اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینآموزش شناخت انواع هک و روش های مقابلهفناوریهک اینستاگرام

کالی لینوکس و جلوگیری از معرفی ابزار جدید هک اینستاگرام حمله بروت فورس

اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و هک کردن آن کار چندان ساده ای نمی باشد. در گذشته نیز راه هایی را برای هک اینستاگرام آموزش داده ایم که بهترین روش ممکن را استفاده از برنامه هایی که منحصرا برای امر نظارت و کنترل بر اینستاگرام، طراحی شده اند، دانستیم. هک اینستاگرام هک اکانت حمله بروت فروس چیست ؟

اما این روش ها تنها در صورتی قابل پیاده سازی و موفقیت بودند که دسترسی به گوشی هدف برای ما آسان باشد و بتوانیم برنامه جاسوسی مورد نظر را روی آن نصب نماییم.

در این مطلب قصد داریم روشی را برای هک اکانت اینستاگرام با استفاده از کالی لینوکس آموزش دهیم که می تواند بدون نیاز به دسترسی به گوشی، پسورد اینستاگرام هدف را بدست بیاورد.

قبل از اینکه به بررسی چگونگی حمله بروت فورس و استفاده از کالی لینوکس برای هک اکانت اینستاگرام بپردازیم، باید این نکته را متذکر شویم که ساده ترین راه برای انجام عمل هک و بدست گرفتن کنترل کامل اینستاگرام فرد هدف، استفاده از برنامه های کنترل و نظارت بر اینستاگرام می باشد که برنامه spy24 یکی از این موارد است.

spy24 از جمله برنامه های نظارت و کنترل بر گوشی و فعالیت های مجازی می باشد که با هدف ایجاد محیطی امن تر برای فرزندان و اعضای خانواده طراحی شده است.

این برنامه علاوه بر امکان نمایش پیام ها و مخاطبین اینستاگرام، قادر به نمایش کلیه فعالیت های انجام شده در مرورگر وب، تلگرام، واتس اپ، وی چت، ایمو و سایر برنامه های پیام رسانی می باشد.

همچنین با استفاده از این برنامه می توان کنترل کاملی در رابطه با برنامه های نصب شده روی گوشی داشت و هر کدام از این برنامه ها را حذف و یا مسدود نمود.

حمله بروت فروس چیست؟

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

دانلود برنامه SPY24

نظارت بر فعالیت های اکانت اینستاگرام با برنامه spy24

حمله بروت فروس چیست؟

حمله بروت فورس در واقع نوعی حمله به حساب های شخصی و صفحات رمز گذاری شده است که از طریق حدس پسورد، اقدام به نفوذ غیر قانونی در آن می نماید. به عبارت دیگر، هکر، با استفاده از حمله بروت فورس تمامی پسوردهای ممکن را برای یک اکانت و یا یک رمز، حدس می زند تا بلاخره به جواب مورد نظر خود برسد. برای اینکه یک مثال ساده در این رابطه بزنیم، فرض کنید که ما یک کیف رمز گذاری شده که می تواند تا چهار عدد را از ۰۰۰۰ تا ۹۹۹۹ داشته باشد، در اختیار داریم. اگر رمز صحیح آن را ندانیم، در واقع ما با ۱۰۰۰۰ احتمال روبرو خواهیم شد. اگر همه این احتمالات را یکی پس از دیگری امتحان کنیم، تا بلاخره به جواب مورد نظر خود برسیم، در واقع ما یک حمله بروت فورس را انجام داده ایم.

در شبکه های کامپیوتری نیز اصولا بروت فورس یکی از اصلی ترین روش های هک می باشد که در آن هکر، با در اختیار داشتن یوزرنیم، اقدام به حدس همه پسوردهای ممکن برای او می کند، تا بلاخره به پسورد صحیح برسد. البته حمله بروت فورس به دلیل زیاد بودن تعداد احتمالات ممکن، معمولا چندان به صرفه نبوده و نمی توان آن را یک حمله دقیق دانست. به همین دلیل تنها در صورتی قابل انجام است که بدانیم هدف ما از یک پسورد ساده استفاده کرده است. در مواردی که هدف پسوردی متشکل از اعداد، حروف و نشانه ها، داشته باشد، یک حمله بروت فورس با یک سیستم معمولی ممکن است ماهها به طول بیانجامد که اصلا توجیه پذیر نمی باشد. پس ساده بودن پسورد هدف، نقش اساسی در موفقیت یا عدم موفقیت یک حمله بروت فورس دارد.

حمله بروت فورس یکی از اصلی ترین حملات به پسوردها می باشد

هک اکانت اینستاگرام با کالی لینوکس

در اینستاگرام هم می توان با در اختیار داشتن یوزرنیم یا ایمیل افراد، اقدام به انجام یک حمله بروت فروس نمود. اما به دلیل امنیت بالای اینستاگرام، ممکن است بعد از چند دقیقه از شروع به کار نمودن، آی پی شما بلاک شده و دیگر نتوان ادامه حمله را انجام داد. هم چنین چون معمولا افراد اینستاگرام خود را با پسوردهای سخت و پیچیده محافظت می کنند، هک اکانت اینستاگرام به این روش نمی تواند موفقیتی بیشتر از ۲۰ درصد داشته باشد. از طرف دیگر چون اینستاگرام از تایید دو مرحله ای و همچنین ارسال کد به گوشی یا ایمیل، بهره می برد، باز هم این روش را نمی توان به طور صددرصدی موفق دانست. با این حال هدف ما در اینجا آموزش روش های هک نبوده و صرفا می خواهیم روش های موجود را برای بالا بردن آگاهی افراد علاقه مند به موضوعات هک و امنیت بالا ببریم.

قبل از آغاز به آموزش هک اکانت اینستاگرام با استفاده از کالی لینوکس باید بگوییم که کلیه مسئولیت استفاده از این نوع حملات به عهده خود کاربر بوده و این پست صرفا جنبه اموزشی دارد و به همین دلیل به ارائه یک سری کلیات در این زمینه بسنده خواهیم نمود.

مراحل هک اکانت اینستاگرام

در اولین قدم از مراحل هک اکانت اینستاگرام ، ابتدا وارد محیط کالی لینوکس شده و سپس ترمینال را باز نمایید. حال طبق مراحل زیر پیش بروید تا موفق به ایجاد اولین حمله بروت فورس شده و مقدمات هک اکانت اینستاگرام را فرا بگیرید.

۱- در محیط ترمینال عبارت git clone https://github.com/Ethical-H4CK3R/Instagram را تایپ کرده و ابزار مربوطه را از سایت مورد نظر دانلود نمایید.
۲- اگر مرحله قبلی را به درستی به پایان رسانده باشید، حال باید یک پوشه در دسکتاپ با نام Instagram مشاهده نمایید. در این مرحله از هک اکانت اینستاگرام فعلا به این پوشه کاری نداشته و به مرحله بعدی می رویم.

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

صبر کنید تا اسکریپت مربوطه دانلود شود

۳- اسکریپت دیگری را نیز همانند مرحله یک اجرا می کنیم با دستور git clone تا فایل های این قسمت نیز دانلود شوند.
۴- حال پوشه دیگری نیز در دسکتاپ نمایش داده می شود که نام آن Passgen می باشد.

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

باید پوشه های Instagram و Passgen در دسکتاپ ایجاد گردد

۵- به صفحه اینستاگرام هدف مراجعه کرده و نام و نام خانوادگی وی را بردارید.
۶- به پوشه Passgen در دسکتاپ مراجعه کرده و فایل Passgen.py را اجرا کنید. باید در نظر داشته باشید که سیستم لینوکس شما حتما مجهز به کامپایلر پایتون باشد. در غیر این صورت نمی توانید فایل مورد نظر را باز نمایید. اگر شما از کاربران لینوکس باشید، به سادگی می دانید که چطور می توان یک اسکریپت را در لینوکس اجرا نمود. اما اگر آشنایی چندانی در این باره ندارید، ابتدا از طریق سایت های آموزشی مخصوص لینوکس، باز کردن فایل اسکریپت در لینوکس را فرا گرفته و سپس به ادامه مراحل هک اکانت اینستاگرام بپردازید.

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

نام و نام خانوادگی هدف را وارد نمایید.

۷- پس از باز کردن اسکریپت Passgen.py نام و نام خانوادگی هدف را که از مرحله ۵ داشته اید، در قسمت های خواسته شده وارد کنید.
۸- حال یک فایل دیگر در همان پوشه با عنوان Pass.lst ایجاد می شود که آن را باید در پوشه Instagram کپی نمایید. دقت داشته باشید که بدون این فایل، عملا هک اکانت اینستاگرام ، موفق نخواهد بود.

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

فایل Pass.lst را در پوشه Instagram کپی نمایید

۹- وارد پوشه Instagram در دسکتاپ شده و اسکریپت Instagram.py را اجرا کنید. حال یوزرنیم هدف را در قسمت خواسته شده وارد نموده و در قسمت Enter passlist عبارت Pass.lst را تایپ نمایید.

هک اکانت اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

یوزرنیم هدف را وارد کرده و در نهایت فایل Pass.lst را فرا بخوانید

۱۰- مراحل هک اکانت اینستاگرام با استفاده از حمله بروت فورس در اینجا اتمام یافته و حال باید صبر کرد تا پسورد هدف بدست آید. البته همانطور که پیش تر نیز ذکر گردید، این مدت زمان حدس پسورد، رابطه مستقیم با پیچیدگی پسورد هدف دارد. این عمل ممکن است بین چند دقیقه تا چند ماه به طول بیانجامد که در بسیاری از موارد نیز شکست خواهد خورد. به هر حال تنها روش هک اکانت اینستاگرام بدون داشتن دسترسی به گوشی فرد مورد نظر، استفاده از حمله بروت فورس می باشد که چندان مورد اعتماد نیست و روش دیگری برای انجام اینکار فعلا در دسترس نمی باشد.

حمله بروت فروس چیست:

هک اینستاگرام و تامین امنیت آن + ویدیو آموزشی

در این اموزش به راه های هک اینستاگرام با هدف امن سازی ان میپردازیم و راه هایی برای امنیت اکانت کاربران اموزش میدهیم

امنیت و مقابله با هک اینستاگرام

اینستاگرام در این چند سال اخیر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و دنیا شده است و بسیاری از ان برای کسب کار های خود استفاده کرده اند که نسبت به تعداد بازدید ها و دنبال کننده ها ارزش هر پیج یا اکانت مشخص میشود به همین دلیل  بسیاری از کاربران به این موضوع فکر میکنند که چگونه میتوان به اکانت کاربران اینستاگرام نفوذ کرد و هکر های بسیاری به این موضوع پرداخته اند و به همین دلیل بسیاری از مردم با اطلاعات پایین خود اقدام به واریز پول برای نفوذ به اکانت دیگران به کلاه برداران میکنند، به صورت کلی این کار قانونی نیست. ما در ادامه این اموزش راه های نفوذ به اکانت های اینستاگرام را اموزش میدهیم تا از سو استفاده از اکانت بتوانید جلوگیری کنید.

هک اینستاگرام چگونه ممکن است؟

راه های زیادی برای نفوذ به یک حساب کاربری و هک اینستاگرام وجود دارد که از ان ها استفاده میشود و تک به تک به مهم ترین ان ها میپردازیم، 

هکر ها برای هک اکانت های اینستاگرام چند دلیل دارند که ۲ دلیل عمده آن در زیر عنوان شده: 

 • قدرت نمایی
 • هک اکانت افراد معروف با فالوور های زیاد و فروش آن

کرک اینستاگرام

اولین و ساده ترین راه برای دسترسی به پسورد اکانت یک کاربر در اینستاگرام انجام حملات کرک یا بروت فورس است که درواقع هکر با استفاده از پسورد لیست خود و ربات یا ابزار خود که مشابه یک ربات پر سرعت عمل میکند پسورد ها را بر روی حساب کاربری مورد نظر تست میکند یا ممکن است پسورد ها بر روی چندین حساب کاربری و بدون هدف خاصی تست شوند

و در صورت موفقیت امیز بودن پسورد صحیح را در بعد از اتمام حمله دریافت کنند. ما در اموزش کرک اینستاگرام به این موضوع با استفاده از ابزار بسیار ساده پرداخته ایم و میتوانید اموزش ان را مشاهده کنید اما در این موزش هم یک روش دیگر معرفی خواهیم کرد و همچنین برای ساخت پسورد لیست قدرتمند میتوانید اموزش ان را در سایت جستجو و مشاهده نمایید.

در حمله بروت فورس در صورت صحیح بودن پسورد های پیج هکر وارد اکانت های فعال میشوند و پیج را مورد نفوذ قرار می دهند و یا درصورتی که بخواهند یک پیج را بصورت اختصاصی کرک کنند در لیست نام کاربری ها فقط نام کاربری مورد نظر را قرار میدهند و با استفاده از لیست پسورد های طولانی و سخت اقدام که کرک میکنند هرچند شانس موفقیت امیز در این نوع حملات کم است
اما روزانه با همین روش پیج های بسیاری مورد نفوذ قرار میگیرند و باید از ان جلوگیری شود.

تست نفوذ اینستاگرام حمله بروت فروس چیست

هک اینستاگرام از طریق هک سیستم

یکی از راه های ورود به اکانت اینستاگرام هدف، هک سیستمی که در ان از اینستاگرام استفاده میشود است
هکر با شناسایی نوع سیستم عامل اقدام به روش های تست نفوذ به سیستم قربانی میکند
برای مثال بعد از شناسایی در صورتی که سیستم عامل ios باشد باید اقدام به هک ان کند برای مشاهده اموزش هک ایفون کلیک کنید
یا هر سیستم عاملی دیگری که باشد باید اقدام به نفوذ به ان سیستم عامل کرد
برای مشاهده اموزش هک اندروید یا هک ویندوز در باکس جستجو در منو سایت ان را جستجو کنید

  رات ویندوز , لینوکس و مک + دانلود حمله بروت فروس چیست

تامین امنیت و هک اینستاگرام

شاید تا به حال با پیج هایی را مشاهده کرده باشید که باز نمیشوند و با یک صفحه خالی مواجه میشوید که نشان میدهد پیج غیر فعال شده است و یکی از دلایل اصلی ان ریپورت است. بسیاری بسته شدن پیج با ارسال ریپورت را با هک اینستاگرام اشتباه میگیرند اما نیازی به نگاری نیست و میتوان به راحتی بعد از مدتی یا با ارسال پیام به کارمندان شرکت instagram حساب کاربری خود را مجدد فعال کنید.

هک اینستاگرام با اکسپلویت ها

اگر نمی دانید اکسپلویت چیست میتوانید اموزش ان را در سایت جستجو کنید اما به صورت خلاصه بخواهیم بگوییم اکسپلویت ها دستور با کد هایی هستند که منجر به دسترسی میشوند و ممکن است برای هر سیستم عامل سایت و … ساخته شود. به سایت هایی که فروش اکسپلویت انجام میدهند ادعا هایی در این باره دارند که از اسیب پذیری های اینستاگرام اکسپلویت هایی به صورت غیر رایگان و ۰DAY منتشر شده است اما صحت کارکرد ان ها تایید نشده است. اما فقط این نیست که نفوذگر اکسپلویت را خریده باشد و ممکن است که خود ان را نوشته باشد و به صورت اختصاصی برای خود استفاده کند که این کار به خصوص در سایت های بزرگی مانند اینستاگرام بسیار سخت است و نیاز به علم بسیار بالایی دارد.

مهندسی اجتماعی و فیشینگ

یکی از روش هایی که کلاه برداران زیادی از ان برای هک اینستاگرام استفاده میکنند مهندسی اجتماعی و فیشینگ است برای مثال در ساده ترین نوع مهندسی اجتماعی نفوذگر سعی میکند با یک اکانت تقلبی مشابه پیج رسمی اینستاگرام کد های ارسال شده به کاربر را بگیرد یا در حملات فیشینگ که در انواع مختلفی صورت میگیرد مثل سایت یا برنامه های رایگان برای جذب فالور و…

هک اینستاگرام پیج های دارای تیک آبی

در بعضی از پیج های اشخاص معروف تیک ابی را مشاهده میکنیم این تیک ابی از طرف اینستاگرام به ان ها داده میشود و کسانی که از ان استفاده میکنند از امنیت بالاتری برخوردار هستند به دلیل توجه بیشتر اینستاگرام به به این اشخاص است 
به همین دلیل هک پیج های اینستاگرام ان ها کمتر اتفاق می افتد و بسیار دشوار تر از دیگر پیج ها است 

 امنیت اینستاگرام و همه روش های ان

روش های امن سازی و جلوگیری از هک اینستاگرام

استفاده از پسورد های طولانی با کارکتر های مختلف باعث میشود از حملات بروت فورس یا کرک جلوگیری شود
برای امنیت بیشتر باید از ورود دو مرحله ای استفاده کنید که بعد از وارد کردن پسورد کدی برای شما ارسال شود و سپس وارد اکانت شوید
از نصب برنامه های نامعتبر و غیر قابل اعتماد تا حد ممکن خودداری کنید
از روش های جذب فالور و لایک نامعتبر و غیر قابل اعتماد استفاده نکنید
اخبار روز را دنبال کنید و مراقب راه های مهندسی اجتماعی و فریب برای هک اینستاگرام باشید

نکات امنیتی زیر را به ترتیب رعایت کنید 

 • از پسورد هایی با کارکتر های طولانی و خاص استفاده کنید و حروف کوچک و بزرگ فراموش نشود
 • اموزش نحوه نگهداری پسورد امن را مشاهده کنید و از ان استفاده کنید
 • دو مرحله ای کردن ورود کاربر به حساب کاربری را فراموش نکنید
 • برای جذب دنبال کننده پسورد خود را در اختیار هر کس قرار ندهید
 • از نسخه اصلی برنامه استفاده کنید
 • برنامه های خود را از مارکت های رسمی و معتبر دانلود کنید
 • امنیت دستگاه های مورد استفاده خود را تامین کنید
 • اپدیت های برنامه های خود و بخصوص برنامه اینستاگرام به موقع انجام دهید
 • حمله بروت فروس چیست

ویدیو اموزشی اشنایی با روش های  هک اینستاگرام  و امنیت

معرفی ابزار جدید هک اینستاگرام

نام این ابزار instainsane است و یک اسکریپت برای بروت فورس شبکه اجتماعی اینستاگرام است 

و دارای توانایی و امکانات بسیار زیادو جالبی است که با ان ها اشنا خواهید شد. 

این ابزار قدرتمند می تواند محدودیت لاگین کردن را با قابلیت های جالب خود دور بزند 

ودر با سرعت ۱۰۰۰ پسورد در دقیقه به حمله Brute Force بپردازد.

ریپورت اکانت

instainsane 

از ویژگی های این ابزار می توان به قابلیت های زیر اشاره کرد:

 • توانایی چک کردن ۱۰۰۰ پسورد در دقیقه
 • قابلیت pause & resume در حمله
 • استفاده از TOR برای ناشناس ماندن در حملات
 • چک کردن یوزر نیم های معتبر
 • دارای پسورد لیست پیش فرض که بیش از ۳۹ هزار پسورد در آن وجود دارد
 • حمله بروت فروس چیست

طریقه نصب ابزار جدید هک اینستاگرام instainsane :

برای دانلود این ایزار از گیت هاب دستور زیر را وارد کنید تا در دایرکتوری شما که در ان قرار دارید دانلود شود

سپس وارد پوشه ان شوید ، مجوز آن را بالا ببرید و برنامه را با دستورات زیر اجرا کنید :

cd instainsane

chmod +x instainsane.sh

sudo ./instainsane.sh

اگر نیاز به پسورد لیست ایرانی اینستاگرام داشتید اموزش ان را حتما مشاهده نمایید.

بعد از اجرای ابزار نام کاربری مورد نظر را وارد کنید سپس ادرس پسورد لیست را بدهید و منتظر بمانید تا همه پسورد های شما تست شوند 

لینک ابزار حمله بروت فروس چیست


لینک دانلود ابزار از گیت هاب

 • حمله بروت فروس چیست


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا