برنامه ردیابی و کنترل گوشی ( اندروید)

سامانه مراقبت از خانواده دقیقا چه کاری انجام می دهد.در واقع شما بعد از نصب سامانه کنترل فرزندان SPY24 نظارت کاملی بر روی گوشی فرزند دل بندتان خواهید داشت از جمله کنترل گزارشات تماس – کنترل کامل بر تمامی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی و همین طور کنترل پیامک هایی که به شماره تلفن فرزندتان ارسال می شود. در زیر چند نمونه از امکانات سامانه مراقبت از خانواده SPY24 را برای شما شرح می دهیم.اگر بخواهیم در یک توضیحی مختصر قابلیت های سامانه مراقبت از خانواده SPY24 را برای شما شرح دهیم می توانیم بگوییم که شما توسط این سامانه نظارت 99 درصدی بر گوشی فرد خواهید داشت به این منظور که می توانید تمامی مخاطبین ،گزارشات تماس ها همراه با ساعت و تاریخ موقعیت جی پی اسی دقیق گوشی و نظارت کامل بر شبکه های اینترنتی و چندین قابلیت دیگر می باشد.

برخی از ویژگی های برنامه اندوید

کنترل گوشی و نظارت کامل بر تمامی تماس ها و شبکه های اجتماعی فرزندان توسط سامانه مراقبت از خانواده SPY24 اگر در گوگل یک جست و جوی ساده ای بزنید متوجه می شوید که کلی عبارت مثل هک گوشی یا هک تلگرام و .. وجود دارد که می توان گفت بیش از نصفی از آن ها غیر کار آمد هستند ولی ما اینجا به یک مبحث مهم دیگر می پردازیم که کاملا قانونی بوده و هیچ نیازی به مراجعه به هیچ سازمانی از جمله پیش خوان و … نمی باشد. مبحث ما در این جا در مورد سامانه مدیریت و مراقبت از خانواده می باشد که شما توسط این سامانه بدون هیچ هک و یا نرم افزار مخربی کنترل صفر تا صدی و به عبارتی دیگر کنترل کاملی بر گوشی تلفن همراه دل بندتان خواهید داشت. سامانه مراقبت از خانواده اسپای ۲۴ یک نرم افزار مخصوص برای والدینی می باشد که دوست دارند نظارت کاملی بر آنچه که در گوشی تلفن همراه فرزندشان می افتد داشته باشند. شما توسط این نرم افزار عملا می توانید گوشی فرزندتان را رسد و بطور کامل کنترل کنید از جمله خاموش و روشن کردن گوشی ، اینترنت ، دریافت اعلاناتی که به گوشی فرزندتان ارسال می شود ، ذخیره اطلاعات موبایل فرزند در گوشی خود و چندین و چند قابلیت دیگر که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم نمود.

گزارش شبکه های اجتماعی تلگرام، اینستاگرام و...

یکی از خطرناک ترین بسترهایی که فرزند شما می تواند با هزاران فرد با رده های سنی مختلف، فرهنگ و تربیت متفاوت رو به رو باشد و سلامت فرزند را به خطر بیندازد، بستر ارتباطی شبکه های اجتماعی رایج همچون تلگرام، واتساپ و اینستاگرام می باشد که با سیستم نظارتی سامانه مراقبت از خانواده امکان نظارت و کنترل کلیه شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است. جاسوسی بر روی چت IM و مشاهده گزارش های تماس، چت، چت گروهی، و همه چند رسانه ای مشترک، از جمله عکس ها و فیلم ها

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

از جمله راهکارهای ارتباطی فرزندان در جمع خانواده که هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند ارسال پیامک است؛ اما نرم افزار SPY24 با ارسال گزارش کاملی از لیست پیامک های ارسالی و دریافتی و حذف شده، به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل به والدین، دغدغه و نگرانی های احتمالی در این زمینه را به صورت کامل از بین خواهد برد. همه پیام های متنی ورودی و خروجی بررسی گزارشات ذخیره شده در حالت آفلاین

گزارش های تماس را کنترل کنید

ارتباطات ساده اولیه فرزندان شما از طریق تماس های تلفنی میباشد، سامانه مراقبت از خانواده با ارائه گزارش از تماس های ورودی و خروجی همراه با نام مخاطب، شماره تماس، و مدت زمان مکالمه و همچنین گزارش تماس هایی که به صورت دستی حذف شده اند، نظارت کاملی را در این بخش برای والدین فراهم می سازد. ورودی ، خروجی و از دست رفته با تمبرهای تاریخ ، زمان و مدت تماس را برای هر دو تماس گیرنده و تماس گیرنده مشاهده كنید.

کنترل فایل های چند رسانه ای

مضامین تصاویر و فایل های چند رسانه ای را بررسی کنید و از سلامت و علایق فرزندان خود مطمئن شوید.عکس از صفحه (اسکرین شات) آیا به دسترسی از راه دور به پرونده های ذخیره شده در دستگاه نیاز دارید؟ با به این سرویس به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید. از پرونده های رسانه پشتیبان تهیه کنید به پرونده های محلی دسترسی پیدا کنید ذخیره تصاویر / فیلم ها فیس بوک ذخیره تصاویر / فیلم واتساپ به عنوان والدین ، می توانید محتوای ذخیره شده در تلفن فرزند خود را ببینید و مطمئن شوید که مشکلی ندارد. این باعث می شود کودک شما درگیر موارد بالقوه خطرناکی نشود.

کنترل دسترسی به اینترنت

تاریخچه سایت های بازدید شده به شما امکان می دهد تمام سایت های بازدید شده توسط کودک یا کارمندان خود را مشاهده کنید. این شامل: آدرس سایت, تاریخ بازدید,مرورگر مورد استفاده, همچنین در ناوبری خصوصی کار می کند.مسدود کردن وب سایت ها به شما امکان می دهد دسترسی به وب سایتی را که فکر می کنید بیش از حد خطرناک یا مغایر با قوانین داخلی شرکت است ، مسدود کنید. شما قادر خواهید بود :هر تعداد وب سایت را که می خواهید مسدود کنید. سایت های مختلف خود را از داشبورد مدیریت کنید.همچنین در ناوبری خصوصی کار می کند

موقعیت لحظه به لحظه

از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید، محل های تردد های مجاز و غیرمجاز را روی نقشه تعیین کنید و در صورت ورود و خروج از این مناطق به آنی اطلاع یابید. مثلا محدوده مدرسه و مسیر منزل موارد مشابه را می توانید برای فرزندان مشخص کنید و یا در کاربردهای مشابه برای بازاریان خود محدوده بازرابی را مشخص کنید. مکان GPS را ردیابی کنیداز آنلاین تا آفلاین ، انواع فعالیت ها را از طریق دستگاه تحت نظارت ، از جمله موقعیت GPS آنها ردیابی کنید. همچنین می توانید با تمبرهای تاریخ ، زمان و آدرس به تاریخچه مکان دسترسی پیدا کنید.

کنترل شبکه های مجازی تلگرام واتساپ اینستاگرام و...

 روش کار به این صورت است که ابتدا شما برنامه کنترلی SPY24 را در کمتر از 5 دقیقه طبق آموزش ارائه شده و بدون نیاز به هک بر روی گوشی تلفن همراه اندرویدی فرزند خود نصب می کنید، پس از نصب برنامه می توانید جهت جلوگیری از حذف برنامه آیکن آن را مخفی کنید. سپس از طریق وب سایت یا اپلیکیشن کنترلی وارد پنل مدیریت می شوید و به این طریق می توانید کلیه فعالیت های فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و در صورت لازم محدودیت های مورد نظر را در دسترسی و فعالیت آنها در استفاده از گوشی تلفن همراه اعمال نمایید.

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر آی مسیج

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر وایبر

کنترل و نظارت بر پیام های برنامه لاین

کنترل پیام های کیک

کنترل از راه دور پیام های اسکایپ

کنترل پیام های تیندر

کنترل والدین در یوتیوب

کنترل واتساپ بیزینس از راه دور

به چه دلیل باید حتما از سامانه مراقبت از خانواده استفاده نماییم؟

اگر دقت کنید می بینید که امروزه میزان افرادی که دارای سیم کارت و تلفن همراه هستند نسبت به چند سال گذشته به شدت زیاد شده حتی می بینیم یک دختر یا پسر هفت هشت ساله هم دارای یک شماره و یک تلفن همراه می باشد. این موضوع شاید از جهت های متعددی دارای فواید مثبت و خوبی باشد ولی از سمتی دیگر دارای نکات به شدت منفی و در برخی موارد خسارت های جبران ناپذیری را می تواند برای یک خانواده به بار آورد از جمله ارتباط فرزندتان با افرادی خطرناک و نا لایق ، گیر افتادن فرزندتان در دام کلاه برداران ، وسوسه فرزندان و چندین و چند مورد دیگر که هر کدام می تواند خسارت های متعددی را برای یک خانواده به بار آورد .اما شما توسط سامانه مدیریت و مراقبت از خانواده می توانید نظارت کاملی بر کنترل لیست تماس، کنترل مخاطبین ، کنترل شبکه های اجتماعی داشته باشید و اجازه ندهید فرزند دلبند تان در دام همچین افرادی بیوفتد و آسوده خاطر باشید که فرزندتان در دنیای دیجیتال و اینترنت در امنیت کامل می باشد .

۵ تماس گرفته شده

گزارش کامل کلیه ارتباطات و مکاتبات روزمره: مسدود کردن تماس ها تماس های فرزندان با دوستان و اطرافیان را کنترل کنید و در صورت مشاهده تماس مشکوک، آن را از راه دور مسدود نمایی

بیشتر از ۵ تماس گیرندگان

هر بار که وارد حساب SPY24 خود می شوید ، لیست به روز شده برای 5 تماس برتر را به صورت خودکار دریافت کنید. صرفه جویی زمان، کنترل و گزارش کامل تماس ها :وردی و خروجی تماس ها

بررسی گزارشات ذخیره شده در حالت آفلاین

کنترل گوشی آفلاین ردیابی آفلاین و بدون اینترنت دانلود قویترین برنامه کنترل مخفی گوشی اندروید و تبلت برنامه کنترل گوشی فرزندان نرم افزار ردیابی نامحسوس گوشی رایگان کنترل نامحسوس گوشی دیگران نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی

برنامه های نصب شده

لیستی کامل از برنامه های نصب شده بر روی گوشی فرزند و یا کارمند خود را داشته باشید و از وجود برنامه هایی نامناسب آگاه شوید و در صورت لزوم آنها را بلاک کنید. همچنین می توانید باز زمانی استفاده مجاز آنها را مشخص کنید تا در ساعات مشخصی از شبانه روز قابل اجرا باشند . در سایر در حالت مسدود قرار گیرند.

ردیابی موبایل با برنامه سامانه مراقبت از خانواده

رای کنترل و ردیابی گوشی های موبایل با استفاده از برنامه SPY24 کافیست، آن را بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر خود نصب کنید و بخش ” موقعیت یابی آنلاین ” آن را فعال کنید. پس از نصب و فعالسازی برنامه به صورت خودکار مخفی شده و شروع به ارسال موقعیت موبایل مورد نظر به پنل مدیریتی شما می نماید.

ردیابی گوشی تلفن همراه سرقتی یا مفقودی

ردیابی گوشی تلفن همراه سرقتی یا مفقودی

اگر گوشی‌تان گم شده یا به سرقت رفته، می‌توانید با استفاده از امکاناتی که … مشترکان SPY24 برای ردیابی گوشی مفقود شده ردیابی گوشی سرقتی ویژه

موقعیت یابی فرزندان و سایر اعضا خانواده

موقعیت یابی فرزندان و سایر اعضا خانواده

با کمک این اپلیکیشن ردیاب خانواده شما می توانید مکان اعضای خانواده خود را بر روی نقشه مشاهده کنید و دیگر لازم نیست از فرزندان خود مدام سوال کنید الان کجایید!

ویژگی های منحصربه فرد نرم افزار اسپای ۲۴ ( کنترل گوشی اندروید)

اولین و قدرتمند ترین سامانه آموزشی نرم افزارهای اندرویدی ردیابی، مکان یابی و کنترل گوشی تلفن همراه موبایل، جهت امنیت فرزندان و دیگر افراد خانواده

ضبط صدای محیط اندروید

روش ضبط مخفیانه صدای محیط توسط گوشی اندروید آیا شما می خواهید صدای محیط اطراف خود را به طور مخفیانه ضبط کنید؟ میخواهید بدون باز کردن برنامه ضبط صدا و بدون اینکه دیگران متوجه شوند این کار را انجام دهید؟ پس از بهترین برنامه های ضبط صدا مخفی اطراف در اندروید که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد استفاده کنید.

ضبط صدا مکالمه

نرم افزار ضبط مکالمه و نرم افزار ضبط مکالمه برای اندروید و نرم افزار ضبط مکالمات موبایل و کال رکوردر برای اندروید و call recorder و برنامه ضبط تماس.به شما امکان می‌دهد به راحتی تماس‌های ورودی و خروجی و مکالمات خود در محبوب‌ترین برنامه‌های VoIP را ضبط کنید.

تصویربرداری از محیط

امکان تصویر برداری از محیط اطراف دستگاه که قابلیتی جهت نظارت بر عملکرد فرزندان در فضای بیرون از منزل است

عکس از صفحه (اسکرین شات) پخش زنده و فیلمبرداری

از راه دور و بدون هیچ گونه هشدار یا علامتی از روی صفحه نمایش گوشی فرزندان خود اسکرین شات (عکس از صفحه) بگیرید

سوال و جواب کنترل گوشی اندروید از راه دور؟

چقدر زمان میبرد تا برنامه SPY24 بر روی گوشی اندروید نصب شود؟

✔ دقت داشته باشید که به این سوال کلی هست که شما چقدر نسبت به نرم افزار آشنایی داشته باشید بهتر است فیلم آموزشی برنامه را با دقت بررسی بفرما زمانی که برآورد شده است که5 دقیق زمان خواهد بود.

نرم افزار پس از نصب مخفی می شود ؟

✔ بله - نرم افزار پس از تکمیل نصب به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی خواهد شد .

آیا برای نصب و فعالسازی برنامه نیاز به دسترسی گوشی می باشد ؟

✔ بله – شما باید برای نصب و فعالسازی برنامه های کنترل و ردیابی موبایل بر گوشی فرزند زیر ۱۸ سال خود، باید دسترسی ۱۰۰ درصد فیزیکی و مستقیم به دستگاه داشته باشید، ولی پس از نصب برنامه دیگر نیازی به دسترسی مجدد به دستگاه فرزند نخواهید داشت.

آیا بدون اینترنت هم می توانیم اطلاعات دستگاه فرزندمان را دریافت کنیم ؟

✘ خیر – نرم افزارها اطلاعات دستگاه ها را بصورت زنده (آنلاین) به پنل کاربری انتقال می دهند.

✔ اما در برخی از گوشی های جدید، هنگامی که گوشی فرزند به اینترنت متصل نباشد، برنامه تا حدودی اطلاعات را بصورت موقت در حافظه دستگاه ثبت می کند و زمانی که دستگاه فرزند به اینترنت متصل شود اطلاعات را بصورت کامل برای شما ارسال می کند.

آیا شما هم به اطلاعات گوشی فرزند ما دسترسی دارید؟

✘ خیر – سامانه SPY24 فقط یک سامانه آموزشی و پشتیبانی می باشد و به هیچ وجه ممکن به اطلاعات کاربران دسترسی ندارد، زیرا شما در سایت های اصلی برنامه ثبت نام می کنید و اطلاعات شما با پروتکل HTTPS سایت اصلی رمزگزاری می شوند.

آیا برنامه بر روی اندروید ۹ و ۱۰و ۱۱ محدودیت دارد ؟

✔ بله – در اینجا محدودیت های مربوط به اندروید ۹ و ۱۰ و ۱۱ آورده شده است:

محدودیت های اندروید ۹ :

✘ ضبط برقراری مکالمات در برخی از گوشی ها انجام نمی شود و در برخی با اختلالات شدید انجام می شود.

محدودیت های اندروید ۱۰ و ۱۱ : ✘ نماد برنامه (آیکون) روی لانچر نمایش داده می شود (به جز شیائومی).

✘ عکس گرفتن از صفحه امکان پذیر نیست، زیرا یک پیام در هر عکس (به جز شیائومی) ظاهر می شود.

✘ ضبط برقراری مکالمات در برخی از گوشی ها انجام نمی شود و در برخی با اختلالات شدید انجام می شود.

✘ ویژگی “Clipboard” کار نمی کند. ✘ ویژگی “فعال / غیرفعال کردن Wi-Fi” کار نمی کند.

اگر فرزندم قبل از اتصال به اینترنت، اطلاعات را حذف کند زمانی که به اینترنت متصل شود اطلاعات ارسال می شوند؟

✔ بله – همانگونه که در پاسخ به پرسش قبلی پرداختیم، اطلاعات باز هم برای شما ارسال می شوند، زیرا قبل از اینکه اطلاعاتی از دستگاه فرزند حذف شود، نرم افزار بصورت موقت یک کپی از اطلاعات را برای ارسال به پنل در خود ثبت می کند.

آیا امکان دسترسی به واتساپ دیگران بدون برنامه کمکی و یا ربات وجود دارد؟

✘ خیر، شما بدون استفاده از برنامه های نظارتی و یا ربات ها قادر به هک، دسترسی و یا نظارت نخواهید بود. تمامی روش های ارائه در اینترنت با عناوینی همون هک واتساپ از راه دور جنبه تبلیغاتی داشته و هیچ یک قابل اجرا نمی باشند.

آیا اسپای ۲۴ با دستگاه های اندروید ۱۲ کار می کند؟

✔ بله – از اندوید ۴.۴.۴ تا ۱۲

آیا با تغییر سیم کارت همچنان اطلاعات در دسترس خواهند بود؟

✔ بله، این برنامه مستقل از سیمکارت است و با تغییر سیمکارت همچنان به اطلاعات دسترسی خواهید داشت

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

ویژگی های نرم افزار ردیابی و کنترل مخفی گوشی موبایل و تبلت از راه دور

کنترل و ردیابی اینستاگرام

کنترل و ردیابی اینستاگرام Instagram بهمراه لیست پیام ها و فایل های ورودی و خروجی

کنترل و ردیابی تلگرام

کنترل و ردیابی تلگرام Telegram بهمراه لیست کامل پیام ها و فایل های ورودی و خروجی

کنترل و ردیابی واتس آپ

کنترل و ردیابی واتس آپ WhatsApp بهمراه لیست کامل پیام ها و فایل های ورودی و خروجی

کنترل و ردیابی تمام شبکه های اجتماعی

کنترل و ردیابی تمام شبکه های اجتماعی بهمراه لیست کامل پیام ها و فایل های ورودی و خروجی

فرمت و ریست موبایل از راه دور

با ارسال کدهای دستوری، اطلاعات موجود در حافظه را پاک و از انتشار فایل های خصوصی جلوگیری نمایید

دریافت گزارش های عمومی دستگاه

مشاهده تمام اطلاعات عمومی گوشی از راه دور – میزان آنتن دهی، شارژ باطری، مکان یاب، اینترنت، ساعت و تاریخ و غیره

کنترل WIFI و GPS از راه دور

از راه دور و با ارسال یک پیامک دستوری می توانید مکان یاب (جی پی اس) و یا وای فای دستگاه را روشن و یا خاموش کنید

ارسال ویبره و زنگ از راه دور

در صورت گم کردن دستگاه در منزل یا محیط کار خود، از طریق پنل کاربری به دستگاه هشدار اعلام نمایید تا ویبره و زنگ بزند

ارسال پیامک های دستوری

بدون کوچکترین اعلان و هشدار و با ارسال پیامک های دستوری و کاملا مخفی، امکانات گوشی را از راه دور کنترل کنید

قفل و بازگشایی موبایل از راه دور

در صورت سرقت و یا مفقودی دستگاه و در هر زمان می توانید از راه دور دستگاه را قفل نماید و آن را فرمت و ردیابی نمایید

ذخیره اطلاعات موبایل از راه دور

تمامی اطلاعات موجود در گوشی فرزندان را بصورت فایل های PDF و Excel در کامپیوتر و یا موبایل خود ذخیره نمایید

خاموش و روشن کردن از راه دور

در مواقع ضروری می توانید از طریق پنل خود و با ارسال کدهای دستوری به موبایل، آن را خاموش یا روشن نمایید

مسدود کردن تماس ها

تماس های فرزندان با دوستان و اطرافیان را کنترل کنید و در صورت مشاهده تماس مشکوک، آن را از راه دور مسدود نمایید

بازیابی تماس و پیامک ها از راه دور

لیست تمامی تماس ها و پیامک های پاک شده در گوشی فرزندان را از راه دور بازگردانی مجدد نمایید و آن ها را کنترل کنید

ثبت تاریخچه موقعیت های مکانی

امکان ثبت و مشاهده لیست کامل تمام موقعیت های مکانی دستگاه در زمان های مختلف بصورت لحظه به لحظه

مشاهده تاریخچه تقویم

امکان مشاهده و کنترل لیست تمام هشدارها و رویدادهای ثبت شده در تقویم به همراه تاریخ، ساعت، آدرس و نمایش مکان

کنترل برنامه های نصب شده

امکان مشاهده ، کنترل و مسدود سازی یک یا چند نرم افزار از لیست برنامه های نصب شده بر روی موبایل فرزندان

کنترل دسترسی به اینترنت

وب سایت های بازدید شده توسط فرزندان خود را کنترل کنید و دسترسی آنان به مباحث غیر اخلاقی را مسدود کنید

نصب کاملا مخفی در دستگاه

بدون ایجاد کوچکترین حساسیت و بصورت کاملا هوشمندانه و بدون هیچ گونه سلب اعتماد، مراقب فرزندان خود باشید

کنترل و فیلتر وب سایت ها

مکان نمایش تمامی وب سایت های بازدید شده به همراه فرآیند های مدیریتی چون فیلترینگ صفحات مورد نظر

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه

هر لحظه از موقعیت عزیزان خود آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و محل حضور آنها را از بین ببرید

کنترل و گزارش کامل تماس ها

ارتباطات فرزندان و خانواده خود را با دوستان و اطرافیانشان تحت نظر بگیرید و روند ارتباطی آنها را مدیریت کنید

حذف و بازیابی اطلاعات دستگاه

در مواقع مفقودی و جلوگیری از انتشار اطلاعات موبایل تمام اطلاعات دستگاه را از راه دور حذف و بازیابی نمایید

تصویربرداری از محیط

امکان تصویر برداری از محیط اطراف دستگاه که قابلیتی جهت نظارت بر عملکرد فرزندان در فضای بیرون از منزل است

کنترل پیامک های ارسالی و دریافتی

گزارش لیست پیامک های ارسالی و دریافتی به همراه جزئیات مربوط به نام مخاطب و محتوای در حال تبادل پیامک ها

عکس از صفحه (اسکرین شات)

از راه دور و بدون هیچ گونه هشدار یا علامتی از روی صفحه نمایش گوشی فرزندان خود اسکرین شات (عکس از صفحه) بگیرید

مشاهده دفتر تلفن و مخاطبین

کنترل و مشاهده کامل لیست مخاطبین ذخیره شده در دستگاه به همراه نام و شماره تماس و با امکان تفکیک تمام مخاطبین

کنترل فایل های چند رسانه ای

مضامین تصاویر و فایل های چند رسانه ای را بررسی کنید و از سلامت و علایق فرزندان خود مطمئن شوید

آیا عملا امکان هک شماره موبایل وجود دارد؟

این سوال یک سوال کلی می باشد اگر از دید فنی به این موضوع نگاه کنیم این کار غیر ممکن می باشد چرا که هک شماره موبایل به این معنا می باشد که شما تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن همراه فرد بتوانید به کلیه اطلاعات سیم کارت فرد از جمله مخاطبین پیامک ها گزارشات تماس و حتی شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید که این کار عملا غیر ممکن می باشد. ولی اگر منظور از هک سیم کارت استفاده از یک ابزار واسط برای ارتباط شماره موبایل با گوشی دیگری باشد بله توسط سامانه مراقبت از خانواده این کار کاملا آسان و قابل انجام می باشد.

سوالات متداول راجب سامانه نظارت والدین 

در این بخش ما به تمام سوالات پر تکراری که شما از ما می پرسید به طور کامل پاسخ خواهیم داد تا دیگر هیچ گونه ابهام و یا مشکلی در مورد نحوه و کارکرد استفاده این سامانه نداشته باشید و بتوانید با خیالی آسوده از این سامانه استفاده کنید.

آیا امکان مشاهده و کنترل تماس ها و گزارشات پاک شده وجود دارد؟

یکی از سوالات پر تکراری که از ما پرسیده می شود همین مورد می باشد و باید بگویم که بله شما بطور کامل تمام گزارشات تماس حتی آن دسته از گزارشاتی را که از گوشی فرد پاک شده اند را بطور کامل در پنلی که در اختیار شما می باشد می توانید به صورت کامل مشاهده کنید.

آیا امکان مشاهده موقعیت مکانی گوشی توسط این سامانه وجود دارد؟

بله شما به طور کامل و لحظه به لحظه می توانید موقعیت مکانی دقیق گوشی مورد نظر را مشاهده کنید و همچنین کنترل کاملی بر تمامی رفت و آمد هایی که توسط فرزندتان در طی بیست و چهار ساعت صورت گرفته را بطور کامل مشاهده و کنترل فرمایید.

آیا می توان توسط این سامانه با مخاطبین گوشی مورد نظر تماس گرفت؟

خیر متاسفانه این قابلیت در این سامانه قرار نگرفته است چرا که همان طور از نام این نرم افزار  پیدا می باشد این نرم افزار یک سامانه مراقبت از خانواده بر گوشی فرزندان می باشد و نمی توانید از راه دور و از طریق گوشی مورد نظر تماس بگیرید اما قابلیت هایی همچون به صدا در آوردن زنگ گوشی و .. وجود دارد.

جمع بندی

فکر کنم تا الان متوجه شده باشید که سامانه مراقبت از خانواده spy24 چه قابلیت های بی نظیر و عالی برای کنترل گوشی فرزندان دارد، شما توسط این سامانه نظارت نود و نه درصدی بر گوشی فرد مورد نظر خواهید داشت از جمله نظارت تمام و کمال بر روی تاریخچه پیامک ها و تماس ها، مشاهده موقعیت گوشی که در لحظه در چه منطقه ای حظور دارد، کنترل اینترنت و وای فای گوشی ، مدیریت اعلانات و هر قابلیتی که به نظارت بهتر شما بر روی گوشی فرزندتان نیاز باشد در سامانه مراقبت از خانواده ما موجود می باشد.

برنامه SPY24 چگونه بدون هک اندروید، امکان نظارت بر گوشی تلفن همراه را ایجاد میکند؟

نصب برنامه SPY24 در واقع هک اندروید به حساب نمی آید، بلکه یه روزش کنترلی برای کنترل و نظارت دستگاه های اندرویدی شناخته می شود. با نصب این برنامه بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر، والدین می توانند به سادگی کنترل گوشی اندرویدی فرزندان خود را تحت نظر بگیرند و از طریق پنل مدیریتی برنامه مراقبت لازم را بر عملکرد آنها در فضا مجازی داشته باشند.
با نصب این برنامه کلیه گزارشات زیر از دستگاه اندرویدی مورد نظر برای شما مخابره می شود:

روش کار به این صورت است که ابتدا شما برنامه کنترلی SPY24 را در کمتر از 5 دقیقه طبق آموزش ارائه شده و بدون نیاز به هک بر روی گوشی تلفن همراه اندرویدی فرزند خود نصب می کنید، پس از نصب برنامه می توانید جهت جلوگیری از حذف برنامه آیکن آن را مخفی کنید. سپس از طریق وب سایت یا اپلیکیشن کنترلی وارد پنل مدیریت می شوید و به این طریق می توانید کلیه فعالیت های فرزندان خود را تحت نظر بگیرید و در صورت لازم محدودیت های مورد نظر را در دسترسی و فعالیت آنها در استفاده از گوشی تلفن همراه اعمال نمایید.
با نصب این برنامه کلیه گزارشات زیر از دستگاه اندرویدی مورد نظر برای شما مخابره می شود:

 • لیست کلیه تماس ها و پیامک ها ارسالی و دریافتی
 • گزارش کامل شبکه های اجتماعی اعم از تلگرام و..
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های نصب شده
 • موقعیت لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
 • برنامه های اجرا شده
 • وب سایت های بازدید شده
 • و فعالیت در تمامی برنامه ها

و ده ها قابلیت کاربردی دیگر در اختیار شما قرار می گیرد.

Chart img 1

هک گوشی موبایل چیست و چگونه انجام می شود؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش اید که چگونه می توان هک گوشی موبایل دیگران را از راه دور انجام داد و اصلا این کار چقدر انجام شدنی است. ما در این مطلب و با معرفی یک نرم افزار نظارتی تخصصی قصد داریم تا پاسخ تمامی سوالات و خواسته های شما را ارائه نماییم.
بیشترین نیاز به هک موبایل در نظارت به عملکرد فرزندان در شبکه های اجتماعی و نرم افزار های پیام رسان احساس می شود، از این رو در سامانه مراقبت از خانواده این بستر برای والدین فراهم شده است تا با نصب یک برنامه کنترلی ویژه والدین امکان نظارت و کنترل فعالیت فرزندان به وسیله تبلت و گوشی های موبایل امکان پذیر باشد.
در ادامه به معرفی این برنامه، ضرورت نصب، نحوه نصب و فعالسازی برنامه SPY24 و همچنین استفاده از خدمات این سامانه می پردازیم.

گزارش وکنترل ردیابی پیامک ها
about us img 1 1

چرا به برنامه های هک و کنترل اندروید نیاز داریم؟

به دلیل محدودیت های کمتر سیستم عامل اندروید نسبت به دیگر پلتفرم های نرم افزاری، همه روزه محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رقبای خود به دست می آورد. سیستم عامل اندروید که بر روی سخت دستگاه های متعددی از همچون تلفن همراه، تبلت، تلویزیونها، رایانه های شخصی و پلیر های موزیک و.. طیف وسیعی از علاقه مندان به این سیستم عامل را به خود اختصاص داده است.

این محبوبیت در میان فرزندان ما نیز رواج داشته است به گونه ای که تمایل داشتن به یک دستگاه اندرویدی برای آنها بیشتر از سایر دیوایس های دیگر است.علاوه بر تعدد در سکوی های سخت افزاری، عوامل زیر نیز از عمده موارد محبوبیت این سیستم عامل می باشد:

 • سرعت پردازش بالا با کمترین منابع سخت افزاری
 • امکان کرک بازی ها و قابلیت اجرا به صورت رایگان
 • ارائه نسخه های مود شده و رایگان اکثر نرم افزارها
 • سهولت در نصب و فعالسازی برنامه های ارائه شده
 • قیمت انعطاف پذیر در سخت افزار مبتنی بر این OS

با توجه به حضور فرزندان نیز در این جامعه آماری و تنوع و امکانات سرگرمی گسترده در این پایگاه نرم افزاری، ضرورت کنترل و یا دستیابی به روش های همچون برنامه هک اندروید را برای ما روشن می سازد.

چرا به برنامه های هک و کنترل اندروید نیاز داریم؟

به دلیل محدودیت های کمتر سیستم عامل اندروید نسبت به دیگر پلتفرم های نرم افزاری، همه روزه محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رقبای خود به دست می آورد. سیستم عامل اندروید که بر روی سخت دستگاه های متعددی از همچون تلفن همراه، تبلت، تلویزیونها، رایانه های شخصی و پلیر های موزیک و.. طیف وسیعی از علاقه مندان به این سیستم عامل را به خود اختصاص داده است.
این محبوبیت در میان فرزندان ما نیز رواج داشته است به گونه ای که تمایل داشتن به یک دستگاه اندرویدی برای آنها بیشتر از سایر دیوایس های دیگر است.علاوه بر تعدد در سکوی های سخت افزاری، عوامل زیر نیز از عمده موارد محبوبیت این سیستم عامل می باشد:

 • سرعت پردازش بالا با کمترین منابع سخت افزاری
 • امکان کرک بازی ها و قابلیت اجرا به صورت رایگان
 • ارائه نسخه های مود شده و رایگان اکثر نرم افزارها
 • سهولت در نصب و فعالسازی برنامه های ارائه شده
 • قیمت انعطاف پذیر در سخت افزار مبتنی بر این OS

با توجه به حضور فرزندان نیز در این جامعه آماری و تنوع و امکانات سرگرمی گسترده در این پایگاه نرم افزاری، ضرورت کنترل و یا دستیابی به روش های همچون برنامه هک اندروید را برای ما روشن می سازد.

چرا به برنامه هک موبایل و کنترل گوشی تلفن همراه نیازمندیم؟

فراگیر شدن استفاده از دستگاه های تبلت و تلفن همراه هوشمند باعث ایجاد دسترسی به یک دنیای جدید برای فرزندان ما شده است، که باعث می شود والدین بیشتر از پیش در جستجوی برنامه هک موبایل قرار گیرند!
دنیایی که در آن میلیون ها نفر با روحیات و فرهنگ های مختلف در دسترس هستند و امکان ارتباط فرزندان ما با هر کدام از آنها وجود دارد.فضایی بزرگ و غیر قابل نظارت برای والدین که این موضوع خود می تواند، اهمیت این دغدغه ذهنی را روشن سازد.
فرزندان زیر 18 سال به دلیل داشتن روحیه کنجکاو و آسیب پذیر در معرض بیشترین خطر در استفاده از این فضا قرار دارند، لذا برای ایجاد یک نظارت هوشمندانه و دسترسی مدیریتی حرفه ای و بدون نیاز به هک موبایل نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده را بیش از ده ها دسترسی نظارتی جهت کنترل و اعمال محدودیت هوشمند برای جلوگیری از آسیب های احتمالی برای شما عزیزان به ارمغان آورده ایم.
از آنجایی که تبلت ها و گوشی های تلفن همراه بیشترین محبوبیت را در میان فرزندان داشته است، لذا فرزندان و کودکان ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به جمع کاربران فضای مجازی پیوسته اند، که برخی از این آسیب های این فضا به شرح زیر می باشند:

 • امکان ورود و ارتباط با دوستان و گروه های سنی نامناسب
 • آشنایی با محتوای های خارج از رده سنی و محتوای غیر اخلاقی
 • ارتباط با افراد شیاد، یا دوستان ناشایست و انحرافاتی از این قبیل
 • به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و افشای تصاویر خانوادگی
 • اعتیاد به بازی ها و نرم افزارهای های تحت موبایل بدون توجه به سلامت فردی
 • صرف کردن زمان بیش از حد با گجت های هوشمند و عدم توجه به درس و مدرسه

موارد نامبرده می تواند تنها بخشی از پیش پا افتاده ترین تهدیدات این بستر ارتباطی برای فرزندانمان باشد.
با توجه به موارد فوق الذکر می توانید به اهمیت و ضرورت نظارت به فعالیت فرزندان برای آن دسته از والدینی که به سلامت عملکرد فرزندانشان در این فضا اهمیت می دهند یک نیاز ضروری است.

آیا هک گوشی موبایل با برنامه SPY24 امکان پذیر است؟

برای پاسخ به این سوال کافیست به محتوای این پاراگراف دقت کنید، SPY24 مخفف اسپای ۲۴ و به معنی سامانه مراقبت از خانواده است. پس این یک برنامه هک موبایل نیست، بلکه یک ابزار کنترلی جهت نظارت بر فعالیت فرزندان زیر 18 سال می باشد.
روند کار برنامه به این صورت است که پس از نصب و فعالسازی برنامه، نرم افزار مخفی شده و گزارشات زیر را به پنل نظارتی والدین ارسال می کند:

 • گزارش تماس ها
 • لیست پیامک ها
 • اعلام موقعیت مکانی
 • گزارش کلیه مسنجرها
 • برنامه های اجرا شده
 • وب سایت های بازدید شده
 • و فعالیت در تمامی برنامه ها

و به این صورت والدین می توانند بدون نیاز به برنامه هک گوشی موبایل و از راه دور با خیالی راحت اقدام به کنترل فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی و حقیقی نمایند. در این برنامه سعی شده است کلیه ابزارهای نظارتی و مدیریتی جهت عملکردی لازم برای فرزندان فراهم شود تا سرپرستان خانواده بتوانند به سادگی از آن برای مدیریت خانواده خود استفاده نمایند.

آیا استفاده از برنامه هک گوشی موبایل جرم است؟

در بحث هک گوشی های تلفن همراه یکی از بخش های قابل هک، تماس ها و پیامهای ارسال و دریافت شده در گوشی است. این اقدام تنها در صورتی امکان پذیر است که برنامه بر روی گوشی شخص مورد نظر نصب شده باشد. استفاده از برنامهه ای کنترلی در تمام دنیا بر روی گوشی تلفن همراه افراد بالای 18 سال جرم می باشد و تنها در والدین حق نصب ان را بر روی گوشی تلفن همراه فرزندان زیر 18 سال خود خواهند داشت.
در خصوص کارفرمایان نیز می توانند بر روی گوشی کاری (نه گوشی شخصی) که از سوی کارفرما به کارمند ارائه می شود از برنامه های نظارتی استفاده نمایند و تنها به منظور نظارت بر فعالیت کاری بهره برداری شود.

کنترل گوشی اندروید از راه دور

برنامه های زیادی برای کنترل و نظارت بر گوشی و تلفن همراه از راه دور بر روی اینترنت قرار دارند ولی اکثر این برنامه ها یا قابلیت های اندک و به درد نخوری دارند و یا اصلا واقعی و کارآمد نیستند.به همین خاطر تیم SPY24 تصمیم به معرفی کاملترین برنامه نظارت و مراقبت از خانواده کرده است.تا با استفاده از این برنامه شما هم بتونید کنترلی کامل بر همه بخش های گوشی،تبلت و تلفن همراه فرزندان تون از راه دور داشته باشید.

این برنامه کاملا واقعی،تست شده و تضمینی هست و به شما امکان کنترل کامل،مخفی و نامحسوس گوشی فرزندان را میدهد.

چرا نرم افزار کنترل گوشی از راه دور SPY24 را انتخاب کنید؟

آیا می خواهید یک برنامه نظارت بر خانواده – ردیابی کنترل گوشی تلفن همراه و با کیفیت بدست آورید؟ کاملترین برنامه نظارت بر گوشی بهترین انتخاب برای شماست!

امکانات بسیار بسیار زیاد و کنترل همه قسمت های گوشی فرزندان از اره دور (remote mobile tracker)

نصب و استفاده بسیار راحت از برنامه

کنترل،شنود و ردیابی لحظه به لحظه گوشی فرزندان و خانواده / کارمندان شرکت

کنترل همه بخش های گوشی حتی شبکه های مجازی بدون نیاز به روت

شک نکنید این بهترین برنامه کنترل گوشی و نظارت بر خانواده است.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان,دانلود برنامه SPY24 برای کنترل گوشی از راه دور

ویژگی ها و امکانات کاملترین برنامه نظارت بر گوشی و تلفن همراه از راه دور :

کنترل و نظارت کامل بر اسمس ها و پیامک های رد و بدل شده در گوشی فرزندان – READ TEXT MESSAGES:

میتونید بر همه پیامک های دریافتی و ارسالی گوشی مورد نظر نظارت داشته باشید.کنترل اسمس ها شامل متن و محتوای پیامک،تاریخ و زمان به همراه شماره سیم کارت مربوطه است.

کنترل و نظارت کامل بر تماس های گوشی از راه دور – MONITOR CALL LOGS :

میتونید بر همه تماس های دریافتی،بدون پاسخ و گرفته شده از گوشی مورد نظر نظارت داشته باشید.کنترل تماس ها شامل تاریخ و زمان به همراه شماره سیم کارت مربوطه است.

ردیابی گوشی و تلفن همراه از راه دور – GPS location tracking :

میتونید خیلی راحت محل و موقعیت گوشی مورد نظر را از راه دور ردیابی و کنترل کنید.

ضبط و شنود مکالمات گوشی فرزندان و افراد خانواده از راه دور – phone call recording :

این برنامه خیلی راحت و خودکار تماس هایی که در گوشی مورد نظر بر قرار میشه رو شنود و ضبط میکنه و فایل ضبط شده رو برای شما ارسال میکند.

شنود ضبط صدای محیط اطراف گوشی مخفیانه و از راه دور – Surround recording :

میتونید صدای محیط اطراف گوشی مورد نظر رو شنود کرده و گوش بدهید.

عکاسی مخفی و از راه دور – Remote camera recording :

میتونید خیلی راحت با استفاده از دوربین جلو یا عقب از راه دور عکس بگیرید.

فیلم برداری مخفی و از راه دور مخصوص نظارت و مراقبت از خانواده – Remote Video recording :

همچنین میتونید خیلی راحت با استفاده از دوربین جلو یا عقب از راه دور مخفیانه فیلم برداری کنید.

کنترل مخفیانه و نامحسوس گوشی

کنترل مخفیانه و نامحسوس گوشی موبایل و تلفن همراه :

این برنامه کاملا مخفیانه عمل میکنه و پس از نصب و فعالسازی بر روی گوشی فرزندان مخفی و پنهان میشود.

کنترل زمان انلاین بودن گوشی فرزندان – online phone status :

با این برنامه میتونید بفهمید چه زمانی گوشی مورد نظر به اینترنت وصل هست و یا از آخرین باری که گوشی انلاین بوده چقدر گذشته است.

نظارت مخفی بر عکس های گوشی فرزندان – remote photo gallery monitoring:

میتونید عکس هایی که در گالری گوشی فرزندتون هست رو به راحتی کنترل و نظارت کنید.

کنترل برنامه های نصب شده روی گوشی فرزندان :

لیست برنامه های نصب شده در گوشی فرزندتون به همراه میزان استفاده از برنامه ها رو از اره دور مدیریت و کنترل کنید.

کنترل شبکه های مجازی و پیام های شبکه های اجتماعی – Social media monitoring:

با استفاده از این برنامه میتونید پیام هایی که در اعلانات گوشی مورد نظر رد و بدل میشه رو نظارت و کنترل مخفیانه کنید.

چطور به راحتی و از اره دور گوشی موبایل و تلفن همراه فرزندتون رو کنترل کامل کنید؟

چقدر طول میکشه این برنامه رو نصب و فعالسازی کنید؟

پس از تهیه نرم افزار نظارت بر گوشی و تلفن همراه٬میتونید در کمتر از 8 دقیقه این برنامه رو فعالسازی کنید و کنترل کامل گوشی موبایل و تلفن همراه رو به دست بگیرید.

چطوری از راه دور گوشی فرزندمون رو کنترل کنیم؟

برای نظارت و کنترل کامل گوشی و تلفن همراه گوشی فرزندتون کافیه یکبار این برنامه رو از سایت SPY24 تهیه کنید و برنامه رو طبق فیلم آموزشی روی گوشی مورد نظر نصب کنید.این برنامه کاملا مخفی میشه و سپس اطلاعات رو براتون میفرسته.

آیا این برنامه روی گوشی مورد نظر مخفی میشه؟

بله٬پس از نصب و فعالسازی این برنامه از گوشی مورد نظر کاملا مخفی میشه و مخفیانه عمل میکند.

این برنامه روی چه گوشی هایی کار میکنه؟

این برنامه روی همه گوشی های اندورید با ورژن اندروید 4.4 به بالا کار میکنه و قابل نصب هست.

جمع بندی

به طور کلی شما به واسطه استفاده از سامانه نظارت و کنترل گوشی فرزندان بدون نیاز به هیچ گونه هک و کار غیر قانونی، می توانید نظارت و کنترل نود و نه درصدی بر روی گوشی اندرویدی فرزند دلبندتان داشته باشید که از جمله این نظارت ها می توان به کنترل و نظارت کامل بر تمامی پیامک ها و تمامی تماس های رد و بدل شده حتی تماس ها و پیامک هایی که از تاریخچه گوشی پاک شده اند داشته باشید، همچنین شما نظارت کامل و دقیقی بر روی تمامی شبکه های اجتماعی معروفی که بر روی گوشی تلفن همراه اندرویدی فرزندتان نصب می باشد دارید که از جمله این نظارت ها می توان به مشاهده و نظارت بر تمامی گروه ها و شبکه های اجتماعی که فرزند دلبندتان در آنها عضو می باشد داشته باشید و همچنین مشاهده کنید که فرزند شما در این شبکه های اجتماعی با چه اشخاص و افرادی در ارتباط می باشد.

دنلود برنامه