آموزش شناخت انواع هک و روش های مقابلهآیا اینستاگرام من هک شده است؟!برنامه های هک گوشی برای اندروید و ایفونبهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفونچگونه از هک شدن گوشی موبایلروش عالی برای ردیابی گوشیکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانوادههک آیفونهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

دانلود نرم افزار یا برنامه هک (موبایل Mobile) اندروید و آیفون از طریق اینترنت

نرم افزار هک موبایل دانلود برنامه هک گوشی اندروید و آیفون از طریق اینترنت نرم افزار هک موبایل رایگان با کامپیوتر ، نرم افزار هک موبایل بدون اجازه

چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟

هک کردن گوشی یکی از آن عبارت هایی است که مردم معمولا زیاد آن را می شوند و بسیاری هم به دنبال روش یا برنامه هک گوشی دیگران هستند.

اما احتمالا بسیاری از شما با مفهوم دقیق هک و هک گوشی آشنا نباشید و تنها یک عبارت را بار ها و بارها بدون توجه به معنی آن مورد استفاده قرار می دهید و اما قرار است در این نوشته بطور کامل به بحث اینکه هک گوشی به چه معناست، آیا برنامه ای برای هک گوشی وجود دارد و در صورت وجود معرفی آن می پردازیم.

هک گوشی موبایل بحث پیچیده ای است و به این سادگی نمی توان درباره آن صحبت کرد چرا که یک مفهوم بسیاری کلی است و اگر واقعا منظورمان را درست بگوییم به این معناست که گوشی دیگران را بتوانیم بطور کامل تحت تصرف و نفوذ خود در بیاوریم.

اما منظور از تصرف و نفوذ کامل به گوشی موبایل دیگران چیست؟!

در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

نرم افزار هک موبایل

نرم افزار هک موبایل

برنامه هک گوشی چیست؟

برنامه ای که قرار است یک گوشی موبایل (اندروید یا آیفون) را هک کند می بایست دسترسی شما به عنوان هکر را به بخش های مختلف این دستگاه باز کند.

هک گوشی موبایل می تواند معانی مختلفی داشته باشد. ولی یکی از رایج ترین معانی آن عبارت از قصد یا تلاشی برای ایجاد دسترسی (نفوذ) تایید نشده و غیرمجاز به اطلاعات و داده های موجود در گوشی موبایل دیگران می باشد.

سطح دسترسی که به دستگاه موبایل شخص دیگری ایجاد شود بستگی به توانایی های شما و ابزاری که در اختیار دارید خواهد داشت.

برای مثال ممکن است شما یک فرد مبتدی در زمینه هک و جاسوسی و نفوذ باشید و هیچ اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشید؛ در این صورت با داشتن یک ابزار یا برنامه هک قدرتمند می توانید به سادگی گوشی دیگران را هک کنید.

در گذشته مردم بر روی دسترسی به Voice Mail یا صندوق پست صوتی دیگران که در حال حاضر به ندرت در بین کاربران ایرانی استفاده می شود، متمرکز بودند.

یا حتی تا همین چندسال پیش که پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتس اپ وجود نداشت، دغدغه دسترسی و خواندن اسم ام اس های گوشی دیگران در بین افراد دیده می شد.

چنین کاری یعنی نقض حریم خصوصی دیگران به هر نحوی مانند نصب برنامه ای برای هک اسم ام اس های دیگران باعث ایجاد نارضایتی و شاکیانی می شود و به همین جهت هم قانون در این زمینه بسیار پیگیر خواهد بود.

اما نکته مهم در این زمینه این است که چه کسی و به چه قصدی چنین کاری را انجام می دهد؟ آیا فردی به جهت هک اسم ام اس های گوشی شوهر خود دست به چنین اقدامی می زند یا یک مادر یا پدر به جهت مراقبت و محافظت از فرزندان خود و پیشگیری از مشکلاتی که ممکن است در آینده برای آنان پیش بیاید اقدام به نصب برنامه هک بر روی گوشی موبایل فرزند خود می کند؟ این موضوعی است که بحث قانونی یا غیر قانونی بودن هک را مشخص می کند.

نرم افزار هک موبایل با کامپیوتر

به طوری که اگر قصد و تلاش شما و استفاده از یک برنامه هک، به جهت نظارت بر فرزند شما باشد مشکلی نیست ولی در غیر این صورت اگر این کار به جهت نفوذ به حریم خصوصی افرادی که هیچ گونه سرپرستی بر آنها نداریم باشد کاملا غیر اخلاقی و نقض آشکار قانون می باشد.

آیا هک گوشی امکان پذیر است؟

اگر هنوز متوجه نشده اید که آیا هک گوشی موبایل امکان پذیر است یا خیر، باید بگوییم پاسخ مثبت است. هک گوشی موبایل امکان پذیر است و برنامه هک گوشی نیز وجود دارد و بسیاری از افراد درگیر چنین کاری شده اند و متاسفانه عده ای با چنین کاری دست به نقض آشکار حریم خصوصی دیگران می زنند که چنین کاری از نظر ما پسندیده نیست اما استفاده از برنامه هک گوشی برای نظارت بر فرزندان را به شدت به والدین توصیه می کنیم چرا که تصویر کاملی از آنچه که فرزند شما در ذهن دارد و به سوی آن می رود را به شما به عنوان والدینش می دهد.

آموزش هک گوشی دیگران از راه دور

برنامه هک گوشی و جاسوسی بر روی گوشی دیگران به وفور در سطح اینترنت پیدا می شود که البته بسیاری از آن در واقع برنامه هک گوشی خود شما هستند و نه گوشی دیگران! بسیاری از این ابزارهای هک قصد جاسوسی از خود شما و هک اطلاعات خود شما را دارند. پیشنهاد ما به شما استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان یا به اصطلاح عاماینه هک گوشی فرزندان است که می توانید از آن برای نظارت و نفوذ کامل به بخش های مختلف گوشی فرزند خود استفاده کنید و در جریان تمامی فعالیت ها قرار بگیرید.

در صورتی که بخواهید به تک تک بخش های گوشی موبایل فرزند خود دسترسی داشته باشید کار برای شما بسیار سخت خواهد شد چرا که برای دسترسی به هر بخش مثلا اسم ام اس ها، فایل ها، گالری، پیام های هر یک از شبکه های اجتماعی می بایست یک روش را پیاده کنید و برای هر کدام جداگانه برنامه ریزی کنید اما با استفاده از برنامه نظارت بر فرزندان spy24 امکان هک کل گوشی فرزند شما تنها با نصب یک برنامه در گوشی فرزند وجود دارد.

 • هک اس ام اس های گوشی فرزند
 • هک مخاطبین و تماس های ورودی و خروجی
 • خواندن پیام های تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی
 • مشاهده موقعیت های مکانی بصورت لحظه به لحظه
 • مشاهده وبسایت های بازید شده و امکان مسدودسازی آنها
 • نرم افزار هک موبایل رایگان
 • نرم افزار هک موبایل

و…

پیشنهاد ما به شما استفاده از یک برنامه Parental Control یا نظارت والدین به جای استفاده از یک برنامه جاسوسی و هک ناشناخته است. برنامه spy24 دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد می باشد.

برنامه هک گوشی اندروید

کافی است تا برنامه spy24  را روی گوشی فرزند خود نصب کنید تا دسترسی شما از طریق این برنامه به بخش های مختلف گوشی فرزند باز و امکان پذیر شود. این برنامه پس از نصب بطور کامل پنهان می شود و روند هک گوشی بصورت کاملا پنهانی انجام می گیرد و اطلاعات موجود در گوشی فرزند شما از طریق اینترنت و بدون هرگونه ارتباطی با شماره تلفن در یک پنل کاربری برای شما فرستاده می شود یا حتی می توانید در گوشی یا تبلت خود این اطلاعات را دریافت کنید.

دانلود برنامه هک گوشی spy24 مخصوص والدین

شما والدین گرامی می توانید برنامه هک گوشی spy24 را برای مدت ۲۴ ساعت بصورت رایگان دانلود و استفاده نمایید و در صورت رضایت از عملکرد و بررسی تمامی امکانات آن، نسبت به خریداری اقدام کنید. دانلود برنامه هک گوشی spy24  نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ای ندارد و کاملا رایگان می توانید از تست ۲۴ ساعته آن استفاده کنید و در نهایت پس از گذشت ۲۴ ساعت نسبت به خرید اشتراک پرمیوم اقدام کنید.

