برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دورکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانوادههک آیفون

نظارت و کنترل پیامها + مکالمات فرزندان توسط والدین

امروزه بسیار زیاد در مورد استفاده های نامتعارف و نامناسب از تلفن همراه در فضای مجازی و غیر مجازی توسط رسانه های ملی، اخبار، تلویزیون و رادیو می شنویم. این مسئله باعث نگرانی والدین در خصوص استفاده ی نادرست فرزندانشان از گوشی موبایل شده است. به طوری که بسیاری از این والدین در صدد استفاده از برنامه ای در راستای کنترل و نظارت مکالمات، تماس ها و پیامک های تصویری و نوشتاری فرزند خود در فضاهای مجازی و غیر مجازی می باشند. به این منظور برای کاهش نگرانی والدین، برنامه ای در باب این موضوع تحت عنوان برنامه ی نظارت والدین، برنامه نویسی و طراحی شده که با استفاده از این برنامه، والدین تا حد بسیار زیادی قادر خواهند بود، فعالیت های فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده ی خود را بر روی گوشی های اندرویدی کنترل و نظارت داشته باشند. 

نظارت و کنترل پیامک :

محتوا پنهان


نظارت و کنترل پیامک ها و مکالمات فرزندان توسط والدین
نظارت و کنترل پیامها + مکالمات فرزندان توسط والدین 4

چکونگی کنترل و نظارت نامحسوس و مخفیانه ی گوشی های موبایل

جالب است بدانید که بعد از نصب شدن و فعال شدن این برنامه بر روی گوشی تلفن همراه، به سرعت مخفی می شود و هیچ رد و اثری از خود بر جای نمی گذارد طوریکه فرد مورد نظر به هیچ عنوان متوجه کنترل تلفن همراهش از جانب شما نخواهد شد. از این رو والدین می توانند با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی تمامی تماس ها، مکالمات ، پیام های نوشتاری و تصویری کنترل کنند و حتی بر روی آرشیو عکس های فرزندان خود نیز نظارت داشته باشند. نظارت و کنترل پیامک …

ردیابی موقعیت جغرافیایی تلفن همراه شخص مورد نظر (GPS TRACKER)

والدین گرامی می توانند با استفاده از این برنامه به صورت کاملا مخفیانه و به طور لحظه ای تمامی فعالیت های فرزندشان را زیر نظر گرفته و موقعیت جغرافیایی او را نیز ردیابی کنند. این ویژگی  هم چنین در زمانی که گوشی تلفن همراه شما مفقود و یا دزدیده شده، بسیار با اهمیت و کاربردی می باشد. 

نظارت و کنترل کامل بر روی تمامی پیام های نوشتاری و تصویری (SMS TRACKER)

دوباره باید این مطلب را برای شما والدین عزیز و گرامی خاطر نشان کنیم که با نصب و راه انذازی این برنامه به راحتی قادر خواهید بود تمامی پیامک های تصویری و نوشتاری فرزندتان را چه در فضای مجازی و چه در فضای غیر مجازی با تاریخ و زمان دقیق، چک و کنترل نمایید.

کنترل نامحسوس تمامی تماس ها  و مکالمات به صورت زنده (CALL TRACKER)

از جمله مسائلی که والدین در باب امنیت فرزندشان بسیار حساس و نگران هستند، معاشرت فرزندشان با افراد ناشناس و کنترل تماس ها و مکالمات وی می باشد. این برنامه تمامی تماس ها و مکالمات فرزندتان را به صورت لحظه به لحظه به شما گزارش می دهد و حتی تمامی تماس های فعلی و قدیمی فرزندتان را با زمان و تاریخ مشخص به شما نشان می دهد. 

کنترل مخفیانه ی تصاویر و آرشیو عکس ها در تلفن همراه

از جمله ویژگی خاص این برنامه که ان را بسیار حائز اهمیت می کند توانایی کنترل و نظارت بر روی عکس ها و تصاویر موجود در تلفن همراه فرزندتان می باشد. که تی از راه دور هم می توانید به صورت کاملا نامحسوس او را تحت کنترل داشته باشید. 

کنترل و نظارت مخفیانه ی فیلم ها و کلیپ های موجود در تلفن همراه فرزندتان

کنترل و نظارت فیلم های موجود در تلفن همراه فرزندتان بسیار مهم و حیاتی است چرا که مشاهده ی فیلم های نامناسب و نامتعارف ممکن است افکار وی را به سمت کار های غیر قانونی و خلاف بکشاند. با استفاده از این برنامه به صورت مخفیانه می توانید بر روی تمامی فیلم ها و کلیپ های موجود در گوشی تلفن همراه فرزند عزیزتان، نظارت کامل داشته باشید.

چگونگی نصب و راه اندازی این برنامه در گوشی های تلفن همراه

نصب و راه اندازی این برنامه بر روی گوشی های تلفن همراه کار بسیار راحت و ساده ای ست و نیاز به هیچ گونه دانش و اطلاعات خاصی در این زمینه نمی باشد. برای نصب تنها کاری که باید انجام دهید برنامه را در گوشی نصب کرده و سپس ایمیل خود را وارد کنید. و بعد از این شما به راحتی قادر خواهید بود بدون اینکه فرزندتان متوجه شود تمامی فیلم ها، تصاویر،تماس ها، مکالمات و پیامک های او را کنترل کنید. 

چگونگی کنترل نامحسوس مکالمات و پیام ها از راه دور

این برنامه به شما این اجازه را می دهد تا به صورت کاملا نامحسوس و مخفیانه تمامی پیامک هاو تماس های ورودی . خروجی و حتی تماس های بی پاسخ فرزندتان را با تاریخ و زمان مشخص چک کنید. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه ارسال تمامی تماس ها و پیامک های گوشی تلفن همراه به ایمیل شماست. جالب است بدانید که این برنامه به گونه ای برنامه نویسی و طراحی شده است که هیچ یک از اطلاعات، تماس ها و پیام های خصوصی فرزند شما در جایی ذخیره و ثبت نمی کند وتنها از طریق ایمیل شما تمامی این اطلاعات را برای شما ارسال می کند. بنابراین خیالتان از بابت امنیت این برنامه راحت باشد. 

آیا امکان استفاده از این برنامه به صورت آفلاین و بدون دسترسی به اینترنت وجود دارد؟

در جواب باید گفت بله این امکان در زمانی که موبایل فرزند شما در حالت آفلاین است وجود دارد بدین صورت که تمامی اطلاعات، مکالمات و پیام ها را ذخیره می کند و زمانی که به اینترنت متصل شد تمامی این اطلاعات به ایمیل شما فرستاده می شود. جالب است بدانید که طراحی این برنامه به صورتی ست که هر 90 دقیقه یک بار تمامی تماس ها و پیام ها را به ایمیل شما ارسال می کند. 

معرفی برنامه ی SPY24 

در خصوص رفع نگرانی والدین در خصوص امنیت فرزندانشان برنامه ای تحت عنوان SPY24 طراحی شده است که به والدین امکان کنترل و نظارت بر روی فعالیت های فرزندان خود را در فضای مجازی نیز می دهد. به این برنامه سامانه مراقبت از خانواده نیز می گویند و نصب و راه اندازی آن بسیار کار ساده ای است. از جمله امکانات این برنامه که می توان به ان اشاره کرد عبارت اند از:

 • کنترل کامل بر روی تمامی تماس ها و پیام ها به همراه تاریخ و زمان مشخص اعم از فضای مجازی و غیر مجازی
 • نظارت کامل بر روی تمامی پیام های تصویری و نوشتاری تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و غیره
 • امکان مخفی سازی کامل برنامه و کنترل دقیق از راه دور

نظارت و کنترل پیامک
نظارت و کنترل پیامها + مکالمات فرزندان توسط والدین 5

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

Mobile Spy Apps یا Spyware Apps نرم افزاری برای نظارت بر تلفن های هوشمند هستند. این نوع برنامه ها به شما کمک می کنند تماس های تلفنی ، پیامکی و مکانهای ورودی و خروجی را ردیابی کنید. این برنامه ها برای کاربر نهایی پنهان و غیرقابل شناسایی هستند. این نرم افزار همچنین مکان های GPS ، فعالیت مرورگر و پیام های برنامه هایی مانند WhatsApp ، Facebook ، Snapchat و غیره را ردیابی می کند.

در زیر لیستی از برنامه های جاسوسی برتر با ویژگی های محبوب و پیوندهای وب سایت انتخاب شده است. این پرونده شامل نرم افزارهای منبع باز (رایگان) و تجاری (پولی) است.

1) جاسوس

Spyic یک برنامه کنترل والدین و نظارت از راه دور قطعی است. این برنامه به روزرسانی مکان در زمان واقعی را برای کودک شما ارائه می دهد. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمام تماس هایی را که از راه دور توسط کسی برقرار و دریافت می شود ردیابی کنید.

امکانات:  

 • به شما کمک می کند پیام های ورودی و خروجی ، از جمله پیام های حذف شده را بخوانید.
 • اجازه دسترسی بدون محدودیت به سابقه مرورگر یک شخص را بدهید.
 • به شما امکان می دهد جزئیات را مانند نمای کلی مخاطب مشاهده کنید.
 • مشاهده تمام تماس های ورودی و خروجی

پلتفرم پشتیبانی شده: نسخه های Android 4.0 یا بالاتر و دستگاه های iOS


2) FlexiSPY

قدرتمندترین نرم افزار مانیتورینگ FlexiSPY جهان برای رایانه ها ، تلفن های همراه و رایانه های لوحی. این ابزار به شما امکان می دهد از طریق رایانه یا تلفن همراه جاسوسی کنید. این برنامه همچنین یک برنامه بیننده تلفن همراه برای آندروید و آیفون ارائه می دهد.

امکانات:

 • نرم افزار کنترل والدین را ارائه می دهد
 • به شما امکان می دهد فعالیت های آنلاین کارمند خود را ردیابی کنید
 • سرویس نصب از راه دور بدون دردسر
 • فعالیت ورود یا خاموش کردن کاربران را ردیابی کنید
 • از راه دور نرم افزار را حذف یا غیرفعال کنید
 • در حالت پنهان اجرا کنید
 • از نصب نصب نرم افزار جلوگیری کنید
 • با یک کلید ترکیبی امن دسترسی پیدا کنید
 • هشدارهای داشبورد را ارائه دهید
 • ارسال دستورات از راه دور از وب
 • به روز رسانی خودکار از راه دور

سیستم عامل های پشتیبانی شده: Android ، iPhone ، iPad ، رایانه ها


3) MSpy

MSpy یک برنامه ردیاب تلفنی است که به شما امکان می دهد از راه دور و بدون دردسر فعالیت کودک خود را کنترل کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون هیچ زحمتی همه پیام ها را مشاهده کنید. این ابزار به شما امکان می دهد مکان GPS دستگاه را بررسی کنید.

امکانات:

 • در حالت پس زمینه کار می کند.
 • این برنامه داده های شما را رمزگذاری و محافظت می کند.
 • هر 5 دقیقه به روزرسانی فعالیت تلفن مورد نظر را ارائه می دهد.
 • پشتیبانی چند زبانه را ارائه می دهد.
 • می توانید پیام های متنی ورودی یا خروجی را بخوانید.

4) uMobix

uMobix یک برنامه مانیتورینگ برای دستگاه های تلفن همراه است که با iOS و Android سازگار است. این تقریباً تمام فعالیتهای تلفن مورد نظر را ردیابی می کند: تماس های تلفنی ، پیام کوتاه ، مکان های GPS ، سابقه وب ، پیام رسان ها ، رسانه های اجتماعی و غیره. این امکان دسترسی به دستگاه های هدف را در زمان واقعی فراهم می کند و به شما امکان می دهد عکس های صفحه را در تلفن مورد نظر ضبط کنید.

امکانات:

 • کنترل پنل زنده
 • ردیابی تماس تلفنی
 • نظارت بر پیام های متنی
 • ردیاب GPS پیشرفته
 • ردیابی تاریخچه مرورگر
 • دسترسی به گالری عکس

5) اسپایرا

Spyera یک نرم افزار نظارت بر تلفن های همراه ، تبلت ها و رایانه ها است. به شما امکان می دهد از راه دور تلفن Android ، Tablet Android ، iPhone یا iPad را کنترل کنید.

امکانات:

 • به شما امکان می دهد فرزندان خود را زیر نظر بگیرید و دنیای آنها را درک کنید
 • برای محافظت از تجارت خود ، کارمندان خود را پیگیری کنید
 • نصب آسان و کنترل پنل وب کاربرپسند

سیستم عامل های پشتیبانی شده: Windows PC و Mac OS را از راه دور کنترل کنید


6) iKeyMonitor

iKeyMonitor یک برنامه رهگیری آسان برای استفاده است که به طور گسترده ای به عنوان برنامه کنترل والدین برای ضبط کلیدهای گفتاری ، تماس ها ، پیام کوتاه و پیام های چت ، بازدید از وب سایت ، عکس های صفحه و موارد دیگر استفاده می شود.

امکانات:

 • iKeyMonitor پیام های متنی اس ام اس را در آیفون و تلفن اندرویدی مورد نظر جاسوسی می کند
 • پیام های WhatsApp را که روی دستگاه مورد نظر ارسال و دریافت می شوند ، کنترل کنید.
 • به شما امکان می دهد به صورت دوره ای از فعالیت های تلفن همراه از جمله عکس ها ، فیلم ها ، برنامه های چت و وب سایت های بازدید شده عکس بگیرید
 • برنامه ها و بازی های خاص را در دستگاه های iOS و Android خود مسدود می کند
 • از مخاطبین دستگاه هدف پشتیبان تهیه می کند

پلت فرم پشتیبانی شده: از ویندوز ، مک و اندروید پشتیبانی می کند.


7) Cocospy

Cocospy به شما کمک می کند مکان ها ، پیام ها ، تماس ها و برنامه ها را ردیابی کنید. این ابزار به شما امکان می دهد پیام های ورودی و خروجی را بخوانید.

امکانات:

 • برای نظارت بر تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی Android و iOS از Cocospy استفاده کنید.
 • مشاهده صفحات بازدید شده اخیر Cocospy’s Web History Tracker.
 • به شما امکان می دهد مدت تماس ، مهر زمان و فرکانس تماس را مشاهده کنید.
 • به شما کمک می کند مکانهای بی درنگ و تاریخچه مکان گذشته را ردیابی کنید.
 • مشخصات سیم کارت را از راه دور بررسی کنید.
 • همه پیامهای رد و بدل شده را بخوانید.

سیستم عامل های پشتیبانی شده: دستگاه های Android و iOS


8) Google Family Link

Google Family Link یک ابزار جاسوسی و نظارت است. با جستجوی آنلاین کودک یا نوجوان خود می توانید از این ابزار برای ماندن در جریان باشید. این به شما کمک می کند ، کودک ، در مورد آنچه که آنها بر روی دستگاه خود انجام می دهند تصمیم صحیح بگیرید.

امکانات:

 • به خانواده شما اجازه می دهد تا عادت های دیجیتالی سالم ایجاد کنند
 • برنامه هایی را که فرزندتان می تواند استفاده کند مدیریت کنید.
 • برنامه های مورد نظر فرزندتان را از فروشگاه Google Play تأیید یا مسدود کنید.
 • به شما امکان می دهد تا زمان نمایش را تحت نظر داشته باشید.
 • با گزارش فعالیت هفتگی یا ماهانه ، ببینید فرزندشان چه مدت در برنامه های خود صرف می کند.
 • برای تعیین محدودیت های زمانی صفحه نمایش روزانه برای دستگاه فرزندتان ، ویژگی ارائه دهید.
 • مراقب زمان نمایش باشید.

سیستم عامل پشتیبانی شده: Android


9) XNSPY

XNSPY راحت ترین و ایمن ترین برنامه موبایل است که به شما امکان می دهد تلفن های همراه و تبلت ها را کنترل کنید. این ابزار به شما امکان می دهد از راه دور تمام گزارش های تماس و لیست مخاطبین را بررسی کنید.

امکانات:

 • مکانهای کودک و کارمندان خود را بر روی نقشه بررسی کنید.
 • ضبط های تلفن آنها را ضبط و گوش دهید.
 • ویژگی Keylogger به شما امکان می دهد تا از طریق یک برنامه پیام فوری ، فشارهای کلید را کنترل کنید.
 • به شما امکان می دهد تمام ایمیل های آنها را جاسوسی کنید و برگه هایی را که کارمندان و بچه های شما از آنها بازدید می کنند نگه دارید

پلتفرم پشتیبانی شده: Android، iPhone


10) جاسوسی

Spyzie یک راه حل بسیار مانیتورینگ تلفن است. این ابزار به شما امکان می دهد تا تمام داده های نظارت شده را در صورت نیاز صادر کنید. همچنین به شما امکان می دهد تمام فعالیت های کودک خود را در WhatsApp کنترل کنید.

امکانات:

 • سابقه مرورگر بچه ها و کارمندان خود را بررسی کنید.
 • صفحه هدف خود را با یک کلیک ساده مشاهده کنید
 • قادر به دسترسی به گزارش تماس دقیق دستگاه هدف است
 • از راه دور تمام عکس های ذخیره شده در تلفن کودک خود را پیدا کنید.
 • همه فعالیتهای تلفن را با یک نگاه مشاهده کنید

پلت فرم پشتیبانی شده: سازگار با Android و iOS


11) برنامه جاسوسی حقیقت

حقیقت یک برنامه جاسوسی آندروید است ، که به شما کمک می کند تمام جزئیات تمام فعالیت های انجام شده روی تلفن دستگاه فرد مورد نظر را بدست آورید. به کارفرمایان این امکان را می دهد تا کارمندان خود را تحت نظر داشته باشند.

امکانات:

 • تمام اطلاعات مربوط به مکان را در زمان واقعی ارائه دهید.
 • این به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات مربوط به پیام متنی را که انجام می شود یا توسط فرد مورد نظر دریافت می شود ، به دست آورید.
 • می توانید تمام جزئیات مانند تاریخ برقراری تماس را دریافت کنید.
 • جزئیات کامل مدت تماس را دریافت کنید.

پلت فرم پشتیبانی شده: سازگار با Android و iOS


12) Appmia

Appmia نرم افزار جاسوسی و ردیابی تلفن همراه است که به شما امکان می دهد از کلیه فعالیت های هر دستگاه تلفن همراه آیفون یا Android جاسوسی کنید. نصب آن بر روی تلفن همراهی که می خواهید جاسوسی کنید آسان است.

امکانات:

 • Appmia یک نرم افزار قدرتمند تلفن جاسوسی با ویژگی های بسیار ابتکاری است.
 • تیم پشتیبانی مشتری 24/7 تیمی است که در هر مرحله از راه به شما کمک می کند
 • تقریباً می توانید از طریق راه دور و به صورت نامرئی از هر تلفن همراه جاسوسی کنید.
 • چندین رسانه مشهور مورد توجه قرار گرفته است.
 • کنترل پیامک

پلت فرم پشتیبانی شده: iOS و Android

 

13) اسپایفون

Spyfone یک برنامه نظارت بر تلفن همراه است. این ابزار امکان کنترل تماس ، پیام و GPS شما را فراهم می کند.

امکانات:

 • این نرم افزار همچنین به شما کمک می کند تا کودکان یا کارمندان خود را تحت نظر داشته باشید.
 • SpyFone به شما امکان می دهد پیام های ورودی و خروجی از برنامه های پیام رسان معروف مانند Facebook ، WhatsApp را کنترل کنید.
 • به شما امکان می دهد فهرست پرونده را در دستگاه مرور کنید تا تمام پرونده ها ، تصاویر ، فیلم ها و اسناد بارگیری شده را بررسی کنید.
 • مشاهده مکان در زمان واقعی

سیستم عامل پشتیبانی شده: سازگار با Android و iPhone


14) SpyBubble

SpyBubble آسان برای استفاده از رایانه مبتنی بر ابر و نرم افزار جاسوسی تلفن همراه است. نصب برنامه در دستگاهی که می خواهید نظارت کنید آسان است.

امکانات:

 • از راه دور چت های پیامکی و پیامکی آنها مانند توییتر ، واتساپ ، فیس بوک و اسنپ چت را کنترل کنید.
 • همه آنچه را که روی دستگاه تایپ می کنند ضبط کنید همچنین شامل گذرواژه است
 • به شما امکان می دهد تا از راه دور تمام تماس های تلفنی برقرار شده از تلفن تحت نظارت و ضبط را ضبط کنید.
 • به شما امکان می دهد وب سایت ها را ردیابی کنید.

سیستم عامل های پشتیبانی شده: ویندوز ، مک و اندروید


15) SpyHuman

SpyHuman یک راه حل نظارت قابل اعتماد است. این برنامه امکان نظارت یکپارچه برای دستگاه مورد نظر شما را فراهم می کند. طیف وسیعی از ویژگی ها یک تجربه نظارت کامل و کارآمد را ارائه می دهد.

امکانات:

 • این برنامه به شما امکان می دهد سیاهههای مربوط به تماس دستگاه مورد نظر خود را کنترل کنید تا از فعالیتهای تماس آنها به روز باشید.
 • با کمک برنامه SpyHuman سیاهههای مربوط به پیام کوتاه تمام دستگاه مورد نظر خود را کنترل کنید.
 • محیط اطراف کودکان خود را ضبط کنید
 • نظارت موثر بر محتوا را ارائه می دهد.
 • کنترل پیامک

پلت فرم پشتیبانی شده: ویندوز ، مک و اندروید


16) جاسوسی

Spyier ابزاری برای جاسوسی است که به شما امکان می دهد مکان ها ، تماس ها ، پیام ها و برنامه ها را ردیابی کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمام پیامک ها و iMessages های ارسال شده یا دریافت شده در دستگاه مورد نظر را بخوانید.

امکانات:

 • هر تلفن یا رایانه کنترل پیامک را ردیابی کنید
 • می توانید پیام های WhatsApp و چت های گروهی را مخفیانه بخوانید.
 • به شما امکان می دهد از مرورگر وب خود ، برگه های مربوط به Snapchat هر کس را نگه دارید
 • به شما امکان می دهد موقعیت مکانی مبتنی بر GPS هر تلفن هوشمند یا رایانه لوحی را در زمان واقعی مشخص کنید.

سیستم عامل های پشتیبانی شده: Android و iOS


17) جاسوسی برای موبایل

Spy To Mobile به شما امکان می دهد پیام های پیامکی ورودی و خروجی را از راه دور ببینید ، لیست مخاطبین را از تلفن کودک خود دریافت کنید ، به سابقه تماس دسترسی پیدا کنید. با استفاده از این برنامه می توانید مکان کودک را کنترل کرده و امنیت او را فراهم کنید.

امکانات: کنترل پیامک 

 • به شما امکان می دهد داده های تلفن های همراه را در یک حساب جمع کنید
 • می توانید از آن برای خواندن پیام های SMS ، مشاهده سابقه تماس و لیست مخاطبین و دریافت مکان فعلی کودک خود استفاده کنید.
 • جدیدترین فن آوری های ردیابی را برای دریافت داده از تلفن های همراه از راه دور ارائه می دهد.

سیستم عامل های پشتیبانی شده: Windows، Mac & Android


18) جاسوسی موبایل

جاسوسی تلفن همراه به شما امکان می دهد پیام های متنی ، مکان های GPS ، جزئیات تماس ، عکس ها و فعالیت رسانه های اجتماعی را کنترل کنید. همچنین می توانید مکان نمایش زنده شخص ردیاب را مشاهده کنید.

امکانات: کنترل پیامک 

 • به شما امکان می دهد برای انجام دستورات LIVE به دستگاه متصل شوید.
 • برنامه جاسوسی آخرین مکانها را بر روی نقشه پیدا کرده و مشاهده می کند.
 • ویژگی قفل و باز کردن قفل دستگاه با زنگ هشدار آژیر آژیر.
 • Mobile Spy را فعال می کند ، که به شما کمک می کند گزارش های خود را به آدرس ایمیل خود تحویل دهید.

19) Cerberus Phone Security

Cerberus Phone Security جاسوسی موبایل است. این کنترل از راه دور از طریق اینترنت ارائه می دهد و به شما امکان می دهد به پیامک های دستگاه مورد نظر دسترسی پیدا کنید. همچنین به شما کمک می کند تا مکان فرزندتان را ردیابی کنید.

امکانات:

 • کنترل از راه دور از طریق پیام کوتاه
 • هشدارهای خودکار سفارشی با Autotask
 • به شما امکان می دهد داده ها را قفل و پاک کنید
 • از دزد عکس بگیرید
 • از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید
 • از دستگاه های Android Wear پشتیبانی می کند
 • پوسته شبیه یونیکس از راه دور
 • در صورت خروج یا ورود فرزندان به منطقه ، می توانید هشدارها را دریافت کنید.
 • کنترل پیامک

سیستم عامل های پشتیبانی شده: دستگاه های Android

سالات متداول کنترل پیامک 

App برنامه جاسوسی کنترل پیامک تلفن چیست؟

برنامه های Spy Phone به شما کمک می کنند تماس های تلفنی ورودی ، خروجی ، پیام کوتاه ، مکان GPS ، فعالیت مرورگر و پیام های برنامه هایی مانند WhatsApp ، Facebook ، Snapchat و غیره را ردیابی کنید.

 آیا به دسترسی فیزیکی به تلفن نیاز دارید؟

آره. برای اکثر نسخه های Android و iPhone ، دسترسی فیزیکی به تلفن همراه الزامی است. برای استفاده از ویژگی های پیشرفته نظارت ممکن است لازم باشد تلفن را روت کنید.

⚡ چگونه برنامه جاسوسی تلفن را انتخاب کنیم؟

شما همیشه باید با پشتیبانی مشتری مشورت کنید تا تلفن شما پشتیبانی شود یا خیر

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا