ردیابی موبایل با برنامه سامانه مراقبت از خانواده | برنامه های ردیابی گوشی رایگان

برای کنترل و ردیابی گوشی های موبایل با استفاده از برنامه SPY24 کافیست، آن را بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر خود نصب کنید و بخش ” موقعیت یابی آنلاین ” آن را فعال کنید. پس از نصب و فعالسازی برنامه به صورت خودکار مخفی شده و شروع به ارسال موقعیت موبایل مورد نظر به پنل مدیریتی شما می نماید.

SPY24 یک نرم افزار کاربردی جهت ردیابی افراد بدون اینترنت و حتی بدون GPS به واسطه دکل‌های مخابراتی است.

برنامه های ردیابی گوشی رایگان

ردیابی موقعیت مکانی SPY24 چگونه کار می کند؟

برنامه SPY24 راهکاری برای ردیابی گوشی موبایل و تلفن های همراه شماتست و با استفاده از آن می توانید در شرایطی همچون سرقت قادر به موقعیت یابی افراد، فرزندان، همسر، سالمندان و یا اموال سرقتی باشید.

موقعیت یابی گوشی تلفن همراه توسط سامانه مراقبت از خانواده SPY24

موقعیت یابی گوشی تلفن همراه توسط سامانه مراقبت از خانواده SPY24

 شما توسط سامانه مراقبت از خانواده SPY24 تنها با نصب کردن این نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه خود و فرزندتان به راحتی می توانید موقعیت یابی گوشی تلفن همراه فرزندتان را انجام دهید و در هر لحظه مکان دقیق آن را مطلع شوید، برای انجام این کار نیز توسط سامانه ای که در اختیار شما قرار می گیرد و پس از نصب برنامه ، سامانه لحظه به لحظه موقعیت دستگاه فرزندتان را به روز کرده و برای شما می فرستد. این قابلیت نه تنها برای مطلع شدن از موقعیت مکانی فرزندتان استفاده می شود بلکه در مواقعی که گوشی تلفن همراه فرزندتان یا هر یک از اعضای خانواده گم می شود به راحتی توسط سامانه مراقبت از خانواده می توانید توسط قابلیت موقعیت یابی گوشی تلفن همراه، از محل دقیق تلفن همراه مورد نظر مطلع شوید و سریعا آن را پیدا کنید.باید در اینجا تاکید کنیم کاری که این سامانه انجام می دهد کاملا قانونی و دارای مجوز بوده و به هیچ عنوان هکینگ محسوب نمی شود پس اگر به دنبال هک موقعیت گوشی تلفن همراه می گردید این نرم افزار به درد شما نخواهد خورد چرا که این سامانه یک سامانه مراقبت از فرزندان و به عبارتی سامانه نظارتی می باشد نه یک سامانه هکینگ.

سوالات متداول در خصوص برنامه های ردیابی گوشی رایگان

ایا برنامه ای برای ردیابی گوشی وجود دارد؟

یا می دانستید اپلیکیشن هایی برای گوشی های هوشمند وجود دارد که برای اشتراک گذاری یا ردیابی موقعیت مکانی افراد خانواده و دوستانتان قابل استفاده است؟ اپلیکیشن هایی که همگی رایگان است.

برنامه ردیابی گوشی چیست؟

برای ردیابی گوشی دیگران برای مثال گوشی یا تبلت کارمندان ، فرزندان شما دو راه کلی دارید. استفاده از یک دستگاه ردیاب GPS که مخصوص همین موضوع در انواع کاربرد ها طراحی شده است و برای کاربرد های مختلف مدل های خاص به خود را دارد.

چگونه بفهمیم گوشی ردیابی می شود ؟

ر دنیای دیجیتال هیچ چیزی کاملا امن نیست، حتی اسمارت‌فون‌ها. همیشه جاسوس‌های فراوانی هستند که باید نگران آن‌ها بود. هکرها یا مجرمان فضای سایبری از هیچ تلاشی برای دستیابی به اطلاعات شخصی شما دریغ نمی‌کنند.

آیا می‌خواهید بدانید که تلفن همراه چگونه ردیابی می‌شود؟ یا اینکه چگونه می‌توانیم کسی را ردیابی کنیم؟

این ابزارها می‌توانند برای والدین و خانواده‌هایی که به دنبال امنیت و محافظت بیشتر فرزندان خود هستند بسیار مفید و پرکاربرد باشند.

ردیابی موبایل با برنامه سامانه مراقبت از خانواده

برای کنترل و ردیابی گوشی های موبایل با استفاده از برنامه SPY24 کافیست، آن را بر روی گوشی تلفن همراه مورد نظر خود نصب کنید و بخش ” موقعیت یابی آنلاین ” آن را فعال کنید. پس از نصب و فعالسازی برنامه به صورت خودکار مخفی شده و شروع به ارسال موقعیت موبایل مورد نظر به پنل مدیریتی شما می نماید.

برای آگاهی از موقعیت لحظه ای گوشی تلفن همراه مورد نظر کافیست در پنل مدیریتی دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید تا موقعیت فعلی دستگاه خود را مشاهده کنید و کلیه مسیرهای تردد افراد مورد نظر را در بازی های زمانی مختلف مشاهده نمایید.
در لحظه می توانید ردیابی گوشی تلفن همراه فرزند و یا دستگاه سرقت شده خود را انجام دهید و یا از موقعیت کارمند خود آگاهی یابید. همینطور می توانید محدود های تردد مجاز و غیر مجاز را برای آنها تعریف کنید تا به سادگی از ورود یا خروج آنها از اماکن خاص آگاهی یابید. منزل، مدرسه، پارک، کتابخانه و.. می تواند از جمله نقاط قابل تعریف در نقشه انتخابی شما باشد.

EXTENSIVE ONLINE GUIDE

If you want to self-service, we have already answered all your frequently asked questions that you can find on our FAQs Page.

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

برنامه های ردیابی گوشی رایگان SPY24

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق و دقیق است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار

برنامه های ردیابی گوشی رایگان

دوستان عزیز و کاربران سایت SPY24 امروز قصد داریم برنامه ردیابی گوشی که به صورت رایگان به دوستان داده می شد و معرفی کنیم. برنامه ردیابی گوشی همسر یا فرزند یا هر کسی که شما دوستش دارید دوست دارید که ببینید که لوکیشنش یا چی پی اس گوشی شخص مورد نظر کجا هستش شاید نگران تمام اعضای خانواده خودمون باشه بهتره که به بهترین اپلیکیشن در سال ۲۰۲۰ استفاده کنیم. این برنامه به شما اجازه می دهد به تمام قسمت های گوشی مانند شبکه‌های اجتماعی لوکیشن ضبط صدا شماره هایی که تماس گرفته و اس ام اس ها فایل های شخصی گالری و غیره می‌توانید از اپلیکیشن ما به صورت نامحسوس گوشی را از راه دور کنترل کامل داشته باشید.

برنامه های زیادی هستند که می‌توانید آنها گوشی اشخاص را کنترل کنید!


ولی جامع تر و کامل تر آن و به زبان فارسی که زبان مادری ما هستش دو برنامه در حال حاصل استفاده میشه کرد یکیش به اسم فمیلی و یکی دیگه برنامه ما spy24 ولی به میلی برنامه هاش به صورت آپدیت نیست و قابلیت هایی که ما داریم به کاربران ارائه میدیم وجود نداردبله برنامه کنترل اعضای خانواده در ایران دو وب سایت هستند که می‌تواند خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه حالا خودتون مقایسه کنید.

برنامه ماه به مدت ۴ روز به صورت رایگان می توانید گوشی هایی که شما قصد کنترل و آن را دارید رایگان در اختیار دوستان عزیز بگذاریم و اینکه شما بیایید و ببینید که اپلیکیشن های ما به چه صورت کار می کند و رضایت شما را به دست بیاوریم.

برنامه های ردیابی گوشی رایگان : یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هست پس ما حق کاربران عزیز ما می دهیم که به ما اعتماد نکنند بلکه باید برنامه به صورت رایگان دریافت کنند آنها حق دارند که بدانند که برنامه های ما که قدرت توانمندی دارد.

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی

برنامه ما برای گوشی های اندروید ۴.۴.۴ تا اندوید ۱۰ پاسخگو باشیم.

برای گوشی های آیفون یا شرکت اپل امکان پذیر هم می باشد.

برنامه ردیابی نامحسوس گوشی توسط برنامه spy24 برای تمام ایرانی ها طراحی شده است و بتوانیم خدمات و مواد به صورت احسنت انجام بدم.تلاش شرکت ما برای اهداف بالاتر پشتیبانی و قدرتمند تر طراحی شده است و باور ما این هستش که واحد پشتیبانی باید همیشه خدمتگزار کاربران باشیم.

دانلود و تست رایگان برنامه کنترل مخفی گوشی

بعد از نصب برنامه بر روی گوشی هدف به صورت خودکار برنامه از روی گوشی مورد نظر شما حذف می شود و حتی شخص مورد نظر شما متوجه این جریان خاصی نخواهد شد.

 شما می توانید از طریق پنل وب سایت ما کنترل شخص را از راه دین در اختیار بگیرد.

نرم افزار ردیابی گوشی  به صورت رایگان در اختیار کاربران ایرانی گذاشته می شود تا بتواند قدرت و توانایی برنامه ما را تست کند.

 واحد پشتیبانی ما چگونه می توانیم به دوستان عزیز حمایت کنیم؟

واحد پشتیبانی به دو روش امکان پذیر می باشد. ارسال تیکه می توانید با واحد پشتیبانی ارتباطات برقرار کنید و سوال خود را مطرح کنید. راه دیگری برای ارتباط با کارشناس با واحد پشتیبانی ما از طریق اپلیکیشن واتساپ امکان پذیر می باشد۲۴ ساعت همکاران ما و خدمتگزار شما دوستان عزیز می باشد. برای ارتباط تلفنی امکانش نیست به دلیل حجم بالای تماس ها  شما می توانید از طریق برنامه واتساپ از ساعت ۵ تا ۸ شب امکان پاسخگویی شما بصورت تلفنی امکان پذیر می باشد.

چرا به برنامه های ردیابی گوشی تلفن همراه نیازمندیم؟

دسترسی به موقعیت یابی و ردیابی گوشی تلفن همراه فرزندان و عزیزان باعث ایجاد آرامش خاطر فکری سرپرستان خانواده می شود. چرا که شاید همیشه نتوان به صورت مدام با آنها در تماس بود و یا بعضا در شرایط اضطراری امکان برقراری تماس با آنها وجود نداشته باشد. اما با آگاهی از موقعیت مکانی آنها در هر لحظه می توانید با خیال راحت تری به فعالیت های روزمره خود بپردازید. آگاهی از زمان ورود به مدرسه و یا اعلان رسیدن آنها به منزل از بسیاری از دغدغه های روزمره شما می کاهد، همچنین با نگرانی کمتری تردد و بیرون رفتن سالمندان و یا افراد مبتلا به آلزایمر را دنبال خواهید کرد. ناظر بر تردد کارمندان و بازاریان خود در سطح شهر هستید و تسلط بیشتری بر کیفیت عملکرد آنها در زمان و نحوه رسیدگی به مشتریان خواهید داشت. به این ترتیب بازدهی کاری مناسب تری برای کسب و کار خود رقم خواهید زد.

برنامه های ردیابی گوشی تلفن همراه
ردیابی گوشی تلفن همراه سرقت شده

آیا با SFP ردیابی گوشی تلفن همراه سرقت شده امکان پذیر است؟

در اکثر گوشی های تلفن همراه امروز قسمتی تحت عنوان Find My Phone در نظر گرفته شده است که در مواردی همچون دزدیده شدن گوشی موبایل و یا مفقود شدن آن امکان ردیابی آن برای صاحب حساب گوگل و یا اپل آیدی فراهم می سازد. اما این سرویس ها معمولا تاریخچه موقعیت و مسیرهای پیموده شده دستگاه را به شما ارائه نمی دهد و بعضا برای کاربران داخلی محدودیت هایی را لحاظ کرده اند. اما ردیابی گوشی تلفن همراه شما با هر سرویس موقعیت یابی در گوشی های تلفن همراه فقط تنها تا زمانی امکان پذیر است که دسترسی موبایل مورد نظر به اینترنت فراهم باشد. از آنجایی که یه دستگاه هوشمند بدون اینترنت یک دستگاه بلا استفاده است، تقریبا می توان از بابت اعلام موقعیت برنامه در شرایط خاص اطمینان خاطر پیدا کرد. اما با سامانه مراقبت از خانواده شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز موقعیت دستگاه خود را بدون فعال سازی هرگونه سرویس موقعیت یابی جانبی بر روی نقشه های گوگل و یا سایر سرویس دهنده های نقشه داشته باشید و نگرانی در خصوص تاریخچه موقعیت های قبلی نداشته باشید.

سایر روش های ردیابی افراد و گوشی های موبایل

در سراسر اینترنت تبلیغات متعددی با عناوینی همچون موقعیت یابی افراد از طریق تلگرام، ردیابی موبایل همسر، فرزند و سایر موارد مشابه مواجه می شوید. اما برای آشنایی با صحت و سوق این تبلیغات سایر روش های عملیاتی برای ردیابی افراد را برای شما تشریح خواهیم کرد. ردیابی افراد از طریق تلگرام برای آگاهی از موقعیت مخاطبین تلگرام، اخیرا تلگرام سرویس Live Location افزوده شده است، که برای اعلام موقعیت کاربران تلگرام جهت آگاهی از موقعیت فعلی یکدیگر به آن افزوده شده است. برا استفاده از این سرویس بر روی "گیره" کلیک کنید و گزینه " Location " را انتخاب کنید. سپس در منوی باز شده گزینه " Share My Live Location For " را انتخاب کنید تا فیلد انتخاب بازه زمانی اعلام موقعیت شما به مخاطب مورد نظر به نمایش در آیند. پس از انتخاب بازه زمانی مورد نظر، دکمه " Share " موقعیت شما در باز انتخابی به صورت خودکار به مخاطب مورد نظر نمایش داده خواهد شد. ردیابی اشخاص از روی اینستاگرام بر خلاف نرم افزار واتساپ و تلگرام امکان موقعیت یابی افراد به صورت لایو لوکیشن از طریق برنامه اینستاگرام وجود ندارد. و عموما روش موقعیت یابی مطمئنی برای استفاده از این نرم افزار برای اعلام موقعیت ارائه نشده است. فقط می توانی با لوکیشن پست های ثبت شده در بالای تصاویری که به انتخاب کاربر صورت میگیرد از موقعیت محل درج تصویر ارسال شده آگاهی یابید. لازم به ذکر است این روش نیز در صورتی که کاربر موقعیت حقیقی در پست ارسالی ثبت کرده باشد برای آگاهی از موقعیت تقریبی کاربر قابل استناد است. ردیابی اشخاص از طریق شماره تلفن در این روش که معمولا در مواردی همچون ردیابی گوشی تلفن همراه سرقتی، جلب و یا پیگیری افراد کلاهبردار و با دستور مقام قضایی انجام می شود.

ردیابی افراد و گوشی های موبایل

ردیاب تلفن رایگان

ردیاب تلفن رایگان برنامه GPS ردیابی مکان GPS دقیق و دقیق است. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است.
سرویس ردیاب تلفن: خوشبختانه 20 میلیون کاربر در سراسر جهان برای پیدا کردن بچه های خود و حتی تلفن های از دست رفته، برنامه به 44 زبان ترجمه شده است.
ویژگی های برنامه:
✓ کاملا رایگان برای تعداد بی شماری از کاربران. همه امکانات رایگان هستند
✓ برنامه ردیاب تلفن با استفاده از هر دو ردیابی سلول و ردیابی GPS برای بهینه سازی مصرف باتری و دقت محل.
✓ تلفن گمشده یا ربوده شده خود را به آسانی پیدا کنید.
✓ شما می توانید سابقه موقعیت مکانی را به صورت رایگان ببینید.
✓ این کار با تمام اپراتورهای شبکه تلفن همراه کار می کند.
✓ هنگامی که بچه های شما از یک مکان به مکان دیگر حرکت می کنند، یک اطلاعیه فوری دریافت خواهید کرد. بدون نیاز به نوشتن مکان برای دریافت آخرین به روز رسانی مکان.
✓ این نقطه دقیق مکان بچه شما را مشخص می کند و کمک های ناوبری روی نقشه را فراهم می کند، بنابراین می توانید به محل خود مسیر بروید.
✓ میزان شارژ باتری تلفن همراه خانواده خود را در هر مکان مشاهده کنید.
✓ تمام بچه های خود را به عنوان آیکون روی نقشه ببینید که آدرس دقیق با سطح باتری برای هر یک از آنها را نشان می دهد.
✓ پیگیری مکان فعلی تلفن همراه خود را. پیگیری و ثبت همه مکان های بازدید شده از زمانی که برنامه را نصب کرده اید.

✓ شما می توانید تاریخچه کامل خود را در هر مکان نقشه ها را بر روی یک نقشه ببینید.
حفاظت از حریم خصوصی: حریم خصوصی شما نگرانی ما است. برای محافظت از حریم خصوصی، برنامه دارای مجوزهای بسیار کم است. مجوزهای مورد نیاز تنها اجرای تابع برنامه اصلی در مورد ردیابی مکان است بنابراین نیازی به دسترسی به عکس ها، حساب ها نیست.

آنچه کاربران در مورد برنامه کنترل والدین SPY24 می گویند.

شما کاملاً می توانید به اسپای ۲۴ اعتماد کنید - ما کنار شما هستیم

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

نحوه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه از راه دور

امروز در این مقاله می خواهیم به شما انواع روش های موقعیت یابی گوشی را معرفی کنیم و توضیح دهیم که به چه صورتی می توانید توسط سامانه موقعیت یابی تلفن، موقعیت تلفن فرزند و دیگر اعضای خانواده را موقعیت یابی کنید.

انواع روش های موقعیت یابی گوشی تلفن همراه 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت علم اکثر گوشی های هوشمند به فناوری مجهز شده اند که توسط آن امکان موقعیت یابی افراد از راه دور وجود دارد و این فناوری با نام GPS استفاده می شود که این فناوری در اکثریت گوشی ها و تلفن همراه های هوشمند موجود می باشد.شما به کمک این فناوری می توانید موقعیت افراد را پیدا کنید ولی آیا شما به همین راحتی و بدون هیچ دردسری می توانید این کار را انجام دهید حتی اگر جی پی اس فرد روشن باشد؟ قطعا خیر چرا که در این صورت قانونی به نام امنیت زیر پا گذاشته می شود و شرکت های سازنده گوشی تلفن این اجازه را به شما نمی دهند ولی در ادامه یک ابزاری کاملا کاربردی و کاملا قانونی را معرفی خواهیم کرد که قادرید توسط آن سامانه به راحتی موقعیت یابی گوشی تلفن همراه را انجام دهید.

به چه دلیلی ما باید حتما از سامانه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه استفاده کنیم؟

 سامانه موقعیت یابی گوشی در بسیاری از موقعیت های مختلف کمک رسان شما خواهد بود، شاید شما هم هر زمانی که با فرزند خود به یک مکانی شلوغ و پر ازدحام می روید دست فرزندتان را ول نمی کنید چرا که ترس از گم شدن فرزند خود دارید و تا زمانی که از آن منطقه خارج نشده اید این ترس و استرس همراه شما می باشد ولی شما با کمک سامانه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه دیگر این نگرانی را نخواهید داشت چرا که احیانا اگر خدایی ناکرده فرزند خود را در یک مکانی گم کنید به راحتی توسط این سامانه می توانید موقعیت دقیق فرزند خود و میزان فاصله ای که از شما دارد را مشاهده کنید و سریعا فرزند خود را پیدا کنید. دلیل دیگر این می باشد که شما به عنوان مادر یا پدر همیشه نگرانی این را دارید که فرزند شما با چه کسانی رفت و آمد دارد، پیش چه کسانی می رود، خانه کدام یک از دوستانش می رود، برای این مورد نیز سامانه ما امکانی در اختیار شما قرار داده است که می توانید مشاهده کنید فرزند شما در 24 ساعت گذشته در چه مسیر هایی عبور و مرور داشته و پیش کدام یک از دوستان و رفیقان و آشنایان خود رفته است و چندین و چند دلیل دیگر برای استفاده از این سامانه وجود دارد که توضیح همه آنها داخل یک مقاله امکان پذیر نمی باشد

آیا این سامانه تا چند کیلومتر دور تر می تواند موقعیت گوشی را نشان دهد؟

سامانه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه هیچ گونه محدودیتی برای پیدا کردن افراد ندارد چرا که نحوه ردیابی از طریق جی پی اس و اینترنت می باشد و فاصله هیچ تاثیری بر موقعیت یابی گوشی تلفن همراه فرزندتان نخواهد داشت مگر در شرایطی خاص که گوشی تلفن خاموش باشد یا جی پی اس گوشی مورد نظر دچار اختلال شود که این چنین اتفاقاتی به ندرت اتفاق می افتد و  در نود و نه درصد مواقع سامانه موقعیت یابی به بهترین شکل ممکن عمل می کند.

سوالات متداول و پرتکرار درباره سامانه موقعیت یابی تلفن همراه 

هر روزه سوالات زیاد و پر تکراری راجب سامانه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه برای ما ارسال می شود که ما در این بخش به پرتکرار ترین و متداول ترین و البته مهم ترین این سوالات به طور کامل خدمت شما توضیح خواهیم داد.

آیا این سامانه موقعیت دقیق دستگاه را نشان می دهد یا موقعیت نسبی را؟

یکی از سوالات پرتکرار که زیاد از ما پرسیده می شود این مورد می باشد که آیا موقعیت یابی این سامانه دقیق است یا نسبی راجب این مورد باید خدمت شما بگوییم که این سامانه موقعیت یابی نسبتا دقیق را برای شما انجام می دهد و دقت آن  نود و هشت الی نود و نه درصد می باشد پس می توان نتیجه گرفت که توسط این سامانه قادر خواهید بود موقعیت یابی دقیقی بر روی گوشی تلفن همراه فرزند و اعضای خانواده خود داشته باشید.

آیا این سامانه چه مدت یک بار موقعیت دستگاه مورد نظر را به روز می کند؟

موقعیت یابی و مدت به روز رسانی موقعیت گوشی تلفن همراه توسط این سامانه به صورت لحظه به لحظه می باشد و دارای هیچ گونه وقفه ای نمی باشد و بلافاصله پس از اینکه موقعیت دستگاه تغییر کند این تغییر در سامانه هم اتفاق می افتد.

این سامانه در چه شرایطی دچار اختلال می شود؟

همان طور که در بالا نیز اشاره ای داشتیم این سامانه در نود و نه درصد مواقع بدون هیچ گونه مشکلی کار می کند مگر در شرایطی که اینترنت قطع شود یا گوشی تلفن همراه خاموش باشد.

جمع بندی

بطور کلی توسط سامانه موقعیت یابی گوشی تلفن همراه قادر خواهید بود موقعیت مکانی گوشی تلفن همراه مورد نظر را به صورت لحظه به لحظه کنترل کنید و از تمام مسیر هایی که فرزندتان می رود آگاه شوید و متوجه شوید فرزندتان در 24 ساعت در چه خیابان هایی تردد می کند و با چه افرادی رفت و آمد دارد .

دکمه بازگشت به بالا