این فرد ممکن است چنین اطلاعاتی را بدون اجازه شما منتشر کرده و قصد نادیده گرفتن تصویر شما یا ارائه یک راه منفی داشته باشد. spy24.ir به شما این امکان را می دهد که به حساب چنین فردی هک کنید تا اطلاعات خود را پاک کنید و حتی با استفاده از تغییر رمز عبور، فرد کاربر پس از آن را به حساب حذف کند.

شما همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات به یک حساب انحصار فردی هک کنید. بسیاری از افراد همیشه اطلاعات خود را در حساب خود دارند. برخی از این اطلاعات می تواند برای شما مفید باشد. شما هم اکنون می توانید این اطلاعات را با استفاده از spy24.ir راحت کنید تا حساب کاربری اینستاگرام را هک کنید و دسترسی به چنین اطلاعاتی داشته باشید.

شما همچنین ممکن است بخواهید حساب کاربری Instagram فرد را برای انتقام هک کنید. شاید فرد اول به حساب کاربری instagram خود هک کرد و شما می خواهید حساب کاربری instagram شخص را هک کنید. این فرد همچنین می تواند اطلاعات شما را در حساب کاربری خود داشته باشد، در حالی که هنوز دوست دارید، و اکنون دیگر با هم نیستید، شما می خواهید این اطلاعات را پاک کنید. www.spy24.ir در دستیابی به این هدف مفید خواهد بود. همچنین می توانید از حساب کاربری حساب کاربری Instagram به عنوان یک شوخی استفاده کنید. چنین فریب هایی ممکن است در روز احمق آوریل مفید باشند که در آن شما می توانید یک پیام بدبختانه را که مردم فکر می کنند از صاحب حساب پخش شده، پخش کنند، فقط برای آنکه بعدا از بین برود.

Start Hack Instagram
Start Hack Instagram

بدون در نظر گرفتن دلیل شما می خواهید به حساب instagram شخص را هک کنید،

spy24.ir ساده ترین و موثر ترین راه برای رسیدن به این ویژگی است. ا

ین بسیار آسان است که به حساب اینستاگرام هک کنید،

همانطور که باید انجام دهید دیدن spy24.ir است و بر روی Start Hack Instagram در بالای صفحه کلیک کنید.

شما یک صفحه خواهید دید که در آن نام کاربری حساب Instagram را وارد کنید. فضای را پر کنید و بر روی حساب Hack Instagram کلیک کنید. در عرض چند دقیقه شما رمز عبور را برای حساب دریافت خواهید کرد.

هک کردن حساب کاربری اینستاگرام :

Start Hack Instagram :

حتما تاکنون کلمات هک اکانت اینستاگرام، کرک اکانت اینستاگرام و در کنار آن کلماتی چون بازگردانی پیج هک شده و … را بسیار شنیده اید یا حتی خود شما با این مشکل یعنی هک اکانت اینستاگرام مواجه شده اید.

در این مقاله کوتاه میخواهیم در باره‌ای این روش کمی توضیح دهیم و در نهایت آموزش جلوگیری از هک شدن پیج (جلوگیری از کرک اکانت اینستاگرام توسط روش کرک) با روشهایی بسیار آسان اما مهم را به شما آموزش دهیم.

هک اکانت اینستاگرام به روش کرک

در این روش، فرد رخنه‌گر با استفاده از نرم‌افزار‌های مخصوص (معروف‌ترین و قوی‌ترین نرم‌افزار کرک اکانت = Sentry MBA ) اقدام به تست چندین هزار رمز روی حساب کاربری می‌نماید.

نکاتی در رابطه با علایم ارسال پیام در واتساپ حرفه‌ای از واتساپ وب
بخوانید:

حال اگر تنها شما قربانی فرد هکر بوده باشید، تمامی رمز‌ها تنها بر روی اکانت شما تست میشود؛ در این مورد خاص اگر هکر فردی حرفه‌ای باشد با استفاده از علم (مهندسی اجتماعی) اقدام به تولید رمز هایی میکند که احتمال میدهد شما از آن‌ها روی اکانت خود استفاده کرده باشید.

این رمز ها معمولا بر اساس : شماره تلفن شما، تاریخ تولد یا اسم‌های موردعلاقه شما (اسم حیوانات یا رمز های پرکاربرد) انتخاب میشوند و متاسفانه در بسیاری از موارد به سادگی جوابگو خواهند بود.

بعد از اینکه لیست رمز‌ها به نرم‌افزار داده میشود، برنامه به‌صورت خودکار و در تایمی طولانی اقدام به تست رمز‌ها روی اکانت شما میکند تا زمانی که یکی از رمز‌ها درست باشد؛ اکنون حساب شما در دسترس هکر خواهد بود و در یک جمله شما هک شده اید!

جلوگیری از هک اکانت اینستاگرام (به روش کرک)

شما با انجام ۵ کار بسیار ساده میتوانید احتمال هک شدن اکانت اینستاگرام‌تان را (بهتر است بگوییم : کرک شدن اکانت اینستاگرام تان) به صفر برسانید؛ درواقع با انجام این ۵ راه هکر دیگر نمیتوانید رمز شما با با حدس‌های نرم‌افزاری مختلف هک کند. همچنین اگر قبلا اطلاعات شما را در دست داشته باشد دیگر امکان استفاده از آن را نخواهد داشت.

آموزش جلوگیری از کرک شدن اکانت اینستاگرام

سعی کنید تمام موارد گفته شده را به دقت اجرا کنید زیرا عدم رعایت حتی یک مورد از موارد گفته شده میتوانید امنیت شما به خطر بی‌اندازد.

۱. رمز خود را به بالاترین حد امنیتی ممکن برسانید :

یک رمز امنیتی رمزی است که دارای کاراکتر‌های : حروف کوچک و بزرگ، استفاده از * + – . و ترکیبی از حروف و اعداد باشد.

اگر ساخت این رمز ها برای شما دشوار است میتوانید به وبسایت passwordsgenerator مراجعه کنید؛ این سایت به صورت رندوم و خودکار برای شما پسورد قوی میسازد.

۲. دومرحله‌ای کردن ورود به اینستاگرام :

پس از اینکه رمز خود را تقویت کردید، به تنظبمات اینستاگرام بروید و ورود دومرحله‌ای اکانت را فعال کنید.

با این کار بعد از پرسیدن رمز توسط برنامه قبل از هر ورود، پیامکی نیز برای شما که حاوی رمز یک‌بار مصرف است برای شما ارسال میشود که با وارد کردن آن میتوانید وارد اکانت شوید؛ حتما این مورد را از تنظیمات فعال کنید تا مشکل هک شدن برای شما اتفاق نیوفتد.

۳. لینک‌های ناشناس :

از کلیک روی لینک‌های ناشناس خودداری کنید؛ همچنین از ارسال تصویری که در آن لینک موجود است خودداری کنید زیرا در اکثر این لینک‌ها کدی وجود دارد که درصورتی قرارگیری در دسترس هکر، امکان بازیابی اکانت شما توسط او میسر خواهد شد.

۴. ایمیل و شماره معتبر وارد کنید :

حتما هم ایمیل و هم شماره موبایل خود را به اکانت خود جهت بازیابی متصل کنید. این کار بسیار مهم است و در مواقع حساس به کمک شما می‌آید.

اگر اکانت شما به هردلیلی از دسترس شما خارج شود برای بازیابی آن به ایمیل و شماره خود نیاز خواهید داشت. در مواردی که هکر ایمیل شما را نیز تغییر میدهد با ارائه‌ی ایمیل قبلی به ساپورت اینستاگرام میتوانید بازیابی را انجام دهید.

همچنین درصورتی که کسی قصد ورود به اکانت شما را داشته باشد یا این کار را انجام داده باشد، اینستاگرام با ارسال ناتیفیکیشن به ایمیل شما، اطلاع رسانی خواهد کرد.

۵. تغییر رمز دوره‌ای : هک Instagram

رمز خود را دوره‌ای تغییر دهید؛ همچنین از نصب نرم‌افزار‌های لایک بگیر و فالوور بگیر خودداری کنید. هک کردن حساب کاربری اینستاگرام …

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

هک اینستاگرام آموزش HACK برای جلوگیری از هک پیج اینستا
اینستاگرام یکی از صدها سوشال مدیایی هستش که کاربران زیادی رو تونسته به سمت خودش جذب کنه. برای هر کاربری در این رسانه اجتماعی حریم خصوصی و امنیتی اهمیت ویژه ای داره. شما هم شاید به عنوان یه کاربر اینستاگرام تلاش میکنین که از هک شدن اکانت اینستاگرامتون جلوگیری کنین و تا جایی که میتونین امنیت پیجخودتونو بالا ببرین. هک شدن اکانت اینستاگرام در واقع یکی از رایج ترین مشکلاتیه که بیشتر کسایی که از این رسانه اجتماعی استفاده میکنن ممکنه باهاش روبرو بشن. از اونجایی که روش های بسیار متفاوتی برای هک کردن اکانت اینستاگرام وجود داره، برای طراحان برنامه مشکله که همه این روش ها رو پیگیری کنن و مانعشون بشن. اما نگران نباشین! با توجه به اینکه Facebook مالک اینستاگرامه، میتونین بهترین پروتکل های امنیتی رو از اونها انتظار داشته باشین.
متاسفانه هیچ ابزار آنتی ویروس یا آنتی هکی وجود نداره که بتونین برای مقابله با هکرها نصب کنین. با این حال، نکاتی هستن که میتونین ازشون استفاده کنین تا احتمال هک شدن اکانت هاتون رو به میزان قابل توجهی کاهش بدین. اگه شما از اون دسته آدمهایی هستین که معتقدن اینستاگرامشون بدون هیچ دلیل مشخصی هک میشه، ما در این مقاله بهتون کمک میکنیم این مشکل رو به راحتی حل کنین.
دلایل هک شدن اکانت های Instagram چیه؟
بیشتر از یه دلیل وجود داره که هکرها با هدف هک کردن پسورد افراد به اکانت اینستاگرام اونها ورود پیدا میکنن. برخی از این دلایل عبارتند از:

هک - هک چیست؟ هکر کیست؟
بخوانید:

بدست آوردن اطلاعات خاص (این اطلاعات رو هکرها میتونن از طریق ظاهر اکانت، پست هاش یا هر جزئیات دیگه ای بدست بیارن)
به قصد ایجاد اختلال در روند پست های رقبای کسب و کار و کم کردن علاقه کاربران به اونها
درخواست کردن پول از صاحبان اصلی اکانت برای بازیابی پسورد اون
برای سرگرمی و با هدف ایجاد مشکل برای کسایی که ممکنه اونها رو بشناسن یا نه

اگه اکانت اینستاگرام هک شد چیکار کنیم؟
قبل از اینکه بعضی از نکات امنیتی و راه هایی رو که میتونین از حساب اینستاگرام خودتون در برابر هک شدن محافظت کنین رو بررسی کنیم، به این موضوع میپردازیم که اگه اکانتتون هک یا تصاحب شده برای بازیابی مجدد اون چیکار باید بکنین! برای بازیابی حساب های هک شده اینستاگرام یه روند جدید وجود داره و یه روند قدیمی. لطفا فقط در صورتیکه نمی تونین به روند جدید دسترسی پیدا کنین، از روند قدیمی اینستاگرام برای بازیابی حساب هک شده استفاده کنین.
۱. روند جدید بازیابی اکانت هک شده
اینستاگرام اعلام کرده که این پلتفرم ویژگی های جدید امنیتی رو آزمایش کرده که اگه اکانتتون هک بشه، ورود به برنامه (sign in) براتون آسون تر میشه و میتونین اون رو پس بگیرین و مجددا صاحب اون باشین. علاوه بر این، از قابلیت هایی میگه که در وهله اول میتونه سرقت اکانت های اینستاگرام رو برای هکرها دشوارتر کنه و از هک شدن اکانت های اینستاگرام جلوگیری کنه.
اگه به اکانت اینستاگرامتون نمیتونین دسترسی پیدا کنین به این علت که پسوردتون توسط یه هکر تغییر پیدا کرده، روی My login info isn’t working (اطلاعات ورود به سیستم من کار نمیکنه) کلیک کنین، و بعد آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که به اکانتتون مربوط میشه یا هر موردی رو که موقع Sign up استفاده کردین رو وارد کنین.
سپس اینستاگرام یه کد شش رقمی رو براتون ارسال میکنه تا بتونین دوباره به اکانتتون دسترسی پیدا کنین.وقتی که دوباره به اکانتتون دسترسی پیدا کنین، اینستاگرام اقدامات بعدی رو انجام میده تا مطمئن بشه که هکر با استفاده از یه وسیله دیگه نمیتونه از کدهایی که به آدرس ایمیل یا شماره تلفن برای دسترسی به اکانتتون فرستاده میشه، استفاده کنه.
۲. روند قدیمی بازیابی اکانت هک شده
در صورتیکه باید از روند قدیمی اینستاگرام برای بازیابی اکانت هک شده خودتون استفاده کنین، مراحل زیر رو انجام بدین:
۱. چک کردن ایمیلتون برای یافتن پیامی از اینستاگرام
اگه ایمیلی از اینستاگرام دریافت کردین که بهتون اطلاع میده که آدرس ایمیلتون تغییر پیدا کرده، با استفاده از گزینه revert this change (برگرداندن این تغییر) در اون پیام میتونین این تغییر رو تکذیب کنین. اگه اطلاعات بیشتری مثل پسوردتون هم عوض شده و نمیتونین آدرس ایمیلتون رو برگردونین، باید این اتفاق رو به اینستاگرام گزارش بدین. برای این کار، در صفحه لاگین روی ?Forgot password (فراموشی رمز عبور) ضربه بزنید.
?Need more help کلیک کنین و بعد Send Login Link رو انتخاب کنین و دستورالعمل های روی اسکرین رو دنبال کنین. 
یه آدرس ایمیل که فقط خودتون به اون دسترسی دارین رو وارد کنین. وقتی که درخواستتون ارسال شد، منتظر ایمیلی باشین که مراحل بعدی رو بهتون نشون میده.
۲. تایید کردن حساب کاربریتون
زمانیکه درخواستتون رو ارسال کردین، باید یه ایمیل پاسخ از تیم امنیتی اینستاگرام دریافت کنین که ازتون میخوان در تایید هویت خودتون (Verify your identity) به اونها کمک کنین. یک یا هر دو مورد زیر رو ازتون میخوان:

یه عکس از خودتون با در دست داشتن کاغذی که روی اون با دست خط خودتون کدی که براتون ارسال کردن رو نوشته باشین
آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که با اون در اینستاگرام ثبت نام کردین و نوع دستگاهی که موقع Sign up استفاده کردین (به عنوان مثال iPhone، Android، iPad، یا هر وسیله دیگه ای)

وقتی اطلاعات موردنیاز برای کمک به تایید هویت خودتون رو ارسال کنین، دستور العمل های ویژه ای برای بازیابی اکانت هک شده به ایمیل مطمئنی که وارد کردین، فرستاده میشه.
اگه فکر میکنین که اکانت اینستاگرامتون هک شده و همچنان میتونین وارد اون بشین و بهش دسترسی دارین، با انجام دادن موارد زیر میتونین امنیت پیج خودتون رو مجددا فراهم کنین:

رمز عبورتون رو تغییر بدین (Change your password) یا برای خودتون ایمیل تنظیم مجدد پسورد ( password reset email) ارسال کنین
لغو کردن دسترسی (Revoke access) به هر نوع برنامه third-party مشکوک
فعال کردن تایید دو مرحله ای (two-factor authentication) برای امنیت بیشتر

این موارد به همراه چند مورد دیگه در ادامه بیشتر بررسی میشن و توضیح داده میشن تا اگه میخواید هک نشید بهتر بتونین اکانت اینستاگرام خودتون رو در برابر هک شدن محافظت کنین.
راهکارهایی برای جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام
اگه از ابتدای ورود به اینستاگرام به ۵ نکته ای که اینجا براتون گفتیم توجه داشته باشین به احتمال خیلی کم هکرها میتونن اکانتتون رو هک کنن و به راحتی میتونین امنیت پیج خودتون رو ارتقا بدین.
۱. انتخاب کردن یه پسورد قوی
این مورد به عنوان ساده ترین راهکار برای جلوگیری از هک اینستاگرام، در عین حال مهم ترین هم میتونه باشه. یکی از رایج ترین روش هایی که هکرها میتونن وارد اکانت ها بشن، حدس زدن گذرواژه ها یا استفاده کردن از پسوردهای قدیمیه که در نقض داده ها به خطر افتاده. ما بهتون پیشنهاد میکنیم از ابزار رایگان ?Have I Been Pwned استفاده کنین تا بهتون کمک کنه که بفهمین آیا پسوردهاتون به سرقت رفته یا نه؟
در حالیکه اینستاگرام توصیه میکنه که برای رمز عبور ترکیبی از حداقل شش عدد، حرف و علائم نگارشی استفاده بشه، اما اکثر کارشناسان امنیتی پسوردی با حداقل ۸ مشخصه رو پیشنهاد میکنن. علاوه بر این، باید به طور منظم پسورد اینستاگرامتون رو آپدیت کنین (طبق نظر اکثر کارشناسان حداقل یک یا دو بار در سال). حتی ممکنه بخواین از یه پسورد منیجر برای پیگیری و مدیریت رمزهای عبورتون استفاده کنین.
۲. فعال کردن Two-Factor Authentication یا احراز هویت دو مرحله ای
در حال حاضر تقریبا همه ی اپلیکیشن های مهم نوعی از two-factor authentication یا ۲FA رو فراهم کردن و این شامل Instagram هم میشه. با احراز هویت دو مرحله ای هر زمان که با یه وسیله ناشناس وارد اینستاگرام میشین، ازتون خواسته میشه که یه کد امنیتی اس ام اسی رو همراه با نام کاربری و پسوردتون وارد کنین. این میتونه مانع تلاش هکرها برای ورود به اکانتتون و تغییر اطلاعات بشه. برای فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای به پروفایل اینستاگرامتون برین و Settings>>Security رو انتخاب کنین و بعد گزینه Two-Factor Authentication رو بزنین. 
روی اسلایدر ضربه بزنید تا این گزینه فعال بشه.
اگه اکانتتون یه شماره تلفن تایید شده نداشته باشه، اینستا از شما میخواهد که یه شماره وارد کنین. بعد از وارد کردن شماره تلفن، Next رو انتخاب کنین.
حالا وقتی که با یه دستگاه دیگه وارد اکانت اینستاگرام خودتون بشین، باید یه کد امنیتی که از طریق اس ام اس دریافت میکنین رو وارد کنین.
در آپدیت های اخیر اینستا یه سیستم احراز هویت دو مرحله ای قوی تری ایجاد شده که بهش در اصطلاح Third-party Authentication گفته میشه. برای استفاده از این قابلیت در اکانت اینستاگرام خودتون به قسمت پروفایل برین و بعد ورود به Security ، Settings رو انتخاب کنین. سپس وارد Two-Factor Authentication بشین و از Authentication App به عنوان شکل احراز هویت انتخابی خودتون استفاده کنین.
افزایش ویو اینستاگرام کاملا رایگان
اگه از قبل یه برنامه احراز هویت نصب کرده باشین، اینستاگرام به طور خودکار برنامه رو پیدا میکنه و یه کد لاگین به اون ارسال میکنه. بعد از ذخیره کردن کد، اونو وارد اینستاگرام میکنین و اتوماتیک وار two-factor authentication براتون فعال میشه و از هک شدن اکانت اینستاگرام جلوگیری میکنه. اگه برنامه احراز هویت ندارین به App Store یا Google Play برین و دانلود کنین تا به طور خودکار احراز هویت دو مرحله ای فعال بشه.
۳. مطمئن شدن از امنیت اکانت ایمیلتون
ایمیل شما در واقع شبیه یه ورودی به اکانت های آنلاین شماست. اگه کسی به اون دسترسی داشته باشه، در واقع تقریبا به همه ی موارد دیگه ای که از ایمیلتون برای ورود به اونها استفاده کردین هم دسترسی داره. بنابراین از امنیت ایمیل خودتون مطمئن بشین. اکثر ارائه دهندگان ایمیل سیستم هایی دارن که مانع ورود غیرمجاز میشن و اقدامات امنیتی مثل Email Encryption یا رمزگذاری ایمیل و two-factor authentication رو ارائه میدن. اگه واقعا میخواین که اکانت اینستاگرام خودتون رو امن نگه دارین، باید مطمئین بشین که اکانت ایمیلتون هم به همون اندازه امنیت داره.
۴. لغو کردن دسترسی به برنامه های Third-party مشکوک
یکی از نکات امنیتی اخیر اینستاگرام لغو دسترسی به برنامه های مشکوک شخص ثالث یا Suspicious Third-party Apps هست. منظور از این برنامه ها در واقع وبسایت ها یا برنامه هایی هستن که از قوانین و مقررات اینستاگرام یا Instagram’s Community Guidelines or Terms of Use پیروی نمیکنن. برای مدیریت برنامه های third-party خودتون، پروفایل اینستاگرامتون رو روی دسکتاپ کامپیوتر باز کنین و بعد از انتخاب Settings ، بر روی Authorized Apps کلیک کنین. 
سپس یه لیستی از برنامه ها رو پیدا میکنین که اجازه دسترسی به پروفایل و اطلاعات اکانتتون رو به اونها دادین. اگه با مورد عجیبی روبرو شدین، به آسونی میتونین برای لغو دسترسی اون برنامه، روی Revoke Access کلیک کنین.
۵. نکات امنیتی بیشتر
اگرچه نکات ذکرشده در بالا برای ایمن نگه داشتن اکانتتون کافیه و تا حدودی میتونه از هک شدن اکانت اینستاگرام جلوگیری کنه، اما در ادامه چند راه دیگه برای ایمن موندن رو اشاره کردیم:
اول از همه به یاد داشته باشین که از اینستاگرام خارج بشین، زمانیکه از کامپیوتر یا تلفن مشترک استفاده میکنین و اگه از طریق یه کامپیوتر عمومی وارد اینستاگرام شدین، مراقب باشین که کادر Remember Me یا مرا به خاطر بسپاررو علامت نزنین چون حتی بعد از بستن مرورگر، اطلاعاتتون همچنان باقی میمونه و ذخیره میشه.
دوم اینکه هیچ وقت پسوردتون رو به هیچ کس ندین یا دست کم به کسی که نمیشناسین یا بهش اعتماد ندارین، پسورد ندین. اما غیر از این، یکی از رایج ترین راه هایی که هکرها به اکانت افراد دسترسی پیدا میکنن، Phishing هست. در این روش هکرها ایمیلی رو براتون ارسال میکنن که شامل یه لینک برای ورود به یه پیج فیک اینستاگرام هست. وقتی شما برای ورود به اون پیج، آدرس ایمیل و رمز عبورتون رو وارد کنین، هکرها به راحتی این اطلاعات رو دریافت میکنن. برای اینکه این اتفاق واستون نیفته، مطمئین بشین که two-factor authentication رو فعال کردین و همیشه قانونی بودن (legitimacy) ایمیل های دریافتی رو چک کنین.
سوم اینکه نسبت به اکانت هایی که در اینستاگرام فالو میکنین، بیشتر احتیاط کنین و با استفاده از ابزار جدید About This Account ، این کار رو انجام بدین. با گزینه About This Account اطلاعات زیادی درباره اکانت هایی که در اینستاگرام فالورهایی زیادی جذب میکنن، مشاهده میکنین و از این طریق میتونین اعتبار اکانت رو قبل از فالو کردن اون ارزیابی کنین. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یه اکانت به قسمت پروفایل اون برین و گزینه About This Account رو انتخاب کنین.
در اونجا میتونین تاریج جوین شدن اکانت رو به اینستاگرام، کشوری که اکانت در اون ایجاد شده، اکانت هایی با فالورهای مشترک، هر گونه تغییر نام کاربری در سال گذشته و هر نوع تبلیغاتی که اکانت در حال اجرا داره رو مشاهده کنین.
با توجه به اینکه تعداد اکانت های اینستاگرام که اخیرا هک شدن به هزاران مورد میرسه، خیلی مهمه که اقدامات صحیحی رو برای ایمن کردن اکانتتون و محافظت از خودتون در برابر هکرها انجام بدین. اگه هر راهکار دیگه ای برای ایمن نگه داشتن اکانت اینستاگرام دارین، با ما در میون بذارید تا به نام خودتون منتشر کنیم و بقیه بتونن از تجربه تون استفاده کنن.

آموزش هک اینستاگرام
بخوانید: