بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفونآیا اینستاگرام من هک شده است؟!کنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانواده

آموزش هک اینستاگرام با instasheep ( اینستا شیپ )

آموزش هک اینستاگرام با instasheep , آموزش هک اینستاگرام  , دانلود هک اینستاگرام با ابزار Instasheep , اکانت های اینستاگرام را با یک کلید هک کنید آسیب پذیری بسیار مهمی در برنامه اینستاگرام موبایل اطلاع داده شده است.

با بهره برداری از این آسیب پذیری میتوان کاملا کنترل یک حساب کاربری را به دست گرفت. آی تی اس ان (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) , Stevie Graham, توسعه دهنده ای اهل لندن, ابزاری به نام Instasheep منتشر کرده که اکستنشنی برای فایرفاکس است که میتواند حسابهای کاربری انلاین را فقط با یک کلیک دچار مشکل سازد.

Stevie Graham از مدتها پیش این آسیب پذیری مهم اینستاگرام موبایل را کشف کرده بوده اما متوجه شده که فیسبوک هنوز انرا اصلاح نکرده است. وی بعد از اینکه فیسبوک از پرداخت پاداش به او برای یافتن این باگ سر باز زده, Instasheep را ارائه کرده است. او در اینباره پیامی بدین مضمون ارسال کرده : “سرباز زدن از پرداخت پاداش. مرحله بعدی ساختن ابزاری خودکار برای هک وسیع حسابهای کاربری است.

آسیب پذیری بسیار مهم. لطفا سریعا انرا اصلاح کنید. “ بخوبی استفاده کردن از این آسیب پذیری میتواند کاربران اینستاگرام در ای اوس را دچار حملات اینترسپت نماید چون اینستاگرام داده ها را با کوکی سشن و رمز نگاری نشده ارسال میکند. هکری میتواند با استفاده مجدد از این کوکی سشنها که روی سیستم و یا مرورگری اینترسپت شده اند برای هک حساب کاربری اینستاگرم قربانیان استفاده کند.Stevie Graham با ابزار Instasheep میخواهد فیسبوک را مجبور به اصلاح آسیب پذیری که کشف کرده نماید.

آموزش هک اینستاگرام با instasheep
آموزش هک اینستاگرام با instasheep ( اینستا شیپ ) 5

روش های هک اینستاگرام

یک هکر برای دسترسی به اطلاعات خصوصی اینستاگرام یک فرد چند راهکار پیش رو دارد که در زیر به این راهکار ها به صورت موردی اشاره شده است:

 • دسترسی به دستگاهی که فرد با استفاده از آن به اکانت خود لاگین شده است، مثل گوشی یا تبلت
 • بدست آوردن پسورد اکانت فرد مورد نظر از راه های مختلف
 • نفوذ به اطلاعات کاربران در سرورهای اصلی اینستاگرام
 • نصب برنامه های جاسوسی روی دستگاه فرد مورد نظر و بدست آوردن اطلاعات
 • آموزش Instasheep

به طور کلی این روش ها، معروف ترین روش های هک اینستاگرام یا هر برنامه یا سرویس دیگری مثل اینستاگرام است. البته برخی راهکارهای ابداعی نیز وجود دارند که بسته به خلاقیت هکر ممکن است از آن ها نیز استفاده شود. اما به طور کلی روش هایی که در بالا ذکر شد، کلیات روش های هک اینستاگرام را بیان می کند. در روش اول، ما در واقع یک نوع دسترسی غیر مجاز را می بینیم که فردی بدون اجازه، دستگاه ما را در اختیار گرفته و به اکانت اینستاگرام ما متصل می شود.

در همان زمانی که دستگاه ما در اختیار اوست، وی می تواند به تمامی اطلاعات اکانت ما در اینستاگرام و تمامی پیام های ما نیز دسترسی داشته باشد. در این روش نیازی به انجام عملیات پیچیده ای نیست. اما در روش دوم، هکر با استفاده از ابزاری که در اختیار دارد و یا با استفاده از عدم آگاهی کاربر، اقدام به بدست آوردن پسورد اکانت فرد نموده و با استفاده از آن پسورد به اکانت اینستاگرام او متصل می شود.

این روش هک اینستاگرام خود می تواند شامل استفاده از روش های مختلفی مثل مهندسی اجتماعی، ساخت صفحات و ایمیل های فیشینگ یا استفاده از برنامه های شکستن پسورد باشد. در روش سوم، هکر باید تخصص زیادی در زمینه هک و امنیت داشته باشد و تاکنون فردی موفق به انجام آن نشده است. در این روش باید از لایه های امنیتی مختلفی عبور کرد و به سرورهای اصلی اینستاگرام دسترسی پیدا نمود که امری بسیار پیچیده و زمان بر است.

روش چهارم نیز یک روش شایع در زمینه هک اینستاگرام است که در آن هکر با نصب یک برنامه روی دستگاه فرد، موفق به دریافت اطلاعات برنامه های دیگری همچون اینستاگرام می شود.در این روش نیز هکر هم می تواند تنها از برنامه های دیگران که برای این منظور ساخته شده اند استفاده کند و هم می تواند خودش چنین برنامه ای را طراحی کند. سرورهای اینستاگرام دارای امنیت بسیار زیادی هستند.ما در اینجا صرفا به بررسی روش های دوم و چهارم خواهیم پرداخت و با سایر روش ها کاری نخواهیم داشت.

بدست پسورد اینستاگرام

روشی که بسیار مرسوم بوده و در حال حاضر بسیار شایع است، بدست آوردن پسورد ورود به اکانت دیگران است.اگر شخصی موفق شود تا پسورد ورود به اکانت اینستاگرام ما را بدست آورد، می تواند به سادگی به اطلاعات خصوصی ما در این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کرده و حتی به جای ما برای دیگران پیام ارسال کند و یا تصاویر و ویدیوهای مختلفی را پست نماید.

این موضوع برای همه کاربران اینستاگرام بسیار حیاتی است و برای آن دسته از کاربرانی که فالوورهای زیادی در اینستاگرام دارند نیز بسیار مهمتر می باشد. اما هکرها از چه روش هایی موفق می شوند تا پسورد اکانت اینستاگرام دیگران را بدست بیاورند و حتی موفق به هک اینستاگرام افراد مشهور نیز شوند؟ ما در ادامه تعدادی از محبوب ترین این روش ها را معرفی نموده ایم.

هک اینستاگرام با مهندسی اجتماعی آموزش Instasheep

در این شیوه، هکر با ایجاد اعتماد سازی میان خود و فرد مورد نظرش و با استفاده از ترفند های روانشناسی، موفق می شود تا پسورد ورود به اکانت شخص مورد نظرش را از زبان خود او بدست آورد.علاوه بر این ممکن است فرد به طور مستقیم پسورد را به هکر اعلام نکند اما هکر از لابلای صحبت های او و اطلاعاتی که مابین آن ها رد و بدل می شود مثل تاریخ تولد، نام فرزند و یا سایر موارد، پسورد ورود به اکانت اینستاگرام را بدست آورد.

همچنین در برخی موارد نیز هکر با استفاده از همین شیوه، قربانی خود را مجاب می کند تا یک برنامه مخرب را روی دستگاه خود نصب کند که این برنامه می تواند یک کیلاگر که توانایی دزدیدن پسوردها را دارد، باشد.هک با شیوه مهندسی اجتماعی ضریب موفقیت بسیار بالایی دارد و بسیاری از هکرها از این شیوه استفاده می کنند. در شیوه مهندسی اجتماعی، هکر شما را مجاب می کند تا هر کاری که او بخواهد انجام دهید.

هک اینستاگرام با پسورد کرکر

پسورد کرکر (Password Cracker) یک برنامه یا فرایندی است که طی آن هکر موفق می شود تا رمز عبور کاربر را بدست آورد. در این شیوه نیازی به نصب برنامه در دستگاه هدف یا ارتباط بین هکر و قربانی نبوده و صرفا می توان از طریق ابزار شکننده پسورد، موفق به انجام این حمله شد.ضریب موفقیت این حمله، ارتباط مستقیمی با سادگی و قابل حدس بودن پسورد کاربر هدف دارد و هر چه کاربر از پسوردهای مطمئن تر و قوی تری برای اکانت اینستاگرام خود استفاده کند، هکر برای شکستن پسورد کار دشوارتری را پیش رو خواهد داشت.

از جمله این روش ها می توان به استفاده از ترموکس (Termux) که یک شبیه ساز ترمینال لینوکس روی اندروید می باشد، اشاره کرد. استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس و ماژول های مختلفی که برای شکستن پسورد در این سیستم عامل وجود دارد نیز روش دیگری برای هک اینستاگرام افراد است. همچنین استفاده از پکیج هایی که صرفا برای شکستن پسورد اینستاگرام طراحی شده اند نیز می تواند بسیار ثمر بخش باشد.

هک اینستاگرام با instasheep :

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

آموزش هک اینستاگرام با instasheep

هرچه پسوردی که برای اکانت خود استفاده می کنید، پیچیده تر باشد، شانس کرک شدن آن کمتر خواهد شد.

برنامه هک اینستاگرام

همانطور که اشاره شد در روش هک اینستاگرام با استفاده از برنامه جاسوسی، می توان به سادگی از محصولات موجود که برای این هدف یا سایر اهداف ساخته شده اند استفاده نمود. در این روش شما باید برنامه مورد نظر را روی دستگاه فردی که قصد دارید اینستاگرام او را هک کنید، نصب کرده و سپس یک سری تنظیمات را به صورت دستی در آن وارد کنید. پس از نصب موفقیت آمیز، برنامه به صورت مخفیانه شروع به جمع آوری اطلاعات و ارسال آن اطلاعات به مقصدی دیگر می کند.

برنامه های داخلی و خارجی زیادی برای این امر طراحی شده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.به عنوان مثال برنامه spy24 یک برنامه نظارت و کنترل بر رفتارهای اعضای خانواده در فضای مجازی است که می تواند روی تلفن همراه افراد زیر ۱۸ سال نصب شده و پس از آن اطلاعات کاملی را از فعالیت های کاربر خود در فضای مجازی برای والدین ارسال کند. این برنامه صرفا یک برنامه نظارتی برای فرزندان و اعضای خانواده است و با توجه به اینکه بستر فضای مجازی می تواند برای افراد نوجوان بسیار خطرآفرین باشد، بسیار مفید باشد.

دانلود برنامه  آموزش Instasheep

آموزش هک اینستاگرام با instasheep , آموزش هک اینستاگرام , اینستاگرام با instasheep ,

آموزش هک اینستاگرام با instasheep , آموزش هک اینستاگرام , اینستاگرام با instasheep ,

برنامه فمیلی گارد یک برنامه نظارتی و کنترل فعالیت فرزندان در فضای مجازی است که تمامی شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام را پوشش می دهد. هک اینستاگرام با instasheep

دانلود هک اینستاگرام با instasheep

برنامه اینستاشیپ یا Instasheep بطور گسترده در سطح اینترنت تحت عنوان برنامه هک اینستاگرام شناخته می شود. جالب است که این برنامه برای دانلود موچود نمی باشد یا به سختی می توانید لینک دانلود برنامه اینستاشیپ را پیدا کنید. از دانلود برنامه Instasheep جالب تر بحث آموزش استفاده از این برنامه است که عجیب تر به نظر می رسد.

وبسایت های مختلف در آموزش استفاده از برنامه اینستاشیپ ذکر می کنند که پس از روت کردن گوشی و نصب برنامه busybox می بایست برنامه Instasheep را اجرا کنید و با دادن نام کاربری اکانت اینستاگرام هدف برنامه بصورت خودکار اکانت اینستاگرام هدف را هک می کند.کاملا مشخص است که چنین برنامه ای وجود ندارد که تنها با نصب آن بر روی گوشی خود و دادن نام کاربری یا یوزرنیم اکانت اینستاگرام دیگران بتوانید به اکانت اینستاگرام شخص موردنظر نفوذ کنید.

چرا که حتی با فرض اینکه چنین روش وجود داشته باشد قطعا گسترش دهندگان اینستاگرام به سرعت به دنبال روشی برای جلوگیری از آن خواهند بود.

آموزش هک اینستاگرام با کیلاگر آموزش Instasheep

روش دیگری که در سطح اینترنت درباره آن بحث می شود آموزش هک اینستاگرام با کیلاگر است. شاید بهتر باشد ابتدا توضیح دهیم که کیلاگر چیست و چه کمکی در هک کردن اینستاگرام می کند؟کیلاگر معمولا به برنامه هایی نرم افزاری گفته می شود که هدف استفاده از این برنامه دریافت و ثبت هر کاراکتری است که توسط ابزار ورودی مانند کیبورد توسط کاربر وارد می شود. از کیلاگر به عنوان ابزار جاسوسی و هک هم به همین دلیل یاد می شود که یک هکر می تواند با نصب برنامه کیلاگر در سیستم شخص دیگر از تمامی واژه های تایپ شده توسط آن شخص مطلع شود.

آموزش هک اینستاگرام با کیلاگر ۲۰۲۰

اما در آموزش هک اینستاگرام با کیلاگر از روش که برای هک کردن هر چیز دیگری بکار می رود یاد می شود. به این صورت که شما می بایست در سیستم شخص هدف برنامه کیلاگر را نصب کنید و سپس در صورتی که شخص هدف یوزرنیم و پسورد اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید شما از آن آگاه خواهید و می توانید به اکانت اینستاگرام دیگران دسترسی داشته باشید.

آموزش هک اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن بنابراین تا به اینجا متوجه می شویم که هک کردن اینستاگرام دیگران یا بطور کلی هک کردن به این سادگی نیست و قطعا با نصب یک برنامه بر روی دستگاه خودتان تحت عنوان برنامه هک اینستاگرام نمی توانید اکانت دیگران را هک کنید. تبلیغات گسترده در این باره کاملا نادرست است.

اما با توجه به اینکه رایج ترین روش هک انستاگرام با کیلاگر و یا بصورت هک مهندسی شده است. منظور از هک مهندسی این است با داشتن دسترسی مستقیم به دستگاه هدف بتوانید به اطلاعات ورود دسترسی پیدا کنید. بنابراین به این ترتیب توصیه هایی درباره جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام شما خواهیم گفت.

برای جلوگیری از هک شدن اینستاگرام مطمئن شوید که اشخاص ناشناس و غریبه به دستگاهی که در آن از برنامه اینستاگرام استفاده می کنید دسترسی نداشته باشند. به این ترتیب از رایج ترین روش هک جلوگیری خواهید کرد. در مرحله بعد از نصب هرگونه برنامه متفرقه و ناشناس و مشکوک در دستگاه خود جلوگیری کنید و در صورت مشاهده هرگونه برنامه ای که از آن شناختی ندارید، آن را فورا از دستگاه خود حذف کنید.

نصب برنامه آنتی ویروس برای شناسایی برنامه های مخرب و جلوگیری از نصب برنامه های هک بهترین روش است.

گزارش عملکرد اینستاگرام آموزش Instasheep

Instasheep – ابزار هک کردن حساب کاربری اینستاگرام منتشر شد

دو روز پیش ، ما در اخبار هکرها در مورد یک مسئله مهم در محبوب ترین سرویس اشتراک عکس و فیلم ، برنامه اینستاگرام برای تلفن های همراه گزارش دادیم که به یک مهاجم امکان می دهد تا حساب کاربران را ربوده و با موفقیت به عکس های خصوصی دسترسی پیدا کند ، عکس قربانی را حذف کند ، ویرایش نظرات و همچنین تصاویر جدید ارسال کنید.
دیروز ، استیو گراهام ، توسعه دهنده ی لندن ، ابزاری به نام ” Instasheep ” بازی را در سرقت فیس بوک ۲۰۱۰ Firesheep منتشر کرد ، پسوند Firefox که می تواند برای سازش حساب های آنلاین در شرایط خاص با استفاده از کلیک ماوس مورد استفاده قرار گیرد.

گراهام سالها پیش مسئله اینستاگرام را کشف کرد و وقتی فهمید که هنوز توسط فیس بوک برطرف نشده ، شوکه شد. وی این ابزار را پس از ادعای فیسبوک از پرداخت هزینه باگ به دلیل آسیب پذیری های گزارش شده خود که در برنامه موبایل اینستاگرام iOS تأثیر می گذارد ، امتناع ورزد.

گراهام درباره این موضوع توئیت کرد: ” نذر اشکال را رد کرد. مرحله بعدی نوشتن ابزار خودکار است که امکان ربودن گسترده حساب ها را فراهم می کند. ” ” بسیار جدی ولن ، FB. لطفا اصلاح کنید. “

بنا بر گزارش ها ، بزرگترین غول شبکه های اجتماعی فیس بوک از مسئله مربوط به برنامه iOS اینستاگرام خود آگاه بود و با استقرار HTTPS در پرتفوی خود در حال تعمیر بر روی کار بود اما هنوز مشخص نیست که چقدر زمان به طول خواهد انجامید.
استفاده صحیح از آسیب پذیری می تواند کاربران برنامه iOS را در معرض حملات شخصی (وسط) قرار دهد ، همانطور که قبلاً گفتیم اینستاگرام داده های رمزگذاری نشده را با کوکی جلسه ارسال می کند. یک مهاجم سپس می تواند از این کوکی های جلسه HTTP رهگیری شده بر روی سیستم / مرورگر دیگری استفاده کند تا جلسه اکانت اینستاگرام قربانی را ربوده کند.
گراهام در YCombinator نوشت: ” من قبول ندارم که مانع سوءاستفاده زیاد باشد. تنها چیزی که لازم است یک فرد با مهارت کافی است تا بتواند ابزاری را آزاد کند تا حتی یک کدی اسکریپت نیز بتواند از آن استفاده کند. در آن زمان جعبه پاندورا از هم جدا شده است. ” .

مایک کریگر ، بنیانگذار اینستاگرام ، از طریق همان وب سایت YCombinator به مسئله پاسخ داده است و گفت: ” ما به طور پیوسته پوشش HTTPS خود را افزایش داده ایم – برای مثال Instagram Direct ، که در اواخر سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرده ایم ، ۱۰۰٪ HTTPS است. از برنامه ، به ویژه نقاط پایانی خواندن حساس به تأخیر مانند خوراک اصلی و سایر تجربیات مرور ، ما به طور جدی در تلاشیم تا HTTPS را اجرا کنیم در حالی که مطمئن می شویم در عملکرد ، پایداری و تجربه کاربری خود عقب نمانیم. امیدوارم به زودی تکمیل شود ، و ما تجربیات خود را در وبلاگ eng به اشتراک خواهیم گذاشت تا شرکت های دیگر نیز بتوانند از آن بیاموزند. “

گراهام برای مجبور کردن دست فیسبوک ، یک فرآیند خودکار سازی ابزار ” Instasheep ” را به کار برد ، اگرچه این شرکت باید تلاش های خود را برای استقرار HTTPS سرعت ببخشد.

فیلم آموزشی و نرم افزار هک اینستاگرام

در این آموزش فیلم و نرم افزاری هک اینستاگرام Instagram در اختیار شما کاربران عزیز علم آوری قرار میگیره.

با این آموزش شما به راحتی و بدون تخصص خاصی میتونین یک اکانت اینستاگرام رو هک کنین.

سرعت انجام هک بالا هست و وقت زیادی نمیبره.

امیدواریم از این آموزش هک اینستاگرام به درستی استفاده صحیح داشته باشین…

فیلم و نرم افزار حجم زیادی نداره و به راحتی میتونین دانلود کنین.

هک اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر آموزش داده شده.

آموزش هک اینستاگرام با Instasheep و Termux در فایل موجود هست.

با این روش هر پیج و اکانت اینستاگرام میتونین هک کنین.

توجه داشته باشین اسم این دوره،پکیج آموزش هک ۰ تا ۱۰۰ اینستاگرام هست یعنی از ابتدا تا انتها آموزش داده خواهد شد.

در آموزش بعدی آموزش هک تلگرام برای دانلود قرار خواهیم داد.

دوره و پکیج آموزشی هک اینستاگرام (Instagram) هرچند مدت بروز رسانی میشه و میتونین نسخه جدید دریافت کنین.

هرگونه استفاده نابجا مسئولیت آن به عهده کاربر میباشد.


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


آموزش هک اکانت اینستاگرام با اینستاشیپ

امروزه هک اکانت اینستاگرام یک از مباحث داغ و پرطرفدار بین کاربران این رسانه اجتماعی است که سعی دارند با اهداف گوناگون از طریق ابزار و راه های مختلف به اکانت اشخاص مد نظر خود دسترسی و نفوذ پیدا کنند. در این بخش قصد داریم تا شما خوانندگان عزیز و محترم را با انواع شیوه های هک اکانت اینستاگرام به خصوص از طریق دانلود نرم افزار instasheep برای هک اکانت اینستاگرام آشنا کنیم؛ همراه ما باشید. 

منظور از هک کردن چیست؟

هک کردن به اقدامی ناپسند و غیر قانونی گفته می شود که از طریق شیوه و ابزار های متعدد می توان بدون آگاهی خود شخص به اطلاعات شخصی و محرمانه او دسترسی پیدا کرد و از آنها در جهت منافع خاص خود بهره برد. این کار معمولا به قصد سوء استفاده از اطلاعات افراد و یا نظارت و کنترل بر اعمال آنها انجام گرفته و در صورت شناختن فرد هکر توسط شخص قربانی می توان مورد پیگرد قانونی قرار گیرد. امروزه برای هک کردن نیاز به دانش و مهارت خاصی نبوده و حتی افراد مبتدی نیز میتوان با کمک ابزارهای جاسوسی برای هک اینستاگرام با instasheep و … اقدام نمایند.

آیا هک اکانت اینستاگرام امکان پذیر است؟

پیشرفت دانش و تکنولوژی در قرن 21 و نفوذ آن به بخش های زندگی باعث شده که گوشی تلفن همراه و اپلیکیشن های کاربردی نصب شده بر روی آن به یکی از نیازهای اساسی و مبرم انسان ها در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تبدیل شود. برنامه اینستاگرام به عنوان یکی از برنامه های محبوب پیام رسان اجتماعی به شمار آمده که به واسطه آن افراد داده، تصاویر و ویدیوهای مختلفی را با دیگر افراد به اشتراک گذاشته و امروزه شاهد استفاده های کاربردی تری از این برنامه به عنوان یک فروشگاه اینترنتی برای فروش و تبلیغ محصولات گوناگون هستیم.

در این بین با توجه به محبوبیت برنامه اینستاگرام در بین مردم سراسر جهان؛ عده ای از افراد به قصد و نیت خاصی نظیر سوءاستفاده؛ سرقت و کلاهبرداری، قدرت نمایی؛ نظارت و کنترل و … قصد دارند به اطلاعات شخصی و محرمانه اشخاص مورد نظر خود نظیر نام کاربری و پسورد او دست پیدا کرده و به این واسطه کنترل و مدیریت بخش های مختلف اکانت اینستاگرام او را به دست بگیرند. بنابراین هم اکانت اینستاگرام کاری دور از انتظار نبوده و از طریق راه های گوناگون نه تنها افراد آشنا با دانش و علم هک، بلکه افراد مبتدی نیز می تواند این کار را صورت دهند. 

 شیوه های مختلف هک اکانت اینستاگرام 

همانطور که اشاره شد؛ شیوه ها و ابزارهای مختلفی برای هک اکانت اینستاگرام وجود داشته که هر یک از آنها بر حسب قابلیت ها و مشخصات خود می توان برای انجام این کار موثر واقع گردند. به طور کلی انواع شیوه های مختلف هک برنامه اینستاگرام را می توان به صورت موارد ذیل مطرح نمود: 

– هک اکانت اینستاگرام با دسترسی غیر مجاز به گوشی تلفن همراه شخص قربانی 

– هک اینستاگرام با کمک ابزارهای متعدد از قبیل ربات ها، نرم افزارهای جاسوسی، فیشینگ یا مهندسی معکوس و … برای دستیابی به پسورد اکانت شخص قربانی 

– هک اینستاگرام با برخورداری از دانش و تخصص کافی در زمینه هک و امنیت شبکه برای عبور از لایه های امنیتی و دسترسی به سرور اصلی این برنامه

– هک اکانت اینستاگرام با نصب یک برنامه بر روی گوشی شخص قربانی و سرقت اطلاعات او نظیر کیلاگرها و یا انواع برنامه های جاسوسی

اکنون با توجه به 4 شیوه کلی که برای هک اکانت اینستاگرام به آنها اشاره شد؛ در ادامه این بخش قصد داریم تا شما را با نام چند نمونه از بهترین برنامه های هک اینستاگرام از جمله اینستاشیپ و … آشنا کنیم.

آموزش هک اکانت اینستاگرام با instasheep

برنامه اینستاشیپ یکی از برنامه های جاسوسی و بسیار کاربردی در سطح اینترنت برای هک اکانت اینستاگرام به شمار آمده که هکرها برای طراحی و تولید آن از یک نوع باگ امنیتی در مرورگر فایرفاکس الهام گرفته اند. استیو گراهام (Stevie Graham) در لندن با کشف یک خلاء امنیتی در برنامه اینستاگرام موبایل که رفع آن توسط فیسبوک مورد غفلت قرار گرفته بود توانست ابزار یا برنامه ای به نام اینستاشیپ را طراحی کند که  به وسیله دانلود و نصب آن هر یک از کاربران به راحتی می تواند به اطلاعات پیج مقصد خود دست پیدا کنند.

در حقیقت او به خاطر عدم تعهد شرکت فیسبوک در خصوص پرداخت پاداش یافتن این باگ امنیتی تصمیم به انجام این کار گرفت و پیامی را بدین مضمون برای همگان منتشر کرد: “سرباز زدن از پرداخت پاداش. مرحله بعدی ساختن ابزاری خودکار برای هک وسیع حساب های کاربری است. آسیب پذیری بسیار مهم. لطفا سریعا  آن را اصلاح کنید. “

هک اینستاگرام با ابزار Instasheep چطور انجام می شود؟

افراد هکر با دانلود instasheep برای گوشی اندروید یا آیفون خود می توانند تنها با یک کلیک به اطلاعات پیج کاربری اینستاگرام شخص مورد نظرشان دست پیدا کند. در حقیقت این ابزار جاسوسی یک اکستیشن فایرفاکس به شمار آمده که حملات اینترسپت آن به صورت آنلاین بر روی اکانت و حساب کاربری اشخاص مختلف صورت می گیرد. 

به عبارت دیگر هکرها به راحتی می توانند به هنگام ارسال داده های رمزنگاری نشده و کوکی سشن بر روی سیستم با مرورگر اینترسپت کاربر توسط برنامه اینستاگرام، به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده و مجددا از آنها برای هک اکانت اینستاگرام شخص مورد نظر کمک گیرند. دقت داشته باشید که لینک دانلود instasheep برای کامپیوتر یا گوشی به سختی پیدا می شود و برای نصب و استفاده از قابلیت های منحصر به فرد آن نیاز به روت کردن گوشی و نصب برنامه جانبی busybox می باشد.

با رعایت دو نکته گفته شده می توان نام کاربران اکانت اینستاگرامی شخص مد نظر خود را در قسمت خواسته شده وارد نموده و با انتخاب گزینه هک برنامه به طور خود شروع به بازیابی رمزهای عبور احتمالی که برای این پیج در نظر گرفته شده؛ می کند. بدین ترتیب تنها در عرض چند دقیقه شما شاهد لیستی از پسوردهای احتمالی برای پیج شخص قربانی و هدف خود خواهید بود. اما باید توجه داشته باشید که چنین ربات ها و  برنامه هایی که از طریق نام کاربری پیج شخص بتواند به پسورد حساب کاربری او دست پیدا کند؛ کمی غیر معقول به نظر رسیده؛ چرا که در صورت هک اکانت اینستاگرام بعد از دانلود برنامه instasheep با لینک مستقیم، گسترش دهندگان اینستاگرام می توانند جلوی راه های نفوذ و دسترسی این برنامه را مسدود کرده و باگ های ایجاد شده را نیز برطرف نمایند.

گزارش عملکرد اینستاگرام  در خصوص Instasheep

همانطور که اشاره شد؛ گراهام از سال ها پیش متوجه باگ فیسبوک برای آسیب پذیری اینستاگرام نصب شده بر روی گوشی IOS شده بوده و به محض امتناع و رد ادعای خود توسط شرکت فیسبوک این برنامه اینستاشیب را به منظور هک اکانت اینستاگرام طراحی کرد تا دلیل گزارش خود را بابت آسیب پذیری این برنامه محبوب توسط فیسبوک توجیه کند. بر اساس گزارش ها فیسبوک به عنوان بزرگترین غول شبکه اجتماعی ادعا دارد که خود از این مسئله امنیتی برای گوشی های IOS آگاه بوده و با استقرار HTTPS در پرتفوی خود سعی در تعمیر این آسیب پذیری دارد تا اطلاعات کاربران برنامه iOS از شر حملات شخصی ایمن نگاه دارد. در حقیقت بعد از دانلود instasheep برای ios مهاجم با رهگیری کوکی جلسه HTTP و داده های رمزنگاری نشده توسط برنامه اینستاگرام بر روی سیستم و مرورگر دیگری می تواند مدیریت اکانت شخص مد نظر خود را به دست بگیرد. بر همین اساس یکی از بنیان گذاران اینستاگرام به نام مایک کریگر می گوید که ما همواره و به صورت پیوسته به افزایش پوشش امنیتی خود برای HTTPS پرداخته ایم.

هک اکانت اینستاگرام با شیوه مهندسی اجتماعی یا حملات فیشینگ

یکی از مرسوم ترین شیوه ها برای هک اکانت اینستاگرام اطرافیان خود دستیابی به پسورد پیج آنها است که با داشتن این پسورد و نام کاربری پیج او می توان به راحتی بر اعمال و رفتار او در این برنامه نظارت داشت و حتی مدیریت پیج او را به دست خود گرفت. بر همین اساس یکی از راهکاری موثر بر دستیابی به این اطلاعات حملات فیشینگ می باشند. منظور از فیشینگ در واقع فریب افراد و سوء استفاده از اعتماد آنهاست که با ترفندهای مختلف این کار صورت گرفته و به پسورد آنها دست پیدا خواهیم کرد. به طور مثال عده ای از افراد کاربلد و حرفه ای در زمینه هک و برنامه نویسی از طریق طراحی صفحات فریبنده شبیه به برنامه اینستاگرام تلاش می کنند که با ارسال پیغامی به ایمیل شخص مد نظر خود مبنی بر تغییر رمز اکانت اینستاگرام و …، او را فریب داده و در اثر اعتماد آن شخص به شباهت ظاهری  ایمیل دریافت شده با برنامه اینستاگرام به اطلاعات شخصی و محرمانه او دسترسی پیدا کنند. در حقیقت در این شیوه هکر به نحوی شما را مجاب می کند تا کار و خواسته او را انجام دهید.

هک اینستاگرام با حمله فیشینگ

در روش فیشینگ و جعل، هکر اقدام به جعل یک اکانت معتبر و یا یک صفحه معتبر کرده و از کاربر می خواهد تا برای ورود به اکانت اینستاگرامش یا برای تایید یک سری تغییرات در اکانتش، اطلاعات خود را در آن صفحه جعلی وارد کند. در این شرایط معمولا کاربر گول خورده و چون حس می کند که مشکلی در اکانت اینستاگرامش رخ داده است، طبق دستورات هکر عمل کرده و اطلاعات اکانت خود را از جمله پسورد ورود به اکانتش را در صفحه جعلی، وارد می کند.

به عنوان مثال، هکر یک ایمیل با نام کاربری Instagram برای شما ارسال می کند و در متن ایمیل به شما اعلام می کند که صفحه اینستاگرام شما به دلیل تلاش برای ورود نامعتبر، مسدود شده است. اگر شما صاحب این اکانت هستید روی لینکی که در ادامه ایمیل آمده است کلیک کرده و سایر مراحل را انجام دهید. پس از کلیک روی لینک مشخص شده، کاربر به یک صفحه که دقیقا شبیه به صفحه ورود به اینستاگرام طراحی شده است وارد می شود و اطلاعات حساب کاربری خود را برای ورود به اینستاگرام وارد می کند.

با وارد کردن این اطلاعات در صفحه جعلی، در واقع شما اطلاعات اکانت خود را در اختیار هکر قرار داده اید و هکر می تواند به سادگی با استفاده از پسوردی که خودتان در اختیارش قرار داده اید وارد صفحه شما شده و و به اطلاعات خصوصی شما دست پیدا کند. حملات فیشینگ نقش اساسی را در سرقت اطلاعات از جمله اطلاعات کارت بانکی افراد را دارد.

استفاده از کیلاگرها برای هک کردن پیج اینستاگرام 

یکی دیگر از برنامه های مخرب و جاسوسی برای دستیابی به اطلاعات شخصی و محرمانه اشخاص، کیلاگرها می باشند. نحوه کار این برنامه بدین صورت است که به محض نصب بر روی گوشی شخص قربانی، تمامی کاراکترها و اعداد تایپ شده را به هنگام استفاده از اپلیکیشن های مختلف روی گوشی در حافظه نهان خود ذخیره کرده و برای شخص هکر ارسال می کند. بدین ترتیب با سرقت این اطلاعات شخص هکر می تواند به راحتی پسورد پیج اینستاگرام او را از بین این کاراکتر و اعداد پیدا کند. 

برنامه جاسوسی SPY 24

برنامه جاسوسی SPY 24 به عنوان یکی از محبوب ترین سامانه های مراقبت از اعضای خانواده به شمار آمده که به محض دانلود و نصب آن بر روی گوشی شخص مورد نظر خود می توان به اطلاعات بخش های گوشی او از قبیل پسورد پیج اینستاگرام او دسترسی پیدا کرد. در حقیقت فرد هکر می تواند از طریق اکانت ایجاد شده بر روی وبسایت رسمی SPY 24 از راه دور و به صورت غیر مستقیم بر روی کلیه اعمال و فعالیت های شخص مورد نظر در استفاده از برنامه های مختلف نصب شده بر روی گوشی اش همچون اینستاگرام نظارت و کنترل داشته باشد. کار با این برنامه جاسوسی برای هک اکانت اینستاگرام بسیار راحت بوده و بدون آگاهی خود شخص میتوان او را در هر لحظه زیر نظر داشت.

هک اینستاگرام با پسورد کرکر

پسورد کرکر یا به اصطلاح انگلیسی آن (Password Cracker)  از جمله ابزارهای جاسوسی شناخته شده ای است که به منظور شکستن رمز عبور پیج اینستاگرام اشخاص و دستیابی به آن مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت این برنامه یا ربات رمزیاب می تواند بدون نیاز به نصب آن بر روی دستگاه شخص قربانی و تنها با در اختیار داشتن نام کاربری پیج او به پسورد آن دست پیدا کند. بنابراین برای استفاده از این برنامه هیچ گونه ارتباطی بین شخص هکر و قربانی نیاز نبوده و بر اساس سادگی و قابل حدس بودن پسور کاربر می توان برای هک اکانت اینستاگرام او اقدام کرد.

نکته : هر چه پسوردی که برای اکانت اینستاگرام در نظر گرفته شده قوی و پیچیده تر باشد, امکان شکستن و دستیابی به آن از طریق ابزار های متعدد کرک کمتر است.

راهکارهای پیشگیری از هک اینستاگرام با برنامه Instasheep

با توجه به حساسیت های موجود در خصوص موضوع هک اکانت اینستاگرام و حفظ اهمیت اطلاعات شخصی و محرمانه در این برنامه بر خود لازم دانستیم که در این بخش برای آشنایی شما عزیزان به ذکر چند نمونه از راهکارهای مفید و موثر در زمینه جلوگیری از هک پیج اینستاگرام بپردازیم:

– نصب یک آنتی ویروس قوی و حرفه ای بر روی گوشی و به روز رسانی مداوم آن

– انتخاب یک پسورد قوی برای اکانت اینستاگرام خود متشکل از ارقام و حروف بزرگ و کوچک

– فعال کردن گزینه خصوصی بودن پیج و عدم پذیرش درخواست افراد مشکوک و ناشناس

– فعال کردن گزینه تایید دو مرحله ای برای امنیت بیشتر حساب خود 

– عدم قرار دادن گوشی تلفن همراه خود در اختیار دیگران 

– توجه به علائم و نشانه هایی از قبیل زود خالی شدن باتری؛ داغ شدن گوشی و … به ّخاطر نصب برنامه های ناشناس و جاسوسی 

– و … 

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا