چگونگی هک تلگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی

گزارش پیام های تلگرام

 • چگونگی هک تلگرام و روش های کنترل عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی

  ما در این مقاله قصد آموزش هک کردن تلگرام را نداریم و تنها قصد معرفی تنها ابزار کنترلی والدین جهت کنترل تلگرام فرزندان را داریم. تلگرام یکی از پر طرفدارترین نرم افزار های پیام رسان در میان کاربران ایرانی است، که به دلیل امکانات گسترده محبوبیت زیادی میان کاربران ایرانی پیدا کرده است. این محبوبیت بیش از اندازه موجب شده است، تا کاربران زیادی با هدف نظارت بر فعالیت عزیزان و فرزندان خود در این شبکه اجتماعی محبوب به دنبال روش هایی برای هک برنامه تلگرام باشند. اما غافل از اینکه، این برنامه به سادگی قابل نفوذ توسط هکرها نمی باشد، ولی امکان نظارت و کنترل بر آن از راه دور امکان پذیر است. اما این روش هکینگ تلگرام محسوب نمی شود، بلکه یک ساز و کار نظارتی بر فعالیت فرزندان شما در شبکه تلگرام است، یعنی شما با نصب یک نرم افزار تحت عنوان سامانه مراقبت از خانواده امکان دسترستی از راه دور به ارتباطات فرزند خود را در شبکه تلگرام، که به اصطلاح عامیانه هک تلگرام شناخته می شود را خواهید داشت. پس با ما همراه باشید تا شما را با نحوه مدیریت عملکرد فرزندان تلگرام، را بدون نیاز به هیچ راهکار هک و یا غیر قانونی به واسطه برنامه SPY24 آشنا سازیم.
 • معرفی نرم افزار SPY24 و آموزش کنترل پیام ها در تلگرام

  سامانه مراقبت از خانواده که به صورت اختصاری با عبارت spy24 شناخته می شود، یک نرم افزار نظارتی بر گوشی تلفن همراه فرزند شما می باشد، که پس از نصب برنامه به صورت خودکار مخفی شده و به دون نیاز به هک پیام های تلگرام امکان کنترل و مشاهده فعالیت های فرزند شما را کلیه بخش های تلفن همراه فرزند شما از جمله شبکه های اجتماعی Telegram و موبوگرام را به شما می دهد. بعد از نصب برنامه بدون نیاز به گوشی طرف مقابل شما به واسطه پنل کاربری که در اختیار شما قرار داده می شود، قادر به نظارت بر تلگرام گوشی تلفن همراه فرزند خواهید بود. همانطور که در که در تصویر مشاهده می نمائید، با استفاده از خدمات این برنامه می توانید علاوه بر مدیریت عملکرد یا همان هک تلگرام، امکان کنترل تماس و پیامک ها و نظارت بر سایر شبکه های اجتماعی را نیز داشته باشید. با توجه به موارد ذکر شده، ابزارهای نظارتی و هک شدن تلگرام برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزندنشان در فضای مجازی اهمیت می دهند، می تواند جز نیازهای حیاتی در حیطه باشد. جهت نمایش پنل دمو و امکانات سامانه مراقبت از خانواده می توانید اینجا کلیک کنید.
 • فرایند استفاده از برنامه های نظارت والدین به این گونه است:

  فرایند استفاده از برنامه های نظارت والدین به این گونه است: نصب نرم افزار و فعال سازی بر روی گوشی فرزند ورود به پنل کاربری و مدیریت عملکرد فرزندان توسط والدین این مکانیزمی است که دقیقا سامانه مراقبت از خانواده spy24 از آن بهره گرفته و به واسطه آن قادر شده است تا نظارتی کامل و جامع را روی تلگرام ایجاد کند. به عبارت ساده تر، spy24 می تواند بدون نیاز به هک تلگرام دیگران، با استفاده از دسترسی های خود به فایل های سیستمی تلگرام در دستگاه فرزند دست پیدا کرده و سپس پیام های ذخیره شده در آن ها را استخراج نموده و جهت مراقبت از فرزندان در فضای مجازی، به صورت آنلاین برای پنل کاربری والدین، ارسال نماید. پس با این حساب می توان چنین نتیجه گرفت که spy24 برخلاف سایر برنامه هایی که با ادعاهایی عوام فریب همچون: نظارت تلگرام از راه دور یا نظارت تلگرام فقط با شماره و یا نظارت تلگرام بدون نصب نرم افزار، بدون اغراق قادر است تا امکان نظارت و کنترل تلگرام را فراهم آورد.
 • آیا نیاز به دانستن عملکرد فرزندان خود تلگرام داریم؟

  خطرات استفاده نادرست از فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست و در این میان کودکان و نوجوانان به دلیل داشتن ذهن هایی کنجکاو و آماده پذیرش ریسک، بیشتر در معرض خطر قرار دارند. با توجه به اینکه تلگرام پرکاربردترین برنامه پیام رسانی در سطح کشور بوده و تقریبا تمامی افراد دارای گوشی هوشمند، از این برنامه برای ارتبطات روزمره خود استفاده می کنند، ممکن است خطراتی نیز در استفاده از تلگرام برای افراد نا آگاه و نا بالغ وجود داشته باشد. خطراتی همچون امکان دسترسی به اطلاعات خصوصی، دوستی های نامشروع و خطرناک، عضویت در گروه های با اهداف غیر قانونی، عضویت در کانال های غیر اخلاقی، ارسال و دریافت فایل های چند رسانه ای متنوع و گاها غیر اخلاقی، ایجاد مزاحمت برای دیگران، امکان هک شدن و مواردی از این دست، همه و همه از جمله خطرات باالقوه ای هستند که کودکان و نوجوانان ما را در استفاده نادرست از تلگرام، تهدید می کنند. برای جلوگیری و کاهش صدمات ناشی از این خطرات، ما به عنوان والدین وظیفه داریم که همواره فرزند خود را در فضای مجازی و خصوصا تلگرام دنبال کرده و او را از خطرات موجود در این فضا، آگاه سازیم. کنترل و نظارت بر تلگرام سبب می شود تا ما بدانیم که فرزندانمان با چه کسانی ارتباط داشته، در چه گروه هایی فعالیت دارند، عضو کدام کانال ها هستند، چه محتوایی برای دیگران ارسال می کنند و به طور کلی در تلگرام چه فعالیت هایی انجام می دهند. کنترل تلگرام (نظارت تلگرام) برای آن دسته از والدینی که به سلامت فرزند خود در فضای مجازی اهمیت می دهند، امری بسیار حیاتی بوده که با استفاده از آن می توانند به سادگی مدیریت کاملی را روی فعالیت های مجازی فرزندانشان داشته باشند. هدف اصلی سامانه مراقبت از خانواده spy24 ایجاد محیطی ایمن و صمیمی برای خانواده ها بوده که حجم عظیم استفاده کنندگان از این برنامه و پیام های بیشمار ابراز رضایتمندی از عملکرد آن، نشانگر اعتماد خانواده به این سامانه و نیل به این هدف بوده است. این سامانه نه تنها امکان نظارت و کنترل تلگرام را برای والدین فراهم می آورد، بلکه قادر است کلیه فعالیت های مجازی در سایر برنامه های پیام رسانی و شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، اینستاگرام، واتس اپ و... را نیز ارائه نماید.

امکانات

دسترسی به مخاطبین

دسترسی به لیست کاملی از مخاطبین موجود در تلگرام فرزند و نمایش اطلاعات کامل آن ها، از قبیل نام، نام خانوادگی، آیدی، تصویر پروفایل، شماره تماس و سایر مواردی که شما را در شناسایی هر چه بهتر افرادی که با فرزندتان در ارتباط هستند، یاری می کند.

گزارش پیام ها

امکان مشاهده کلیه پیام های ارسالی و دریافتی در تلگرام فرزند و نمایش فایل هایی که در چت های مختلف رد و بدل شده است. با استفاده از این امکان کاربردی والدین قادر خواهند بود تا کنترل جامعی روی پیام های تلگرام فرزندانشان داشته باشند.

گزارش گفتگوهای محرمانه

حتی در صورتی که فرزند شما برای گفتگو با مخاطبین خود از حالت گفتگوی محرمانه یا سکرت چت استفاده می کند، می توانید پیام ها و فایل های ارسالی و دریافتی او را مشاهده نمایید. با استفاده از این امکان دیگر کنترل پیام های محرمانه تلگرام فرزندتان نخواهید بود.

نکته: دستگاه های اندرویدی جهت دریافت گزارشات شبکه های اجتماعی نیاز به روت دارند.

هک گوشی اندروید ، نرم‌افزار کنترل والدین ، هک گوشی از راه دور ، هک گوشی آیفون

نکته: دستگاه های اندرویدی جهت دریافت گزارشات شبکه های اجتماعی نیاز به روت دارند.

  dayhoursminsec0
 • 0
 • 0
 • 0
TOP
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