دانلود رایگان spy24 با لینک مستقیم

هک اس ام اس های گوشی اندروید و آیفون

در بحث هک گوشی یکی از بخش های قابل هک، اسم ام اس ها یا به عبارت دیگر پیامک های ارسال و دریافت شده در گوشی است. هک اس ام اس تنها در صورتی امکان پذیر است که بر روی گوشی شخص قربانی ( هک شونده) یک برنامه جاسوسی که به قصد خاصی طراحی شده ، نصب شده باشد. در این صورت است که می توان به پیام های موجود در گوشی اندروید دسترسی داشت.

خواندن و هک اس ام اس دیگرانخواندن و هک اسم ام اس دیگران

البته که چنین کاری قطعا از نظر قانونی جرم شناخته می شود چرا که بدون اجازه شخص اقدام به ورود و نفوذ به حریم خصوصی آن کرده ایم و این مسئله پیگرد قانونی خواهد داشت. البته راهکاری بسیار ساده برای والدین گرامی برای دسترسی و به اصطلاح هک اس ام اس های گوشی فرزند خود وجود دارد.

در این مطلب قصد داریم به صورت کلی راجب هک گوشی صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

امروزه در جهانی زندگی می کنیم که موبایل به یکی از عناصر اصلی زندگی مردم تبدیل شده است؛ به طوری که این وسیله سال های سال است جای کامپیوترهایی را گرفته است که روزگاری بزرگ ترین تکنولوژی دوران به شمار می رفت.

از این رو اگر چند سال پیش مبحث هک و نفوذ به کامپیوترها به عنوان منبع اصلی اطلاعات یک فرد مطرح بود، امروزه این مبحث به هک گوشی افراد تغییر جهت داده است. چرا که در دنیای امروزی موبایل ها به عنوان پراستفاده ترین تکنولوژی توسط افراد شناخته شده و به طبع بیشتر اطلاعات شخصی افراد نیز در این تلفن همراه شان ذخیره می شود. نگرانی که افراد مختلف از بابت نفوذ هکرها به دستگاه تلفن همراه شان دارند، چیزی نیست که بتوان آن را پنهان کرد.

هک گوشی، یک مشکل همگانی

این نگرانی از وقتی به وجود آمد که اخبار مختلفی از منابع رسمی و محلی از هک و نفوذ به تلفن های همراه افراد معروف و حتی معمولی پخش شد و با گذر زمان مبحث هک و نفوذ به حریم شخصی افراد به خصوص هک گوشی تبدیل به یک بحث فراگیر شده که هرروز مطالب جدید و تازه ای را پیرامون آن در شبکه های اجتماعی و نقول قول های محاوره ای می بینید.

در هر صورت، هک گوشیتان می تواند بدترین خبری باشد که می شنوید. چرا که با با هک شدن تلفن همراه، تمام اطلاعات شما شامل مخاطبان، عکس و فیلم ها، اطلاعات حساب های کاربری، شبکه های اجتماعی و … توسط شخص ثالث قابل دسترسی شده و این موضوع می تواند مشکلات بسیاری را برای شما ایجاد کند.

از این رو تصمیم گرفته ایم در این مقاله از نتیکو به بررسی اخبار و اطلاعات پیرامون هک گوشی پرداخته و با بررسی دقیق این موضوع، مشخص کنیم که آیا هک گوشی امکان پذیر است یا خیر؛ با ما همراه باشید.

هک گوشی شامل نفوذ به چه بخش هایی می شود؟

همان طور که می دانید، هک و نفوذ به موبایل شما توسط شخص ثالثی انجام می شود که می تواند اهداف مختلفی داشته باشد. فرد هکر با هدف خاصی که دارد به بخش های مختلفی از تلفن همراه شما نفوذ پیدا کرده و به اطلاعاتی که شامل حریم خصوصی شما می باشد دسترسی پیدا می کند.

بیشترین گزارشاتی که از هک گوشی به دست آمده است، شامل هک تلگرام، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی است اما گاهی اوقات برخی هکرها اهدافی بالاتر از دسترسی به اطلاعات حساب شبکه های اجتماعی شما داشته و با ترفندهای خاصی اقدام به هک دستگاه موبایل شما می کنند.

با هک دستگاه، تمام اپلیکیشن ها و اطلاعاتی که در گوشی شما وجود دارد در خطر افتاده و تنها شبکه های اجتماعی نیستند که در دسترسی هکر قرار می گیرند، بلکه اطلاعاتی همچون مخاطبین، پیامک ها و عکس و فیلم های گالری تان نیز در اختیار هکر قرار می گیرد. به همین علت اگر بخواهیم هک گوشی را درجه بندی کنیم، بایستی در ابتدا هک برنامه های موجود در یک تلفن همراه را در نظر گرفته و سپس به هک دستگاه بپردازیم.

مطلب مرتبط:گزارش تمامی پیام های واتس اپ

هک دستگاه تلفن همراه بسیار سخت تر و پیچیده تر از اپلیکیشن هاست و اگر به نکات امنیتی به خصوص نکاتی که در زمینه نصب و استفاده از برنامه های غیرمعتبر وجود دارد توجه نکنید، شخص هکر به راحتی می تواند با ایجاد یک تروجان و مخفی سازی آن در قالب یک اپلیکیشن، به اطلاعات دستگاه شما دسترسی پیدا کرده و شما را هک کند.

هک گوشی با چه روش هایی انجام می پذیرد؟

سوالی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید، این است که هکرها از چه روش هایی برای نفوذ به تلفن همراه هدف شان استفاده می کنند؟ در این قسمت به رایج ترین روش هایی که هکرها از آن برای دسترسی به اطلاعات کاربران استفاده می کنند پرداخته ایم.

استفاده از اپلیکیشن های تقلبی و بکارگیری رت و تروجان در آن ها

یکی از روش های رایجی که بسیاری از هکرها از آن برای دسترسی به تلفن همراه طعمه خود استفاده می کنند، روش هک به وسیله اپلیکیشن است. به طوری که شخص هکر با ساخت یک اپلیکیشن اندرویدی با فرمت .apk و تبلیغات این اپلیکیشن، شما را ترغیب به نصب آن می کند.

برای مثال تصور کنید در گروه تلگرامی در حال گفت و گو با سایر افراد هستید و فردی ناشناس پیامی را با مضمون “دانلود برنامه دوستیابی دختر و پسر ایرانی” به همراه یک فایل نصبی اندروید ارسال می کند.

در این لحظه بسیاری از افراد ترغیب می شوند که این برنامه را نصب کرده و به محتوای آن دسترسی داشته باشند غافل از اینکه برنامه موردنظر به منظور هک و جاسوسی اطلاعات شما ساخته شده است و تمام کدها و دستورهای بکار رفته در آن مربوط به هک و نفوذ است.

شما با نصب این برنامه وارد آن می شوید و نهایتا با چند عکس ساده یا یک منوی بسیار ساده روبرو می شوید در حالی که اصل اپلیکیشن در پشت پرده در حال اجرا بوده و کدهای مخربی که شخص هکر در اپلیکیشن قرار داده است در حال ارسال اطلاعات شما به کامپیوتر هکر می باشد.

اغلب هکرها به همین راحتی و تنها با فریب دادن کاربران به اهداف شوم خود می رسند و تنها راهی که باعث می شود آن ها از رسیدن به خواسته هایشان جا بمانند، توجه به اصول و نکات ایمنی فضای مجازی و عدم نصب اپلیکیشن از منابع نامعتبر مثل تلگرام، سایت های غیرمعتبر و … است.

رت یا تروجان چیست؟ – هک گوشی

کدهایی که در این اپلیکیشن ها وجود دارند، کدهای مخربی هستند که به اصطلاح رت یا تروجان نامیده می شوند. اگر بدانید با استفاده از Rat چه کارها می توان کرد، هیچ گاه از منابع ناشناس اپلیکیشن نصب نمی کنید.

برنامه هایی که در پس زمینه آن ها رت وجود داشته و در حال جاسوسی است، می توانند:

 • به راحتی صفحه کلید شما را بررسی کرده و تمام اعداد و حروفی که وارد می کنید را داشته باشد. بدین شکل رمزهای عبور شما توسط هکر به راحتی قابل پیگیری خواهد بود.
 • با کمک رت می توان دستگاه شخص هدف را به طور کامل در اختیار گرفت و روی آن اقدام به نصب و حذف برنامه های دیگر، مشاهده گالری، مشاهده پیامک و مخاطبین، بستن و بازکردن برنامه ها و غیره کرد.
 • با استفاده از Rat می توان به راحتی وب کم تلفن همراه هدف را روشن کرده و فیلم برداری کرد.

مواردی که در بالا گفته شد گوشه ای از اهداف جاسوسی رت ها بود و اگر بدون در نظر گرفتن نکات امنیتی اقدام به نصب برنامه از منابع ناشناس کنید، رت ها تلفن همراه تان را نابود خواهند کرد.

نصب اپلیکیشن های جاسوسی اطلاعات روی تلفن همراه شخص دیگر

هک گوشی بدون اجازه افراد، بهترین عنوانی است که می توان برای این مدل از هک گوشی در نظر گرفت. در این روش، شخصی که قصد هک و نفوذ به تلفن همراه شما را دارد با استفاده از ساده ترین راه وارد عمل می شود! او بدون اینکه شما متوجه شوید تلفن همراه تان را برمی دارد، یک اپلیکیشن جاسوسی و نفوذ روی آن نصب می کند و تمام.

به همین راحتی تلفن همراه شما برای شخص هکر آماده است. برنامه های جاسوسی و مخربی که توسط این افراد روی تلفن شما نصب می شود معمولا Hidden بوده و در منوی اصلی نمایش داده نمی شود.

به همین دلیل ممکن است شما به راحتی متوجه وجود آن نشده و مدت های طولانی اطلاعات تان در معرض دسترسی هکر قرار بگیرد. نرم افزارهای زیادی وجود دارد که با هدف کنترل اعضای خانواده روی گوشی آن ها نصب شده و اطلاعات گوشی تلفن همراه را به شخصی که این برنامه را نصب کرده است ارسال می کند؛ برخی از این برنامه ها قانونی بوده و برخی غیرقانونی می باشد.

مطلب مرتبط: هک تلگرام

در هر صورت ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه از این نوع روش هک در امان بمانید، تلفن همراه تان را تحت هر شرایطی به شخص دیگری ندهید؛ حتی برای ثانیه های کوتاه.

نکات امنیتی برای جلوگیری از هک گوشی

سیستم عامل اندروید، سیستم عاملی است که توسط بسیاری از ایرانی ها مورد استفاده قرار گرفته و می توان آن ها محبوب ترین سیستم عامل در ایران دانست. در کنار امکانات و جذابیت های این سیستم عامل، مسئله امنیت اندروید سال هاست که منتقدان زیادی را برای این محصول شرکت گوگل ایجاد کرده است.

ذکر این نکته که تاکنون تمام سیستم عامل های گوشی مورد هک و نفوذ قرار گرفته اند، یک زنگ خطر جدی برای کسانی است که نکات امنیتی را دست کم گرفته و بدون توجه به آن ها در فضای مجازی فعالیت می کنند. امنیت سیستم عامل اندروید در برخی موارد بسیار شکننده است به شکلی که حتی با کلیک بر روی لینک آلوده نیز می توان آن را هک کرد. از این رو در این بخش نکات امنیتی که شما را از هک شدن دور نگه می دارد را معرفی کرده ایم. برخی از این نکات شامل موارد زیر می باشند.

نصب برنامه ها از منابع ناشناس و هک گوشی

از نصب اپلیکیشن هایی که در منابع نامشخص وجود دارند خودداری کنید. تلگرام، واتساپ، سایت های اینترنتی نامعتبر، افرادی که نمی شناسید و … جزو منابع ناشناسی هستند که ممکن است برنامه های مخربی را به شما ارائه کنند. از این رو حدالامکان اپلیکیشن های موردنیازتان را از منابعی مثل گوگل استور، بازار و مایکت دانلود و نصب نمایید. امنیت برنامه هایی که از استورهای معتبر دانلود می کنید تا حدودی تضمین شده می باشد.

جلوگیری از هک گوشی با حذف برنامه های مشکوک

اغلب اپلیکیشن های مخرب که دارای رت هستند، محتوای خاصی نداشته و با بازکردن آن ها محتوایی را مشاهده نمی کنید. در صورت مشاهده این گونه برنامه ها روی تلفن همراه تان، سریعا از طریق تنظیمات گوشی اقدام به حذف و Unistall کردن این برنامه ها نمایید.

استفاده بیش از حد معمول از ترافیک اینترنت

استفاده بیش از حد معمول از ترافیک اینترنت گوشی تان، نشان دهنده ارسال یا دریافت اطلاعاتی است که در پس زمینه در حال انجام است. در صورت مشاهده چنین موردی، سعی در پیدا کردن منبع کرده و اگر منبعی مشخص پیدا نکردید، دسترسی تلفن همراه تان را تا پیداکردن منبع دریافت و ارسال بدون مجوز قطع کنید.

بک آپ و هک گوشی

بک آپ گرفتن از اطلاعات تلفن همراه تان یک راه حل موثر برای بازیابی اطلاعات پس از هک شدن آن هاست. با انجام این کار، اگر تلفن همراه تان با هر مشکلی روبرو شد خیال تان راحت است که یک بک آپ از اطلاعات مهم تان دارید.

با در نظر داشتن موارد بالا، می توانید تا حدود زیادی از هک شدن تلفن همراه تان جلوگیری نمایید

اگر گوشیمان هک شد چکار کنیم؟

هنگامی که به هک شدن تلفن تان مشکوک شده یا مطمئن شدید که دستگاه تان هک شده کارهای زیر را فراموش نکنید:

قطع دسترسی به اینترنت

دسترسی تلفن همراه تان را به اینترنت قطع کنید؛ برای اینکه اطلاعات شما به کامپیوتر هکرها ارسال شود، نیاز به اتصال تلفن همراه شما به شبکه اینترنت است. بنابراین اولین کاری که پس از هک شدن تان بایستی انجام دهید، این است که دسترسی تان را به شبکه اینترنت کاملا قطع نمایید.

روشن و خاموش کردن برای جلوگیزی از هک گوشی

روشن و خاموش کردن تلفن همراه هیچ فایده ای ندارد؛ بیشتر افراد تصور می کنند با ریستارت کردن دستگاه شان می توانند از هک شدن تلفن همراه شان جلوگیری کنند اما در واقع اینطور نیست. اغلب برنامه هایی که در آن ها کدهای هک و نفوذ قرار دارد، به گونه ای هستند که با روشن شدن تلفن همراه شما فعال شده و با خاموش کردن آن غیرفعال می شوند. پس نمی توان گفت با روشن و خاموش کردن تلفن همراه اپلیکیشن های هک و رت ها از کار می افتند.

شما همچنین می توانید از متخصصین امنیت کمک گرفته تا تلفن همراه تان را بررسی کرده و با پیدا کردن عامل هک، دستگاه تان را پاکسازی نمایند.

جلوگیری از هک گوشی با کمک گرفتن از افراد آگاه

تنها عملی که با انجام دادن آن به احتمال زیاد از خطر هک شدن دستگاه تان دور می مانید، حذف نصب کامل برنامه مخرب است. البته نمی توان گفت این کار ۱۰۰% جواب می دهد چرا که در مواقعی اپلیکیشن مخرب از خود فایل هایی را برجای می گذارد که پس از حذف برنامه نیز به انجام فعالیت های مخرب می پردازند. بنابراین حتما با کمک یک فرد آگاه در این زمینه، اثرات هک را از تلفن همراه تان به صورت کامل پاک نمایید.

پایان مطلب هک گوشی

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم مبحث هک گوشی را به خوبی توضیح و تبیین کرده باشیم. از این که تا پایان همراه ما بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

 • نرم افزار هک موبایل
 • نرم افزار هک


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا