کنترل دایرکت های اینستاگرام :هک اینستاگرام نظارت بر عملکرد فرزندان

پس از مدت ها انتظار نظارت بر اینستاگرام نیز امکان پذیر شد.در دنیای مجازی خطرات بیشتری فرزندان ما را تهدید می کنند، پس هم اکنون با فرهنگ سازی صحیح و کنترل هوشمندانه از وقوع آسیب های احتمالی جلوگیری به عمل آورید.

 •   علام موقعیت لحظه به لحظه با قابلیت تعیین محدوده
   گزارش کامل از لیست تماس ها و پیامک ها
 •  تشریح عملکرد در شبکه های مجازی و سامانه های پیام رسان
   کاربری آسان، راه اندازی ساده با پشیتبانی مستمر
   قابل استفاده برای فرزندان، کارمندان و بازاریابان
کنترل دایرکت های اینستاگرام

نظارت بر برنامه اینستاگرام

برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور – مخصوص کنترل مخفیانه گوشی فرزندان

برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور

برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور

اینستاگرام جزو محبوب ترین برنامه های پیام رسان و شبکه اجتماعی است که البته در این زمینه قابلیت و روش فعالیت متفاوتی دارد. اینستاگرام تنها تصاویر و ویدیوهای کوتاه را به عنوان محتوا از کاربر قبول می کند و ارتباط کاربران در Instagram با یکدیگر بصورت ویدیویی و با اشتراک گذاری تصویر و ارسال دیدگاه و پسندیدن این محتویات است.

در حال حاضر برنامه ای شبیه و با محبوبیت اینستاگرام وجود ندارد و همین موضوع این برنامه را با ترافیک روزانه بسیار زیادی مواجه کرده است.

خوشبختانه در سامانه SPY24 امکان نظارت بر فعالیت های انجام گرفته در اینستاگرام نیز وجود دارد.

نظارت بر تصاویر اینستاگرام

برنامه اینستاگرام در گوشی یا تبلت بیشتر نوجوانان امروزی پیدا می شود و تاثیر آن بسیار بیشتر از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی متنی است. با استفاده از این قابلیت برنامه SPY24 می توانید بر روی اکانت اینستاگرام گوشی یا تبلت فرزند خود نظارت داشته باشید ، تصویر افرادی که فرزند شما آنها را فالو کرده است مشاهده کنید، کامنت ها را بخوانید و از افرادی که پست ها را لایک کرده اند با خبر شوید.

نظارتی کامل و جامع بر روی اکانت اینستاگرام با برنامه SPY24 امکان پذیر است!

سوالات متداول در زمینه هک اینستاگرام (کنترل والدین اینستاگرام)

آیا برای استفاده از این برنامه گوشی باید روت باشه؟

خیر،استفاده از این برنامه هیچ نیازی به روت بودن گوشی شما یا فرزندتون نداره

با تهیه این برنامه تا چه مدت میتوانم شبکه اجتماعی اینستاگرام گوشی فرزندم رو کنترل کنم؟

با یکبار تهیه این برنامه بصورت نامحدود میتواتید از همه قابلیت های برنامه استفاده کرده و نیازی به شارژ و یا تمدید ماهیانه نخواهید داشت.

آیا این برنامه واقعا کار میکنه و میشه باهاش اینستاگرام رو مخفیانه و از راه دور کنترل کرد؟

کارکرد برنامه مانیتورینگ اینستاگرام کنترل والدین اینستاگرام کاملا از توسط تیم حریم ۲۴ تست شده و این برنامه با تضمین کارکرد خدمت شما کاربران عزیز تحویل داده میشود،لدا با خیال راحت میتونید برنامه رو از همین صحفه تهیه و دانلود کنید.

آیا با این برنامه امکان کنترل اینستاگرام اپ گوشی اپل هست؟

بله،با این برنامه اگر گوشی فرزند شما اپل و گوشی خودتون اندروید باشه میتونید به راحتی کنترل کنید.(در واقع این برنامه کنترل اینستاگرام گوشی اپل را نیز شامل میشود)

آیا هک اینستاگرام قابل پیگیری است؟

مطابق با قانون هرکس به طور غیرمجاز به داده ها یا سامانه های رایانه ای یا مخابراتی که به وسیله تدابیر امنیتی حفاظت شده است دسترسی یابد، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج میلیون (۵.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا بیست میلیون (۲۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

آیا هک اینستاگرام ممکن است؟

این برنامه شامل نظارت بر برنامه اینستاگرام و خواندن پیام های اینستاگرام،همه چت های صورت گرفته در اینستاگرام،دیدن فالوورها و فالووینگ های پیج مود نظر و فیلتر یا حذف عکس و فیلم های نامناسب از گوشی مورد نظر…..است.

برنامه نظارت بر اینستاگرام از راه دور – مخصوص کنترل مخفیانه گوشی فرزندان

حتما شما هم نگران فعالیت های فرزندتون در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید و میخواهید کنترل کامل اینستاگرام گوشی فرزندتون رو به دست بگیرید.به همین خاطر تیم SPY24 برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام کنترل اینستاگرام برای کودکان طراحی کرده است که به شما امکان نظارت و کنترل کامل بر اینستاگرام را میدهد.
تنها راه ممکن برای ایمن نگه داشتن فرزندانتان در instagram، فعال کردن برنامه اندروید کنترل و نظارت بر اینستاگرام است. می توانید با نصب این برنامه بر تمامی فعالیت های فرزندتان در اینستاگرام نظارت کامل داشته باشید. همچنین می توانید نحوه کنترل اینستاگرام از راه دور را در اینجا بیاموزید.

این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از ۳ دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.
تنها کافیست از شماره تلفن حساب اینستاگرام گوشی فرزندتان باخبر باشید (همون شماره موبایلی که فرزندتون باهاش اکانت اینستاگرام ساخته است).

امکانات برنامه کنترل و نظارت بر اینستاگرام از راه دور :

با این برنامه انگار دقیقا در حساب اینستاگرام گوشی مورد نظر (فرزندتون) هستید.لذا برهمه چیز میتونید نظارت و کنترل داشته باشید.

نظارت بر پیام ها و چت های اینستاگرام از راه دور

میتونید هر پیامی فرزندتون در اینستاگرام رد و بدل کرده است رو ملاحضه کنید.

میتونید همه فالوورها و پیج های اینستاگرام گوشی مورد نظر را تحت کنترل داشته باشید.

میتونید پیج هایی که محتوای نامناسب دارند رو از حساب کاربری فرزندتان حذف یا فیلتر کنید.

این برنامه نیازی به نصب در گوشی فرزندتان ندارد،همچنین نیازی به دانستن پسورد اینستاگرام فرزندتان ندارید.کافیه برنامه رو روی گوشی خودتون نصب کنید و در کمتر از ۳ دقیقه با انجام یک تنظیم در گوشی فرزندتون،کنترل اینستاگرام گوشی مورد نظر را در دست بگیرید.

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24

شما می توانید برای هک برنامه اینستاگرام و نظارت بر فعالیت های فرزندان و کاربران خود در این شبکه اجتماعی از برنامه SPY24 استفاده کنید. این برنامه امکانات کاملی را برای هک کردن و نظارت بر داده های ارسالی و دریافت شده را به کاربران خود ارائه می کند که به کمک آن می توانید از فرزندان خود در مقابل تهدید های این شبکه اجتماعی مراقبت کنید.

هک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های بسیار محبوب در ایران است که جالب است بدانید این شبکه اجتماعی توانست بعد از سال 2018 ، بیش از 1 میلیارد کاربر را به خود جذب کند. اهمیت هک این شبکه را می توان از جنبه های مختلفی بررسی کرد که یکی از مهمترین آنها را می توان کسب و کارهای فعال در این شبکه و منابع درآمدی آنها که وابسته به اینستاگرام است دانست. در کنار این عامل، با توجه به محبوبیت این شبکه اجتماعی، لازم است کاربران کم تجربه برای حفظ اطلاعات خود به صورت کنترل شده از اینستاگرام استفاده کنند.

به همین منظور برای هک برنامه اینستاگرام و کنترل آن ، به خصوص اگر قصد مراقبت از کودکان و یا نزدیکان خود را دارید، می توانید از برنامه های هک این شبکه استفاده کنید که در کنار ارائه امکانات مناسب برای هک، کار کردن با آن نیز برای شما بسیار آسان است.

چرا نیازمند هک برنامه اینستاگرام هستیم؟

قبل از آن که به هک کردن برنامه اینستاگرام بپردازیم لازم است از خود بپرسید چرا باید به هک کردن برنامه اینستاگرام بپردازیم و اهمیت هک اینستاگرام در چیست؟ برای پاسخ به این پرسش می توان گفت ماهیت برنامه اینستاگرام در دو مقوله جداگانه باید بررسی شود. در مقوله اول، اطلاعات شخصی هستند که به صورت عکس و ویدیو با سایر کاربران به صورت خصوصی یا عمومی می تواند اشتراک گذاری شود و این نکته بسیار مهمی است تا از این اطلاعات شخصی محافظت شود.

مقوله دوم، فعالیت های کسب و کارها در این شبکه اجتماعی است که به عنوان صفحات ارزشمند فعال در این شبکه فعالیت می کنند و لازم است از این صفحات محافظت شود. نظارت والدین بر فرزندان در این شبکه ها به منظور جلوگیری از مزاحمت ها، دنبال کردن صفحات غیر اخلاقی و یا ایجاد رابطه های نامناسب با افراد فرصت طلب، مهمترین دلیلی است که می توان برای اهمیت کنترل و هک کردن اینستاگرام  نزدیکان بیان نمود.

هک اینستاگرام با SPY24

به طور کلی برای هک کردن اینستاگرام می توان روش های مختلفی را بیان کرد. شاید شما هم شنیده باشید که بازیگران معروف، شخصیت های مهم و … در شبکه های اجتماعی مورد هک قرار گرفته اند و به وسیله برنامه هک اینستاگرام و … به صورت موقت یا دائمی، صفحات آنها به دست هکر ها افتاده است. برای هک کردن ترفند های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به “

 • دسترسی به پسورد شبکه اینستاگرام به کمک روش مهندسی اجتماعی

 • دسترسی به ایمیل صاحب اکانت و یا شماره تلفن وی

 • تغییر هویت و مکاتبه به عنوان صاحب یک پیچ با اینستاگرام

 • استفاده از برنامه های نظارتی

در میان همه این روش ها استفاده از برنامه های آماده برای هک کردن را می توان راحت ترین شیوه هک این شبکه عنوان کرد. هک شبکه اجتماعی اینستاگرام با SPY24 یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای نظارت بر فعالیت های فرزندان، کاربران و یا دوستانتان در این شبکه است که با چند کلیک به سادگی انجام می شود.

چگونگی هک اینستاگرام با SPY24 

در واقع در رابطه با هک برنامه اینستاگرام به کمک این برنامه می توان گفت مجموعه SPY24 توانسته اند برای سیستم عامل های اندروید و IOS ، برنامه ای را تحت عنوان برنامه نظارتی خانواده ها ایجاد کنند که می تواند با دریافت مجوز های لازم در هنگام نصب، به کلیه فعالیت ها، داده ها و امکانات تلفن همراه فرد هدف دسترسی پیدا کند. در کنار دریافت این مجوز ها برای هک برنامه اینستاگرام، با برنامه نویسی های انجام شده، برنامه نظارتی SPY24 طوری برنامه ریزی شده است که اطلاعات هک شده شامل هک برنامه اینستاگرام را در خود ذخیره کرده و آن را برای والدین فرد بفرستد. 

این برنامه اطلاعات ضبط شده را شامل اطلاعات هک برنامه اینستاگرام را به پنل کاربری کسی که در وب سایت ثبت نام کرده است، می فرستد و به این طریق عملیات نظارت بر فعالیت های کاربران و هک برنامه اینستاگرام به صورت کاملا نامحسوس و از راه دور انجام می شود.

مراحل هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24

برای استفاده از این سرویس، لازم است مراحل زیر را طی کنید:

 • ابتدا لازم است در وب سایت SPY24 ثبت نام کرده و لایسنس آن را دریافت نمایید. برای این کار لازم است شناسه مورد نظر برای فعال سازی و کنترل برنامه اینستاگرام را دریافت کرده و از آن برای فعال سازی برنامه استفاده کنید.

 • حال با ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری، لازم است تا مطابق با راهنمای ارائه شده برای هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24، برنامه را دانلود کرده و بر روی تلفن همراه کاربر مورد نظر نصب کنید. شما می توانید بعد از نصب، از طریق تنظیمات این برنامه هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24 ، گزینه مخفی کردن آیکون آن را نیز فعال کنید.

 • پس از این مراحل عملیات هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24 به طور خودکار در پس زمینه انجام می شود و اطلاعات ضبط شده برای کاربر فرستاده می شود.

سوالات متداول

ممکن است در خصوص هک برنامه اینستاگرام با برنامه SPY24 سوالاتی برای شما پیش آمده باشد که در جواب به آنها باید گفت:

 • بیشتر روش های موجود در فضای مجازی از جمله هک کردن از طریق تلگرام کاملا غیر عملی بوده و اجرایی نیست.

 • شما می توانید با نصب این برنامه نظارتی، امکان مشاهده پیام های کاربران را از راه دور داشته باشید.

 • در این برنامه، نیازی به روت کردن دستگاه اندروید نبوده و برنامه بدون نیاز به آن نصب می شود.

 • با توجه به هزینه خدماتی که از سوی شرکت SPY24 برای این سرویس ایجاد می شود، لازم است برای استفاده از آن از پلن های اشتراکی SPY24 استفاده کنید.

 • استفاده قانونی و شرعی از این برنامه صرفا برای فرزندان زیر 18 سال ساخته شده است و SPY24 هیچ مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست از این برنامه ندارد. ضمانت و شرایط پذیرش توسط مشتری در هنگام استفاده از این سرویس پیشاپیش اخذ می گردد.

کنترل والدین بر اینستاگرام (کنترل کودکان و نوجوانان)

چگونه می توان کنترل را در حساب اینستاگرام نوجوان خود افزایش داد؟

اینستاگرام هیچ ویژگی امنیتی ویژه والدین را ندارد تا والدین بتوانند بر حساب نوجوانان خود که 13 سال و بالاتر دارند ، نظارت کنند. با این وجود ، شما و نوجوانتان با بهره گیری از ویژگی های عمومی و امنیتی (و همچنین بهترین روش ها) برای کمک به جلوگیری از قرار گرفتن در معرض یا قربانی شدن هرگونه مورد مشکوک یا سوءاستفاده ، همکاری می کنید.

1- پروفایل نوجوان خود را به صورت خصوصی تنظیم کنید. هنگامی که یک پروفایل خصوصی است ، فقط دنبال کنندگان می توانند پست ها و استوری های پروفایل را مشاهده کنند. کاربران جدیدی که تصمیم می گیرند مشخصات شخصی را دنبال کنند ، ابتدا باید تأیید شوند.

حتی اگر نوجوان شما پست های خود را با برچسب موقعیت مکانی یا هشتگ نشان کند ، توسط افراد غیر دنبال کننده قابل مشاهده نخواهد بود.

نظرات کاربران سامانه مراقبت از خانواده

چطور برنامه SPY24 را برای کنترل اینستاگرام نصب کنیم؟

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

چگونه اینستاگرام را هک کنیم و دایرکت های اکانت مورد نظر را بررسی کنیم؟

اهمیت هک اکانت اینستاگرام از آنجایی شروع شد که، این شبکه اجتماعی به عنوان یک منبع درآمد برای کاربران پرطرفدار نیز شناخته شد. همچنین با افزوده شدن قابلیت ارسال پیام به این اپلیکیشن، انگیزه بررسی و کنترل دایرکت های اینستاگرام ، تمایل افراد برای دستیابی به حساب های این سرویس را دو چندان ساخته است. به گونه ای نظارت بر اینستاگرام بیشتر از مبحث کنترل تلگرام اهمیت پیدا کرده است.
ما در اینجا قصد بررسی روش هایی که ممکن است به هک اینستاگرام منجر شود را داریم، تا از دست رفتن حساب شما پیشگیری لازم را به عمل آوریم. همچنین تصمیم به معرفی یک ابزار نظارتی برای کنترل دایرکت های این شبکه اجتماعی برای والدین داریم، تا به سادگی بتوانند ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی بررسی نمایند و از آسیب های احتمالی ناشی از فعالیت در این شبکه اجتماعی جلوگیری لازم به عمل آورند.

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنید.

مزاحمت های ایجاد شده توسط برخی افراد را بصورت کامل تشخیص داده و شماره تماس و مشخصات اینگونه افراد را بدست آورید. با نرم افزار نظارت بر اینستاگرام شما والدین همواره در کنار فرزندان خود در فضای مجازی خواهید بود و از نگرانی های شما بسیار کاسته خواهد شد.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب اینستاگرام حق والدین است.
هک اکانت اینستاگرام
برنامه هک اینستاگرام

چرا به برنامه هک اینستاگرام و کنترل دایرکت ها نیاز داریم؟

ماهیت شبکه اجتماعی اینستاگرام بر پایه قرار دادن ویدئو، عکس های کاربران و درج کامنت در خصوص محتوای ارسالی آنها می باشد. این موضوع خود دلیلی بر تحریک افراد شیاد برای هک اینستاگرام ایجاد دردسر و سواستفاده های احتمالی از حریم خصوصی افراد خواهد بود.
چراکه این افراد فرصت طلب با دیدن تصویر افراد و آشنایی با رده سنی، ساختار زندگی و روحیات کاربران این شبکه اجتماعی ساده تر می توانند طعمه های خود انتخاب کنند. با توجه به موارد ذکر شده ضرورت نظارت والدین در رده های سنی پایین تر بر عملکرد فرزندان در این شبکه مجازی بیشتر از سایت شبکه های مجازی احساس می شود.
برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

 • امکان ایجاد رابطه دوستی و آشنایی با افراد فرصت طلب
 • ایجاد دردسر برای دیگران و یا مزاحمت هایی از این قبیل
 • دنبال کردن صفحات غیر اخلاقی و آشنایی با محتوای نامناسب

فریب خوردن و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل از جمله آسیب های احتمالی در این شبکه مجازی است.
از آنجایی که پایه ایجاد ارتباط در این شبکه، پیام های ارسالی و دریافتی در بخش Messages (اصطلاحا دایرکت نامیده می شود) می باشد. در برنامه سامانه مراقبت از خانواده SPY24 سعی شده است تا امکان دسترسی به گزارشات این بخش در پنل مدیریت والدین، بدون نیاز به هک کردن اینستاگرام فرزند و یا تغییر پسورد آن به صورت نامحسوس امکان پذیر باشد.

چگونه یک اکانت اینستاگرام هک می شود؟

شاید تاکنون از دوستان زیادی شنیده باشید که اکانت اینستاگرامشان هک شده است و در اختیار فرد دیگری قرار گرفته است، اما این اکانت ها با برنامه هک اینستاگرام از دست نرفته اند. بلکه با سهل انگاری خود کاربر دسترسی شخص دیگری به آن باز شده است. ما در این قسمت به معرفی اشتباهاتی که ممکن است به لو رفتن حساب اینستاگرام شما بیانجامد می پردازیم.
انواع ترفندهای دستیابی به اینستاگرام افراد:

 1. دستیابی به پسورد اینستاگرام به روش مهندسی اجتماعی
 2. دسترسی به ایمیل و یا تلفن همراه صاحب اکانت
 3. مکاتبه با اینستاگرام در قالب صاحب حساب

دستیابی به پسورد اینستاگرام به روش مهندسی اجتماعی

در این روش هکر اقدام به طراحی، صفحات فیشینگ و یا نرم افزار های شبیه صفحات لاگین اینستاگرام می نماید و قربانی را تشویق به ورود از طریق لینک و یا نرم افزار خاص خود می نماید. به محض وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در این صفحات و یا برنامه های جعلی، اطلاعات کامل حساب برای هکر ارسال می شود و به این طریق دسترسی وی به اطلاعات حساب قربانی ایجاد می شود.

 

در تصویر فوق میتوانید، نمونه یک صفحه جعلی ورود به حساب اینستاگرام را در مقایسه با صفحه لاگین اصلی آن مشاهده می کنید، که تنها فقط از طریق دقت به آدرس مرورگر این مسئله قابل تشخیص است.

 

دسترسی به ایمیل و یا تلفن همراه صاحب اکانت

یکی دیگر از علل از دست رفتن اطلاعات حساب اینستاگرام، دسترسی فرد متخلف به ایمیل و یا شماره تلفن همراه متصل به حساب شما می باشد. در این روش در واقع هک اتفاق نمی افتد و فقط یک بازیابی پسورد ساده صورت می پذیرد و به سادگی دسترسی فرد به اکانت شما صورت می پذیرد.
در فرم لاگین عبارت “Forgot Password” را انتخاب می نمایند و سپس وارد صفحه بازیابیی پسورد می شوند.

در صفحه بازیابی پسورد یکی از روش های ایمیل و یا تلفن همراه متصل به حساب را وارد می نمایند و در نهایت بر روی گزینه “Reset Password” کلیک می کنند و در پایان متود انتخاب لینک ریست پسورد را دریافت می کنند.
در فرم باز شده در لینک شخص می توانید به سادگی پسورد حساب مورد نظر را بازیابی نماید و کلمه عبور جدیدی را انتخاب نماید.

مکاتبه با اینستاگرام در قالب صاحب حساب

یکی دیگر از روش های هک اکانت اینستاگرام و یا باز پس گیری حساب افراد مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام در قالب مشخصات صاحب اصلی حساب است. به این صورت که فرد متخلف با پشتیبانی اینستاگرام تماس می گیرد و اعلام لو رفتن پسورد و یا از دست رفتن اطلاعات حساب کاربری خود را می نماید.
در پاسخ اینستاگرام برای اطمینان از اینکه واقعا ارسال کنند ایمیل صاحب اصلی حساب است، از وی می خواهد تا درخواست خود را بر روی یک برگه کاغذ به همراه یک عبارت و یا عدد مشخص بنویسد و در حالی که متن را کنار صورت خود قرار داده است، تصویر درخواست را برای آنها ارسال نماید.

در پایان پس از پرسش چند سوال امنیتی در خصوص زمان ارسال آخرین پست و اولین پست اینستاگرام مشخصه های لازم جهت بازیابی اکانت به شما را می دهد. در این روش معمولا فالورها و افرادی که تصاویری از حالت خاص افراد را در دست دارند موفق به دسترسی به حساب قربانی می شوند. ضمنا به روش مشابه می توان اکانت از دست رفته را باز پس گیری نمود.

نکته: پس گاهی اوقات به درخواست ارسال عکس با حالتهای خاص از افراد شک کنید.

چطور از هک شدن حساب اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

اگر به صورت مختصر و مفید بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم، می توانید با رعایت نکات زیر به صورت تقریبا 100% از هک شدن اکانت اینستاگرام جلوگیری به عمل آوریم.
برای این کار کافیست نکات زیر را رعایت کنید:

 • انتخاب یک پسورد پیچیده توام با اعداد و حروف کوچک و بزرگ
 • فعالسازی کلمه عبور دو مرحله برای ورود به حساب کاربری
 • ایمن کردن دسترسی به ایمیل متصل به اینستاگرام
 • جلوگیری از دسترسی افراد به شماره تلفن متصل به حساب

با رعایت نکات ساده فوق می توانید برای همیشه دغدغه هک شدن حساب اینستاگرام را به فراموشی بسپارید.

برای فعالسازی تایید دو مرحله ای نیز کافیست وارد “Settings” اکانت اینستاگرام خود شوید و سپس گزینه “Two Factor Authentication” را در حالت On قرار دهید.
در در مراحل بعدی ورود به اکانت، علاوه بر کلمه عبور از شما کد ارسال به شماره تلفن همراه و یا ایمیل لینک شده به حساب را نیز درخواست شود.

سوالات متداول در خصوص روش های هک اینستاگرام

در این بخش به سوالات متداول کاربران در خصوص تلگرام و برنامه های هک آن پرداخته ایم که می توانید این سوالات را به همراه پاسخ آنها مشاهده نمائید.

آیا تبلیغاتی نیز آیدی و یا ربات هک اینستاگرام صحت دارد؟

خیر، شما با استفاده از ربات و یا آیدی تلگرام قادر به هک حساب اینستاگرامی نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت جنبه اخاذی و یا تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند. چه بسا حتی اطلاعات حسابی شخصی خودتان از لو برود.

آیا امکان مشاهده پیام های اینستاگرام دیگران بدون دسترسی به گوشی وی امکان پذیر است؟

اگر برنامه سامانه مراقبت از خانواده را بر روی گوشی تلفن همراه فرزند خود نصب کرده باشید، به راحتی می توانید ارتباطات وی را با دیگر افراد تحت نظر بگیرید.

آیا برای کنترل اینستاگرام نیاز به روت دستگاه می باشد؟

خیر، در نسخه فعلی برنامه SPY24 امکان نظارت بدون نیاز به روت دستگاه نیز فراهم شده است.

آیا تبلیغات مبنی بر سفارش هک اینستاگرام دروغ است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده در بخش روش های هک حساب اینستاگرام، ممکن است افرادی بتوانند با استفاده از ترفندهای یاد شده، اقدام به دستیابی موقت به حساب دیگران پیدا کنند. اما این روشهای هیچ یک روش 100% عملیاتی نمی باشند.

آیا سامانه مراقبت از خانواده هزینه دارد؟

با توجه به ارائه فضای اختصاصی به کاربران جهت جمع آوری مدام اطلاعات گوشی تلفن همراه مورد نظر، استفاده از خدمات این سامانه مستلزم پرداخت هزینه است

قیمت اشتراک ماهانه برای استفاده از خدمات برنامه اسپای ۲۴ چقدر است؟

قیمت اشتراک یک ماهه استفاده از خدمات برنامه SPY24 بسته به نوع اشتراک متفاوت است که در بخش تعرفه اسپای ۲۴ قابل مشاهده است.

آیا با این برنامه می توانیم اقدام به هک اینستاگرام همسر خود نماییم؟

خیر، این برنامه صرفا یک برنامه نظارتی جهت مدیریت فرزندان زیر 18 سال است و برای مورد همچون کنترل همسر، دوست دختر، خواهر یا برادر ساخته نشده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف حساب کاربری فرد خاطی مسدود خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا