بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفونروش عالی برای ردیابی گوشیکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانواده

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان

در عصری هستیم که دست هر کودک، دانش آموز و دانشجویی یک اسمارت فون یا تبلت است.بچه ها از سنین پایین با این دستگاه ها آشنا می شوند و شاید در آغاز فقط جنبه های بازی و سرگرمی برایشان داشته باشند ولی در ادامه باید تکالیف مدرسه را انجام دهند، پروژه های کلاسی را پیاده سازی و با ده ها اپلیکیشن یادگیری و مفید کار نمایند. نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان , دانلود رایگان نرم افزار کنترل کنترل گوشی فرزندان از راه دور

این دستگاه ها به اینترنت متصل می شوند و در کنار مزایا و کاربردهای مفید خود، می توانند خطرساز و تهدیدنماینده ظاهر شوند.

آسیب و دغدغه ای که برای والدین و پدر و مادر بسیار مهم است و استرس زا می گردد.

خوش بختانه، این روزها تعداد زیادی اپ اندروید و آی او اس در فروشگاه های اپلیکیشن ها وجود دارد که می تواند مدت زمان استفاده از صفحه نمایش ها را محدود و بعضی سایت ها یا نرم افزارها را فیلتر و بلوکه کند.

پدر و مادرها می توانند با نرم افزارهای کنترل والدین روی وب گردی فرزندشان نظارت داشته باشند و مجموعه قوانین برای استفاده از اینترنت و سرویس های مختلف وضع نمایند.

در اینجا می خواهیم ۱۰ نرم افزار برتر سال ۲۰۱۹ در حوزه کنترل والدین با رویکرد مناسب برای کاربردهای مختلف را معرفی کنیم:

بهترین اپلیکیشن رایگان کنترل والدین: Google Family Link

یک برنامه کامل و رایگان کنترل والدین برای پلتفرم های اندروید و iOS است.

ضمن اینکه می تواند موقعیت فرزندان شما را در هر لحظه معین کند (البته برای دستگاه های اندرویدی)؛ می تواند اپ های استفاده شده را نیز ردیابی و گزارش دهد.

می توانید معین کنید فرزندتان در طول روز چه مدت زمانی از صفحه نمایش استفاده یا چه محتواهایی را مشاهده کند.

راه اندازی و تنظیمات اولیه آن مقداری طول می کشد ولی پس از آن یک ابزار خارق العاده برای مدیریت فعالیت های بچه ها و فرزندان در فضای مجازی است (دانلود نسخه اندروید و iOS).

بهترین اپلیکیشن رایگان ردگیری کودک: KidLogger

KidLogger یک ردیاب کودک فوق العاده و ابزار کنترل والدین کامل برای افرادی است که نمی خواهند در ماه هزینه ای برای چنین اموری بپردازند.

این سرویس می تواند دستگاه اندرویدی، آی او اس، مک و ویندوزی فرزند شما را ردگیری و موقعیت آن را به گزارش کند یا مصرف اینترنت، وب گردی، مدت زمان استفاده از صفحه نمایش، تماس های تلفنی و غیره را مانیتور و به شما نشان دهد.

شما می توانید در این نرم افزار به طور خاص و موردی، مثلا، مدت زمان استفاده از بازی های ویدیویی را محدود کنید.

همین طور، امکان بلوکه کردن بعضی از اپ ها یا رکورد چت های اسکایپ وجود دارد.

نسخه iOS در ردگیری موقعیت فرزند با محدودیت هایی روبرو است ولی پس از اینکه قابلیت اتصال به GPS را فعال کردید؛ می توانید روی گوگل مپس موقعیت کودکتان را ببینید و به طور آنلاین دنبال کنید (برای دانلود نسخه های مختلف این اپلیکیشن روی پلتفرم های مختلف به بخش دانلود سایت KidLogger مراجعه کنید).

نرم افزار کنترل گوشی فرزند : دانلود رایگان نرم افزار کنترل

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان , دانلود رایگان نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور , نرم افزار کنترل گوشی فرزند
هک واتساپ بدون کد از راه دور

بهترین اپلیکیشن نظارت والدین: Qustodio

یکی از محبوب ترین اپ های نظارت والدین است. این اپ در پلتفرم های مختلفی مانند آی او اس، اندروید، ویندوز، مک و حتی کیندل در دسترس است.

والدین می توانند گزارش های روزانه ای درباره استفاده کودک از برنامه ها و مدت زمان آن ها بگیرند.

می توانند انواع فیلترهای پیشرفته محدودنماینده و کنترل نماینده محتوا را تعریف نمایند یا اینکه تایم اسکرین های انعطاف پذیری به برنامه بدهند.

امکان انتخاب مرورگر های وب برای نظارت بر وبگردی وجود دارد (دانلود نسخه های مختلف از روی سایت Qustodio).

بهترین اپلیکیشن رایگان ردیاب گوشی تلفن همراه: PhoneTracker

نرم افزار کنترل گوشی فرزند برنامه PhoneTracker با استفاده از سرویس جی پی اس اسمارت فون های اندرویدی و iOS را ردگیری می نماید. یک برنامه کامل و رایگان ردیاب گوشی است و نصب آن بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد.

با دو کلیک می توان شماره تلفن اعضای خانواده یا دوستان را به نرم افزار اضافه و اطلاعات مربوط به آن ها را در داشبورد مشاهده کرد.

وضعیت هر فرد اضافه شده در یک نقشه کوچک نشان داده می گردد ولی با ضربه زدن روی نقشه، باز شده و به طور کامل موقعیت آن نمایش داده خواهد شد.

امکان بزرگنمایی یا کسب اطلاعات بیشتر درباره موقعیت افراد وجود دارد. (دانلود نسخه اندروید و iOS).

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان , دانلود رایگان نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور , نرم افزار کنترل گوشی فرزند
کنترل گوشی همسر بدون نصب برنامه

بهترین اپلیکیشن کنترل والدین اندروید: ESET کنترل گوشی فرزندان از راه دور

بسیاری از نرم افزارهای کنترل والدین روی اندروید اجازه استفاده از تمام ویژگی ها را به طور رایگان نمی دهند و شما باید مشترک شوید و هزینه بپردازید.

ولی اپ ESET یک غافل گیری بزرگ در این زمینه است. به راحتی این نرم افزار را دانلود و روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید تا با مجموعه ای وسیع از ابزارها، امکانات و قابلیت ها برای مانیتور کودک، ایجاد محدودیت در استفاده از اپ ها یا نصب اپ جدید از روی گوگل پلی روبرو شوید.

اپلیکیشن ESET تمام ویژگی های یک برنامه کنترل والدین را دارد به اضافه اینکه می توانید روی چند دستگاه نصب و همگام سازی کنید.

همین طور، می توانید گزارش های فعالیت کودک را روی وب سایت ESET نیز مشاهده کنید (دانلود نسخه اندروید).

بهترین اپلیکیشن تایم اسکرین: RealizD

یکی از بهترین اپلیکیشن ها در اندروید و iOS برای فهمیدن مدت زمان استفاده از اسمارت فون و اپلیکیشن ها!

نه تنها این اپ به طور دقیق و تحلیلی به شما می گوید در طول روز، هفته و ماه چقدر از دستگاه خود استفاده کردید؛ بلکه معین می نماید چند بار سراغ اسمارت فون یا تبلت خود رفتید و چه مدت زمانی میان هر بار مراجعه به دستگاه صرف شده است.

دانلود، نصب و استفاده از اپلیکیشن RealizD برای یک دستگاه رایگان است ولی اگر والدین می خواهند روی همه دستگاه های آن ها نصب گردد؛ باید عضو این سرویس شوند (دانلود نسخه اندروید و iOS).

بهترین مسدودنماینده محتوا: OpenDNS FamilyShield

یک سرویس رایگان است که مانع از دسترسی همه افراد به اینترنت شما می گردد. اما استفاده ویژه آن ها برای کنترل دسترسی بچه ها، فرزندان بزرگ تر و دیگران به بعضی محتواهای نامناسب روی اینترنت است.

هنگامی که برای اولین بار این سرویس را راه اندازی و تنظیم می کنید؛ به طور اتوماتیک تنظیمات امنیتی آن روی هر دستگاه اعضای خانواده اعمال شده و تفاوتی نمی نماید با اسمارت فون، تبلت یا کامپیوتر شخصی به اینترنت وصل شوند.

نکته مهم دیگر این است که OpenDNS FamilyShield یک اپلیکیشن قابل نصب روی دستگاه های اندرویدی یا iOS نیست؛ بلکه یک سرویس تحت وب رایگان است که می تواند دسترسی به محتواهای آنلاین را کنترل و محدود کند.

بهترین اپلیکیشن برای گیمرهای نینتندو سوئیچ: Nintendo Switch Parental Controls

اپ رایگان و اختصاصی شرکت نینتندو برای نصب روی دستگاه های اندرویدی و iOS است که به نینتندو سوئیچ متصل می شوند. این برنامه معین می نماید چه افرادی اجازه بازی دارند؛ چه بازی هایی را می توانند اجرا نمایند و چقدر بازی نمایند.

تمام اطلاعات به شکلی ساده و قابل فهم در این برنامه نمایش داده می شوند. مانیتور بازی های ویدیویی اجرا شده در آن بسیار راحت است و نظارت بر مدت زمان بازی بچه ها فوق العاده ساده می گردد.

قدرت واقعی این اپلیکیشن در محدودسازی مدت زمان استفاده از نینتندو سوئیچ طی روز است. با صرف چند ثانیه می توانید کنسول سوئیچ نینتندو را در زمان های خاصی مانند آخر شب قفل کنید (دانلود نسخه اندروید و iOS).

دانلود رایگان نرم افزار کنترل گوشی فرزندان – نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور

بهترین اپلیکیشن برای گیمرهای ایکس باکس: Microsoft Family Features

مایکروسافت مجموعه ای از ابزارهای رایگان کنترل والدین طراحی نموده است تا پدر و مادرها بتوانند نظارت کاملی روی فعالیت فرزندشان در ویندوز ۱۰ و کنسول ایکس باکس داشته باشند.

این اپلیکیشن به طور دقیق معین می نماید هریک از اعضای خانواده چقدر می توانند آنلاین بازی نمایند و به چه بازی هایی دسترسی داشته باشند. همین طور، فیلترهایی دارد تا بچه ها در مرورگر وب مایکروسافت اچ یا اینترنت اکسپلورر وارد وب سایت های غیرمجاز نشوند.

البته، این ابزار مسدودنماینده شاید در ویندوز ۱۰ زیاد کاربردی نباشد چون می توان از مرورگرهای وب دیگر استفاده کرد ولی در کنسول ایکس باکس مفیدتر است. پروفایل هریک از اعضای خانواده را می توان از روی وب سایت مایکروسافت یا اپلیکیشن ها تنظیم کرد (دانلود نسخه اندروید و iOS).

بهترین گزینه برای گیمرهای پلی استیشن: Family on PSN

پلی استیشن ۴ یک اپلیکیشن مستقل برای کنترل فرزندان و مواردی مانند تعریف تایم اسکرین ندارد اما ویژگی ها و تنظیماتی در این کنسول بازی هست که اجازه می دهند والدین کنترل و نظارت بیشتری بر فعالیت فرزندان داشته باشند.

این تنظیمات در جهت Settings > Parental Controls/Family Management > Family Management قرار دارند. پس از فعال کردن این تنظیم، می توان تعریف کرد در طول روز چقدر از این کنسول استفاده شده و در بازه های چه ساعت هایی باشد.

افزون بر این، می توان رتبه بندی سنی برای بازی های ویدیویی، رسانه های دیجیتالی، دیسک های DVD و Blu-ray تنظیم کرد تا هر زمان بچه ها در خانه تنها بودند؛ شما آرامش داشته باشید.

نرم افزار کنترل گوشی فرزند : کنترل گوشی فرزندان از راه دور

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان , دانلود رایگان نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان , نرم افزار کنترل گوشی فرزندان از راه دور , نرم افزار کنترل گوشی فرزند

دانلود نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان

Salfeld Child Control 13.5 کنترل گوشی فرزندان از راه دور

نسخه جدید نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان، Salfeld Child Control 13.5 منتشر شد!

همانطور که کودکان در دنیای واقعی نیاز به کنترل و مراقبت دارند، در فضای مجازی نیز باید مراقب آنها بود. مخصوصا در این روزها که کودکان ساعات زیادی را پای کامپیوتر و یا اینترنت میگذرانند.

نرم افزار Salfeld Child Control راهکار های مناسبی برای کنترل والدین بر روش استفاده کودکان از کامپیوتر ارائه میدهد. توسط این نرم افزار میتوانید محدودیت های مورد نظر خود را ایجاد کنید تا با خیال راحت اجازه استفاده کودکان از کامپیوتر را بدهید.

این نرم افزار میتواند دسترسی به فولدرها، فایل ها، نرم افزارها، بازی ها، و … را محدود کند. یا فقط در ساعت های خاصی اجازه کار با کامپیوتر را بدهد. همچنین توسط این نرم افزار میتوانید دسترسی به اینترنت را محدود کنید یا بعضی از سایت ها را فیلتر کنید. و یا فقط اجاره دسترسی به چند سایت خاص را بدهید.

ورژن جدید این نرم افزار به تازگی منتشر شده و در ادامه میتوانید آن را دانلود کنید.

مهم ترین قابلیت های نرم افزار Salfeld Child Control عبارتند از:

– محدود کردن نرم افزار ها یا بازی هایی که کودکان اجازه استفاده از آنها را دارند

– جلوگیری از دسترسی کودک به فایل ها و پوشه های خاص

– ایجاد فیلترینگ برای سایت های غیر مجاز (دارای لیست سیاه از هزاران سایت غیراخلاقی)

– تنظیم سایت های محدودی که کودک اجازه استفاده از آنها را دارد

– ایجاد گزارش از میزان و نحوه استفاده کودک از کامپیوتر و کارهایی که انجام داده است

– ایجاد محدودیت روزانه برای ساعات استفاده از کامپیوتر

– تنظیم زمان قطع شدن اینترنت و خاموش شدن کامپیوتر

– تنظیم زمان مجاز استفاده از یک سایت خاص (مثلا سایت بازی آنلاین)

– نمایش تمام فعالیت هایی که کودک انجام داده است (به والدین)

– امکان ارسال گزارشات به ایمیل والدین

– محیط کاربری اسان بدون نیاز به آموزش خاص

– امکان استفاده در کامپیوترهای چندکاربره و عمومی (مثل مدارس و ادارات)

– تنظیم بازه زمانی مجاز برای استفاده از یک نرم افزار یا بازی (مثلا بازی Angry Bird فقط در ساعت ۶ تا ۸ شب)

– جلوگیری از دسترسی به تنظیمات ویندوز

– امکان کنترل نرم افزار از راه دور

– ایجاد محدودیت در حجم دانلود

– قابل اجرا در ویندوزهای XP, 7, 8

نسخه جدید نرم افزار کنترل کامپیوتر و اینترنت برای کودکان، Salfeld Child Control 13.5 را دانلود کنید: دانلود رایگان نرم افزار کنترل

۷ اپلیکیشن ایرانی و ۲۸ نرم افزار خارجی برای کنترل و صیانت از کودکان در فضای مجازی در قالب طرح صیانت از کودکان و نوجوانان توسط وزارت ارتباطات منتشر شد.به گزارش مهر، وزارت ارتباطات با اعلام این که فضای مجازی و حضور در آن، مانند چاقوی دولبه است،  اسناد پشتیبان سند حمایتی و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان را منتشر کرد.

در این اسناد پشتیبان که برای توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان تدوین شده، سند ابزارهای کنترل والدین نیز به چشم می‌خورد.ابزارهای کنترل والدین و قابلیت‌های آن‌ها  در دو سطح سخت افزار (سیم کارت، مودم) و یا نرم افزار (سیستم عامل و برنامه کاربردی) پیاده سازی و عرضه شده است. این کنترل‌ها  شامل پالایش محتوا براساس سن فرزند،  کنترل‌های کاربردی براساس اعمال محدودیت زمانی و دسترسی، مدیریت استفاده از اینترنت یا رایانه براساس زمان،  محتوا و سن فرزند و نیز نظارت و مشاهده موقعیت مکانی و نوع فعالیت و دسترسی‌های فرزند است.

در قالب پیش نویس سند صیانت از کودکان، وزارت ارتباطات نام هفت اپلیکیشن فارسی را به عنوان نرم افزارهای کنترل کودکان از سوی والدین اعلام کرد:نرم افزار کنترل والدین توسعه راهکارهای هوشمند امین (انارستان) برای سیستم عامل‌های اندروید، نرم افزار دنیای درسا در قالب دو اپلیکیشن مجزا برای کودک و والدین،نرم افزار کنترل والدین سانیار به عنوان نرم افزار گوشی یابی و کنترل کودک، سامانه مراقبت از خانواده در دنیای مجازی با نام sfp،برنامه کنترل فرزند شقایق،نرم افزار کنترل تماس و پیامک فرزند شارکو و نرم افزار صدف پاساد سیستم پالایش خانگی.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان


درهمین حال ابزارهای رایج کنترل ویژه والدین در دنیا با هدف مسدودسازی دسترسی کودکان به وب سایت‌های غیراخلاقی و کنترل و نظارت والدین برآن‌ها  عرضه شده که برخی از آن‌ها  به شرح زیر است:  
توضیحات کامل مربوط به   ابزارهای کنترل کودکان و نوجوانان در فضای مجازی همراه با نشانی‌ها  و نحوه کار با هر کدام از آن‌ها ، به طور کامل در سایت وزارت ارتباطات به نشانی www.ict.gov.ir  درج شده است.

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان رایگان

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا