حتما برایتان پیش آمده است که افراد بازاریاب، برای تبلیغات با شما تماس بگیرند و یا فردی مزاحمتان بشود. گاهی تماسهای تبلیغاتی به قدری آزار دهنده میشوند که برای جلوگیری از این گونه تماسها دست به هرکاری میزنید. اولین و هوشمندانهترین اقدام برنامههایی است که این شمارهها را شناسایی و مسدود میکنند. برنامه Truecaller

آیا می توان بدون نصب برنامه افراد را ردیابی نمود؟

 آشنایی با برنامه Truecaller
آشنایی با برنامه Truecaller

اگر به هر دلیلی دنبال راهی برای شناسایی این شمارهها و حتی بلاک کردن آنها میباشید، همیاب24 پیشنهاد شگفت انگیزی برای شما دارد. با برنامهی truecaller  شماره مورد نظر را شناسایی، در صورت نیاز آن را مسدود و یا با استفاده از این برنامه مکان فرد تماس گیرنده را نیز شناسایی کنید.

آشنایی با Truecaller

با پیشرفت ارتباطات برنامههای بسیاری برای بلاک کردن شمارهها و یا شناسایی شمارههای ناشناس طراحی و ساخته شده است. از بهترین این بینهایت اپلیکیشن موجود در بازار میتوان به  truecaller اشاره کرد. کارکرد با این برنامه بسیار آسان است. حتی این اپلیکیشن آدرس مکانی که شماره ناشناس در حال تماس است را برای شما به نمایش میگذارد. بنابراین شما میتوانید با شناسایی کامل فرد مزاحم و یا تماس از طرف شرکتهای بازاریابی را شناسایی و آنها را از طریق همین برنامه مسدود کنید تا دیگر با شما تماسی نداشته باشند. یکی دیگر از امکانات جالبی که این برنامه برای کاربران خود فراهم آورده است اضافه کردن صفحه فیسبوک دوستان و مخاطبان میباشد. با این امکان شما میتوانید فعالیتها و عکس دوستان خود را در فیسبوک دنبال کنید.

نرم افزار Free Tracker چیست و چه ساز و کاری دارد؟
بخوانید:
آشنایی با Truecaller
آشنایی با Truecaller

بیش از دو میلیون شماره تلفن در پایگاه دادهی این برنامه موجود است که شامل شمارههای رایتل، ایرانسل و همراه اول ایران نیز میباشد. همچنین شمارهها و کشورهای جدیدی مرتبا به این اپ افزدوه میشوند. همان طور که اشاره شد truecaller مکان شمارهی تماس گیرنده را نیز برای شما نمایش میدهد بدین صورت که شهر، خیابان و… تماس گرفته شده را در اختیارتان خواهد گذاشت.

ویژگیهای truecaller

 • شناسایی شمارههای تماس گیرنده: این اپ به محض تماس با تلفن شما افراد و شماره تماس گیرنده را شناسایی میکند.
 • بلاک کردن شمارههای مزاحم: برنامهی truecaller امکان این را دارد تا به صورت خودکار تماسهایی که تبلیغاتی هستند و یا از طرف افراد مزاحم گرفته شدهاند را شناخته و آنها را مسدود کند.
 • رویت شمارهها: میتوانید نام شمارههای ناشناسی که با شما تماس گرفتهاند را در قسمت تاریخچه تماس ببنید.
 • رکورد یا ضبط: به راحتی میتوانید تماسهایی که مورد نظرتان باشند را ضبط و در تلفن همراه خود ذخیره کنید.
 • پشتیبانی: امکان حفظ و نگهداری نسخهای از تاریخچهی تماسها، پیامها و مخاطبان در گوگل درایو نیز در این اپ گنجانده شدهاست.
 • جستجو: در truecaller از طریق نوار ابزار جستجو میتوان شماره ناشناس را پیدا کرد.
ویژگیهای truecaller

از دیگر امکانات این برنامه میتوان به چت و گفتگو با مخاطبین و به اشتراک گذاشتن مکان با آنها اشاره کرد. همچنین truecaller امکان شناسایی پیامکهای اسپم، بازاریابی و ناشناس را داشته و به صورت خودکار آنها را مسدود میکند. Truecaller میتواند با توجه به اسم و سری شماره پیامکها را نیز بلاک کند. فضای کاری این برنامه بسیار جذاب و کار با آن به راحتی انجام میشود همچنین truecaller از زبان فارسی نیز برخودار بوده و با اعمال تنظیمات مربوطه میتوانید زبان برنامه خود را فارسی کنید. با استفاده از این اپلیکیشن پیامها و تماسهای تبلیغاتی و همچنین افراد مزاحم را بلاک کرده و با خیالی آسوده به زندگی روزمرهی خود برسید.

سیستم عامل های هکر ها برای تست نفوذ و امنیت هک ویندوز 10 Kali Windows
بخوانید:

این برنامه برای سیستم عاملهای ios و اندروید موجود و قابل دانلود به صورت رایگان میباشد. البته توجه داشته باشید که برای شناسایی شماره تماس گیرنده با شما توسط این اپ لازم است تا تلفن همراه شما به اینترنت اتصال داشته باشد. بیش از صد میلیون کاربر این اپ را نصب و از آن استفاده کردهاند که همین آمار گواه کارآمدی برنامه میباشد.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

SPY24 vs. FlexiSpy: The Ultimate Comparison