برنامه های هک گوشی برای اندروید و ایفون

جلوگیری از هک گالری

جلوگیری از هک گالری

در دنیای امروزه مشهور بودن خطراتی را دارد که یکی از آنها تمایل بقیه به سرک کشیدن در زندگی خصوصی ایشان است در دنیای مجازی  این کار  برای هکرها جذاب است. چند نفر را می شناسید از عکس و فیلم های خصوصی آنها سواستفاده شده است .راستی برای جلوگیری از هک شدن گالری گوشی و یا دستگاههای ما چکار باید کرد.

فضای مجازی نباید محلی برای ترویج  خشونت باشد. خب حالاچکار کنیم که عکس های خصوصی مان را  صفحه اول گوگل نبینم آخه مال خودمان است. به این سایت های  ذخیره‌سازی ابری مصرف‌کننده مانند iCloud، Dropbox و  Google Drive امیدی نیست چونکه یه خوراک خوب برای هکرها هستند.  احالا اگه از یک سایت ذخیره‌سازی عمومی Cloud استفاده می‌کنید، ابزارها و تکنیک‌های ساده‌ای وجود دارند که می‌توانند شما را از قربانی شدن دور نگه دارند. با انتخاب امن ترین سیستم ذخیره سازی موجود شروع می شود. سرویس هایی مانند Box وجود دارند که استفاده از آنها به همان اندازه آسان و ارزان است اما بسیار امن تر است زیرا فایل ها را هنگام ذخیره رمزگذاری می کنند. من شخصاً عکس‌هایم را روی یک درایو خارجی ذخیره می‌کنم که قیمت آن حدود ۷۵ دلار است و یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی دارد.

هفته‌ای دو بار از عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های موسیقی پشتیبان‌گیری می‌کند و فضای لپ‌تاپ و دسک‌تاپ من را آزاد می‌کند و مطمئن می‌شود که فایل‌های رسانه‌ای من در اثر خرابی هارد دیسک از بین نمی‌روند. من از Box برای ذخیره سازی اسناد و سایر داده های خود در خارج از سایت استفاده می کنم. شما خواستید امتحان کنید.

کار را برای هکرها آسان نکنید

بی سواتی (همان سواد لاتی است) ما باعث می شود که کارها را برای هکرها بسیار آسان کنیم. به عنوان مثال، Wi-Fi عمومی (همان مفتی خودمان) برای اطلاعات خصوصی نیست. از Wi-Fi رایگان  یا همان مجانی  مکان های عمومی برای تماشای ویدیوهای خنده‌دار یا با دوستان خود در رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید – اما از آن برای پرداخت قبض کارت اعتباری  کارت به کارت و..خود استفاده نکنید. ورود یک هکر (بنویسم این مارمولک ها بدتون نمی آید ) به یک شبکه عمومی بسیار ساده تر از یک شبکه امن تر است – و با یک سیستم Wi-Fi عمومی، شما نمی دانید چقدر امن است.

سخت‌تر کردن زندگی برای هکرها

این است که جزئیات ورود به سیستم و گذرواژه‌های خود را در هارد دیسک ذخیره نکنید – به خصوص نه در لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت. احتمال گم شدن یا دزدیده شدن دستگاه های تلفن همراه بسیار بیشتر از سیستم های دسکتاپ است – پس چرا به دزد یک پاس گل  مفتکی برای ورود به سیستم آنلاین و همچنین سخت افزار خود بدهید؟ مورد بعدی که برای  آقایون داداشام به عنوان آخرین، اما نه کم اهمیت توضیح می دهم این است که:  

وقتی روی پیوندی که توسط شخصی که نمی‌شناسید یا به خوبی نمی‌شناسید به اشتراک گذاشته شده کلیک می‌کنید، مراقب باشید. هکرهایی که به آدرس ایمیل شخصی دسترسی پیدا می کنند معمولاً به دفترچه آدرس آنها نیز دسترسی پیدا می کنند – بنابراین اگر ایمیلی از شخصی دریافت کردید که انتظار شنیدن او را نداشتید، یا اگر موضوع نامفهوم به نظر می رسد، قبل از کلیک بر روی هر پیوندی دو بار فکر کنید. حتی اگر پیوند از یک “منبع قابل اعتماد” باشد، قبل از کلیک کردن، یک ثانیه وقت بگذارید و لینک را از نزدیک ببینید. یک غلط املایی جزئی در پیوند، یا پیوندی که درست به نظر نمی رسد، یک علامت خطر بزرگ است. به یاد داشته باشید که یک وب‌سایت تجاری واقعی معمولاً با نام شرکت ختم می‌شود و پس از آن یک نقطه و یکی از پسوندهای رایج مانند .com، .biz، .tv، .me، .edu و غیره به پایان می‌رسد. به عنوان مثال، سایت‌هایی مانند Facebook، WordPress، IMDB و بسیاری دیگر به کاربران اجازه می دهند صفحات شخصی سازی شده ایجاد کنند. نام شخصی شده همچنان شامل نام شرکت خواهد بود – http://www.imdb.me/kameronbadgers یا https://www.facebook.com/#!/GaylasCleaningService. بخشی از آدرس که شامل .com، .me، .edu، .biz یا دیگر برنامه‌های افزودنی است، شرکت مالک وب‌سایت است — بنابراین اگر URL مانند http://www.amazon.freestuffyoudontneed.com را مشاهده کردید، به Amazon.com منتهی نمی شود – به “freestuffyoudontneed.com” منتهی می شود. وارد کردن رمز عبور Amazon.com خود در آن سایت به شخص دیگری امکان دسترسی به حساب Amazon.com شما را می دهد – از جمله اطلاعات کارت اعتباری ذخیره شده. این یک تیکه خیلی اسامی داشت مخلص کلام حواستون به به لینک های ناشناس باشه.

 هکرآشنا

 گروه‌های تبهکاری سازمان‌یافته‌ای وجود دارند که از طریق سرقت هویت و داده‌ها میلیون‌ها دلار به دست می‌آورند، توضیحات این مورد +18 است و معذورم بنویسم فلان هنرپیشه سرشناس خارجی عکس  زنش را … استغفر… داستان اینجاست که هکرها معمولا اینها را می شناسند و اینها هم هکرها را  . مثلا کیت گوسلین، ستاره تلویزیون واقعیت، از شوهر سابقش، جان گوسلین، پس از به دست آوردن اطلاعات از رایانه او شکایت کرد. شاون ای. توما، وکیل دالاس، وکالت جان در دعوای قضایی حاصل را برعهده داشت، و او می‌گوید که نقض داده‌ها در موقعیت‌های قانون خانواده به طور فزاینده‌ای رایج می‌شود. توما می‌گوید:

«یکی از همسران ممکن است به دنبال دارایی‌های پنهان، مدرک خیانت یا هر نوع اطلاعات مخربی که ممکن است بخشی از نبرد حضانت فرزند شود، به فایل‌های رایانه‌ای همسر سابقش بگردد. خدا را شکر که ما مشهور نشدیم.  دنیای نامردی است  دنیای نامردی است دیگه به هیچ کس نمی توان اطمینان کرد به خدا من بی تقصیرم خانواده ها ببخشید اینها را گفتم قصدم بهم زدن کانون گرم خانواده نیست آموزش روش های هک کردن این مارموز ها (بخوانید هکرها) است . به نظر می رسد عقل سلیمی است که بدانیم ممکن است طلاق در راه باشد، اما بسیاری از مردم حتی ابتدایی ترین اقدامات را برای محافظت از خود انجام نمی دهند.”

اما این فقط همسران یا عاشقان سابق نیستند که می توانند از دانش خود در مورد عادات آنلاین، حساب ها، گذرواژه ها و “سوالات امنیتی” شما برای دسترسی به فایل های شما استفاده کنند. کارمندان سابق (خانگی یا اداری)، همکاران و دوستان هم همینطور. بهترین محافظت در برابر هکرآشنا این است که رمزهای عبور خود را خصوصی نگه دارید و از ابزارها و تکنیک هایی استفاده کنید که حدس زدن آنها را برای آنها سخت تر می کند. مثلا همه می دانند بهترین غذای مورد علاقه من آبگوشت بزباش است لذا این سوال امنیتی اگه آمد من باید الکی بنویسم پیتزا  اینجا دیگه صداقت به درد نمی خورد. یا  مثلا چیزی مشابه که حداقل از سه نوع کاراکتر استفاده می کند را تایپ کنید: اعداد، حروف، و کاراکترهای خاص ، تا اگر یک «دوست»، همکار، یا سایر افراد مهم قبلی برای دسترسی به حساب های شما  بخواهد تلاش کند ، یا به قول خودمان خیط شود.

جلوگیری از هک گالری

 رمزهای عبور مناسب از تصاویر شما محافظت می کند

هکرها از طیف وسیعی از ابزارهای “شک کردن” برای حدس زدن رمزهای عبور استفاده می کنند. بنابراین هرچه رمز عبور شما بهتر باشد، احتمال اینکه عکس های شخصی، مکاتبات، اطلاعات مالی و اطلاعات شخصی شما توسط یک هکر به خطر بیفتد، کمتر می شود. بهترین رمزهای عبور عبارتند از (الف) طولانی (ب) پیچیده، با 3 یا 4 نوع کاراکتر مختلف و (ج) از کلمات یا عباراتی تشکیل شده است که در فرهنگ لغت استاندارد یافت نمی شوند. اکثر سیستم ها از شما می خواهند که رمز عبور حداقل 8 کاراکتر داشته باشید

– اما رمزهای عبور طولانی تر بهتر هستند. برخی از کارشناسان امنیتی گذرواژه هایی با طول 16 تا 24 کاراکتر را توصیه می کنند. آیا می‌دانستید که می‌توانید از یک عبارت کامل به‌عنوان «رمز عبور» استفاده کنید، زیرا اکثر سیستم‌ها به فاصله یا زیرخط برای جدا کردن کلمات اجازه می‌دهند؟ یک نقل قول مورد علاقه یا خط فیلم به یاد ماندنی می تواند کارساز باشد اگر به یاد داشته باشید که شخصیت های خاص را درج کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است، اما از آنها به عنوان رمز عبور جدید خود استفاده نکنید. W3_h@ve_N0thing_to_F3@rXc3pT_F3@r_Its3LF! (ما چیزی برای ترس نداریم به جز خود ترس! نقل قول استاندارد انگلیسی با حروف خاص جایگزین شده است.) “Veni,_vidi,_VISA” (آمدم، دیدم، خرید کردم. کلماتی که در یک فرهنگ لغت استاندارد انگلیسی یافت نمی شوند، زیرا دو مورد اول لاتین هستند، با زیرخط و علائم نقطه گذاری تقسیم می شوند، با کاراکترهای خاص دیگر در ابتدا و انتهای).

من <3 “la ville des lumières”! (من عاشق “شهر نورها” هستم! – ترکیبی از شخصیت های خاص و فرانسوی – زبانی که من به آن صحبت نمی کنم.) هرچه رمز عبور غیر معمول و پیچیده‌تر باشد، دسترسی هکرها به حساب‌های شما دشوارتر می‌شود. همچنین، مطمئن شوید که برای هر سرویس آنلاینی که استفاده می کنید از رمز عبور متفاوتی استفاده کنید.یکی هم می تواند این باشد” کیم کارداشیان آبگوشت بزباش  5 شاهی را باچی دوست دارد@ با ترشی گلپر&” جدا کلمه عبور باحالی است شما چی پیشنهاد می کنید.

 بله، می‌دانم، به خاطر سپردن ده‌ها رمز عبور سخت است – اما اگر از رمز عبور یکسانی برای حساب بانکی و حساب فیس‌بوک خود یا ایمیل کاری و حساب توییتر خود استفاده کنید، فقط مشکل را می‌طلبد. باز هم، ابزارهای موثر و ساده ای وجود دارد که می تواند به شما در مدیریت رمزهای عبور کمک کند.

یک حساب ایمیل تک منظوره اضافه کنید

یا تصویر هویت شما تصویر امنیتی داده از Pixabay 300×2255 روش هایی برای جلوگیری از سرقت عکس های شما توسط هکرها – یا هویت شما چیزی در حدود 60 درصد از کاربران بزرگسال رایانه شخصی یک آدرس ایمیل دارند که فقط برای نامه های ناخواسته استفاده می کنند. — من از سایت خود برای آن دسته از سایت‌هایی استفاده می‌کنم که برای دسترسی به محتوا یا دانلود چیزی به «آدرس ایمیل معتبر» نیاز دارند. اما داشتن آدرس های ایمیل با هدف خاص می تواند محافظت خوبی در برابر هکرها و کلاهبرداری های فیشینگ نیز باشد.

کلاهبرداری فیشینگ زمانی است که شخصی به شما ایمیلی می‌فرستد که به شما می‌گوید رمز عبور eBay شما به خطر افتاده است و باید تغییر دهید، یا اینکه بانک شما از شما می‌خواهد با یک شماره تلفن رایگان تماس بگیرید و رمز عبور آنلاین یا چیزی شبیه به آن را تأیید کنید. البته، ایمیل از طرف eBay یا بانک شما نیست – این ایمیل از طرف یک مجرم است که برای اطلاعاتی که شما را به آخرین قربانی در یک حلقه سرقت هویت تبدیل می کند، «فیشینگ» (ماهیگیری) می کند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای جلوگیری از این نوع کلاهبرداری‌ها استفاده از آدرس‌های ایمیل با هدف خاص فقط برای ارتباط با یک نهاد خاص است. من آدرس‌های ایمیل با هدف ویژه‌ای دارم که فقط با بانک، شرکت‌های کارت اعتباری و کارگزارم استفاده می‌کنم – بنابراین اگر یک آدرس ایمیل به عنوان آدرس ایمیل «هر روزه» خود دریافت کنم که ظاهراً از بانک من آمده است، بدیهی است که کلاهبرداری است.

5ترفند برای شکست دادن هکرها

به طور خلاصه،

مطالب حساس را به‌صورت آفلاین ذخیره کنید

— یا اگر از فضای ذخیره‌سازی ابری استفاده می‌کنید، از سرویسی استفاده کنید که فایل‌های شما را هنگام ذخیره‌سازی رمزگذاری می‌کند.

از رمزهای عبور طولانی (12 تا 24 کاراکتر)، با 3 یا 4 نوع کاراکتر مختلف (اعداد، حروف کوچک و بزرگ، کاراکترهای خاص، و فاصله یا زیرخط) استفاده کنید

. رمزهای عبور خود را یادداشت نکنید یا آنها را در دستگاه های تلفن همراه خود ذخیره نکنید.

از استفاده از اطلاعات بیوگرافی رایج (مانند نام دختر مادرتان یا نام طلسم ورزشی دبیرستانتان) برای پاسخ به سؤالات امنیتی طراحی شده برای بازنشانی رمزهای عبور آنلاین خودداری کنید. اگر نمی توانید سؤال امنیتی خود را بسازید، دروغ بگویید

. برای هر سایت آنلاین از رمزهای عبور متفاوت استفاده کنید و از ابزار مدیریت رمز عبور برای پیگیری آنها استفاده کنید و از شما بخواهد که آنها را مرتباً تغییر دهید.

چهار مورد از این پنج تکنیک کاملاً رایگان هستند –

و آخرین مورد، یک ابزار مدیریت رمز عبور، در مقایسه با هزینه بالای سرقت هویت یا سایر هزینه‌های احتمالی برای شهرت شما به دلیل سرقت اطلاعات خصوصی شما (و به طور بالقوه به اشتراک گذاشته شده) بسیار مقرون به صرفه است. یک هکر آیا این پنج تکنیک تضمینی هستند که داده های آنلاین شما هرگز به خطر نمی افتد؟ نه – هکرها احمق نیستند و دائماً راه‌های جدیدی برای شکار قربانیان خود پیدا می‌کنند. اما قطعا بیشتر ما را به اهدافی کمتر جذاب تبدیل می کنند.

به امید دیدار مجدد شما در مقاله بعدی. مواظب خودتون و خوبی هایتون باشید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا