SPY24 سامانه قدرتمند در زمینه ارائه آموزش و خدمات نصب و رفع اشکالات بهترین برنامه ها و نرم افزارهای حرفه ای برای گوشی های هوشمند اندرویدی می باشد. هدف سامانه SPY24 این است که بتواند توسط اشتراک های آموزشی، بهترین برنامه های کنترل، ردیابی و امنیتی گوشی های هوشمند را به والدین ارائه دهد و توسط این خدمات و آموزش ها کمک کند تا والدین بتوانند فرزندان خود را از خطرات احتمالی دنیای مجازی و واقعی محافظت کنند و حتی به کارفرمایان این کمک را می کند تا بتوانند حداکثر بهره وری از کارمندان خود را در ساعات کاری افزایش دهند.

سوالات متداول سامانه مراقبت از خانواده

آیا نرم افزار پس از نصب مخفی می شود ؟

بله نرم افزار پس از تکمیل نصب به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی خواهد شد .

آیا این سامانه را باید در گوشی خودمان نصب کنیم ؟

این برنامه در هر گوشی که نصب شود اطلاعات همان دستگاه را به پنل منتقل می کند . به عنوان مثال در صورتی که می خواهید فرزندتان را کنترل کنید باید در گوشی فرزندتان نصب کنید.

آیا پس از نصب نرم افزار نامی از برنامه در گوشی فرزندمان مشخص می شود ؟

نرم افزار پس از تکمیل مراحل نصب برنامه به نام یک برنامه سیستمی در گوشی مخفی می شود و هیچ نامی از این برنامه قابل مشاهده نمی باشد .

آیا بدون اینترنت هم می توانیم اطلاعات فرزندمان را دریافت کنیم ؟

سامانه در هنگامی که گوشی به اینترنت متصل نباشد اطلاعات را ثبت می کند و در هنگامی که به اینترنت متصل شود برای شما ارسال می کند

آیا برای مدیریت هر دستگاه یک حساب کاربری لازم می باشد ؟

برای هر دستگاه یک حساب کاربری نیاز نیست اما برای مدیریت و فعالسازی هریک از آنها نیاز به تهیه لایسنس مجزا می باشد ، یا به عبارت ساده تر شما با هر لایسنس می توانید یک دستگاه به لیست دستگاههای خود در پنل کاربری اضافه نمائید

اگر نرم افزار را به اشتباه در گوشی خودمان نصب کرده باشیم ، چه کنیم ؟

شما تا چهل و هشت ساعت فرصت دارید تا با پشتیبانی تماس حاصل کنید تا اکانت شما را ریستارت کنند تا بتوانید نرم افزار را بر روی گوشی فرزندتان نصب کنید .در غیر اینصورت باید شناسه فعالسازی جدید خریداری کنید

آیا برای نصب و فعالسازی برنامه نیاز به دسترسی گوشی می باشد ؟

بله، برای نصب و فعالسازی برنامه می بایست گوشی مورد نظر در دسترس باشد ولی پس از آن و برای بروزرسانی های بعدی نیاز به دسترسی به دستگاه نخواهید داشت.

آیا بدون روت دستگاه هدف می توان به شبکه های اجتماعی دسترسی داشت ؟

بله در نسخه جدید چنین امکانی فراهم شده که بدون روت نیز می توانید به پیام های دریافتی شبکه های اجتماعی اصلی دسترسی داشته باشید و در قسمت اعلانات داخل پنل در وب سایت پیام های شبکه های اجتماعی را مشاهده کنید

برای چه امکاناتی گوشی باید روت باشد؟

برای روشن کردن دیتا سیمکارت و روشن کردن GPS و شبکه های اجتماعی گوشی باید روت باشد ما بقی امکانات بدون روت قابل مشاهده هستند

این سامانه بر روی چه دستگاه هایی قابل نصب است؟

در حال حاضر از این برنامه می توان برای مدیریت تمامی دستگاه های اندرویدی( با هر مدل و برندی) استفاده نمود.

آیا برای نصب نرم افزار باید گوشی روت باشد ؟

خیر ، نصب خود نرم افزار نیازی به روت ندارد

روت کردن گوشی اندرویدی به چه معناست ؟

Root کردن در اصطلاح رسیدن به فایل های سیستمی و دسترسی به آنها را فراهم میکنید . روش روت کردن گوشی های مختلف با هم متفاوت است. Root امکان تغییر فایل های سیستمی و تغییر دادن کدهای مختلف برای کارهای بخصوصی که میخواهید انجام دهید را به وجود می آورد.

تفاوت بین دکل و GPS در چیست ؟

GPS موقعیت دقیق را نشان می دهد ولی دکل موقعیت دکل متصل با اپراتور سیمکارت را نمایش می دهد که می تواند از سه متر تا ۵۰۰ متر خطا داشته باشد و فقط محدوده را برای شما مشخص می کند

آیا می شود از راه دور ، با وارد کردن شماره موبایل ، فرزندمان را کنترل کنیم ؟

خیر این نرم افزار حتما باید در گوشی فرزند شما نصب شود .

شماره ی پشتیبانی چیست؟

منظور از شماره پشتیبان در فرم ثبت نام، شماره تلفن همراهی است که اطلاعاتی مانند کلمه عبور بازیابی شده، مختصات جغرافیایی موقعیت مکانی و سایر اعلان های اضطراری برای آن ارسال خواهد شد، پس شماره تلفنی را در این بخش وارد کنید که همیشه به آن دسترسی خواهید داشت.

علیرغم مطالعه توضیحات مندرج در وب سایت باز هم متوجه نحوه عملکرد سامانه نشده ام ! پیشنهاد می کنیم با شماره های پشتیبانی مندرج در وب سایت تماس حاصل فرمائید. همکاران ما به صورت کاملا ساده و شیوا برای شما نحوه کاربرد و انواع عملکرد این سامانه را توضیح خواهند داد

آیا برای نصب نرم افزار باید به اینترنت متصل باشیم؟

بله در هنگام نصب برنامه باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید برنامه را به طور کامل نصب کنید

آیا از راه دور می توان اینترنت سیمکارت را روشن کرد بله از راه دور می توان اینترنت سیم کارت دستگاه را روشن کرد منتهی برای این فرمان گوشی بایستی روت باشند

آیا می توان از راه دور GPS دستگاه را روشن کرد؟

بله از راه دور می توان GPS دستگاه را روشن کرد منتهی برای این فرمان اکثر گوشی ها باید روت باشند

آیا از راه دور می توان wifi دستگاه را روشن و خاموش کرد ؟

بله، امکان روشن و خاموش کردن اینترنت دستگاه وجود دارد زیرا برنامه از دو بخش آفلاین و آنلاین تشکیل شده که بخش آفلاین این فرمان را اجرا می کند

اگر فرزندمان قبل از اینکه به اینترنت متصل شود اطلاعات خود را حذف کند زمانی که به اینترنت متصل شود باز هم اطلاعات برای ما ارسال می شود ؟

بله اطلاعات باز هم برای شما ارسال می شود زیرا قبل از اینکه اطلاعاتی از دستگاه حذف شود نرم افزار آن را ثبت می کند .

آیا برای نصب نرم افزار باید گوشی روت باشد ؟

خیر ، نصب خود نرم افزار نیازی به روت ندارد

آیا این نرم افزار بر روی گوشی های آیفون قابل نصب است ؟

خیر، در حال حاظر این امکان برای کاربران آیفون وجود ندارد.

آیا با تغییر سیم کارت همچنان اطلاعات در دسترس خواهند بود؟

بله، این برنامه مستقل از سیمکارت است و با تغییر سیمکارت همچنان به اطلاعات دسترسی خواهید داشت.

آیا نرم افزار بدون روشن بودن GPS می تواند موقعیت یابی کند ؟

دو راه حل وجود دارد اول اینکه می توانید از راه دور GPS و اینترنت را روشن کنید تا به صورت لحظه ای موقعیت را داشته باشید و راه دوم اینکه خود برنامه اگر GPS خاموش باشد توسط دکل موقعیت یابی انجام می دهد

آیا برنامه های (کنترل و ردیابی گوشی) قانونی هستند ؟

نرم افزارهای کنترل و ردیابی از راه دور فقط برای والدین باید مورد استفاده قرار بگیرد تا بتوانند فرزندان خود را از خطرات احتمالی دنیای مجازی و واقعی ایمن نگه داشته و از آن ها محافظت کنند. پس اگر از برنامه ها به درستی استفاده شوند هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت، مگر آن که فردی بخواهد وارد حریم خصوصی دیگران شود که این کار شدیدا غیر قانونی و جرم محسوب می شود.

والدین باید برنامه ها را بر روی دستگاه کودکان زیر سن قانونی ۱۸ سال خود نصب کنند.

کارفرمایان باید برنامه ها را فقط بر روی دستگاه های شرکتی “نه شخصی” کارمندان خود نصب کنند.

! داشتن مجوز مناسب برای نظارت بر دستگاه ها توسط خود کاربران تعیین می شود و SPY24 هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

آیا می توانم نرم افزاری را از راه دور و یا تبدیل به پیامک و تصاویر کنم تا خودش نصب شود ؟

خیر – هیچ نرم افزاری از راه دور نصب نمی شود و یا هرگز تبدیل به پیامک، تصاویر، متن، فیلم و کد هم نمی شود که بتوان آن را از راه دور به گوشی فرزند انتقال داد تا بصورت خودکار نصب شود.

آیا برای نصب و فعالسازی برنامه نیاز به دسترسی گوشی می باشد ؟

بله – شما باید برای نصب و فعالسازی برنامه های کنترل و ردیابی موبایل بر گوشی فرزند زیر ۱۸ سال خود، باید دسترسی ۱۰۰ درصد فیزیکی و مستقیم به دستگاه داشته باشید، ولی پس از نصب برنامه دیگر نیازی به دسترسی مجدد به دستگاه فرزند نخواهید داشت.

آیا نرم افزارها را باید فقط در گوشی خودمان نصب کنیم ؟

! نرم افزار آموزشی و پنل کاربری را باید در گوشی خودتان (والدین) نصب کنید. اما نرم افرار یا نرم افزارهای استخراج شده از پنل کاربری، بر روی هر دستگاهی که نصب شوند، اطلاعات همان دستگاه را به پنل کاربری (گوشی والدین) منتقل می کنند.

زمانی که شما برنامه یا برنامه ها را بر روی گوشی فرزند خود نصب می کنید، فقط اطلاعات گوشی فرزند به پنل کاربری انتقال پیدا می کند.

اگر نرم افزار را به اشتباه در گوشی خودمان نصب کرده باشیم ، چه کنیم ؟

هیچ مشکلی ندارد – شما می توانید توسط پک آموزشی ارائه شده، برای یادگیری و نحوه عملکرد نرم افزار ، آن را بارها بر روی گوشی خود نصب و سپس حذف نمایید و پس از یادگیری کامل برنامه را به گوشی فرزندتان انتقال دهید و نصب کنید.

آیا بدون اینترنت هم می توانیم اطلاعات دستگاه فرزندمان را دریافت کنیم ؟

خیر – نرم افزارها اطلاعات دستگاه ها را بصورت زنده (آنلاین) به پنل کاربری انتقال می دهند.

اما در برخی از گوشی های جدید، هنگامی که گوشی فرزند به اینترنت متصل نباشد، برنامه تا حدودی اطلاعات را بصورت موقت در حافظه دستگاه ثبت می کند و زمانی که دستگاه فرزند به اینترنت متصل شود اطلاعات را بصورت کامل برای شما ارسال می کند.

اگر فرزندم قبل از اتصال به اینترنت، اطلاعات را حذف کند زمانی که به اینترنت متصل شود اطلاعات ارسال می شوند؟

بله – همانگونه که در پاسخ به پرسش قبلی پرداختیم، اطلاعات باز هم برای شما ارسال می شوند، زیرا قبل از اینکه اطلاعاتی از دستگاه فرزند حذف شود، نرم افزار بصورت موقت یک کپی از اطلاعات را برای ارسال به پنل در خود ثبت می کند.

آیا از راه دور می توان wifi دستگاه را روشن و خاموش کرد ؟

بله – امکان روشن و خاموش کردن اینترنت WIFI دستگاه وجود دارد، زیرا برنامه از دو بخش آفلاین و آنلاین تشکیل شده که بخش آفلاین این فرمان را توسط ارسال پیامک های دستوری به گوشی فرزند اجرا می کند. (نیاز به روت)

آیا می توان از راه دور GPS دستگاه را روشن کرد ؟

بله – از راه دور می توان GPS دستگاه را روشن کرد، منتهی برای این فرمان اکثر گوشی ها هم باید به اینترنت متصل باشند و هم (روت Root) شده باشند.

آیا از راه دور می توان اینترنت GPRS را روشن کرد؟

بله – از راه دور و با ارسال پیامک دستوری می توان (دیتا GPRS) دستگاه را روشن کرد، منتهی برای این فرمان اکثر گوشی ها باید (روت Root) باشند.

آیا نرم افزار بدون روشن بودن GPS می تواند موقعیت یابی کند ؟

بله – جهت مکان یابی نیازی به روشن بودن مکان یاب (GPS) نمی باشد و اگر دستگاه به اینترنت متصل باشد عملیات مکان یابی با موفقیت کامل انجام می شود.

! توجه داشته باشید که روشن بودن مکان یاب GPS می تواند محل گوشی را بصورت کاملا دقیق نمایش دهد و چنانچه مکان یاب خاموش باشد و بخواهید توسط اینترنت گوشی دستگاه را مکان یابی کنید، در برخی مواقع مکان دستگاه با اختلاف ۵۰ تا ۱۵۰ متر بیشتر نمایش داده می شود.

آیا برای نصب نرم افزار باید به اینترنت متصل باشیم ؟

بله – در هنگام نصب پک آموزشی نرم افزاری، باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید از آموزش ها بهره برده و برنامه ها را به طور کامل نصب و فعال کنید.

آیا می شود از راه دور و بدون نصب برنامه ها و فقط با وارد کردن شماره موبایل ، فرزندمان را کنترل کنیم ؟

خیر – نرم افزارها حتما باید بصورت دستی و کاملا فیزیکی بر روی گوشی فرزندان شما نصب شوند. هیچ نرم افزاری وجود ندارد که بتواند گوشی موبایل را از راه دور و توسط فقط شماره ردیابی کند.

آیا برای نصب نرم افزار باید گوشی روت باشد ؟

خیر ، نصب خود نرم افزار هیچ گونه نیازی به روت ندارد.

برای چه امکاناتی گوشی باید روت باشد؟

! برای روشن کردن WIFI و GPS ، اسکرین شات گرفتن، خاموش و روشن کردن گوشی (ری استارت) و کنترل شبکه های اجتماعی گوشی باید حتما روت باشد. ما بقی امکانات بدون روت قابل مشاهده هستند.

روت کردن گوشی اندرویدی به چه معناست ؟

روت Root کردن گوشی در اصطلاح، رسیدن و دسترسی داشتن کامل به تمام فایل های سیستمی را فراهم میکنید. روش روت کردن گوشی های مختلف با هم متفاوت است و روت کردن گوشی امکان تغییر فایل های سیستمی و تغییر دادن کدهای مختلف برای کارهای بخصوصی که می خواهید در گوشی موبایل انجام دهید را به وجود می آورد.

آیا برنامه بر روی گوشی های آیفون و بلکبری قابل نصب هست ؟

خیر – برنامه فقط قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید می باشد و بر روی گوشی های اپل، آیفون، بلکبری و دیگر پلتفرم ها قابل نصب نمی باشد.

علیرغم مطالعه توضیحات مندرج در پک آموزشی، باز هم متوجه نحوه راه اندازی و عملکرد نرم افزار نشده ام ! چه کنم ؟

شما می توانید با تیم پشتیبانی سامانه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان پشتیبانی سامانه بصورت کاملا دقیق و شیوا، شما را در نحوه نصب و راه اندازی نرم افزارها آموزش دهند.

نرم افزار بر روی چه دستگاه هایی قابل نصب است ؟

در حال حاضر تمام پک های آموزشی سامانه SPY24 فقط برای مدیریت تمامی دستگاه های اندرویدی ( با هر مدل و برندی) استفاده می شوند.

چگونه پک آموزشی برنامه ها را خریداری و دریافت کنم ؟

شما می توانید اشتراک و پک آموزشی برنامه ها را در قسمت تعرفه ها خریداری کرده و پس از انجام عملیات بانکی و پرداخت موفق توسط بانک، مجددا به سامانه باز می گردید و می توانید پک آموزشی و برنامه خود را دانلود و بر روی گوشی خود نصب نمایید.

آیا برنامه ارائه شده دارای لایسنس می باشد و مبلغ پرداختی ما بابت چه چیزهایی است؟

لایسنس برنامه ها

تمام نرم افزارهای موجود درسامانه SPY24، در سایت های اصلی بصورت کاملا رایگان می باشند و سامانه SPY24 مبالغ فوق را فقط و فقط جهت ارایه پک آموزش تصویری و کاملا فارسی و همچنین خدمات پشتیبانی مدت دار (۱ ماه، ۲ ماه، ۴ ماه، ۶ ماه، ۸ ماه، ۱۰ ماه، ۱۲ ماه و ۲۴ ماه) را از خریداران دریافت می کند و بابت برنامه های رایگان با محدودیت های کاربردی از جمله برنامه موجود در سایت (spy24) هیچ گونه مبلغی را از کاربران دریافت نمی کند.

محدودیت های برنامه عبارتند از :

تعداد مجاز نصبیک دستگاه
ورود هفتگیلازم است
داده هامحدود به ۱۵ عددذخیره تا ۳ روز
تماس هامحدودیت گوش دادن به ۵ تماس
اسکرین شاتمحدود به هر ۲ ساعت
مشاهده زندهمحدود به ۵ رکورد در روز
جستجوی فایل هابارگیری محدود به ۵ بارمحدود تا ۱۰ مگابایت
کنترل از راه دورضبط صدا محدود به ۲ دقیقهبازیابی اطلاعات محدود به ۳ عدداقدامات محدود به ۱۰ عدد در روز
تبلیغاتدارد

خدماتی که کاربران دریافت می کنند

خدمات پشتیبانی مدت دار سامانه SPY24 عبارتند از (پشتیبانی حضوری، پشتیبانی تلفنی، پشتیبانی واتساپ، پشتیبانی ریموت (نصب از راه دور) و پشتیبانی تحت وب تیکت) که در نوع خود کاملا بی نظیر می باشند به کاربران ارائه می گردد.

به عنوان مثال : (نسخه دائمی با یک ماه آموزش و پشتیبانی)

مبلغ برنامه اصلی :کاملا رایگانبدون محدودیت در تعداد دفعات نصب
مبلغ پک آموزشی فارسی :آموزش تصویری نصب برنامه
مبلغ یک ماه آموزش و پشتیبانی :شامل تمام خدمات آموزشی و پشتیبانی
جمع کل پرداختی :پک کامل آموزشی جهت خرید و دانلود

پک کامل اشتراک آموزشی برنامه ها بصورت کامل، یکجا و با تمام امکانات ذکر شده به کاربران ارائه می شوند و افرادی که هنوز اشتراک دریافت نکرده اند، هرگز نمی توانند درخواست دانلود برنامه های رایگان را بصورت کاملا جداگانه و بدون خرید پک آموزشی ارسال نمایند. قبل از هرگونه خرید اشتراک به قوانین و مقررات سایت مراجعه نمایید.

چنانچه پس از نصب برنامه های رایگان ارائه شده، نیاز به لایسنس مخصوص خود را داشته باشید، می توانید از داخل سایت های اصلی و حساب کاربری خود نسخه های پایه و پرمیوم را خریداری کنید.

آیا برای مدیریت هر دستگاه یک حساب کاربری لازم می باشد ؟

بله – چنانچه از نسخه های موجود در SPY24 استفاده می کنید، برای هر دستگاه یک حساب کاربری جداگانه نیاز می باشد.

اما برای مدیریت و فعالسازی چندین دستگاه با یک حساب کاربری مجزا، هریک از حساب های کاربری نیاز به تهیه لایسنس مجزا می باشند ، یا به عبارت ساده تر شما با هر لایسنس می توانید چندین کاربر را به لیست پنل کاربری خود اضافه نمائید.

! توجه مهم : (خرید لایسنس فقط از طریق سایت اصلی نرم افزار مقدور می باشد).

آیا نرم افزار پس از نصب، کاملا مخفی می شود ؟

بله – نرم افزار پس از نصب و فعالسازی به عنوان یک برنامه سیستمی در گوشی فرزند شما فعال و سپس بصورت کامل مخفی می شود.

منظور از نسخه تک کاربره یا دو کاربره چیست ؟

نسخه تک کاربره یا الباقی نسخه ها در تعداد دفعات نصب هیچ گونه محدودیتی ندارند و شما می توانید برنامه را بر روی هر تعداد گوشی و تبلتی که می خواهید نصب و فعال کنید. منظور از نسخه تک کاربره یعنی آموزش نصب، رفع اشکالات و پشتیبانی تا یک ماه پس از خرید برای برنامه خریداری شده می باشد که این خدمات فقط برای یک گوشی به کاربر ارائه می شوند.

آیا برنامه بر روی اندروید ۹ و ۱۰و ۱۳ محدودیت دارد ؟

بله – در اینجا محدودیت های مربوط به اندروید ۹ و ۱۰ و ۱۱ آورده شده است:

محدودیت های اندروید ۹ :

ضبط برقراری مکالمات در برخی از گوشی ها انجام نمی شود و در برخی با اختلالات شدید انجام می شود.

محدودیت های اندروید ۱۰ و ۱۱ :

نماد برنامه (آیکون) روی لانچر نمایش داده می شود (به جز شیائومی).

عکس گرفتن از صفحه امکان پذیر نیست، زیرا یک پیام در هر عکس (به جز شیائومی) ظاهر می شود.

ضبط برقراری مکالمات در برخی از گوشی ها انجام نمی شود و در برخی با اختلالات شدید انجام می شود.

ویژگی “Clipboard” کار نمی کند.

ویژگی “فعال / غیرفعال کردن Wi-Fi” کار نمی کند.

آیا پس از نصب نامی از برنامه در گوشی فرزندمان مشخص می شود ؟

خیر – نرم افزار پس از تکمیل مراحل نصب به عنوان یک برنامه سیستمی در گوشی نصب و سپس مخفی می شود و هیچ نامی از برنامه قابل مشاهده نمی باشد.

آیا نرم افزار نیاز به شارژ ماهیانه و سالیانه دارد و یا از نظر زمانی محدودیت دارد ؟

خیر – نرم افزارهای خریداری شده از SPY24 هیچ گونه نیازی به شارژ ماهیانه و سالیانه ندارند و بدون هیچ گونه “محدودیت زمانی” فعال می باشند. اما استفاده از امکانات برنامه ها در پنل کاربری بصورت محدود بوده و نمی توان از امکانات کامل برنامه ها برخوردار بود.

چنانچه تمایل به خرید و استفاده از نسخه های اورجینال و پرمیوم با شارژ ماهیانه بین ۶ الی ۲۰ یورو را داشته باشید می توانید با مشاورین سامانه تماس حاصل نمایید.

مشاوره رایگان :»

آیا شما هم به اطلاعات گوشی فرزند ما دسترسی دارید؟

خیر – سامانه SPY24 فقط یک سامانه آموزشی و پشتیبانی می باشد و به هیچ وجه ممکن به اطلاعات کاربران دسترسی ندارد، زیرا شما در سایت های اصلی برنامه ثبت نام می کنید و اطلاعات شما با پروتکل HTTPS سایت اصلی رمزگزاری می شوند.

آیا می توان برنامه را بر روی کارت حافظه نصب کرد و با ورود کارت حافظه به گوشی فرزند، برنامه بصورت خودکار نصب شود ؟

خیر – هیچ نرم افزاری چنین امکانی را ندارد که بر روی کارت حافظه نصب شود و بصورت خودکار بر روی گوشی هوشمند دیگری نصب شود.

دکمه بازگشت به بالا