هک اینستاگرام

هک دایرکت اینستاگرام

هک دایرکت اینستاگرام

اینستا گرام با امکانات سمعی و بصری خود و امکان ایجاد فضای کسب و کار محبوبیت فراوانی در بین کاربران پیدا کرده است. هرچه این محبوبیت بیشتر می شود علاقه هکر ها به این نرم افزار بیشتر می شود.پیشرفت فناوری بایستی همراه با آموزش آن و در اینگونه پیام رسانها حتی داشتن سواد رسانه ای است. ما در این مقاله قصد داریم به آموزش چگونگی هک اینستا گرام برای شما بپردازیم.

چرا هکر ها اینستا گرام را انتخاب می کنند؟ در جواب باید گفت ابتدا پول، بله پول بنا براین  هک اکانت اینستاگرام به دلیل این که  این شبکه اجتماعی به عنوان یک منبع درآمد برای کاربران پرطرفدار نیز شناخته می شود.به اندازه کافی برایشان جذابیت ایجاد می کند.  قابلیت ارسال پیام در این اپلیکیشن، انگیزه بررسی و کنترل دایرکت های اینستاگرام ، حرص هکر ها برای دستیابی به حساب های این سرویس به چند برابر افزایش می دهد.  امروزه اهمیت کنترل اینستا گرام حتی از تلگرام هم بیشتر شده است.

اگر دوست دارید روش هایی که ممکن است به هک اینستاگرام منجر شود را یاد بگیرید لطفا این متن را دنبال کنید. این کا سبب آن می شود تا  از دست رفتن حساب شما پیشگیری لازم را به عمل آورید. یک پیشنهاد هم برای والدین داریم فکر می کنیم فضای فرهنگی کشور ایران به طوری است که تربیت خانوادگی اجازه مرور بعضی صفحات را به کودکان نمی دهد البته در دنیا هم همین طور است لذا به شما یک  ابزار نظارتی برای کنترل دایرکت های این شبکه اجتماعی برای والدین معرفی می کنیم تا به سادگی بتوانید، ارتباطات فرزندان خود را در این شبکه اجتماعی بررسی کنید.

کارکردن در  اینستا گرام  بر مبنای گذاشتن ویدئو و  عکس های کاربران و درج کامنت در خصوص محتوای ارسالی آنها گذاشته شده است. عکس و فیلم افراد مریض را قلقک میکند برای  هک اینستاگرام  و به دنبال آن سواستفاده های احتمالی از حریم خصوصی افراد  توسط آنان که تبعات منفی فراوانی به دنبال خواهد داشت .
این افراد با دیدن تصویر افراد و آشنایی با رده سنی، ساختار زندگی و روحیات کاربران این شبکه اجتماعی که از نوع فیلم ها و عکس ها و کامنت ها می شود به روحیات صاحب صفحه پی برد سواستفاده کرده و خیلی راحت می توانند طعمه های خود را انتخاب کنند. فکر می کنم همین توضیحات برای ضرورت نظارت والدین در رده های سنی پایین تر بر عملکرد فرزندان در این شبکه مجازی بیشتر از سایر شبکه های مجازی احساس می شود.
برخی از این آسیب ها به شرح زیر می باشند:

 •  دنبال کردن صفحات غیر اخلاقی و آشنایی با محتوای نامناسب
 • ایجاد دردسر برای دیگران و یا مزاحمت هایی از این قبیل
 •  امکان ایجاد رابطه دوستی و آشنایی با افراد فرصت طلب

فریب خوردن و دادن اطلاعات و یا رفتن به قرارهای واقعی و روبرو شدن با اشخاصی متفاوت با آنچه فکر می کرده اند و به اشتراک گذاشتن حریم خصوصی و مشکلاتی از این قبیل از جمله آسیب های احتمالی در این شبکه مجازی است.
از آنجایی که پایه ایجاد ارتباط در این شبکه، پیام های ارسالی و دریافتی در بخش Messages  می باشد. در برنامه سامانه مراقبت از خانواده SFP سعی شده است تا امکان دسترسی به گزارشات این بخش در پنل مدیریت والدین، بدون نیاز به    تغییر پسورد یا  هک کردن اینستاگرام فرزند و یا کنترل آن به صورت نامحسوس امکان پذیر باشد.

هک دایرکت اینستاگرام

چگونه یک اکانت اینستاگرام هک می شود؟

پاسخ یک جمله است سهل انگاری ، شما داستانهای زیادی  از دوستانتان  شنیده اید  که اکانت اینستاگرامشان هک شده است و در اختیار فرد دیگری قرار گرفته است، بهتر است بدانیدکه  اکانت ها با برنامه هک اینستاگرام از دست نرفته اند. بلکه با دسترسی شخص دیگری به آن باز شده است چرا دلیلش را ابتدا گفتم سهل انگاری کاربر. خب قسمت جالب ماجرا این است که ما  بدانیم چه عمل اشتباهی انجام داده ایم که باعث شده حساب اینستا گرام ما لو برود؟ توضیح می دهم

انواع روش های دستیابی به اینستاگرام افراد:

 1. دسترسی به ایمیل و یا تلفن همراه صاحب اکانت
 2. مکاتبه با اینستاگرام در قالب صاحب حساب
 3. دستیابی به پسورد اینستاگرام به روش مهندسی اجتماعی

مکاتبه با اینستاگرام در قالب صاحب حساب

اولین روشی که برای  هک اکانت اینستاگرام و یا باز پس گیری حساب افراد برای شما توضیح می دهیم این است که:  مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام به عنوان مشخصات صاحب اصلی حساب ، به این صورت که هکر با پشتیبانی اینستاگرام تماس می گیرد و اعلام لو رفتن پسورد و یا از دست رفتن اطلاعات حساب کاربری خود را می نماید. در پاسخ اینستاگرام برای اطمینان از اینکه واقعا ارسال کنند ایمیل صاحب اصلی حساب است، از وی می خواهد تا درخواست خود را بر روی یک برگه کاغذ به همراه یک عبارت و یا عدد مشخص بنویسد و در حالی که متن را کنار صورت خود قرار داده است، تصویر درخواست را برای آنها ارسال نماید. در پایان پس از پرسش چند سوال امنیتی در خصوص زمان ارسال آخرین پست و اولین پست اینستاگرام مشخصه های لازم جهت بازیابی اکانت به شما را می دهد. در این روش معمولا فالورها و افرادی که تصاویری از حالت خاص افراد( پس گاهی اوقات به درخواست ارسال عکس با حالتهای خاص از افراد شک کنید.)را در دست دارند موفق به دسترسی به حساب قربانی می شوند. ضمنا به روش مشابه می توان اکانت از دست رفته را باز پس گیری نمود.

دستیابی به پسورد اینستاگرام به روش مهندسی اجتماعی

درباره مهندسی اجتماعی در مقالات قبل توضیح داده شده است در این روش هکر اقدام به طراحی، صفحات فیشینگ و یا نرم افزار های شبیه صفحات لاگین اینستاگرام می نماید و قربانی را با فریب دادن تشویق به ورود از طریق لینک و یا نرم افزار خاص خود می نماید. به محض وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در این صفحات و یا برنامه های جعلی، اطلاعات کامل حساب برای هکر ارسال می شود و به این طریق دسترسی وی به اطلاعات حساب قربانی ایجاد می شود. و حساب شما هک می شود.

دسترسی به ایمیل و یا تلفن همراه صاحب اکانت

 آخرین روش هکر ها برای رسیدن  به اطلاعات حساب اینستا گرام شما ، دسترسی هکر به ایمیل و یا شماره تلفن همراه متصل به حساب شما می باشد. در این روش در واقع هک اتفاق نمی افتد و فقط یک بازیابی پسورد ساده صورت می پذیرد و به سادگی دسترسی فرد به اکانت شما صورت می پذیرد.
در فرم لاگین عبارت “Forgot Password” را انتخاب می نمایند و سپس وارد صفحه بازیابی پسورد می شوند.

در صفحه بازیابی پسورد یکی از روش های ایمیل و یا تلفن همراه متصل به حساب را وارد می نمایند و در نهایت بر روی گزینه “Reset Password” کلیک می کنند و در پایان لینک ریست پسورد را دریافت می کنند.
در فرم باز شده در لینک شخص می توانید به سادگی پسورد حساب مورد نظر را بازیابی نماید و کلمه عبور جدیدی را انتخاب نماید. تمام شد حساب شما در اختیار هکر است.

چگونه می توانیم از هک شدن حساب اینستاگرام  خودمان جلوگیری کنیم؟

موارد زیر را اجرا کنید و خیالتان تا روشهای نوین هک آسوده باشد. بدانید روشهای هک تا امروز را توضیح دادیم و روشهای مقابله برای امروز است پیشرفت فناوری ممکن است هکر ها را توانمند تر بکند ویا اینستا گرام ایمن تر گردد این موضوع مال آینده است ولی الان راه حل این است:

 انتخاب یک پسورد ترکیبی  توام با اعداد و حروف کوچک و بزرگ

 فعالسازی کلمه عبور دو مرحله برای ورود به حساب کاربری

 ایمن کردن دسترسی به ایمیل متصل به اینستاگرام

 جلوگیری از دسترسی افراد به شماره تلفن متصل به حساب

برای فعالسازی تایید دو مرحله ای نیز کافیست وارد “Settings” اکانت اینستاگرام خود شوید و سپس گزینه “Two Factor Authentication” را در حالت On قرار دهید.
در در مراحل بعدی ورود به اکانت، علاوه بر کلمه عبور از شما کد ارسال به شماره تلفن همراه و یا ایمیل لینک شده به حساب را نیز درخواست شود. امید وارم خوشتان آمده باشد.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا