آموزش شناخت انواع هک و روش های مقابلهآیا اینستاگرام من هک شده است؟!بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفونکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانوادههک آیفونهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

چگونه از برنامه جاسوسی 🔥 برای واتساپ برای گوشی های آیفون و اندروید

آیا شما یک پدر و مادر نگران نگران است که پسر نوجوان یا دختر خود را صرف زمان بیش از حد بر روی تلفن خود را؟ برنامه جاسوسی گوشی کنترل گوشی جاسوسی WhatsApp آیا شما در مورد آنچه انجام می دهند آنلاین نگران؟

اینترنت می تواند یک مکان خطرناک برای کودکان و نوجوانان، و به عنوان مثل آن است که اغلب یک ایده خوب برای پیگیری فعالیت های خود را.

واتساپ در حال حاضر برنامه چت استفاده ترین در جهان است و آن را نیز به کانون تقلب، هرزنامهها و sexts.

اکثر پدر و مادر با این حال نمی خواهید به از دست دادن اعتماد فرزندان خود را.

در این صورت شما می توانید واتساپ آنلاین جاسوسی مطمئن شوید که همه چیز را انجام بی خطر است.

این هم ایده آل به معنای کارفرمایان نگه داشتن چک در کارکنان خود، مطمئن شوید که کارکنان خود را انجام ساعات کار برای متون شخصی استفاده کنید و یا به نشت اسرار تجاری.

این مقاله به شما نشان دهد که چگونه برای جاسوسی بر روی واتساپ کسی، یا با استفاده از یک برنامه یا به جاسوسی WhatsApp آنلاین.

SPY24

افزار spy24 در حال حاضر از ابزار پیشرو وقتی که می آید به جاسوسی برای دستگاه های WhatsApp است.

این بسیار قابل اعتماد، منطقی،

و پشتیبانی فنی عالی برای کسانی که بسیار زرنگ و دانا تکنولوژی نمی کنند.

آن را نیز سازگار با تقریبا تمام دستگاه ها و سیستم های عامل، آندروید،

اپل، مک، ویندوز، و غیره را بخوانید تا یاد بگیرند که چگونه برای جاسوسی بر روی دیگران WhatsApp استفاده از ویژگی های بزرگ که افزار spy24 برای شما.

امکانات:

 1. پاسخ پیگیری: شما می توانید آهنگ را از تمام تماسهای ورودی و خروجی همراه با جزئیات خود نگه دارید.
 2. پیگیری پیام های متنی: ردیابی پیام های چند رسانه ای و که هم ارسال و یا دریافت و یا حذف شده از گوشی نگه دارید.
 3. آهنگ GPS محل سکونت: در صورت پیدا کردن بچه خود را پرش در مدرسه و یا رفتن به جایی که او در حال قرار نیست. این هم یک ابزار عالی که توسط آن به قرار گوشی های گم شده.
 4. نظارت بر استفاده از اینترنت: یک ورود کامل از تاریخچه مرورگر و فعالیت های اینترنتی.
 5. خواندن پیام های فوری: مطلع غذای زنده از هر مکالمه چت WhatsApp در زمان واقعی است.

کنترل گوشی برنامه جاسوسی گوشی

دانلود برنامه ردیابی iKeyMonitor

چرا افزار spy24 بهترین است:

 1. بدون روت کردن لازم: این به این معنی است که هدف آیفون ندارد به جیل بریک می شود، و شما به جای شناسه و رمز عبور که با آن شما دسترسی مستقیم به آن را دریافت. این باعث می شود آن را ردیابی.
 2. مسدود کردن: شما از راه دور می تواند کنترل گوشی هدف و جلوگیری از تماس های خاص، پیام ها، و یا وب سایت از دستگاه، در نتیجه از جنبه های نامناسب و یا نا امن از اینترنت امن نگه داشتن بچه خود را.
 3. پرداخت انعطاف پذیر است و بسیاری از وجود دارد بسته های مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این منطقی تر از رقبای خود است.

قسمت ۲: جاسوسی WhatsApp آنلاین

اگر شما نمی خواهید به نصب و یا خرید یک ابزار و یا برنامه، اما ترجیح می دهند جاسوسی WhatsApp آنلاین به طور مستقیم، و سپس یک سایت بزرگ شما می توانید بازدید wattsapp.me . این جاسوسی WhatsApp سرویس آنلاین است که توابع ۲۴/۷ است. این سبب شما را جمع آوری اینتل در هر کسی تا زمانی که شما باید شماره تلفن خود. سازگار با تمام دستگاه های تلفن همراه است. این فرایند همچنین به عنوان ساده به عنوان آن می شود، شما به سادگی شماره تلفن از هدف واتساپ حساب وارد کنید و سپس کلید “جاسوسی در حال حاضر” و شما دسترسی فوری به حساب واتساپ کامل است که بعد از آن شما می توانید از هر کامپیوتر یا گوشی های هوشمند دسترسی باید .

کنترل گوشی برنامه جاسوسی گوشی

بررسی برنامه HelloSpy جاسوسی مکانی تلفن

امکانات:

 1. پاسخ پیگیری: پیدا کردن کاربران تاریخچه تماس کامل است.
 2. متوقف کردن پیام های متنی: پیام های متنی ساعت در زمان واقعی رد و بدل. همچنین آهنگ از تمام پیام های ارسال شده، دریافت شده، و یا حذف شده است.
 3. GPS پیگیری نوشته ها: دریافت به روز رسانی GPS زمان واقعی و تاریخ مسیر.
 4. دسترسی به گالری: نمایش تمام فایل های چند رسانه ای در حال حاضر در گوشی و یا تمام فایل ها تا به حال رد و بدل.
 5. برنامه جاسوسی گوشی
 6. کنترل گوشی

افزار spy24 است که قطعا بهترین گزینه برای شما اگر شما می خواهید ویژگی های گسترده. با این حال، اگر شما می خواهید چند راه حل سریع و توانایی برای جاسوسی WhatsApp آنلاین پس از آن wattsapp.me وب سایت برای شما مناسب است.

کنترل گوشی برنامه جاسوسی گوشی

دانلود برنامه flexispy نرم افزاری نظارتی گوشی تلفن همراه

قسمت ۳: موبایل جاسوسی

موبایل جاسوسی یکی دیگر از برنامه های بزرگ جاسوسی WhatsApp که به عنوان یک جایگزین مناسب و معقول به افزار spy24 در خدمت است. آن را با بیش از ۲۵ ویژگی که باعث می شود آن را ایده آل می آید به پیگیری خود را کودکان، کارکنان، و یا حتی همسران بدون اینکه شناسایی. با این حال، آن را کامل نیست و همراه با سهم عادلانه خود را از نقص.

امکانات: برنامه جاسوسی گوشی

 1. تماس سیاهههای مربوط.
 2. پیغام نظارت.
 3. نظارت بر جیپیاس.
 4. مرورگر حالت نا شناس.
 5. تماس با نظارت.
 6. مسدود کردن تماس ها، پیام ها، و غیره
 7. موبایل جاسوسی
 8. برنامه جاسوسی گوشی
 9. کنترل گوشی

اشکالاتی: برنامه جاسوسی گوشی

 1. در حالی که آن را با اندروید و اپل کار می کند، آن است که سازگار با هر دو ویندوز موبایل یا سیستم عامل سیمبین است.
 2. از ویژگی های پیام ورود به سیستم تنها به خوبی کار می کند بر روی آی فون یا توت سیاه. پس از آن حتی برای کاربران آندروید ایده آل نیست.
 3. مسائل مربوط به سازگاری محدود ویژگی های آن است.
 4. برنامه جاسوسی گوشی
 5. کنترل گوشی

شما می توانید پیدا کردن در مورد همه ی بسته های مختلف آن و هزینه های خود را در اینجا .

امیدوارم، با این مقاله شما در حال حاضر یک ایده خوب به عنوان چگونه به جاسوسی در واتساپ استفاده از برنامه های کسی مانند افزار spy24 یا موبایل جاسوسی و یا چگونه برای جاسوسی WhatsApp آنلاین با استفاده از وب سایت های مانند به عنوان خوانده شده wattsapp . شما در حال حاضر قدرت همیشه پیش از این بازی، کارکنان خود را می دانید در داخل و خارج، و مطمئن شوید که آنها بازی های خود را ‘A’ را به فضای کاری دارند. شما هم اکنون می توانید کودکان خود را از جنبه های خطرناک از اینترنت بدون آنها حتی دانستن ایمن نگه دارید!

امیدواریم که این راه حل کمک کند، و زیر نظر و ما می دانیم که این برای شما بهتر کار می کرد و چه تجربه شما چه بود دهید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

نحوه جاسوسی در واتس اپ با دانستن فقط شماره تلفن

عملکرد تحصیلی فرزندان او رو به زوال گذاشته است و او گمان می کند که استفاده بیش از حد از این مشکل است واتساپ؟ آیا می خواهید چه چیزی را روشن کنید و سعی کنید وقتی آنها به برنامه پیام رسان معروف متصل می شوند و احتمالاً چه کسانی با آنها در بیشتر روز چت می کنند ، درک کنند؟ در این صورت ، من شرط می بندم که شما می خواهید بدانید که چگونه یک شخص را در WhatsApp کنترل کنید ، شاید این کار را از دانش ساده شماره تلفن او شروع کنید و بدون اینکه با تلفن هوشمند “کمانچه” کنید.

آیا این مورد است؟ خوب پس من باید فوراً اشتیاق شما را خاموش کنم. خوشبختانه نمی توانم توضیح دهم نحوه جاسوسی WhatsApp فقط دانستن شماره تلفن، زیرا چنین چیزی ممکن نیست: این یک نقص امنیتی بسیار جدی در برنامه و یک نقض جدی حریم خصوصی است که مجازات آن قانون است. با این حال ، این بدان معنا نیست که نمی تواند به شما کمک کند.

در واقع ، من می توانم “راهنمایی” در مورد چگونگی شناسایی سرنخ در مورد فعالیت هایی که فرزندان شما (یا افراد دیگر) در WhatsApp انجام می دهند ، از اطلاعات عمومی موجود در برنامه ، به شما ارائه دهم. اگر به این موضوع علاقه مند هستید ، ادامه مطلب را بخوانید: همه مواردی را که در زیر توضیح داده شده خواهید یافت (همیشه بخاطر داشته باشید که نباید زیاد جلو بروید و من در قبال نقض حریم خصوصی مرتکب نمی شوم!).

 • چگونه می دانیم که فقط با شماره تلفن رایگان واتس اپ جاسوسی می کنیم
  • ذخیره یک شماره در WhatsApp
  • وضعیت آنلاین
  • آخرین دسترسی
  • عکس نمایه
 • نحوه جاسوسی در واتس اپ که به آن دسترسی دارد تلفن هوشمند

قبل از ورود به قلب مقاله و دیدن جزئیات آن نحوه جاسوسی WhatsApp فقط دانستن شماره تلفن، من باید اطلاعات اولیه درباره معامله مورد نظر را به شما ارائه دهم.

همانطور که قبلاً در بعضی از سطور بالا ذکر شد ، باید بدانید که ردیابی فعالیت های دیگران در WhatsApp ، عمدتا مکالمات خصوصی ، فقط با استفاده از شماره تلفن کاربر ، عملاً غیرممکن است. خوشبختانه

بنابراین ، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید برخی اطلاعات و فعالیت کاربر مورد نظر خود را که برای هر کسی با تعدادشان (یا تقریباً) قابل دسترسی است ، کنترل کنید. در ادامه نحوه کار با جزئیات توضیح داده می شود.

کنترل واتساپ+برنامه جاسوسی گوشی فرزندان

برنامه کنترل واتس اپ فرزندان (به صورت کاملا و مخفیانه) از راه دور را برای شما والدین عزیز آماده کرده ایم.با برنامه کنترل واتساپ میتونید برتمامی چت های واتس اپ،عکس و فیلم های ارسالی و دریافتی نظارت کامل داشته باشید.

🔥 نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر واتس اپ WhatsApp به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر واتس اپ فرزندان خود را داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند.

🔥 فعالسازی و کنترل کامل واتساپ بسبار راحت بوده و در واقع با داشتن این برنامه همه چیز به راحتی صورت میگیره،کافیه در حد ۵ دقیقه گوشی فرزندتون رو در دست بگیرید و تنظیمات برنامه رو اعمال کنید و بعد از این از طریق برنامه “کنترل واتساپ-گوشی فرزندان” برای همیشه نظارت و کنترل کامل بر گوشی فرزندتون خواهید داشت.

🔥 برنامه اندروید مراقبت از خانواده و کنترل گوشی فرزندانبه منظور کنترل والدین بر فرزندان می باشد به این صورت که والدین می توانند با نصب این برنامه بر روی گوشی هوشمند فرزندشان از تمامی فعالیت های فرزند در برنامه واتساپ باخبر باشند.

—————————————————————————————————————————————
سوالات متداول برای کنترل واتساپ از راه دور :

آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟
✅ خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم مسنجر واتس اپ گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟
✅ با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش واتساپ رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟
✅ کارکرد برنامه whatsapp کاملا از توسط تیم پارس آپارت تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

آیا با این برنامه امکان کنترل واتس اپ گوشی اپل هست؟
✅ بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنتزل واتس اپ گوشی اپل را نیز شامل میشود)

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب واتس اپ حق والدین است.

چگونه می دانیم که فقط با شماره تلفن رایگان واتس اپ جاسوسی می کنیم

بیایید مستقیم به نکته برسیم و ببینیم نحوه جاسوسی در WhatsApp فقط دانستن شماره تلفن رایگان، بهره گیری از برخی اقدامات عملی که به شما امکان می دهد اطلاعات ورود به سیستم شخص مورد نظر ، عکس نمایه وی و غیره را مشاهده کنید. با این حال ، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است برخی از داده ها قابل دسترسی نباشند – این به تنظیمات حریم خصوصی شخص مورد نظر بستگی دارد.

یک شماره در WhatsApp ذخیره کنید

اولین کاری که برای نظارت بر فعالیت شخص دیگری در واتس اپ باید انجام دهید این است شماره را ذخیره کنید از آخرین در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

 • En آندروید – باز کن برنامه WhatsApp، روی برگه ضربه بزنید گپ نماد را فشار دهید حباب گفتار سفید در زمینه سبز واقع در پایین سمت راست ، روی مورد کلیک کنید مخاطب جدید در بالا قرار داده شده و فرم پیشنهادی را با آن پر کنید نام اول, نام خانوادگی es شماره تلفن از شخص مورد علاقه خود را. در آخر ، روی مورد کلیک کنید ذخیره در بالا سمت راست در آخر ، با فشار دادن دکمه ، لیست مخاطبین WhatsApp را به روز کنید ()، بالا سمت راست ، و سپس دکمه بروز.
 • En آیفون – برنامه WhatsApp را شروع کنید ، متن را فشار دهید گپ واقع در پایین سمت راست ، را فشار دهید قلم با کاغذ (بالا سمت راست) ، سپس بر روی دکمه مخاطب جدید و بعد از وارد شدن در قسمت متن متن مربوطه ، نام اول, نام خانوادگی es شماره تلفن همراه مورد علاقه شخص شما ، صداها را فشار دهید ذخیره es انجام شده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی نجات افراد در واتس اپ ، شما را راهنمایی می کنم که راهنمای اختصاص داده شده به موضوع را بخوانید.

وضعیت آنلاین

نگاه کن وضعیت آنلاین در WhatsApp عملیاتی است که همیشه امکان پذیر است. در حال حاضر ، در واقع ، متن “آنلاین” ، که هنگام اتصال به برنامه پیام رسان معروف ظاهر می شود ، با هیچ تنظیم حریم خصوصی پنهان نیست و همیشه قابل مشاهده است (حتی در مورد افرادی که شماره ما را در آن ذخیره نمی کنند) کتاب آدرس) تنها زمانی که نمی توانید شخصی را آنلاین ببینید ، این است که توسط او مسدود شده باشید.

با این حال ، باید گفت که برای دیدن زمان ورود شخص به برنامه پیام رسان معروف ، لازم است دائماً حساب او را کنترل کنید ، زیرا سیستم عامل عملکردی را که هنگام دسترسی کاربر اعلانی ارسال می کند ، ادغام نمی کند برنامه های کاربردی از اشخاص ثالثی که قول انجام این کار را می دهند ، اما کار نمی کنند و برعکس ، حریم خصوصی شما را به خطر می اندازند).

برای بررسی وضعیت آنلاین شخصی که اقدام به انجام آن می کند گوشی های هوشمندWhatsApp را در دستگاه Android یا iPhone خود شروع کنید ، به برگه بروید گپ، نماد را لمس کنید حباب گفتار سفید در زمینه سبز در پایین سمت راست (در Android) یا در نماد قرار داده شده است مداد با کاغذ واقع در بالا سمت راست (در IOS) و را انتخاب کنید تماس مورد علاقه شما

اما اگر از WhatsApp در رایانه شخصی استفاده می کنید ، پس از کلیک بر روی آن کلیک کنید کارتون ها یا در مداد با کاغذ در بالا سمت چپ ، کلیک کنید تماس مورد علاقه شما

روی صفحه نمایش گپ با شخصی که می خواهید فعالیت او را پیگیری کنید ، متن را مشاهده خواهید کرد در خط در بالای صفحه ، تحت نام مخاطب ، به محض ورود به برنامه پیام رسان معروف.

آخرین دسترسی

شما می خواهید تاریخ و / یا زمان آن را ببینید آخرین دسترسی به WhatsApp یک شخص؟ بنابراین ، توجه داشته باشید که این تنها در صورت تحقق دو شرط امکان پذیر است: کاربر نباید آخرین دسترسی خود را پنهان کرده باشد و شما نیز نباید آخرین دسترسی او را پنهان کرده باشید.

در حقیقت با یک اصل متقابل ، در صورت پنهان کردن ، شما نمی توانید آخرین دسترسی دیگران را ببینید. همچنین ، اگر در لیست مخاطب فرد مورد نظر نیستید ، وی باید آخرین دسترسی خود را به گزینه “همه” پیکربندی کرده باشد تا بتوانید او را مشاهده کنید.

نحوه مشاهده آخرین دسترسی عملا همان روشی است که در فصل قبل در رابطه با مشاهده وضعیت آنلاین مخاطب WhatsApp نشان داده شده است.

در صفحه گپ کاربر مورد علاقه ، سعی کنید ببینید که آیا جمله بندی وجود دارد یا خیر آخرین دسترسی [اوگی ، ieri یا داده] به [ora]، در بالا ، تحت عنوان دومیبه خاطر داشته باشید که اگر داده های مورد نظر را نمی بینید ، ممکن است فرد تصمیم گرفته است که آخرین دسترسی خود را علنی نکند یا حتی تصمیم به مسدود کردن حساب خود گرفته باشد.

عکس نمایه

وجود دارد عکس نمایه شما می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد حساب خود مانند هویت خود (اگر شخصی را تنظیم کرده اید که صورت شما به وضوح نمایان شود) ارائه دهید. بگذارید چطور آن را تماشا کنم.

اگر می خواهید برای آن اقدام کنید گوشی های هوشمندبعد از باز کردن WhatsApp در دستگاه Android یا iOS خود و به برگه بروید گپنماد کلیک کنید حباب گفتار سفید در زمینه سبز (در Android) یا قلم با کاغذ (در iOS) سپس ، اگر عکس پروفایل قابل مشاهده است ، برای دیدن کامل آن باید روی آن کلیک کنید مینیاتوری (در Android) یا ابتدا باید فشار دهید نام اول از تماس و در مینیاتوری عکس مورد نظر (در iOS).

اگر از WhatsApp در رایانه شخصی استفاده می کنید ، در عوض ، پس از کلیک روی نماد کلیک کنید کارتون ها یا آیکون مداد با کاغذ (بالا سمت چپ) ، روی کلیک کنید تماس مورد علاقه خود را کلیک کنید مینیاتوری عکس نمایه شما (در بالا ، مربوط به نام شما).

آیا روش بالا را دنبال کردید اما نمی توانستید عکس نمایه شخص مورد نظر را مشاهده کنید؟ به خاطر داشته باشید که ممکن است او تصمیم به حذف آن گرفته باشد ، ممکن است او آن را برای کسانی که در میان مخاطبین وی یا همه نیستند پنهان کرده باشد (از طریق گزینه های حریم خصوصی مناسب واتس اپ) یا باز هم ممکن است شما را مسدود کرده باشد.

نحوه جاسوسی از دسترسی واتس اپ به تلفن های هوشمند

دوست دارید بدانید چگونه دیگران هنگام دسترسی به تلفن هوشمند از WhatsApp جاسوسی می کنند؟ این موضوعی است که فراتر از موضوع این آموزش است ، در هر صورت ، باید بدانید که تکنیک های مختلف هک وجود دارد که به شما امکان می دهد در این امر موفق شوید (مانند برخی از تکنیک های مهندسی اجتماعی و استفاده از برنامه های جاسوسی).

برای دانستن بیشتر ، پیشنهاد می کنم بحث مفصلی را بخوانید که در آن به طور مفصل نحوه جاسوسی در واتس اپ را توضیح داده ام. من مطمئن هستم که این مطالعه به شما کمک می کند درک کنید که چگونه از خود در برابر افراد مخرب علاقه مند به مکالمه هایی که در برنامه پیام رسان معروف متعلق به فیس بوک.

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا