نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook - نظارت موبایل فرزندان در دنیای مجازی

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر فیسبوک فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند…

در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، مشاهده جزئیات هر پیام ، دسترسی به لیست مخاطبین فیسبوک و …

پس از نصب نرم افزار کنترل و ردیابی گوشی تلفن همراه روی موبایل فرزندان ، برنامه این اجازه را به (والدین) می دهد تا بتوانند کنترل و نظارت کاملی بر مسنجر فیسبوک Facebook گوشی فرزندان خود را داشته باشند.

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook

چرا نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook برای والدین مفید است ؟

آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و صفحات با محتوای نامناسب فیسبوک حق والدین است.

call log mobile

والدین می توانند مسنجر فیسبوک Facebook فرزندان خود را بصورت زیر کنترل کنند :

 • مشاهده تمام پیام های دریافت شده و ارسال شده از مکالمات مختلف فیسبوک
 • کنترل و مشاهده جزئیات هر پیام فیسبوک همراه با تاریخ ، نوع پیام و گیرندگان
 • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات از طریق پنل کاربری
 • کنترل فیسبوک بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل (دسترسی جرئی)
 • با SPY24 اکنون امکان پذیر می شود.

مسنجر فیسبوک به فرزندان شما این امکان را می دهد که با غریبه ها فقط با یک کلیک در ارتباط باشند. هر چند که این یک نوع ارتباط جالب است اما همیشه خطر افراد سودجو فرزندان شما را تهدید می کند. توسط نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook والدین می توانند نظارت دقیق تر و جامع تری بر فیسبوک فرزندان خود داشته باشند.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و صفحات با محتوای نامناسب فیسبوک حق والدین است.

سوالات متداول در خصوص کنترل فیس بوک

چطور فیس بوک را هک کنیم؟

برنامه SPY24 نرم افزار کنترل فیس بوک مسنجر جاسوسی که به شما امکان تمام چت های فیس بوک مسنجر را از راه دور بخوانید.

چرا نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر فیسبوک Facebook برای والدین مفید است ؟

تظارت و کنترل تمامی پیام و چت های صورت گرفته در فیسبوک فرزند شما (چت های ارسالی و دریافتی رو شامل میشود)

آیا شما نگران ارتباطات شبکه اجتماعی فیسبوک فرزندانتان هستید ؟

با SPY24 اکنون امکان پذیر می شود.

آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر فیسبوک فرزندانتان گفته می شود ؟

خیلی راخت مسنجر فیسبوک فرزندانتان رو مانیتور کنید.

هک فیسبوک و مسنجر آن با SPY24

اگر شما هم به عنوان والدین و سرپرست فرزندان خود ، نگران فعالیت های آنها در شبکه فیسبوک هستید ، باید اقدام به کنترل و هک فیسبوک نمایید. برای این کار ، بهترین راه حل ، استفاده از برنامه spy24 است که قابلیت های بسیاری برای نظارت بر فعالیت های کودکان ، نوجوانان در اختیار والدین آنها قرار می دهد. در این مقاله با ما باشید تا به معرفی این قابلیت بپردازیم.

هک کردن فیسبوک

همانطور که می دانید ، فیسبوک یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که فعالیت خود را از سال 2004 شروع کرده است و می توان آن را از قدیمی ترین شبکه های اجتماعی در جهان دانست. این شبکه اجتماعی که دارای  بیش از 2.7 میلیارد کاربر فعال می باشد (با توجه به آمار ژوئن 2020) ، توسط مارک زاکربرگ و چند تن از دوستانش در دانشگاه هاروارد راه اندازی شد.

با توجه به محبوبیت این شبکه اجتماعی به خصوص برای جوانان ، لازم است والدین برای نظارت بر فعالیت های فرزندان خود در فضای مجازی ، اقدام به کنترل و نظارت بر شبکه اجتماعی فیسبوک نیز نمایند. برنامه هک فیسبوک SPY24 که به عنوان یک سامانه نظارتی خانوادگی استفاده می شود ، می تواند:

 • پیام های ارسالی و دریافتی از اکانت های مختلف در فیسبوک را برای شما هک کند.

 • از کامنت ها و ارتباطاتی که در پست ها توسط کاربر ایجاد می شود ، گزارشی برای شما به عنوان والدین فرزندان خود ارسال نماید.

 • می توان برای آن کلماتی کلیدی تعریف کرد که در صورت ایجاد این کلمات به شما هشدار های لازم را بدهد.

چگونگی نظارت بر فیسبوک با SPY24

همانطور که گفتیم ، فیس بوک اکنون از یک شبکه اجتماعی کوچک که بین چند دانشجوی هاروارد ساخته شده بود ، به یک شبکه اجتماعی غول آسا تبدیل شده است. به همین خاطر والدین باید بر این شبکه اجتماعی و مسنجر آن نیز نظارت کنند.

در مورد چگونگی کنترل اکانت Facebook Messenger شما می توانید به راحتی با نصب کردن برنامه SPY24 ، اقدام به هک کردن فیس بوک و نظارت بر آن نمایید. برای هک کردن فیسبوک با SPY24 برنامه را در دستگاه تلفن همراه فرد مقابل نصب کرده و پس از نصب ، این برنامه به طور خودکار مخفی خواهد شد. 

چرا باید اقدام به هک فیسبوک نماییم؟

ممکن است از خود بپرسید چرا باید والدین اقدام به هک فیسبوک و همچنین هک کردن مسنجر فیس بوک نمایند. در پاسخ به این پرسش ابتدا باید بگوییم فیسبوک یک شبکه اجتماعی از تمام رنج های سنی است که در آن هم بزرگسالان و هم افراد نوجوان وجود دارد. به همین خاطر برای :

 • جلوگیری از ارتباطات نامناسب به خصوص میان افراد بزرگسال با شخصیت های نامشخص

 • سوء استفاده از احساسات و عواطف فرزندان

 • لو رفتن داده های کاربران و جلوگیری از خطر های آتی آن از جمله باج خواهی

 • جلوگیری از برخورد با محتواهای نامناسب و غیر اخلاقی

لازم است والدین اقدام به هک فیسبوک و Facebook Messenger نمایند.

مراحل هک کردن فیس بوک و مسنجر آن

حال که با شبکه اجتماعی فیسبوک و اهمیت نظارت و هک فیسبوک پی برده اید ، اگر می خواهید فعالیت های فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی کنترل کنید ، لازم است مراحل زیر را انجام دهید که عبارتند از:

 • ایجاد یک حساب کاربری: اولین قدم برای استفاده از خدمات هک Facebook با SPY24 ، لازم است یک حساب کاربری ایجاد کنید که در این حالت ، ابتدا لازم است تا به وب سایت SPY24 مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام در این وب سایت سامانه مراقبتی از خانواده نمایید.

 • دانلود و نصب برنامه: پس از آنکه اقدام به ایجاد حساب کاربری نمودید ، لازم است تا نرم افزار سامانه مراقبتی SPY24 را پس از تهیه اشتراک ، از وب سایت دانلود کرده و آن را بر روی گوشی فرزند خود نصب نمایید. 

 • تنظیمات و فعال سازی: پس از نصب ، باید از طریق گزینه تنظیمات برنامه ، گزینه “کنترل فیس بوک” را پیدا کرده و آن را فعال نمایید تا عملیات هک فیسبوک و مسنجر آن آغاز شود.

 • شروع هک: با این کار ، برنامه در پس زمینه گوشی فعال می ماند و داده های کاربر را در فضای فیسبوک هک کرده و داده های هک شده برای نظارت والدین به حساب کاربری آنها فرستاده می شود.

سوالات متداول راجع به هک فیسبوک

از جمله سوالاتی که ممکن است در خصوص برنامه نظارتی SPY24 در رابطه با کنترل و هک فیسبوک برای شما ایجاد شود ، می توان گفت:

 • این برنامه نمی تواند اقدام به ذخیره ویدیو هایی که در حساب فیسبوک فرزند شما است به کار گرفته شود.

 • این برنامه می تواند انواع محتواهایی که در حال تبادل بین اکانت فرزند شما با دیگران است را ذخیره کرده و این پیام ها را برای پنل کنترلی والدین بفرستد.

 • شما می توانید با تعریف آیدی فردی که به آن حساس هستید در برنامه SPY24 ، این قابلیت را داشته باشید که زمانی که فرزند شما به این آیدی مراجعه کرد ، از آن باخبر شوید.

 • شما می توانید در صورت نیاز ، اطلاعات ورود و خروج فرزند خود را نیز هک کرده و از آن برای نظارت حساب فرزند خود در این شبکه استفاده کنید.

سایر راه های هک فیسبوک

از دیگر روش هایی که می توانید برای هک فیسبوک از طریق آن اقدام کنید ، می توان گفت:

 • هک کردن از طریق ریست پسورد: در این روش باید برای بدست آوردن پسورد ورود کاربران ، به ایمیل یا سیم کارت آنان دسترسی داشته باشید تا کد ریست حساب کاربری فرد مقابل را دریافت و از آن برای تنظیم دوباره پسورد استفاده نمایید.

 • هک فیسبوک از طریق فیشینگ: یکی دیگر از روش هایی که می توانید برای هک فیسبوک از آن استفاده کنید ، ایجاد صفحات فیشینگ است که در این روش ، باید تسلط نسبی بر زبان های HTML , CSS داشته باشید. در این حالت ، یک صفحه مشابه صفحه ورود فیسبوک را طراحی کرده و لینک جعلی آن را برای کاربر می فرستد تا به محض وارد کردن اطلاعات ورود ، داده های وی در هاست شما ذخیره شود.

با این توصیفات ، بهترین روش و کم دردسرترین راه برای کنترل فعالیت های فرزندان ، استفاده از برنامه های نظارتی والدین است که مجموعه SPY24 این قابلیت را برای والدین صرفا در راستای کنترل و نظارت بر رفتار فرزندان در این فضا ارائه می کند.

سایر روشهای هک فیس بوک

علاوه بر برنامه های نظارتی همچون SPY24 روش های قدیمی دیگری برای هک کردن فیس بوک وجود دارد، که معمولا روش های خسته کننده و بی ثمری برای کنترل این شبکه اجتماعی می باشند، اما برای آشنایی بیشتر، آنها را به شما معرفی می کنیم تا وقت خود را برای این روشها تلف نکنید.

سلب مسئولیت:

نرم افزار SPY24 طراحی شده است برای نظارت بر اخلاق برای والدینی که می خواهند برای نظارت بر فرزندان خود نوجوانان خود و یا کارفرمایان مایل به نظارت بر کارکنان خود را با موافقت. خرید نرم افزار SPY24 به خود گوشی های هوشمند و یا باید رضایت از کودک یا کارمندان خود را نوشته اند برای پیگیری مجوز خود را قبل از آنها نصب و فعال سازی نرم افزار بر روی گوشی هوشمند SPY24.

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

استفاده از برنامه های نظارتی

برنامه های نظارتی بسیاری وجود دارند که از طریق آنها می توانید فعالیت های افراد را در شبکه های اجتماعی زیر نظر بگیرید. پس از نصب این برنامه روی گوشی یا تبلت فرزند خود می توانید به طور کامل و دقیق فعالیت های آن ها را در تمامی شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و فیسبوک مسنجر زیر نظر داشته باشید. فعالیت های فرزند شما در شبکه های اجتماعی ثبت می شود و برای شما به عنوان والدین آن ها در یک پنل کاربری به نمایش در می آید. علاوه بر نظارت بر برنامه های نصب شده می توانید از موقعیت مکانی لحظه به لحظه فرزند خود نیز آگاه شوید. سایر امکانات این گونه برنامه های نظارتی بدین صورت است:

 • گزارش تماس ها، پیامک ها و مکاتبات با دوستان و مخاطبین
 • ارتباطات کامل شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، واتساپ
 • اعلام موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه
 • تعیین محدود تردد با اعلام ورود و خروج از محدوده مشخص
 • برنامه ها و بازی های مورد استفاده و مدت زمان استفاده از آنها
 • هشدار و اسکرین شات هوشمند در صورت تایپ کلمات غیراخلاقی

ما معمولا از فیسبوک برای برقراری ارتباط استفاده می کنیم؛ ولی افرادی هم هستند که از این ارتباط به وجود آمده برای اهداف خرابکارانه استفاده می کنند. در بخشی از این نوشته آموزشی قصد معرفی همین حرکات مخرب را داریم. کافی است که به این موضوع فکر کنید که افرادی که جاسوسی اکانت فیسبوک ما را می کنند می دانند چه زمانی ما خانه نیستیم و برای چه مدتی از خانه خود دور شده ایم! در بسیاری از مواقع ممکن است اطلاعات حساس خود را در همین شبکه های اجتماعی لو دهیم که سرقت هویت نیز از همین جا آغاز می شود.

این یک واقعیت است که هر چه قدر فناوری پیشرفت می کند امنیت در استفاده از آن هم کاهش می یابد. در پیشرفت فناوری کاربران بیشتر قربانی هک و نفوذ می شوند. همه روزه شاهد خبرهایی از هک های بزرگی همچون هک کردن کاربر تلگرام از راه دور و اینستاگرام و سایر پلتفرم های محبوب هستیم.

آنچه کاربران در مورد برنامه کنترل والدین SPY24 می گویند.

شما کاملاً می توانید به اسپای ۲۴ اعتماد کنید - ما کنار شما هستیم

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

نظارت آسان بر شبکه اجتماعی فیس بوک

چندرسانه ای

امکان مشاهده تصاویر، ویدیوها و دیگر فایل های چند رسانه ای دستگاه نظارت شده با سرعت بالا

تاریخچه وب

در جریان تاریخچه سایت های بازدید شده و فعالیت فرزندان خود بر روی شبکه اجتماعی فیس بوک باشید؛ بر روی حساب کاربری کارمندان و بازاریاب های خود نظارت کنید تا مطمئن شوید آنها اطلاعات حساس کاری را با افراد دیگری به اشتراک نگذارند

پیام ها

امکان دسترسی به گفتگوهای فیس بوک و با خبر شدن از فعالیت های فرزندان و عزیزانتان در این شبکه اجتماعی؛ اطمینان از کیفیت کاری کارمندان با نظارت بر روی حساب فیس بوک آنها در ساعات کاری

نکته:

دستگاه های اندرویدی جهت دریافت گزارشات شبکه های اجتماعی نیاز به روت دارد

چگونه هک فیسبوک و کنترل اکانت

چگونه هک فیسبوک و کنترل اکانت Facebook Messenger با SPY24 امکان پذیر است؟

فیسبوک یک شبکه اجتماعی پر طرفدار است، که همین جامعه آماری کاربران زیاد باعث شد تا افراد زیادی به دنبال روش های برای هک فیسبوک باشند. برای پاسخ به نیاز این دسته افراد در خصوص نظارت و کنترل شبکه اجتماعی فیس بوک، نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده برای شما فراهم شده است. تا با آن به سادگی بتوانید کنترل پیام های فیس بوک را از راه دور انجام دهید.
برخی از این امکانات در خصوص هک فیس بوک به شرح زیر می باشد:

 • نمایش پیام های ارسالی و دریافتی در فیس بوک
 • ارسال گزارش کامنتها و ارتباطات بین پست ها
 • قابلیت تعریف کلمات کلیدی جهت درج تصویر پست
 • قابلیت گزارش دهی در حالت بدون روت با نصب آسان

نصب این برنامه ساده بوده و برای تمامی افراد امکان پذیر است، برای آشنایی بیشتر با قابلیت های نظارتی بر مسنجر اسکایپ می توانید توضیحات ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید.

چگونه با سامانه مراقبت از خانواده به فیس بوک نظارت کنیم؟

فیس در سال 2004 شروع به فعالیت کرد و که پس از مدتی کوتاه هواداران زیادی به خود اختصاص داد. این سرویس که در ابتدا مختص دانشجویان یک دانشگاه خاص بود و بعدها تبدیل به مکانی عمومی و آنلاین برای تبادل نظر، بین میلیون ها نفر شد. محبوبیت این شبکه در میان افراد مختلف باعث شد خانواده اهی زیادی علاقه مند به نظارت فیس بوک جهت کنترل عملکرد فرزندان خود شوند.
به همین خاطر در سامانه مراقبت از خانواده بدون نیاز به “هک فیس بوک” امکان “نظارت فیسبوک” فراهم شده است. اما لازم است بدانید سامانه مراقبت از خانواده SPY24 پیش از آنکه یک برنامه برای هک Facebook باشد؛ در واقع یک ابزار کنترلی برای بررسی عملکرد فرزندان در فضای مجازی است. از آنجایی عموما خانواده دانش فنی در خصوص روش های سخت جهت کنترل گوشی تلفن همراه را ندارند، ما در اینجا با ارائه یک نرم افزار کنترلی ساده این شرایط را برای آنها ممکن ساخته ایم.
برنامه SPY24 را روی دستگاه فرزند خود نصب کنید، پس از نصب اپلیکیشن به صورت خودکار مخفی خواهد شد و گزارشات مورد نیاز شما را به پنل کاربری ویژه والدین ارسال خواهد کرد. به این ترتیب شما می توانند به سادگی و بودن نیاز به دانش فنی خاص ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی رصد نمایید.

سامانه مراقبت از خانواده به فیس بوک نظارت
برنامه هک فیسبوک

چرا به برنامه هک فیسبوک و یا ابزار کنترلی آن نیاز داریم؟

فیس بوک یک مسنجر و شبکه اجتماعی پر مخاطب است که امکان ارتباط اشتراک گذاری تایم لاین زندگی افراد بر روی آن به سادگی وجود دارد، که میلیون ها مخاطب را به خود اختصاص داده است. عدم محدودیت ارتباطی در این شبکه و وجود افراد با ساختار روحی و شخصیتی متفاوت در رده های سنی مختلف باعث می شود تا برخی ریسک های احتمالی برای حضور فرزندانمان در فعالیت در این شبکه وجود داشته باشد. این ریسک ها باعث علاقه مندی والدین به هک فیسبوک شده است، برخی از این ریسکها به شرح زیر می باشد:

 • ارتباط با افراد بزرگسال و یا رده های شخصیتی ناهمگون
 • آشنایی با جنس مخالف و سو استفاده های عاطفی و جنسیتی
 • لو رفتن حریم خصوصی و باج خواهی افراد شیاد از این طریق
 • آشنایی با محتوای نامناسب و غیراخلاقی از طریق پست های سایرین

این موارد تنها بخش کلی از آسیب های ناشی از استفاده غیر ایمن از این شبکه اجتماعی است.

دکمه بازگشت به بالا