کنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانوادهاخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینبرنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دورروش عالی برای ردیابی گوشیقانون جرایم رایانه‌ای

کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشی آنها

کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشی آنها این روز ها بحث هک کردن یا کنترل گوشی بدون اجازه افراد تبدیل به یک بحث فراگیر شده که احتمالا هرروز درباره آن مطالبی را می شنوید.

آموزش جامع و کامل هک گوشی آیفون

احتمالا اکنون سوالاتی مانند این که آیا هک گوشی اندرویدی یا آیفون امکان پذیر است؟

آیا کنترل گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور ممکن است؟

چگونه می توان هک موبایل با شماره را انجام داد؟

و بسیاری سوالاتی دیگر از این قبیل برایتان ایجاد شده است.

مطمئن باشید تنها شما نیستید که این سوالات را در ذهن دارید و این روزها افراد زیادی به دنبال پاسخ این سوالات و روشی برای کنترل گوشی بدون اجازه افراد هستند.

همه این سوال را دارند که هک از راه دور چگونه انجام میشود تا بتوانند اعضای خانواده و عزیزان خود را کنترل کنند.

حال آیا واقعا چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟

در این نوشته بطور کامل به بحث هک گوشی و روش های آن می پردازیم و خواهیم گفت که آیا روشی برا هک و کنترل گوشی بدون نصب برنامه در موبایل فرد مورد نظر وجود دارد یا خیر؟

و در صورت وجود به معرفی و آموزش آن خواهیم پرداخت.

 کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور

موقعیت های متفاوتی هستند که در آن نیاز است که ما گوشی خود یا گوشی فرد دیگری را از راه دور کنترل کنیم.

این کنترل می تواند شامل کنترل پیام ها و اطلاعات گوشی یا ارسال فرمان هایی مانند خاموش و روشن کردن، پاک کردن اطلاعات، مسدود کردن تماس ها و سایر موارد باشد.

یکی از موقعیت هایی که در آن نیاز است تا ما بتوانیم گوشی تلفن همراه خود را از راه دور کنترل کنیم، موقعیتی است که گوشی موبایل ما گم و یا سرقت شده باشد.

در این شرایط ما نیاز داریم که قبل از اینکه سارق بتواند اطلاعات گوشی ما را بررسی کند، آن اطلاعات را پاک کنیم و یا با استفاده از دستورات خاص کنترلی، اجازه استفاده او از گوشی را ندهیم و یا حتی موقعیت تلفن همراه خود را با استفاده از جی پی اس و از طریق پنل کاربری خود بر روی نقشه پیدا کنیم.

علاوه بر موارد ذکر شده، موقعیت هایی نیز هستند که ما در آن ها نیاز داریم گوشی موبایل دیگران را نیز تحت کنترل خود درآوریم.

هک و یا کنترل گوشی دیگران می تواند بنا به دلایلی همچون نظارت بر فرزندان در فضای مجازی، نظارت بر افرادی که نگران آن ها هستیم مثل همسر، پدر و مادر سالخورده و یا مواردی دیگر باشد.

در این شرایط اگر بتوانیم کنترل گوشی این عزیزان را به دست بگیریم، بسیاری از نگرانی هایمان برطرف شده و می توانیم از شرایط آنها باخبر شویم.

چگونه می توانیم گوشی موبایل دیگران را هک کنیم

احتمالا الان با توجه به مطالبی که در بالا گفتیم، این سوال برایتان پیش آمده که چگونه می توانیم کنترل گوشی بدون اجازه افراد خانواده را به دست بگیریم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که راه های زیادی برای هک موبایل با شماره و یا بدون شماره با دسترسی به گوشی هدف وجود دارد.

این راه ها به قدری زیاد است که نمی توانیم تمام آن ها را در یک مطلب توضیح دهیم. اما باید بدانید که برای انجام روش های هک قبل از هر چیز نیازمند یادگیری زبان های برنامه نویسی هستید.

یادگیری زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و زمان زیادی را از شما می گیرد، همچنین نیازمند داشتن استعداد بالا و دانش های مختلف دیگری نیز می باشد.

نا امید نشوید و فکر نکنید که اگر برنامه نویسی بلد نیستید، دیگر هیچ وقت نمی توانید آموزش هک شماره را فرابگیرید و هک گوشی اعضای خانواده را انجام دهید، چرا که خوشبختانه هکر های حرفه ای در سطح دنیا برنامه های زیادی را برای انجام عمل هک طراحی و در اختیار عموم قرار داده اند.

معمولا عملکرد این برنامه ها به گونه ای هستند که می بایست به گوشی فرد موردنظرتان دسترسی داشته باشید و برنامه را بر روی گوشی او نصب نمایید، اما برنامه هایی نیز هستند که می توانید آن ها را برای اعضای خانوادتان ارسال کنید و از آنها بخواهید تا برروی لینک ارسالی کلیک نمایند و پس از کلیک نرم افزار به طور خودکار نصب شده و تمام اطلاعات فرد موردنظر را برایتان ارسال خواهد کرد.

همچنین شکل دیگری از برنامه ها نیز هست که هک موبایل را از طریق شماره تلفن انجام می دهند، به این شکل که شما تنها کافیست شماره تلفن شخص موردنظرتان و برخی اطلاعات دیگر را به نرم افزار بدهید تا تمام اطلاعات موجود در گوشی وی را برایتان ارسال کند.

هک گوشی با شماره تلفن

یکی از روش های کنترل گوشی بدون نصب برنامه، هک کردن شماره تلفن فرد قربانی می باشد. این روش هک یکی از سخت ترین روش های هک می باشد که تنها هکرهای حرفه ای از پس آن برمی آیند. اما در اینجا برای بسیاری این سوال پیش می آید که چگونه می توان هک کردن شماره تلفن را انجام داد؟ در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد.

آیا هک کردن شماره امکان پذیر است ؟

هک کردن شماره موبایل اشخاص مختلف توسط روزنامه نگاران روزنامه وورلدنیوز هنوز هم بحث رسوایی بدی در انگلستان مطرح کرده است. در سال ۲۰۱۶ این روزنامه نگاران بودند که برای تهیه خبرهای دست اول با استفاده از نرم افزار و از طریق هک کردن شماره توانستند به تمام اطلاعات گوشی اشخاص مورد نظر خود برسند.

مکانیزم کاری برنامه ای که خبرنگاران از آن استفاده کردند، یک نقص امنیتی می باشد، اما این نقص اصلا پیچیده نیست. این برنامه تمامی تماس های تلفنی که به تلفن مورد نظر انجام می شود را به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route می کند و سپس تماس مورد نظر را به سمت کاربر تلفن همراه مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یکجور حمله از نوع Man In The Middle یا MITM انجام می دهد.

نوهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کرد که با این روش هک گوشی ، همه تلفن های همراه را می توان هک کرد، فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هکر می تواند با استفاده از این روش، تمام اطلاعات گوشی از قبیل پیامکها، شنود تماسها، شبکه های اجتماعی و حتی موقعیت مکانی شما را هک کند زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

هک کردن شماره تلفن را چگونه می توان انجام داد؟

تا به اینجا متوجه شدید که امکان کنترل گوشی بدون نصب برنامه در موبایل هدف وجود دارد، اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان این کار را انجام داد و چه روش هایی برای هک شماره تلفن وجود دارد؟

هک موبایل با شماره تلفن از سرویس شبکه تبادل به اسم Signalling System No. 7 -SS7 – استفاده می‌کند که در انگلستان C7 و در آمریکا CCSS7 نامیده می‌شود و به‌عنوان واسطه بین شبکه‌های تلفن همراه عمل خواهد کرد.

هنگام برقراری تماس یا فرستادن پیام‌های متنی در شبکه SS7، جزییاتی مانند شماره، انتقال پیام، پرداخت صورت‌ حساب و سایر اقدامات، یک شبکه یا تماس‌گیرنده را به دیگری وصل می‌کند.

با هک کردن از طریق سیستم SS7 و با استفاده از شماره تلفن فرد مورد نظر، یک مهاجم می‌تواند مکان شخص را از طریق تلفن همراه ردیابی کند، پیام‌های فرستاده شده و دریافت‌شده را بخواند و تماس‌های تلفنی را گوش دهد و آنها را ضبط کند و اطلاعات دیگر گوشی تلفن همراه را بدست آورد.

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد، نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند، در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما.

آموزش هک کردن شماره تلفن

برای آموزش هک شماره و انجام این کار روش های زیادی وجود دارد که البته بیشتر آنها نیازمند یادگیری و دیدن آموزش برنامه نویسی هک و آموزش هک حرفه ای هستند. که پیش از این نیز گفتیم انجام هک و یادگیری زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای این کار می توانید از برنامه هایی که هکرهای حرفه ای طراحی کرده اند استفاده نمایید.

برنامه spy24 نیز یکی از برنامه هایی است که با هدف نظارت بر فرزندان در فضای مجازی توسط سامانه کنترل فرزند طراحی و عرضه شده است. این برنامه در چند نسخه با قابلیت های متفاوت ارائه شده است که هک گوشی را هم با دسترسی و هم بدون دسترسی و از طریق شماره تلفن برای شما انجام می دهد.

کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور :

آسیب پذیری که با برنامه SS7 spy24 انجام می شود، تقریبا جدید است و در آگوست ۲۰۱۵ این آسیب پذیری گزارش شده است ، جالب اینجاست بدانید که این آسیب پذیری در زیرساخت مخابراتی وجود دارد که در بیش از ۸۰۰ شرکت ارتباطی در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار spy24

با استفاده از برنامه SPY24 می توانید کنترل گوشی فرزند خود را به دست گرفته و نظارت کاملی بر فعالیت های او داشته باشید.این برنامه در سه نسخه ارائه شده است که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

نسخه اول را میتوان بر روی گوشی فرزند نصب کرد و به محض اتمام فرایند نصب آیکون مخفی خواهد شد که باهوشترین فرزندان هم قادر به پیدا کردن آن نمیباشند .

 نسخه دوم نرم افزار هک گوشی spy24 این است که والدین با استفاده از شماره موبایل و سریال گوشی اقدام به هک موبایل با شماره و سپس نظارت بر فعالیت های فرزندان خود کنند تا به راحتی در برابر خطرات اجتماعی جلوگیری نمایند.

spy24 در تمام نسخه های ارائه شده به شما امکان ردیابی نامحسوس، مشاهده لیست تماس ها، پیامک ها، تصاویر موجود درگالری و نظارت بر شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام را می دهد.

همچنین در آخرین نسخه این برنامه که با نام spy24  منتشر شده است، شما می توانید نرم افزار را با آیکون دلخواه خود مثلا تلگرام بدون فیلترشکن برای فرزندتان ارسال کنید و از او بخواهید تا برروی لینک ارسالی شما کلیک نماید. به محض کلیک فرزند، نرم افزار به طور خودکار نصب شده و سپس از لیست برنامه های موبایل او پنهان می شود تا فرزندتان متوجه عملکرد برنامه نشود. با استفاده از این نسخه شما در واقع هک با لینک را انجام داده اید. قابلیت های منحصر به فردی که در این نسخه به برنامه اضافه شده است، قابلیت شنود مکالمات و مشاهده تصاویر اطراف توسط دوربین گوشی فرزند می باشد.

کنترل گوشی

کنترل گوشی

برای دانلود برنامه هک گوشی SPY24 می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید.

دریافت برنامه هک گوشی SPY24 هک و کنترل گوشی  -کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور

کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور

کنترل گوشی بدون اجازه و از راه دور

چگونگی نصب ویندوز 10 از طریق فلش مموری از سه راه حل

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

کنترل گوشی فرزندان بدون دسترسی به گوشی

هک  و نفوذ به گوشی آن هم از راه دور و بدون اجازه فرد قربانی، دغدغه ای است که امروزه ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. این که چگونه می توان تلفن همراه دیگران را از راه دور هک کرد نیز سوالی است که در ذهن افراد زیادی ایجاد شده است. در این مطلب قصد داریم روش دریافت اطلاعات و نفوذ به گوشی دیگران از طریق بلوتوث و بدون اجازه طرف مقابل را آموزش دهیم.

نفوذ به گوشی از طریق بلوتوث

بعد از نفوذ به گوشی های سامسونگ از این طریق، تنها می توانید فایل های موجود در گوشی را دریافت کرده و یا پاک کنید. این به دلیل استفاده از File transfer در این گوشی ها می باشد.

اما در گوشی های سونی اریکسون علاوه بر فایل ها، اطلاعات دفترچه تلفن گوشی موردنظرتان نیز در اختیار شما قرار می گیرد و حتی امکان برقراری تماس از موبایل طرف موقابل نیز برای وجود دارد. و اینها به دلیل استفاده سونی اریکسون از سرویس DUN connection می باشد.

جهت اطلاع از سرویس های قابل دسترس دستگاهی که می خواهیم آن را هک کنیم روی اسم ابزار pair شده می رویم و گزینه Service list را انتخاب می کنیم، سپس لیست سرویس های قابل دسترس در اختیار شما قرار می گیرد.

برای نفوذ به گوشی های سامسونگ مراحل زیر را طی نمایید:

 Menu > bluetooth > my devices > نام ابزار پیر شده > option گزینه > service list

روشی که در بالا ذکر شد در تمام گوشی های موبایل از جمله گوشی های S40,S60,S60 UIQ, Java کاربرد دارد. گوشی های java : شامل اکثر گوشی های سامسونگ( از قبیل U600,U700,D600,D900,U900) و سونی اریکسون (از قبیل k750,k810,k850) می شود.

در ادامه روش نفوذ به گوشی دیگران از طریق بلوتوث را بیشتر توضیح خواهیم داد.

در اینجا از گوشی u600 سامسونگ استفاده کرده ایم که برای نفوذ به آن ابتدا وارد قسمت بلوتوث و سپس my devices می شویم. در این قسمت می توانید لیست گوشی هایی که pair کرده اید را ببینید. روی اسم گوشی مورد نظر رفته و گزینه option را بزنید و سپس Browse Files را انتخاب نمایید.

بعد از طی کردن مراحل بالا لیستی از تمام فایل های موجود در گوشی برای شما نمایش داده می شود، در این مرحله شما می توانید اطلاعات گوشی موردنظرتان را دریافت کرده و یا حتی پاک کنید.

نکته: در گوشی های سامسونگ اگر گزینه secure mode فرد قربانی روشن نباشد بدون هیچ مشکلی می توانید به موبایل موردنظرتان نفوذ کنید و یا به اصطلاح آن را هک نمایید. اما اگر این گزینه فعال باشد کارتان کمی سخت می شود چرا که هنگام دریافت اطلاعات از گوشی فرد مورد نظر برای او پیغامی مبنی بر دریافت اجازه برای ارسال اطلاعات فرستاده می شود. اگر به گوشی شخص موردنظرتان دسترسی داشته باشید می توانید این گزینه را غیر فعال کرده و به اطلاعات گوشی او به راحتی دست یابید.

جلوگیری از نفوذ به گوشی از طریق بلوتوث

در اولین مرحله برای جلوگیری از نفوذ به گوشی خود گزینه secure mode را فعال نمایید تا هشدارهای مربوط به جابجایی اطلاعات و فعال شدن سرویس های بلوتوث نشان داده شوند.

در مرحله بعد در pair کردن و match شدن با دیگر دستگاه ها بسیا دقت نمایید، چرا که با این کار امکان نفوذ به گوشیتان را برای آن دستگاه فراهم می کنید و صاحب آن به راحتی می تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

 استفاده از برنامه اسپای 24 برای نفوذ به گوشی فرزندان و کنترل آنها

فرزندان امروزی علاوه بر اینکه مدام در فضاهای مجازی وقت خود را میگذرانند بلکه تحت تاثیر بعضی از فرهنگ ها و کارهای غیراخلاقی روی می آورند. والدین برای کنترل آنها نمیتوانند گوشی آنها را در اختیار بگیرند و مدام چک کنند این اتفاق هم باعث دلخوری فرزند و واقعا وجه خوبی ندارد و باعث میشود که فرزندان احساس امنیت نکنند.

حال چاره چیست چگونه میتوان بدون آنکه گوشی فرزند را در اختیار بگیرید به اطلاعات گوشی آنها دست پیدا کنید در واقع نفوذ به گوشی را انجام داد.

برنامه اسپای 24 با همکاری چند شرکت برنامه نویسی و کارشناسان امنیت گوشی طراحی شده است تا بتوان بدون در اختیار داشتن گوشی فرزند و نصب نرم افزار داخل دستگاه، فقط با شماره موبایل و سریال گوشی به اطلاعات گوشی دسترسی داشت و بتوانید بدون آنکه فرزند متوجه کنترل خود شود.

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا