برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

آیا هک اینستاگرام ممکن است؟

 آیا هک اینستاگرام ممکن است؟

تمامی شبکه های مجازی یا در حالت کلی ور هر سیستمی در جهان، قابل هک است و احتمال و قابلیت هک شدن آن وجود دارد. اینستاگرام هم مانند سایر شبکه ها یکی از شبکه های اجتماعی است که با صرف نظر از اینکه چقدر برای امنیت زیاد کاربرهایش کوشش کرده، اما هنوزم هم ناآگاهی استفاده کنندگان آن باعث می شود که اکانتشان در اینستاگرام، هک شود. خود سرور اینستاگرام، یکی از ایمن ترین سرور های جهان است و نیازی به نگرانی برای هک شدن سرور اینستاگرام وجود ندارد.

اما امنیت اکانت شما یک چیزی است که اینستاگرام، فقط قسمتی از آن را می تواند انجام دهد و مابقی کار ها و حفاظت ها به عهده خود شماست. شما باید با مشخصات و قابلیت هایی که در اینستاگرام وجود دارند، اکانت خود را مستحکم تر کنید تا به آسانی در اینستاگرام هک نشوید. در ادامه ی مطلب، آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است ، همراه ما باشید تا روش های هک اینستا و راهکار های محافظت از آن را بگوییم

کرک کردن پسورد

اولین راهکار برای هک و نفوذ به یک سیستم که تمامی ما لااقل یک بار آن را تست کرده ایم و کوشش کردیم که با رمز 1234 وارد کامپیوتر دیگران شویم، پیداکردن پسورد است. شما می توانید با شانسی زدن یا حدس رمز عبور شخص یا استفاده از ابزار های کرک پسورد، به آسانی رمز عبور یک فرد را استخراج کرده، پیدا کنید و اکانت اینستای او را هک کنید.

کرک پسورد همواره یکی از پیش پا افتاده ترین و ساده ترین روش های هک است که به طور معمول در مرحله اول امتحان می شود. اما چکار کنیم که نتوانند رمزمان را پیداکنند؟ پاسخ این سوال به حدی آسان است که حتی خود سوال نیز تا حدودی پاسخ را آشکار می کند

در ادامه مبحث کرک پسورد در زمینه مقاله آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است ، تصور کنید با یک ضربه چکش یا پتک، یک دیوار با ضخامت 10 سانتی متری سوراخ میشود و آسیب میبیند. به نظر شما چگونه می شود جلوی سوراخ شدن دیوار را گرفت. پاسخ بسیار راحت است با افزایش ضخامت آن دیوار به 20، 50 یا حتی 100 سانتی متر. به همین آسانی! شما میتوانید فقط با گذاشتن یک پسورد مطمئن برای اکانت خود و نگفتن آن به اشخاص مختلف، جلوی این روش را بگیرید و اجازه ندهید که خیلی راحت پسورد شما را حدس بزنند.

یکی از راهکار های دیگری که می توانید در این زمینه برای اکانت خود بکنید این است که از طریق ابزار های متفاوت کرک پسورد، امنیت اکانت اینستای خود را بسنجید و به این روش، دیگر در اینستاگرام و از طریق روش کرک پسورد هک نشوید.

حملات فیشینگ؛ هک اینستا از طریق صفحه ورود جعلی

در ادامه مطلب آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است به مبحث فیشینگ میرسیم.فیشینگ یکی از شناخته شده ترین راهکار های هک است که نیاز بسیار زیادی به مهندسی اجتماعی و هنر فریب دادن افراد دارد. هک اینستاگرام با استفاده از صفحه ورود جعل به این صورت است: هکرنخست باید یک صفحه ورود جعلی به اینستاگرام بسازد که شباهت زیادی به صفحه ورود به اینستاگرام داشته باشد تا شما توانایی تشخیص آن را نداشته باشید. در مرحله دوم باید کاری کند که شما بجای ورود از لینک اصلی، در لینک جعلی او برای  وارد شدن وLogin شدن تلاش کنید. بدون اینکه بدانید بجای ورود به اکانت اینستاگرام، شما در حال ارسال اطلاعات خود به هکر کمین کرده هستید.

 برای فرار و  هک نشدن از این روش هک شما باید در کل، سواد رسانه خود را افزایش دهید. مثلا صفحه ورود به اینستا رو خوب بشناسید تا گول نخورید. در هنگام وارد شدن به لینک صفحه دقت کنید. به لینک های ورودی که برای شما میفرستند اعتماد نکنید و با انجام کار های اینچنین و بالا بردن حفاظت ها، از سمت راهکار و روش فیشینگ در اینستا هک نشوید.

 نرم افزار spy را به شما معرفی میکنم.

برنامه های نظارتی؛ هک اینستا راحت و بدون دردسر

در ادامه مطلب آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است به برنانه های نظارتی میرسیم.امروزه خیلی از بچه ها و نوجوانان نیز اکانت های اینستاگرام دارند و تعداد پدر و مادر مشکوک و بی اعتماد نسبت به فرزندان، کم نیست. به همین علت خیلی از پدر و مادر ها به روش های عجیب و غریب در تلاشند که به اکانت اینستا بچه های خود قابلیت دسترسی داشته باشند. یکی از راه های خیلی ساده و راحت که اغلب افراد از آنها استفاده می کنند، برنامه های نظارتی مانند برنامه spy هستند.

برنامه های نظارتی گونه ای از برنامه ها هستند که در موبایل قربانی خود نصب می شوند و دیتاهایی از قبیل پیام های مختلف در پیامرسان هایی مانند واتساپ و تلگرام، و همینطور فعالیت های مختلف در سوشیال مدیا مثل اینستاگرام و توییتر را ثبت کرده و برای فردی که به آن دسترسی دارند، می فرستد.

این راهکار نیز یکی از راهکار هایی است که خیلی از افراد از آن استفاده می کنند تا به حساب شما دسترسی داشته باشند. برای این کار این اشخاص نیاز دارند که برنامه را در موبایل شما نصب کنند یا شما را مجاب کنند که اپلیکیشن را نصب کنید. پس اپلبشکیشن هایی که به شما می گویند نصب کنید را با شک و تردید باز کنید. موبایلتان خودتان را هم برای مدت طولانی و بدون نظارت خودتان به فرد دیگری ندهید.

آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است؟

تایید دو مرحله ای؛ شمشیر دو لبه

مطلب اخر در مقاله آیا هک اینستاگرام‌امکان پذیر است تایید دومرحله ایست.تایید دو مرحله ای یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی هایی است که در سوشیال مدیا هاب مختلف وجود دارد و شما می توانید این قابلیت را فعال کنید که شانس هک شدن شما را تا 90 درصد کم میکند. برای فعال سازی آن نیز فقط لازم است در بخش Security در سیتینگ این نرم افزار ها، به دنبال گزینه Two Factor Authenticationبگردید و این قابلیت را فعال کنید.

اما چرا آن را شمشیر دو لبه می نامیم؟ یکی از مهم ترین کار هایی که باید با همه ی اکانت های خود در سوشیال مدیا بکنید، فعالسازس این گزینه است. زیرا اگر این تایید دومرحله ای فعال نباشد و فردی موفق به هک کردن اکانت شما شود، می تواند به آسانی آن را فعال کند تا دیگر نتوانید وارد اکانت اینستاگرام یا هر شبکه دیگر خود شوید. این نکته، از جمله کار هایی است که لزوما باید انجام دهید تا امنیت اکانت خود را تامین کنید.

برنامه هک اینستا با آیدی

علاوه بر راهکاری که در بخش  قبلی گفته شد، برنامه هایی نیز وجود دارند که می شود از آن ها برای هک اینستا با آیدی استفاده نمود و به آسانی با استفاده از این برنامه ها می توان به هک اکانت هایی که مد نظر دارید در اینستا پرداخت. این برنامه هک اینستا با آیدی در حقیقت پسورد کرک هایی هستند که شما به راحتی می توانید با استفاده از آن ها به هک پیج های مختلف بپردازید، البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که اگر امنیت آن پیج که میخواهید هک کنید بالا باشد این کار برای شما امکان پذیر نبوده یا انجام آن خیلی سخت می‌شود. شما را با نرم افزار محبوب و پر کاربرد spy  معرفی میکنم.

 مشکل روش هک اینستا با برنامه هک اینستا با آیدی

دو مشکل برای هک اینستاگرام وجود دارد، که هرچقدر هم که پسورد کرک شخص قوی باشد باز هم نمی توان آن را هک کرد، یکی از این مورد ها آن است که رمز اکانت مورد نظر بسیار قوی باشد، این باعث می شود که هک شدن پیج شخص مورد نظر تا ده ها روز طول بکشد.

و مورد بعدی که به عنوان مسئله برای هک اینستا با برنامه هک اینستا با آیدی وجود دارد این است که اگر شخصی که قصد دارید اکانت او را هک کنید، تایید دو مرحله ای اکانت خودش را فعال کرده  و اکانت وی با آن محافظت شده باشد حقیقتا شما نمی توانید آن اکانت اینستا را هک نمایید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا