برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

برنامه ضد هک اینستاگرام برای اندروید

برنامه ضد هک اینستاگرام

هکرها از راهکار و ابزار های گوناگونی برای ورود به گوشی های اندروید و دسترسی به دیتا ها استفاده می کنند. آن ها جاسوس افزار و ابزار های گوناگونی برای هک کردن شبکه ها و گوشی ها دارند. با گذشت زمان، هک شدن متداول تر شده و تعداد گوشی ها و شبکه های هک شده نیز افزایش چشم گیر یافته است. صاحبان حساب ها و گوشی ها واقعاً نگران چنین حملاتی هستند.

ما این مقاله را برای کمک به کاربران در مورد چگونگی حفاظت و مراقبت از دستگاه های اندروید و به ویژه برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید در برابر هک ایجاد کرده ایم. با ما همراه باشید

بهترین برنامه ضد هک برای گوشی های اندروید

ما قصد داریم بعضی از مفید ترین، کاربردی ترین و راحت ترین برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید را بررسی کنیم که می توانند تلفن همراه با سیستم عامل اندروید تبلت اندرویدی را از هک شدن محافظت کنند. به عنوان محبوب ترین و پر کاربرد ترین پلتفرم موبایل روی زمین، اندروید همچنین یک هدف درجه یک برای هک کردن است. با وجود   ۱٫۴ میلیارد کاربر که هم از نظر شخصی و فردی و هم از نظر تجاری و بیزنسی به فناوری گوگل اعتماد کرده اند، هکرها برای نفوذ، آلوده کردن و دزدی و اخاذی از این کاربران، کوشش زیادی برای شکستن سیستم می کنند که البته با برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید قابل جلوگیری استبر اساس‌پژوهش های انجام شده ، ‌به طور تقریبی نیمی از دارندگان گوشی اندروید در معرض خطر هک شدن هستند. این می تواند به این علت باشد که آن ها کاری بدون اطلاع از عواقب آن مثل دانلود یک اپلیکیشن یا هر چیزی از یک منبع ناشناخته انجام داده اند، یا فقط به این علت که موفق به نصب یک برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید نشده اند. یکی از بزرگترین مشکلات این است که بعضی از دستگاه ها دیگر با جدیدترین patch  بروز نمی شوند، پس بلافاصله آسیب پذیر می شوند.

۱-اپلیکیشن LogDog

LogDog خود را یک فناوری هوشمند و یک برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید و سایر نرن افزار ها می داند که محافظت هکرهای سود بر از دیتا شما. اخطار های مربوط به فعالیت مشکوک به Gmail ، Facebook یا سایر حساب های آنلاین ارسال می شود و از اطلاعات خصوصی در برابر دزد ها و هکر های آنلاین محافظت می کند. در حال حاضر بیش از ۷۵۰،۰۰۰ یوزر اندروید از LogDog برای مراقبت و حفاظت آنلاین استفاده می کنند.

۲-اپلیکیشن Hackuna

Hackuna توسط Cryptors Cybersecurity  ابداع شده است تا افراد استفاده کننده را در برابر تهدیدات گوناگون محافظت کند. این برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید و سایر نرم افزار ها از موبایل در برابر خطرات ناشی از Wi-Fi عمومی و همچنین برنامه هایی که می توانند به دوربین، پیام کوتاه و سایر مطالب موبایل شما دسترسی داشته باشند، محافظت می کند. نرم افزار هکر را مسدود می کند، دسترسی مجاز را که می تواند برای گوشی یا تبلت شما مضر باشد متوقف می کند و نرم افزار های جاسوسی پنهان را در گوشی موبایل شما جستجو می کند.

۳-اپلیکیشن AppLock

ماها همگی اپلیکشین های روی گوشی خود را دوست داریم، اما همین نرم افزار ها و اپ ها می توانند خطرناک باشند. ارائه دسترسی پنهان به هکرها از طریق یک نرم افزار به ظاهر بی ضرر می تواند به آن ها اختیار عبور از طریق رمز ها، مخاطبین، پیام ها و حتی دسترسی به دوربین ما را بدهد. AppLock تمام نرم افزار های حساس را خاموش می کند، از ورود سایرین به آن نرم افزار ها جلوگیری می کند و به مواردی که اجازه نمی دهیم ببینند دسترسی پیدا می کند. بنابراین این اپ هم میتواند یک برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید باشد.

برنامه ضد هک اینستاگرام در اندروید

۴-اپلیکیشن Lookout (پیشنهادی)

آنتی ویروس Lookout برای اندروید یک اپ کوچک با قدرت بسیار زیاد است. نصب این‌اپلیکشین کاربردی خوب به شما امکان مراقبت کامل در برابر ویروس ها، تروجان ها و خطرهایی را می دهد که می توانند از طریق اتصال بلوتوث، آنلاین یا Wi-Fi به گوشی یا تبلت یا هر دستگاه اندرویدی شما وارد شوند. از داده های می توان به آسانی محافظت کرد و همچنین در فضای ابری پشتیبان تهیه کرد و حتی دارای مشخصه تلفن گمشده برای پیگیری مکان گوشی شماست پس این هم میتواند یک برنامه ضد هک اینستاگرام اندروید باشد.

۵-اپلیکیشن dfndr security (امتیاز بالای کاربران)

این برنامه ضد هک‌ اینستاگرام اندروید و ضد ویروس، یک گزینه خوب برای مراقبت از دستگاه شما در دنیای مدرن است. علاوه بر اسکن گوشی برای مشاهده ویروس ها و اپ های خطرناک، ویژگی های ضد هک در زمان واقعی و حتی عملکرد تقویت حافظه را هم برای شما فراهم می کند تا موبایل روان کار کند. با نصب ۵٫۵ میلیون و میانگین امتیاز ۴٫۵ در store Play، یک گزینه مناسب برای محافظت همه جانبه است.

نرم افزار کاربردی ‌و امنیتی spy  را به شما معرفی میکنم.

اپ های متعدد دیگری وجود دارد که ادعا می کنند توانایی به جلوگیری از هک شدن دستگاه اندروید هستند، اما از نظر ما، این پنج گزینه بهترین برنامه ها هستند.

آیا هک شده اید؟ (۴ نشانه)

آیا تغییری در شیوه رفتار گوشی اندرویدی خود مشاهده کرده اید؟ آیا نگران این هستید که هک شده باشید؟ در اینجا بعضی از رایج ترین روش هایی است که اندرویدها علائم هک شدن را نشان می دهند، که می تواند پرچم قرمز را برای شما پرتاب کند.

۱-افزایش استفاده از داده ها:

اگر بدانید که به طور معمول از چه مقدار دیتا استفاده می کنید و این مقدار به شکل ناگهانی افزایش یافته است، می توانید هک شده باشید. هکرها می توانند اپ های کوچکی را بر روی گوشی شما قرار دهند که دیتا را به آن ها باز می گرداند، اما همه این ارتباطات دیتا می گیرند. اگر در استفاده از داده تلفن همراه خود تغییر محسوسی مشاهده کردید اما نحوه استفاده از تلفن خود را تغییر نداده اید، مشکوک‌‌ شوید و نگاهی دقیق بیندازید.

۲-تخلیه سریع باتری زود تر از حد معمول:

اگر گوشی شما به بدافزار آلوده باشد، می تواند در پس زمینه یک اپ مخرب را اجرا کند. این عمل در اکثر موارد باعث گرم و کند شدن گوشی شما می شود و باتری را خیلی سریعتر از همیشه تخلیه می کند. باتری های قدیمی نیز امکان دارد تا قبل از آن شارژدهی مناسب نداشته باشند، اما اگر گوشی شما تقریبا جدید است و همچنین دچار کندی و گرم شدن بیش از حد هستید، احتمالاً شما‌هک شده باشید.

برنامه ضد هک اینستاگرام در اندروید

۳-برنامه هایی که خود نصب می شوند:

این مورد از همه عجیب ترین است. شما با بررسی و جست و موی برنامه های نصب شده خود می بینید که چیزی کاملاً غیرقابل شناسایی روی تلفن شما نصب شده است. اگر فرد دیگری از گوشی شما استفاده نکرده باشد و اپ های تصادفی خودشان نصب شده باشند، احتمالا شما قربانی یک هک شده باشید.

۴-نویز پس زمینه در تماس های صوتی:

اگر در تماس های  خود پژواک، نویز یا ابهام می شنوید، شاید به این علت باشد که در منطقه ای با آنتن ضعیف قرار دارید. با این صورت، اگر در مکانی هستید که می دانید احتمتلا از کیفیت تماس بی عیب و نقص پشتیبانی می کند و ناگهان تداخل زیادی ایجاد می شود، احتمال دارد هکرهایی در حال شنود یا ضبط مکالمه شما باشند. آن ها ظرفیت اضافی را در خط ایجاد می کنند و باعث نویی یا پژواک در تماس های واضح می شوند.

سخن پایانی

اگر نگران این هستید که در گذشته هک شده اید، رمزهای ورود به سیستم بانکی، ایمیل و سایر گذرواژه ها را تغییر دهید (البته از اندروید خود استفاده نکنید) و بعضی از این اپ های برتر ضد هک و برنامه ضد هک اینیتاگرام‌اندروید را هر چه سریع تر نصب کنید!

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا