استفاده Android RAT تلگرام هک کردن سوءاستفاده Android RAT از طریق اپلیکیشن های جدید تحت عناوین تلگرام محققان ESET گروهی از بدافزارهای جدیدی را کشف کردند. محققان ESET، خانواده ای از بدافزارهای  Android RAT(ابزارهای مدیریت از راه دور) را کشف کرده اند که از پروتکل های تلگرام برای دستور، کنترل و فشرده سازی داده ها استفاده می کند. در بررسی های انجام شده ، افزایش فعالیت در بخش های قبلی IRRAT و TeleRAT ، گزارش شده بود و یک خانواده کاملا جدید بدافزارکه از اوایل ماه اوت ۲۰۱۷ گسترش پیدا کرده است، شناسایی شده است.

در مارس ۲۰۱۸، کد منبع آن به صورت رایگان در کانال های هکینگ Telegram به صورت رایگان منتشر شد و در نتیجه صدها نسخه مشابه از این بدافزار منتشر شد. یکی از آنها که با بقیه متفاوت می باشد بدافزاری تحت عنوان HeroRat، است که با وجود کد منبع رایگان، در یک کانال اختصاصی جهت فروش منتشر شده است و براساس قابلیت های متفاوت با سه قیمت مختلف عرضه می شود همچنین یک کانال ویدیویی پشتیبانی دارد.

استفاده Android RAT از طریق اپلیکیشن های

محتوا پنهان
هک تلگرام
سوءاستفاده Android RAT از طریق اپلیکیشن های جدید تحت عناوین تلگرام

چگونگی عملکرد آن مهاجمان قربانی را با استفاده از عناوین برنامه هایی جعلی و جذاب از طریق فروشگاهها و منابع دانلود اپلیکشن نامعتبر، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی، نسبت به نصب RAT ترقیب می کنند. اغلب بدافزارهای مشاهده شده، در ایران و با عنوان برنامه های دریافت بیت کوین رایگان،اینترنت و اتصال رایگان، افزایش فالوور و … گسترش پیدا کرده اند.

استفاده Android RAT تلگرام هک تلگرام

بدافزار در تمامی نسخه های اندروید اجرا می شود: با این حال کاربران آلوده شده، باید مجوزهای اعلام شده

توسط آن را قبول نماید ( گاهی این مجوز می تواند انتخاب برنامه به عنوان مدیر دستگاه باشد)،

در اینجاست که مهندسی اجتماعی شروع می شود.

تلگرام هک تلگرام


پس از نصب و اجرا بدافزار روی دستگاه قربانی، یک پنجره ی پاپ آپ کوچک باز شده و پیغام میدهند

که برنامه نمی تواند اجرا شود بنابراین حذف خواهد شد. در مواردی که توسط ESET،

تجزیه و تحلیل شده است این پیغام با توجه به تنظیمات زبان دستگاه قربانی می تواند انگلیسی و یا فارسی باشد.

تلگرام هک تلگرام
تلگرام هک تلگرام

دسترسی به دستگاه قربانی برای مهاجم با استفاده از نفوذ از طریق قابلیت بات تلگرام امکان پذیر خواهد بود و میتواند کنترل دستگاه تازه وارد را به دست بگیرد. هر دستگاه آلوده توسط یک بات تلگرام کنترل می شود و مهاجم با استفاده از تلگرام نصب و راه اندازی را انجام می دهد.
بدافزار دارای مجموعه گسترده ای از قابلیت های جاسوسی و exfiltrating data ، از جمله متوقف کردن پیام های متنی و مخاطبین، ارسال پیام های متنی و برقراری تماس، ضبط صوت و تصویر،به دست آوردن محل دستگاه و کنترل تنظیمات دستگاه، می باشد.
قابلیتهای HeroRat به سه دسته با نام های پانل های برنزی، نقره ای و طلایی تقسیم می شود و به ترتیب با قیمت های ۲۵، ۵۰ و ۱۰۰ دلار عرضه می شود. نویسنده کد منبع HeroRat، کد خود را با قیمت ۶۵۰ دلار نیز عرضه می کند.
قابلیت های بدافزار از طریق دکمه های قابل کلیک در رابط ربات Telegram در دسترس هستند. مهاجمان می توانند با استفاده از دکمه های موجود در نسخه نرم افزارهای مخرب در حال کار، دستگاههای قربانی را کنترل کنند.

تلگرام هک تلگرام
تلگرام هک تلگرام

بر خلاف Android RAT های مورد استفاده در تلگرام که قبلا تجزیه و تحلیل شده اند و در استاندارد اندروید جاوا نوشته شده اند، این خانواده بدافزار اخیرا کشف شده از ابتدا در C # با استفاده از چارچوب Xamarin ،نوشته شده اند که یک ترکیب نادر برای نرم افزارهای مخرب اندروید است.
این بدافزار از طریق پروتکلهای Telegram با زبان برنامه نویسی خود سازگار شده است و از Telesharp  که یک کتابخانه برای ایجاد بات های تلگرامی با C# است،  استفاده می کند.
به منظور جلوگیری از تشخیص براساس ترافیک به سرورهای آپلود، دستورات ارتباطی و exfiltrating data همگی از پروتکل تلگرام استفاده می کنند.

قابلیت های جاسوسی : دسترسی به دستگاه قربانی 

چگونگی حفظ امنیت در برابر آنها هک تلگرام با استفاده از کد منبع مخرب که به تازگی به صورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته است، جهش های جدیدی از این نوع بدافزار می توانند در هر نقطه از جهان ایجاد و گسترش یابند. از آنجا که روش توزیع و شکل پنهان این نرم افزارهای مخرب بر حسب مورد متفاوت است، بررسی دستگاه براساس وجود یک برنامه خاص برای تشخیص اینکه آیا دستگاه موردنظر به خطر افتاده است یا خیر، کافی نیست.
چنانچه احتمال می دهید دستگاه اندرویدی شما آلوده شده باشد، بهتر است از یک راهکار امنیتی معتبر برای اسکن و پاکسازی آن استفاده نمایید. نرم افزار ESET، این تهدید را با عنوان Android/Spy.Agent.AMS و Android/Agent.AQO شناسایی می کند.
برای جلوگیری از آلودگی به اینگونه بدافزار حتما برنامه مورنظر را با دقت بررسی نمایید از منبع معتبر مثل Google Play دانلود نموده، نظرات کاربران دیگر درمورد برنامه را مطالعه نمایید و به مجوزهایی برنامه که هنگام دانلود و نصب از شما میخواهد، توجه داشته باشید.

ابزارهای مدیریت از راه دور : کانال های هکینگ Telegram

این مطلب در رابطه با افرادی است که توسط سود جویان هک شده اند و از بابت حفظ آبرو و یا مال باختن نگران هستند

فهرست موضوعی این مطلب
 1. مقدمه
 2. نکته مهم ( پلیس فتا )
 3. روش های اصلی جلوگیری از سرقت اطلاعات
 4. نکته مهم ( رمز و امنیت )
 5. چگونگی هک شدن تلگرام و جلوگیری از آن
 6. هک حساب بانکی ( رمز دوم کارت عابربانک )
 7. توضیح مختصر هک جیمیل یا clash of clans
 8. هک اینستاگرام و مقابله با آن
 9. هم فیس بوک چگونه است
 10. هک لاین و واتساپ
 11. هک در سایر سایت ها و اپلیکیشن ها
 12. هک اطلاعات گوشی
 13. پیدا کردن هکر ها
 14. مشاوره و راهنمایی در خصوص هک
 15. هک تلگرام
 16. هک کردن

لازم است در ابتدا بدانید که :

کلمه هک و هکر به گروهی اطلاق می شود که عموما دانش برنامه نویسی دارند و می توانند با شناسایی ضعف های نرم افزاری وارد یک شبکه شوند و اطلاعات خاصی را رد و بدل کنند . افرادی که اقدام به هک کردن فیس بوک ، تلگرام ، ایمیل و سایر محیط های اجتماعی و یا حساب کاربری شما می کنند در واقع هکر نیستند و دانش برنامه نویسی ندارند ، آن ها فقط از شما سو استفاده کرده اند تا اطلاعات شخصی شما را بدزدند .

اگر شما برای آموزش  هکری این مطلب را مشاهده می کنید ، باید بدانید که این روش ها به عنوان دزدی محسوب می شود که نمیتوان به ان ها هک کردن گفت و یاد گرفتن آن بستگی به خلاقیت افراد دارد .

نکته مهم

دانلود هاتگرام Hotgram برای اندروید و آیفون آپدیت ۱۳۹۹
بخوانید:

در مواقعی که از شما سو استفاده شده است حتما باید آن را به پلیس فتا گزارش دهید ، ما فقط به عنوان مشاور در خدمت شما هستیم و اجازه شناسایی و دستگیری هکر ها را نداریم . سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir  می باشد .

روش های اصلی جلوگیری از سرقت اطلاعات

همانطور که گفته شد هک در فضای مجازی تعریفی متفاوت از هک در دنیای برنامه نویسی دارد پس غالبا هر نوع سرقت اطلاعات شما هک محسوب می شود .

هوشیار باشید که چگونه هک می شوید 

ممکن است گاهی ندانید که هکر ها چگونه به اطلاعات شما دسترسی پیدا کرده اند و تمامی نکات امنیتی را رعایت کرده اید ، پس تصور می کنید که هکر بخاطر مهارت خود توانسته به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد ،  اما باید بدانید که این اتفاق فقط به دلیل سهل انگاری شما صورت گرفته است . بطور مثال شما نام کاربری و رمز عبور ایمیل خود را برای برادرتان sms می کنید و برادر شما موبایل خود را گم می کنم یا موبال او را میدزدند ، شاید شما فراموش کرده باشید که رمز ایمیل شما در گوشی برادرتان ذخیره شده پس نسبت به این موضوع بی اطلاع هستید و فرد سارق بدون اطلاع شما از رمز و ایمیل استفاده می کند و وارد ایمیل شما می شود . بد تر از آن ممکن است که شبکه های اجتماعی و حتی عکس های خصوصی شما نیز به آن ایمیل متصل باشد ، پس این فرد می تواند به راحتی به همه اطلاعات شما و حتی تلگرام و اینستاگرام شما نیز دسترسی پیدا کند .

هک شدن کارت عابربانک یا رمز دوم و خالی کردن حساب بانکی چگونه است

اگر چند نکته اساسی را رعایت کنید هرگز کارت بانکی شما هک نخواهد شد تنها راه هک حساب بانکی این است که  هکر رمز دوم کارت شما را داشته باشد . ممکن است به نحوه های مختلف رمز شما هک شود اما در اینترنت فقط یک راه برای هک آن وجود دارد و آن هم صفحات جعلی fake page ها هستند .

شاید شما بارها برای پرداخت قبض و یا خرید های اینترنتی از رمز دوم استفاده کرده باشید و میدانید که پس از طی فرایند خرید که شامل مشاهده صورت حساب می شود به درگاه پرداخت بانکی منتقل می شوید .

به آدرس بانک دقت کامل داشته باشید

ممکن است گاهی پیام گول زننده ای را مشاهده کنید ، مانند اینکه شارژ ۱۰ هزار تومنی ایرانسل را ۵ هزار تومان بخرید و یا پیام های دیگر که در نهایت شما را مجاب می کند تا به دروازه پرداخت وصل شوید . این هکر ها در واقع یک سایت شبیه به سایت بانک طراحی کرده اند که دقیقا شبیه درگاه پرداخت است اما ادرس ان با آدرس سیستم شاپرک یکی نیست ، شما با وارد کردن شماره کارت ، رمز دوم  ، کد اعتبار سنجی CVV2  و تاریخ انقضای کارت خود و زدن دکمه تایید ، در واقع تمام اطلاعات خود را برای هکر می فرستید . و با پیامی  مواجه می شوید مبنی بر اینکه مجددا سعی کنید یا پرداخت با موفقیت انجام شد .

اگر با این مشکل مواجه شدید سریعا اقدام به سوزاندن یا غیر فعال کردن  یا تغییر رمز کارت کنید .

چگونه متوجه این موضوع شویم و از آن جلوگیری کنیم ؟

جهت جلوگیری از نفوذ هکر به کارت عابر بانک خود  باید از فروشگاه هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند خرید  کنید ، یعنی در زمان خرید اینترنتی به آرم نماد اعتماد الکترونیکی دقت کنید و آن را باز کنید تا مشخصات صاحب سایت را مشاهده کنید ( حتما دقت کنید وقتی روی دکمه نماد اعتماد کلیک میکنید آدرس آن با enamad.ir شروع شده باشد )

در هنگام وارد کردن مشخصات کارت و رمز دوم حتما به آدرس صفحه نگاه کنید ، این ادرس حتما باید با نام shaparak.ir و یا نام سایت بانک باشد ، و ابتدای آن و قبل از www حتما و حتما با https آغاز شده باشد اگر غیر ازین باشد قطعا این صفحه جعلی است و شما در آن هک می شوید .

نکته مهم

هرگز از یک رمز عبور برای همه اکانت های خود استفاده نکنید ، و توسط یک ایمیل خاص به همه ی اکانت های خود متصل نشوید ،  در برخی شبکه ها مانند تلگرام و سیستم جیمیل که ممکن است با شماره موبایل شما امنیت گذاری شده اند حتما از رمز دوم و سوال های امنیتی نیز استفاده کنید .

نحوه هک شدن برخی از شبکه های اجتماعی مهم را در ذیل عنوان خواهیم کرد .

هک شدن تلگرام چگونه است

یکی از ساده ترین روش های هک مختص به تلگرام است ، البته لازم به ذکر است که تلگرام از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و هک آن فقط و فقط به دلیل غفلت شما خواهد بود .

پیامرسان تلگرام به گونه ای است که برای فعالیت های حساس یک کد ۵ رقمی برای شما sms می شود و اگر این پیامرسان در موبایل شما فعال باشد بجای sms  ، این کد برای شما از طریق تلگرام ارسال می شود .

نمونه ای از sms فرستاده شده از تلگرام

این پیام ( کد ۵ رقمی ) چه مواقعی ارسال می شود ؟

فلسفه فرستادن این کد که در بقیه شبکه های اجتماعی هم وجود دارد در واقع تایید هویت شما است ، چرا که شما با تلفن خود به این شبکه ها وصل می شوید و اگر این کد برای شما فرستاده نشود یعنی شما می توانید با یک شماره دروغین و یا شماره بقیه مردم وارد این شبکه ها شوید که این موضوع درد سرهای زیادی را دربر خواهد داشت .

ابتدا شما وارد تلگرام می شوید و شماره موبایل  خود را وارد می کنید ، سپش تلگرام به طور اتوماتیک یک کد ۵ رقمی برای شما اس ام اس می کند و می خواهد که آن کد را در کادر مربوطه در موقع نصب وارد کنید ، با وارد کردن این کد در واقع ثابت می شود که شماره وارد شده مطعلق به شماست و اگر شماره غلط وارد کنید آن کد برای شما ارسال نمیشود و برای شماره غلط ارسال می شود .

این برای ثبت نام است اما پس از ثبت نام نیز ممکن است به این کد نیاز داشته باشید  اما چگونه ؟

تلگرام نسخه های مختلفی دارد ، یعنی برای ویندوز ، جاوا ، آیفون ، اندروید و تقریبا تمام پلت فرم ها نسخه ای دارد . معمولا بعضی از افراد که در موبایل خود تلگرام دارند و یا حتی موبایل آنها قابلیت اتصال به تلگرام را ندارد می خواهند از طریق کامپیوتر به تلگرام وصل شوند .

هکر تلگرام از همین روش استفاده می کند

وقتی شما نسخه تلگرام را در کامپیوتر نصب می کنید و شماره موبایل خود را وارد می کنید ، اگر روی موبایل خود تلگرام داشته باشید کد ۵ رقمی از طری پی وی یا پیام برای شما ارسال می شود ( مانند عکس بالا ) . حالا با وارد کردن آن کد در تلگرام کامپیوتر شما می توانید وارد تلگرام خود شوید .

هکر ها برای هک کردن تلگرام حتما  باید شماره موبایل شما را داشته باشند

یک هکر برای هک تلگرام شما ابتدا شماره موبایل شما را در کامپیوتر خود وارد می کند ، و کد ۵ رقمی برای شما فرستاده می شود ؛ سپس با ترفند خاصی آن کد را از شما میگیرد . بعضی از افراد ساده هستند و به راحتی کد را در اختیار دوست خود که به او اعتماد دارند قرار میدهند ، اما برخی دیگر از هکر ها  اسم تلگرام و عکس تلگرام خود را دقیقا شبیه به تلگرام اصل میکنند و به شما پیام می دهند ، شما هم تصور می کنید که او مدیر تلگرام است و کد را به او می دهید . در نتیجه اون براحتی وارد اکانت شما می شود .

۸ قدم برای حفظ امنیت حساب اینستاگرام
بخوانید:
هکر می تواند تا همیشه داخل تلگرام شما  بماند و پیام های شما را بخواند ، برای جلوگیری ازین کار به روش زیر عمل کنید .

مسدود کردن دسترسی هکر به تلگرام هک شده استفاده Android RAT

برای این کار می بایست به صورتی که در عکس توضیح داده شده عمل کنید ، البته ممکن است شما با آیفون این کار را انجام دهید و یا از نسخه های دیگر استفاده کنید که زیاد شبیه به عکس های زیر نیست اما در کل باید از مسیر زیر این کار را انجام دهید .

 1. در مرحله اول شما وارد تنظیمات تلگرام می شوید
 2. در مرحله دوم تنظیمات امنیتی و شخصی را باز می کنید
 3. در مرحله سوم  با لمس گزینه شماره ۳ که در عکس بالا است  کسانی که به تلگرام شما وصل هستند به صورت عکس زیر نشان داده می شوند
 4. هک تلگرام

برای تلگرام خود رمز بگذارید

برای اینکه امنیت تلگرام شما ۱۰۰ درصد تامین شود و حتی با ورود کد پنج رقمی نتوانند وارد تلگرام شما شوند می توانید از روش زیر عمل کنید

 1. وارد تنظیمات  تلگرام شوید و مانند عکس بالا این بار روی   two step verification را لمس کنید
 2. در صفحه باز شده گزینه set additional password  با لمس کنید
 3.  در صفحه باز شده رمز مورد نظر را بزنید و به مرحله بعد بروید ، در مرحله بعد مجددا همان رمز را بزنید
 4. در این مرحله کد یاداوری یا password hint را وارد کنید ، مثلا اگر رمز شما تاریخ تولد برادر شماس بنویسید تولد برادر ( البته این گزینه برای این است که خودتان رمز را به یاد بیاورید  و خیلی واضح رمز را لو ندهید و به صورت رمزی بنویسید که برای خودتان یاداور باشد )
 5. در مرحله بعد میتوانید ایمیل خود را نیز وارد کنید و یا این صفحه را رد کنید ( skip) بزنید . اگر ایمیل خود را وارد کرده اید حتما میبایست وارد ایمیلتان شوید و لینکی که فرستاده شده است را باز کنید تا ایمیل شما تایید شود در غیر اینصورت این رمز فعال نمی شود .
 6. کار تمام است و اگر خودتان یا هر کسی با کد ۵ رقمی بخواهد وارد تلگرام شما شود نیاز به وارد کردن این رمز نیز هست
 7. هک تلگرام
 8. هک کردن

چگونه برای تلگرام گوشی رمز مخصوص بگذارید استفاده Android RAT

برای این کار نیز مانند عکس بالا ، این بار روی  Passcode Lock  را لمس کنید  ، سپس در صفحه بعد می توانید یک رمز برای تلگرام خود انتخاب کنید .

یک گزینه در زیر این صفحه موجود است که شما می توانید به فرض آن را روی نیم ساعت قرار دهید ، این مقدار دلخواهی است و یعنی در این زمان اگر به تلگرام خود دست نزنید اتوماتیک قفل می شود .

نحوه هک شدن جیمیل GMAIL ، کلش آو کلن clash of clans یا سایر بازی ها و اپلیکیشن ها که به جیمیل متصل هستند استفاده Android RAT

بسیاری از بازی ها و اپلیکیشن ها به جیمیل متصل هستند ، clash of clans یا حتی اینستاگرام و سایر اپلیکیشن ها هم قبلیت اتصال از طریق گوگل را دارند ازین رو حفظ امنیت اکانت جیمیل بسیار مهم است .

روش های امنیتی گوگل بسیار زیاد است لذا ما در مطلب فعلی به ان نخواهیم پرداخت و شما می توانید جهت اشنایی با چگونگی هک شدن جیمیل و اکانت های وابسته وارد مطلب زیر شوید .

روش های هک اینستاگرام استفاده Android RAT

اینستاگرام معمولا به روش fake page  یا به اصلاح فیشینگ هک می شود  ، شما برای ورود به اینستاگرام فقط کافیس یوزر و پسورد وارد کنید . این سرویس مجهز به API بوده و ازین طریق کلیه مردم می توانند با آن کار های خاصی را مانند ساخت برنامه افزایش فالوئر ، افزایش لایک و … انجام دهند .

برای رود به چنین نرم افزار هایی ، سازنده نرم افزار از طریق کد API محیطی را فراهم می آورد که شما با وارد کردن یوزر و پسورد اینستاگرام بتوانید اکانت خود را به آن برنامه وصل کنید و این روش امنی است .

هکر اینستاگرام ازین طریق سو استفاده می کند

معمولا برخی افراد هکر اقدام ساخت اپپلیکیشن یا سایت هایی میکنند که فقط شبیه به اینستاگرام است ، آن ها با تحریک مردم به بهانه افزایش لایک ، افزایش تضمینی فالوئر و  موارد گول زننده دیگر شخص را تحریک میکنند تا وارد صفحه ای خاص شود و یوزر و پسورد اینستاگرام خود را وارد کند ؛ در صورتی که این صفحه فقط شبیه اینستاگرام است و شما با وارد کردن رمز در واع رمز خود را برای هکر میفرستید و به راحتی اینستاگرام شما هک می وشد .

رمز اینستاگرام را فقط در برنامه اصلی اینستاگرام وارد کنید

ممکن است برخی اپلیکیشن ها باشند که امکانات بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند، هرگز و هرگز وارد آنها نشوید و رمز خود را وارد نکنید .

خوشبختانه اینستاگرام نیز قبل از ثبت نام از شما شماره تلفن و ایمیل اخد می کند که ان طریق امکان بازگردانی اکانت هک شده وجود دارد .

هک شدن فیس بوک به چه صورت است استفاده Android RAT

از آنجا که برای ورود به فیس بوک از ایمیل استفاده می شود ، هک شدن ایمیل شما به منزله هک شدن فیس بوک خواهد بود ، و شما می بایست مراقبت بیشتری از ایمیلی که با ان در فیس بوک هستید انجام دهید .

اما روش fake page که در بالا در مورد اینستاگرام گفته شد در مورد فیس بوک نیز وجود دارد لذا رمز فیسبوک خود را فقط و فقط در سایت یا اپلیکیشن رسمی فیسبوک وارد نمایید . در غیر این صورت کسی توانایی هک فیسبوک شما را ندارد .

روش غیرفعال شدن اکانت : ممکن است در روش های خاصی خراب کاران گزارش اکانت شمارا به فیسبوک دهند و موجب مسدود سازی موقت ان شوند که در این خصوص می بایست از بخش نظرات مشکل خود را مطرح نمایید .

هک شدن واتساپ  و لاین استفاده Android RAT

گزارش های بسیار محدودی از هک این دو اپلیکیشن ارائه شده و تقریبا کمترکسی قادر به هک آنها از روش های سو استفاده است ؛ اما روش هک تلگرام از طریق کد ۵ رقمی در مورد این دو اپلیکیشن هم صادق است و اگر پیامکی با کد ۵ رقمی بدون درخواست شما ارسال شد از  آن صرفنظر کنید و به کسی ارائه ندهید .

هک در سایر سایت ها و اپلیکیشن ها استفاده Android RAT

همانطور که گفته شد هکر ها به شیوه های مختلف به خصوص ساخت صفحه های جعلی اقدام به هک کاربران می کنند و اگر کاربر دقت کافی را در وارد کردن رمز عبور داشته باشد هرگز هک نخواهد شد . همچنین بسیاری از سیستم ها در زمان فراموش کردن رمز عبور و یا هک شده به ایمیل یا شماره تلفن شما کدی را ارسال می کنند که با آن کد می توانید اکانت خود را بازگردانی کنید ، در این خصوص می توانید مشکل خود را در بخش نظرات اعلام کنید تا در کمترین زمان شما را راهنمایی کنیم .

هک اطلاعات گوشی موبایل یا کامپیوتر استفاده Android RAT

معمولا برای هک اطلاعات گوشی نیاز به اینترنت قوی هم هست ، چرا که لازم است اطلاعات شما از طریقی برای هکر فرستاده شود . البته سیستم امنیتی گوشی مانع این اقدام می شود . اما استفاده از یک فایروال یا انتیویروس خوب می تواند به کلی از هک گوشی شما جلوگیری کند . قطعا اگر امنیت گوشی شما تامین نباشد هکر میتواند از طریق یک اپلیکیشن که شما از سایت بازار دانلود می کنید اقدام به هک نماید ، هرچند که اپلیکیشن های بازار با انتیویروس لوکآت کنترل می شوند اما موضوع هک در این مساله ساده تر ازین حرف هاست ، پس هرگز اپلیکیشن های غیر اصل و غیر قابل اطمینان را دانلود نکنید و درون کامپیوتر از نرم افزار های غیر استاندارد و ناشناس استفاده نکنید .

برنامه هک دزدگیر ماشین | هک ریموت کنترل درب پارکینگ
بخوانید:

اگر امنیت گوشی یا کامپیوتر شما ۱۰۰ درصد مهم است بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان  برای آن هزینه کنید تا هرگز هک نشوید

البته شما همیشه باید برای موبایل خود رمز و پینکد قرار دهید چرا که ممکن است فردی بدون اینترنت و با دسترسی به موبایل شما اقدام به سرقت اطلاعات نماید . جهت تامین امنیت صد در صدی گوشی موبایل و کامپیوتر خود می توانید بسته امنیتی ۲۰ هزار تومانی ما را خرید  و  دانلود نمایید ، و یا بسته امنیتی ۵۰ هزار تومانی ( لایسنس اصلی انتیویروس ) را خریداری مایید .

یافتن هکر و جلوگیری از سو استفاده های بیشتر هک

معمولا خانم هایی که عکس ها و فیلم های شخصی آنها پخش می شود و یا دست افراد نادرست می افتد ترس و اضطراب شدیدی پیدا می کنند ، در مواقعی که اطلاعات بانکی هک می شود نیز به همین صورت است و افراد بطور قاطع به دنبال هکر می گردند .

ممکن است هکر ها از هر طریقی اقدام به سرقت اطلاعات شما کرده باشند ، پس نمیتوان یک روش جامع و کلی برای شناسایی انها درنظر گرفت ، در مواردی که سو استفاده از چند نفر صورت گرفته باشد با طرح شکایت در پلیس فتا احتمال شناسایی هکر بسیار وجود دارد ، چرا که مراجع قضایی به شدت با هکر های سو استفاده گر برخورد می کنند و یکی از برنامه های دولت و سیستم قضایی جلوگیری ازین گونه سو استفاده هاست .

در مواقعی هم شاید مساله در حدی نباشد که پلیس فتا بتواند تمام تمرکز خود را روی آن مساله بگذارد ، ازین رو سایر هکر های کلاه سفید ( هکر های خوب ) می توانند به شما جهت شناسایی هکر کمک کنند ، البته شناسایی هکر همیشه به صورت ۱۰۰درصد اتفاق نمی افتد و ممکن است هیچ ردی از هکر باقی نمانده باشد و در واقع شما خودتان اطلاعاتتان را به شخصی داده اید  .

برای این منظور می توانید در قسمت نظرات مشکل خود را مطرح کنید تا در صورت امکان اقدامات لازم جهت شناسایی هکر صورت پذیرد .

مشاوره و راهنمایی در خصوص هک

ما به هیچ وجه وظیفه خود نمیدانیم که به درخواست مشتری کسی را هک کنیم و به اطلاعات مردم دسترسی پیدا کنیم ، بار ها مشاهده شده که برخی با پیشنهاد مبالغی درخواست هک اطلاعات شخصی دیگر را دارند ، که این موضوع به طور کلی از حیطه واظایف ما خارج است . در صورتی که از کسی شکایتی دارید و یا می خواهید با وارد شدن به سیستم آن شخص ببینید که آیا اطلاعات شخصی شما را ربوده است یا خیر ، می توانید با طرح شکایت در مراجع قضایی اجازه بازرسی کامپیوتر و موبایل شخص مورد نظر را از قاضی پرونده بگیرید . هک تلگرام

اگر قصد دارید به جمع هکر های کلاه سفید بپیوندید ، لازم است که ابتدا دانش برنامه نویسی خود را بالا ببریدو سپس بطور روتین یک هکر خواهید شد .

 • استفاده Android RAT
 • هک تلگرام
 • هک
 • هک کردن

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

در این مطلب اموزشی میخواههیم یکی از بهترین رات اندروید به نام OMNIRAT را معرفی کنیم و با امکانات ان اشنا شوید با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید رات اندروید OMNIRAT رات ها ابزار هایی برای کنترل و دسترسی به سیستم ها هستند که انواع مختلفی دارند و برای سیستم عامل های مختلف به صورت رایگان و غیر رایگان میسازند.

یکی از اسیب پذیر ترین سیستم عامل ها با استفاده از رات ها سیستم عامل اندروید است که کاربر اجازه نصب برنامه از هر منبعی را دارد که به همین دلیل نفوذ به اندروید بسیار ساده تر شده است و رات های مختلفی برای ان ساخته اند. که در این اموزش یکی دیگر از ان ها را معرفی خواهیم کرد. 

 OmniRAT این رات

به زبان جاوا نوشته شده است و قابلیت اجرا در ویندوز را دارد اما حتی میتوانید از یک دستگاه موبایل دیگر دستگاه های مورد نفوذ قرار گرفته را کنترل کنید. یعنی مزیت این ابزار را نشان میدهد که در واقع میتوان در هر دستگاه با هر سیستم عاملی از ان استفاده کرد.

این رات اندروید به صورت غیر رایگان بوده که در اخر اموزش لینک دانلود ان را به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار داده ایم. 

برخی امکانات رات اندروید OMNIRAT نصب برنامه های اندروید مشاهده اطلاعات تماس ها  مکان یابی دقیق تارگت مشاهده اطلاعات سیستم  کنترل کامل بر روی دوربین جلو و عقب دستگاه ضبط صدا و ذخیره  کنترل تمام فایل ها  ارسال و حذف فایل و پوشه کنترل صدای دستگاه دسترسی به حساب های کاربری امکان مانیتورینگ دستگاه …

امنیت در مقابل رات اندروید برای مقابله با الوده شدن دستگاه به این رات ها دقت داشته باشید برنامه های خود را از جای معتبر دریافت و نصب کنید برای مثال فقط از play store استفاده کنید و از جای دیگر به خصوص شبکه های اجتماعی فایل نصبی برنامه را دریافت و نصب نکنید.

از انتی ویروس های موبایل مانند ESET استفاده کنید و اکثرا غیر رایگان هستند که میتوانید برای حل این موضوع اموزش دریافت لایسنس انتی ویروس را مشاهده کنید.  

بدافزار بازدید یاب تلگرام

بات تلگرام یک سرویس پیام‌رسان است که قابلیت‌های این نرم‌افزار را چند برابر می‌کند؛ از این رو به عنوان ابزاری محبوب و متداول میان کاربران شناخته می‌شود.

بات‌ها برای انجام هدفی خاص مانند دانلود از یوتیوب، افزایش بازدید و لایک کانال، جستجوی تصاویر، فیلم و… مانند یک فرد حقیقی به فضای چت و کانال‌های عمومی اضافه می‌شوند. برخی از بدافزارها به کمک بات‌های تلگرامی به جاسوسی از تلفن‌های همراه کاربران و سرقت اطلاعات شخصی آنها می‌پردازند.

به گزارش آزمایشگاه تحلیل بدافزار پادویش، خانواده بدافزاری TeleRAT با بهره‌جویی از بات‌های تلگرامی، یک بات برای تحقق اهداف خود ایجاد و به واسطه دستورات ارسالی از سمت آن، اقدام به دزدی اطلاعات شخصی کاربر می‌کند.

اطلاعاتی مانند تماس‌ها، پیامک‌های ارسالی و دریافتی، اطلاعات کاملی از گوشی و همچنین اقداماتی نظیر ضبط مکالمات، گرفتن عکس، باز کردن صفحات مختلف در تلگرام و … را سرقت کرده و کاربران ایرانی را مورد هدف قرار می‌دهد. نام این برنامه که بازدید یاب تلگرام و از خانواده بدافزاری جاسوس‌ افزارهاست، در بازارهای دانلود برنامه‌های اندرویدی مشاهده شده‌است.

روش‌های پیشگیری از آلوده شدن گوشی
 • از دانلود و نصب برنامه از منابع و مارکت‌های موبایلی نامعتبر خودداری کنید.
 • هنگام نصب برنامه‌های موبایلی، به مجوزهای درخواستی دقت کنید.
 • از فایل‌ها و اطلاعات ذخیره شده در گوشی پشتیبان‌گیری مداوم انجام دهید.
 • از نسخه‌های غیررسمی برنامه‌ها استفاده نکنید. برنامه‌هایی مانند تلگرام و اینستاگرام نسخه‌های غیررسمی زیادی دارند و بیشتر آنها از طریق کانال‌های تلگرامی انتشار می‌یابند.
آنتی ویروس پادویش، این بدافزار را شناسایی و از سیستم شما محافظت می‌کند. شما می‌توانید برای دیدن جزئیات فنی از تحلیل این بدافزار و روش مقابله و پاک‌سازی سیستم به اینجا مراجعه کنید.