برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

5 ربات برتر هک واتساپ

ربات هک واتساپ

آیا میدانید که ربات هک واتساپ چیست؟ آیا می شود با استفاده از ربات هک واتساپ به مسیج ها و پیغام های سایر کاربران دسترسی داشت؟

شاید پیش امده باشد در اینترنت با کلمه ی ربات هک واتساپ و تبلیغات وسوسه کننده برای خرید و استفاده از آن مواجه شده اید. شاید هم فریب این تبلیغات را خورده و حتی‌ممکن‌است از این ربات ها استفاده کرده باشید. اگر این عمل را انجام داده باشید که حتما می دانید این تبلیغات چیزی جز برای اخاذی و حتی دسترسی به اطلاعات‌شخصی شما  نبوده است . اما برای آن گروه از اشخاصی که هنوز در دام این شیادان و حقه بازان نیفتاده اند ، اما به نصب این ربات ها فکر می کنند ، لازمه که بگوییم که شما خیلی خوش شانس و شاید هم آگاه بودید که تاکنون گول این کلاهبرداران را نخورده اید و برای نفوذ به واتساپ دیگران ، ربات هک واتساپ را بر روی گوشی خود نصب نکرده اید.

چرا ادعا داریم ربات هک واتساپ دروغی بیش نیست ؟

ممکن است تا الان تبلیغات این ربات هک واتساپ را شنیده باشید که با آوردن دلایل ظاهرا منطقی سعی دارند ، کار خود را موجه و صدالبته عملی نشان دهند. ولی در یک کلام لازم است که بگویمم که هیچ رباتی تحت عنوان و نام ربات هک واتساپ و یا حتی ربات هک تلگرام وجود خارجی ندارد.

اگر برای پذیرفتن  موضوع نیاز به دلیل دارید ، می توانم به این مسئله اشاره کنم که تاالان هیچ فردی نتوانسته واتساپ را هک کند . چرا که سرورهای این اپلیکیشن تاحد خیلی زیادی ایمن هستند.

البته که نرم افزارهایی هستند که از روش هک کردن گوشی یا کامپیوتر ، می توانند تنها به واتساپی که برروی آن موبایل یا کامپیوتر نصب است ، دسترسی پیدا کنند. اما این به معنی هک واتساپ نیست و البته که هیچ رباتی هم نمی تواند هک تلفن همراه را به طور کامل انجام دهد و از آن روش به نرم افزاراهایی مثل واتساپ یا تلگرام دسترسی پیدا کند.

و اما هدف هایی که سازندگان این ربات ها دنبال می کنند ، هدف هایی جز اخاذی ، کلاه برداری و چه بسا وارد کردن کی لاگر ها یا تروجان ها به تلفن‌همراه شما و سپس دریافت مشخصاتب مثل رمز کارت های بانکی نیست. وقتی که شما برروی لینک ارسالی فردی که ربات هک واتساپ را به اصطلاح می فروشد ، کلیک می کنید ، امکان دارد یک بدافزار ، کی لاگر یا تروجان را وارد تلفن‌همراه خود کنید. تمام این برنامه ها برای وارد شدن و ارسال اطلاعات شما درحقیقت‌ طراحی شده اند که بعدا هکر می تواند از مشخصات به دست آمده برای هک مواردی مثل حساب بانکی و یا حتی اخاذی از خود شما استفاده نماید.

ربات هک واتساپ

روش های هک واتساپ چیست؟

با وجود تمام مواردی که گفتیم، امکان دارد به هر علتی نیازمند وسیله ای برای هک کردن واتساپ و داشتن دسترسی به پیغام های واتساپ شخص دیگری باشید. و به همین علت هم به دنبال طریق و راهی برای رسیدن به این هدفتان هستید. اگر این گکنه است در ادامه مقاله همراه ما باشید چون که درباره ی روش های هک واتس اپ و امکانات و ابزار هایی که می توان به جای ربات هک واتساپ استفاده کرد ، صحبت خواهیم کرد.

استفاده از نرم افزارهای نظارتی

یکی از روش ها و ساده ترین روشی که می شود به شما در هک کردن واتساپ و قابلیت دسترسی به پیام های یک شخص خاص کمک کند ، استفاده از نرم افزارهای نظارتی می باشد.

البته لازم است که بدانید این کار در حقیقت هک  واتساپ یا ربات هک‌ واتساپ  نیست ، چرا که با این عمل نمی شود کنترل واتساپ افراد را به دست گرفت . و فقط‌و فقط از طریق هک کردن گوشی می توان برروی واتساپ استفاده شده برروی آن تلفن‌همراه ، نظارت کرد.

نرم افزارهای نظارتی چگونه هک واتساپ را انجام می دهند ؟

همان گونه که می دانید هر اپی برای عمل کردن در پلتفروم موبایل یا سیستم رایانه خانگی ، به یک فضای ذخیره سازی و یک سری منبع های سخت افزاری نیاز دارد. این فضای ذخیره سازی و سخت افزارهای مورد نیاز از قبل در سیستم عامل ها تعبیه شده اند. فضایی که در آن مشخصات و اطلاعات مربوط به یک نرم افزار نگهداری می شود ، دیتابیس نام دارد. با پاک کردن دیتابیس تمام مشخصلات و دیتا های آن نرم افزار پاک می شود. همینطور اگر امکان نفوذ به دیتابیس را داشته باشید ، دسترسی به دیتاهای نرم افزار به راحتی امکان پذیر است. واتساپ نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای دیتابیس و اطلاعات محلی خود می باشد.

از سویی دستگاه های گوشی موبایل و سیستم های کامپیوتری سخت افزارهای ایمنی چندانی نداشته و به طور معمول اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس محلی، بدون رمزنگاری و به شکل قابل دسترس، قرار می گیرند. پس می توانین نتیجه بگیریم که با نفوذ به دیتابیس محلی ، امکان دسترسی به دیتاها و پیام های واتساپ هم وجود دارد. اما این به معنای هک کردن واتس اپ از سرورهای اصلی نیست و یا دروغی مثل ربات هک واتساپ نیست.

پس برنامه های هک هم با نفوذ به دیتابیس گوشی ها قادر به نفوذ به بخش های متفاوت از جمله واتساپ ، تلگرام و یا اینستاگرام می باشند.

البته لازم است بدانید که استفاده از برنامه های هک گوشی برای نفوذ به موبایل اشخاصی که سرپرستی آن ها را به عهده ندارید، کاری غیر قانونی می باشد و قانون در این موارد بشدت پیگیر است. اما می شود از این نرم افزارها برای کنترل فرزندان کودک یا نوجوان خود در فضای خطرناک اینترنت استفاده نمایید.

ربات هک واتساپ

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا