با سلام به کاربران عزیز  وب سایت SPY24 ، آموزش هک اینستاگرام با برنامه جاسوسی ، این آموزش هدفش سوء استفاده و شکستن حریم خصوصی نیست بهتره کامل و واضح تر درباره این موضوع صحبت کنم ، موضوع هک کردن اینستاگرام نیست!

کنترل گزارش عملکرد اینستاگرام

بلکه کنترل اعضای خانواده در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که یک فضای ناامن به حساب می رود و خطرهای بیش از چیزی که فکر می کنیم در کمین ما در شبکه های اجتماعی می باشد ، پس بهتره از اعضای خودمان را که دوستشان داریم توسط برنامه جاسوسی بتوانیم کنترل کاملی به شبکه‌های اجتماعی آنها داشته باشیم آنها را از خطر دور نگه داریم.

برنامه ما بدون نیاز به روت گوشی برای گوشی های اندروید پیاده سازی شده است و به شما اجازه می دهد به صورت نامحسوس به دایرکت های آنها و فعالیت آنها در شبکه اجتماعی اینستاگرام کنترل کاملی داشته باشید با چه کسانی دوست می شوند چه کسانی آنها را دنبال می کنند ، پس این برنامه هک اینستاگرام نیست بلکه اعضای خانواده برای مراقبت فرزندان خود طراحی شده است همیشه هر پدر و مادری نگران ای فرزند خود در هر جایی که باشد دوست دارد که مراقبت آنها انجام دهد این قانون پدر مادر خواهر است جزئی از طبیعت آنهاست.

 در پنل وب سایت یک بخشی هست که به شما اجازه می دهد به شبکه های اجتماعی آنها دسترسی کاملی داشته باشید بدون آنکه شخص مورد نظر تان با خبر است کنترل شما باشد می دانم که حریم خصوصی خیلی مسئله بزرگ و مهمی است ولی عشق پدر مادر چنین چیزی را درک نمی کند ، پس به این نتیجه می رسیم برنامه ما برای هک طراحی نشده است.

ردیابی گوشی آیفون و اندروید همسر
بخوانید:
هک اینستاگرام و روش
هک اینستاگرام و روش

هکرهای اینستاگرام

 برای مثال شما یک همسر دارید شخص فریب کاری قصد دارد زندگی شما را و هم برسد ذهن شما را درگیر خیانت کند! پس بهترین راه برای آنکه مسئله خود را حل کنید ، به فکر یک هکر می افتید!

در اینترنت جستجو می‌کنید هک اینستاگرام آیا به نظر شما چند درصد چنین چیزی امکان دارد ، وب سایت اینستاگرام از پروتکل های امنیتی بالا برخوردار است ، پس به همین راحتی امکان هک کردن آن نیست برای مثال یک موضوع کوچکی را برای شما مطرح خواهم کرد، اگر شخص مورد نظر شما بخش دو مرحله ای اینستاگرام را فعال کرده باشد و شما پسورد اینستاگرام آن را دارید زمان ورود پیج اینستاگرام شخص از شما درخواست کد خواهد کرد  چطور می‌توانید صفحه اینستاگرام آن شوید شما که دسترسی به اس‌ام‌اس‌های آنها ندارید که بتوانی وارد اینستاگرام شخص شوید ، پس به این نتیجه خواهیم رسید که حتی با داشتن پسورد اینستاگرام شخص اینستاگرام مشخص نشده است فایده آن چیست هدف من برای اینکه به شما اطلاع رسانی کنم نسبت به هک کردن اینستاگرام این توضیحات رو دادم تا بهتر درباره هک کردن اینستاگرام داشته باشید. خواهشاً مراقب اشخاصی که در سطح اینترنت با آنها آشنا می شوید گول نخورید امکان فیشینگ حساب شما و یا کلاهبرداران زیادی نسبت به این موضوع فعالیت میکنند! و ممکن هست حساب شما و پول شما را بخورند ! خواهشا به این اشخاص اعتماد نکنید چون ۹۹ درصد به شما قول خواهم داد آنها کلاهبردار هستند.

برنامه هک اینستاگرام

 برنامه هک اینستاگرام ، چنین چیزی وجود ندارد اگر به همین راحتی اینستاگرام شخصی هک میشد شرکت اینستاگرام باید مجموعه اش را جمع می کرد!

نمی گویم اینستاگرام قابل هک نیست ، بلکه شرایط خاصی دارد. برای هک کردن اینستاگرام به این نتیجه خواهیم رسید که بدون اطلاعات و بدون تخصص داشتن نسبت به موضوع امنیت شبکه امکان هک اینستاگرام وجود ندارد ، پس به دنبال چه میگردید کلاه شما را به اسانی بردارند ؟ سامانه مراقبت از خانواده برای شما ها طراحی شده است تا شما بتوانید همسر خود را کنترل کنید به صورت نامحسوس از گوشی آن باخبر باشید.

چگونه هکر شویم و به گوشی دیگران نفوذ کنیم؟
بخوانید:

برنامه ما اجازه می‌دهد، شما تمام اطلاعات گوشی شخص مورد نظر را به صورت کامل در اختیار داشته باشید!

برنامه ما در گوشی هدف مخفی می شود ، برنامه ما به صورت نامحسوس بعد از نصب و تنظیمات خاص برنامه به صورت خودکار حذف می شود و سوال دیگه از دوستان از ما  میپرسند پیغامی را شخصی که ما قرار است کنترل‌کنیم پاک کند اما باز هم می توانیم کنترل کنیم؟ بله شما می توانید پیغام هایی رو که ایشون و شخص مورد نظر شما را پاک کند در پنل ما ببینید ، پس نگرانی هیچی نداشته باشیم می توانید از بخش واحد پشتیبانی درخواست راهنمایی بیشتر و دریافت اطلاعات کامل تر سوالات خودتان را مطرح کنید ، دنبال هکر نباشید چون اگر بلد بودن در سطح اینترنت نبودن، جایی برای هک کردن اینستاگرام اعلام نمی کرد چون درآمد بالاتری خواهد داشت و نیازی به هک کردن ندارد.

برنامه جاسوسی :

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور
سامانه مراقبت از نظارت بر کودکان خانواده اسپای 24 کنترل موبایل از راه دور
بخوانید:

 • آموزش هک اینستاگرام
 • برنامه جاسوسی

برنامه جاسوسی اینستاگرام

به پیام های مستقیم اینستاگرام (DM) و شغل های اجتماعی توجه کنید اکنون جاسوسی در اینستاگرام DM ، حساب کاربری در تلفن همراه Target با نرم افزار جاسوسی بدون ریشه ، اینستاگرام پیشروترین سکوی اشتراک عکس و ویدئو است که بیش از 700 میلیون Instagrammers دارد که تقریباً 24 درصد آنها گزارش سایبری داده اند. برنامه جاسوسی اینستاگرام به شما امکان می دهد تقریباً تمام فعالیت های انجام شده در پروفایل اینستاگرام را ردیابی کنید.

Spy Can Instagram (مکالمات ، نظرات و دنبال کنندگان گپ چت اینستاگرام) را دنبال می کند

اسپای 24 نرم افزار نظارت بر اینستاگرام به شما کمک می کند تا هر پستی را که در فید اینستاگرام خود دریافت می کند ، و همچنین لایک و نظر در مورد یک پست ، ردیابی کنید. کاربر می تواند زبانه ها را در عکس ها و فیلم های دریافتی و ارسال شده از طریق اینستاگرام نگه دارد.

برنامه جاسوسی Instagram به کاربر امکان می دهد:

 • عکس ها و فیلم های اینستاگرام را جاسوسی کنید
 • پست ها را در فید Instagram مشاهده کنید
 • بدانید چه کسی هدف را دنبال می کند
 • لایک ها و نظرات را مشاهده کنید در یک پست

چرا شما به برنامه جاسوسی اینستاگرام اسپای 24 نیاز دارید

به عنوان پدر و مادر ، مسئولیت آن به شما بستگی دارد بر زندگی سایبر نوجوانان خود نظارت کنید برای اطمینان از ایمن ماندن از شکارچیان و زورگویان آنلاین. توسط حساب های اینستاگرام نوجوانان خود را ردیابی کنید شما ممکن است اطمینان حاصل کنید که آنها از ارسال مطالب نامناسب در سایت و به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم های شخصی خود در ناشناس جلوگیری می کنند.