نحوه هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ : کنترل اسکایپ نظارت بر Skype

سامانه کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ یک سامانه نظارتی فرزندان در این فضا می باشد، توسط سامانه کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ همه فعالیت فرزند خود را در نظر بگیرید.اگر جز دسته افرادی هستید که به دنبال هک اسکایپ کنترل و نظارت فرزندان خود در این شبکه اجتماعی هستید، می توانید از برنامه سامانه مراقبت از خانواده در این زمینه استفاده کنید. این سامانه علاوه بر امکان کنترل پیام های اسکایپ، امکان نظارت بر سایر بخش های گوشی همراه فرزند شما را نیز می دهد.
کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ

آیا اسکایپ هک میشود؟

برای کنترل وهک اسکایپ کافیست برنامه سامانه مراقبت از خانواده را نصب کنید.

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype

نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype

نصب این برنامه ساده بوده و برای تمامی افراد امکان پذیر است، برای آشنایی بیشتر با قابلیت های نظارتی بر مسنجر اسکایپ می توانید توضیحات ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید. نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype به والدین اجازه می دهد تا بتوانند کنترل دقیق و کاملی بر پیام های ارسالی و دریافتی مسنجر اسکایپ فرزندان خود داشته باشند تا از امنیت کامل فرزندان خود در دنیای مجازی مطلع شوند… در ادامه با امکانات این برنامه بیشتر آشنا شوید. مانند : مشاهده پیام ها ، محدود کردن پیام ها ، دسترسی به مخاطبین اسکایپ و …

سوالات متداول در خصوص نظارت بر اسکایپ

آیا امکان شنیدن مکالمات اسکایپ نیز در این برنامه ممکن است؟

در نسخه قابل ارائه به کاربران ایرانی این امکان وجود ندارد، اما در نسخه بین المللی و ویژه کارمندان این آپشن فعال است.

آیا محتوای متنی و چند رسانه ای در حال تبادل نیز قابل مشاهده است؟

امکان مشاهده پیام های تبادل شده، و گزارش فایل های ارسالی و دریافتی نیز ممکن می باشد.

آیا برای کنترل اسکایپ نیاز به روت دستگاه می باشد؟

خیر، در نسخه فعلی شما بدون نیاز به روت دستگاه می توانید پیام های ارسالی و دریافتی اسکایپ را نیز بررسی کنید.

چرا نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype برای والدین مفید است ؟

نظارت بر تماس های ورودی و خروجی در اسکایپ ممکن است شک های شما نسبت به فرزند و یا کارمند تان را برطرف نماید. اما با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype والدین و کارفرمایان می توانند اطلاعاتی کامل از تماس ها و گفتگو های متنی مسنجر اسکایپ را با سرعت بالا مشاهده و کنترل نمایند تا همیشه در آرامش باشند.

کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ

نصب این برنامه ساده بوده و برای تمامی افراد امکان پذیر است، برای آشنایی بیشتر با قابلیت های نظارتی بر مسنجر اسکایپ می توانید توضیحات ادامه این مطلب را مطالعه بفرمایید.

محدودیت های نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype چیست ؟

اگر دستگاه موبایل شما روت نباشد برنامه نمی تواند بصورت مطلوب اطلاعات را بر روی کنترل پنل کاربری ارسال کند و فقط جزئی از پیام ها را برای شما نمایش می دهد. پس بهتر است دستگاه موبایل خود را روت نمایید تا مطمئن شوید تمام پیام های مسنجر اسکایپ برای شما ارسال می شود.

کنترل اسکایپ گوشی فرزندان

کنترل و ردیابی اسکایپ کنترل و ردیابی اسکایپ Skype بهمراه لیست کامل پیام ها و فایل های ورودی و خروجی

عزیزان و کارمندان خود را در 3 مرحله ساده کنترل کنید

برای دانلود نرم افزار کنترل والدین ویژه آیفون و اندروید می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

ثبت نام و خرید پکیج

ثبت نام و خرید پکیج

ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش پکیج رایگان مراجعه نمایید.

دانلود و نصب SPY24

دانلود و نصب SPY24

سپس برنامه SPY24 دانلود کرده و ایمیل و پسورد خود هنگام ثبت نام را وارد کنید

ورود پنل کاربری

ورود پنل کاربری

حال شما با نرم افزار سامانه مراقبت از خانواده با کلیه فعالیت های فرزندان و یا عزیزان به واسطه گوشی تلفن همراهتان مطلع شوید.

امروزه با پیشرفت علم و تکلونوژی میزان استفاده از شبکه های اجتماعی مخصوصا در رده های سنی کوچک بسیار بالا رفته است، یکی از این شبکه های اجتماعی معروف اسکایپ نام دارد که با وجود استفاده زیاد آن در ایران والدین به فکر هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ فرزند خود می گردند تا متوجه شوند فرزند دلبندشان در این شبکه اجتماعی معروف چه کار ها و فعالیت هایی را انجام می دهد و به این صورت از خطراتی که فرزندشان را در این شبکه اجتماعی تهدید می کند، محافظت کنند.در ادامه این مقاله شما را با روش ها و راه های هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ آشنا می کنیم.

انواع روش های هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ فرزندان

در سطح اینترنت انواع و اقسام راه ها و روش های هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ وجود دارد که ما در این مقاله به صحت و غلط هیچ کدام از این موارد در این مقاله کاری نداریم چرا که روش و نرم افزاری که به شما در این مقاله معرفی می کنیم به هیچ عنوان هک محسوب نمی شود و یک نرم افزار کاملا قانونی با تمام مجوز ها از نهاد های مربوطه می باشد که عملا به کمک این نرم افزار می توانید به نظارت و فعالیت فرزند خود در شبکه اجتماعی اسکایپ بپردازید که در ادامه راجب این سامانه بی نظیر و عالی به طور کامل توضیح خواهم داد ولی موردی که باید الان بدانید این مورد می باشد که این سامانه ، یک سامانه نظارتی می باشد که باید در گوشی فرزند دلبندتان نصب کنید و پس از نصب آن توسط پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد می توانید نظارت کامل و دقیقی بر روی فعالیت فرزند خود در این شبکه اجتماعی محبوب داشته باشید.

هک و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ توسط سامانه مراقبت از خانواده SPY24

سامانه ای که قصد معرفی آن را داشتم سامانه مراقبت از خانواده و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ می باشد که توسط این سامانه به راحتی قادر خواهید بود تمامی فعالیت های فرزند خود را در شبکه اجتماعی اسکایپ به سادگی هرچه تمام تر کنترل کنید و متوجه شوید فرزند شما در این شبکه اجتماعی با چه افرادی تعامل دارد چه کسانی را دنبال می کند و چه پست هایی را مشاهده و لایک می کند و حتی کامنت هایی که در این شبکه اجتماعی می گذارد را می توانید مشاهده کنید. روش کار این سامانه فوق العاده به این صورت می باشد که شما نرم افزاری که در اختیارتان قرار گرفته است را بر روی گوشی فرزند دلبندتان نصب می کنید و پس از آن توسط سامانه ای که در اختیار شما قرار گرفته است می توانید بر تمامی فعالیت های فرزند خود در شبکه اجتماعی اسکایپ نظارت کنید.توجه کنید که این سامانه یک سامانه نظارتی شبکه های اجتماعی می باشد نه یک سامانه هک پس شما نمی توانید توسط این سامانه مستقیما به حساب کاربری فرد وارد شوید بلکه سامانه به حساب کاربری فرزند شما دسترسی داشته و همه گفت و گو ها و فعالیت هایی را که فرزند شما در این شبکه داشته است را به پنل مدیریتی شما منتقل می کند و بدین صورت شما نظارت کاملی بر هر انچه که در شبکه اجتماعی اسکایپ فرزندتان می گذرد آگاهی کامل خواهید داشت.

به چه علتی ما باید حتما از سامانه کنترل شبکه اجتماعی استفاده کنیم؟

دلایل بسیار متعدد و زیادی وجود دارد که شما باید برای محافظت از فرزندتان هم که شده از سامانه مراقبت از خانواده SPY24 استفاده کنید که در بالا نیز اشاره کوچکی بر برخی از این موارد داشتیم.موردی که باید به آن توجه کنید این می باشد که میلیون ها کاربر در این شبکه وجود دارند که هیچ گونه اطلاعاتی به جز یک نام کاربری از این افراد در دسترس نیست و معلوم نیست پشت این اکانت ها چه کسانی می باشد و فرزند شما با برخی از این افراد ناشناس در تعامل می باشد و با بعضی از این افراد حتی دوست مجازی و واقعی می شود و این مورد ممکن است بسیار برای فرزند شما در آینده خطر آفرین باشد و موجب شود فرزند شما در آینده با اشخاص نا شایستی نشست و برخاست کند و رفتار های این افراد را تقلید کند پس بسیار مهم می باشد شما توسط سامانه نظارت و کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ اجازه ندهید فرزندتان را هیچ کدام از این خطراتی که گفته شد تهدید کند.

آیا برای استفاده از این سامانه نیازمند روت کردن دستگاه می باشیم؟

خیر شما فعلا هیچ نیازی برای روت دستگاه برای استفاده از سامانه کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ ندارید و می توانید بدون روت کردن دستگاه مورد نظر از این سامانه بی نظیر استفاده کنید و برای استفاده از این سامانه فقط و فقط نیاز می باشد که نرم افزاری که در اختیارتان قرار می گیرد را در گوشی تلفن همراه فرزند خود نصب کنید.

سوالات متداول در مورد سامانه کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ SPY24

در این بخش به برخی از سوالات مهم و پر تکرار که روزانه از ما پرسیده می شود ، بطور کامل توضیح خواهیم داد.

آیا توسط این سامانه مستقیما به حساب کاربری فرزندمان در اسکایپ وصل می شویم؟

خیر همان گونه که در بالا نیز توضیح دادیم شما توسط نصب نرم افزار و پنلی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید نظارت تمام و کمال بر روی پیام ها و رسانه های ارسال و دریافت شده در این شبکه اجتماعی داشته باشید و دسترسی مستقیم به حساب کاربری ندارید چرا که این کار هک محسوب شده و کار کاملا غیر قانونی می باشد.

آیا برای استفاده از این سامانه نیاز است که فرزند یا گوشی تلفن همراه نزدیک ما باشد یا میزان فاصله تاثیری بر استفاده ندارد؟

خیر، هیچ گونه نیازی نیست که برای استفاده و کنترل شبکه اجتماعی فرزندتان حتما در نزدیکی گوشی فرزندتان باشید چرا که این سامانه به واسطه اینترنت کار می کند و همان گونه که خودتان در جریان هستید برای اینترنت فاصله طولی هیچ گونه تاثیری بر کار کرد آن ندارد و شما از هر فاصله دور و نزدیکی می توانید شبکه اجتماعی فرزندتان را نظارت و کنترل کنید.

جمع بندی

به طور کلی شما توسط سامانه مراقبت از فرزندان و قابلیت کنترل شبکه اجتماعی اسکایپ می توانید نظارت کامل و دقیقی بر همه فعالیت های کوچک و بزرگ فرزندتان در این شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب داشته باشید و متوجه شوید که فرزند شما در اسکایپ با چه افرادی در ارتباط می باشد، چه افرادی را دنبال می کند ، از چه موضوعات و پست هایی خوشش می آید و چندین و چند قابلیت دیگر که به واسطه استفاده از این سامانه شامل حال شما می شود.

والدین می توانند مسنجر اسکایپ Skype فرزندان خود را بصورت زیر کنترل کنند :

 • به والدین اجازه می دهد تا پیام های دریافت و ارسال شده در اسکایپ را کنترل و مشاهده کنند.
 • مشاهده تمام پیام های دریافت شده و ارسال شده از مکالمات مختلف
 • مشاهده جزئیات هر پیام همراه با تاریخ پیام ، نوع پیام  و گیرنده های پیام
 • دسترسی به آرشیو تمامی اطلاعات از طریق پنل کاربری
 • کنترل اسکایپ بدون نیاز به روت بودن گوشی موبایل (دسترسی جرئی)

چرا نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype برای والدین مفید است ؟

 • آیا شما نگران ارتباطات مسنجر اسکایپ فرزندانتان هستید ؟
 • آیا شما می خواهید بدانید دقیقا چه چیزی در مسنجر اسکایپ فرزندانتان گفته می شود ؟
 • با SPY24 اکنون امکان پذیر می شود.

نظارت بر تماس های ورودی و خروجی در اسکایپ ممکن است شک های شما نسبت به فرزند و یا کارمند تان را برطرف نماید. اما با نرم افزار کنترل و ردیابی مسنجر اسکایپ Skype والدین و کارفرمایان می توانند اطلاعاتی کامل از تماس ها و گفتگو های متنی مسنجر اسکایپ را با سرعت بالا مشاهده و کنترل نمایند تا همیشه در آرامش باشند.

 • آگاهی و جلوگیری از ورود فرزندان به گروه ها و کانال های با محتوای نامناسب مسنجر اسکایپ حق والدین است.

آنچه کاربران در مورد برنامه کنترل والدین SPY24 می گویند.

شما کاملاً می توانید به اسپای ۲۴ اعتماد کنید - ما کنار شما هستیم

جهت بررسی صحت عملکرد برنامه و جلب اعتماد شما کاربر گرامی، شناسه رایگان با مهلت 48 ساعت استفاده از نرم افزار ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر ابتدا ثبت نام کرده سپس در پنل کاربری به بخش شناسه رایگان مراجعه نمایید.
پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

پرسش و پاسخ آنلاین (واتساپ)

کسب رضایت خاطر

100%کسب رضایت خاطر

حالت مخفی 100٪ نامرئی

حالت مخفی 100٪ نامرئی

 چگونه هک اسکایپ امکان پذیر است؟

سامانه مراقبت از خانواده SPY24 پیش از آنکه یک برنامه برای هک اسکایپ باشد؛ در واقع یک برنامه نظارتی است بررسی عملکرد فرزندان در فضای مجازی استفاده می شود. با توجه به اینکه عموما خانواده دانش فنی در خصوص روش های پیچیده دسترسی و کنترل اطلاعات ندارند، ما در اینجا با ارائه یک نرم افزار کنترلی ساده این هدف را برای آنها اجرایی ساخته ایم.
برای کنترل این مسنجر کافیست برنامه را روی دستگاه فرزند خود نصب کنید، پس از نصب اپلیکیشن به صورت خودکار مخفی شده و گزارشات مورد نیاز را به پنل کاربری حساب والدین در سامانه مراقبت از خانواده ارسال میکند. به این ترتیب والدین می توانند بدون نیاز به راهکارهایی همچون هک Skype ، ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی کنترل نمایند.

چرا به هک اسکایپ یا همان پرنتال کنترل نیاز داریم؟

اسکایپ یک پیام رسان قدیمی جهت برقراری تماس می باشد، که متعلق به شرکت مایکروسافت است و میلیون ها مخاطب را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه اسکایپ عموما در فعالیت های کاری و شرکتی مورد استفاده قرار می گیرد، نظارت بر آن برای مدیریت فعالیت سالم کارمندان نیز بسیار مناسب است.
برخی از ریسک های احتمالی در استفاده از شبکه برای فرزندان و کارمندان به شرح زیر است:

 •  امکان برقراری تماس با مشتریان و رقبای تجاری در بستری امن
 •  امکان تبادل و ارسال اطلاعات شرکتی به فضای خارج از محل کار
 •  بستر ارتباطی نامحدود برای برقراری ارتباط فرزندان با گروه های سنی مختلف
 •  به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و اطلاعات شخصی با افراد ناشناس

موارد فوق الذکر تنها بخشی از معضلات فکری افراد در خصوص استفاده فرزندان و کارمندانشان در منزل و یا محیط کار برنامه اسکایپ است.

 
دنلود برنامه