هک وای فای

چگونه با ترموکس وای فای را هک کنیم؟

چگونه با ترموکس وای فای را هک کنیم؟

هک کردن برای تفریح و سرگرمی از برنامه های خیلی از هکرهای  دنیا است . یکی از این هک کردن ها هک کردن وای فای است . روشها و ابزار متفاوتی برای هک وای فای وجود دارد . ما در این مقاله می خواهیم بدانیم با ترموکس آشنا شده و ببینیم ، چگونه با ترموکس وای فای را هک کنیم؟

هک وای فای به وسیله ترموکس

ابتدا باید با خود ترموکس آشنا شد بعد به سوال پاسخ بدهیم . ترموکس در واقع یک شبیه ساز لینوکسی است که  محیط ترمینال این سیستم عامل را شبیه سازی می کند. ترموکس فاقدد هرگونه ابزار گرافیکی است. یعنی مانند محیط ویندوز نیست . دستورات باید به صورت نوشتاری قید گردند.

آیا شما  با لینوکس آشنایی دارید؟  سیستم عامل لینوکس نیز همچون اندروید، یک سیستم عامل متن باز بوده و به همین سبب دارای قدرت فوق العاده ای است. ترموکس، این محیط را روی سیستم عامل اندروید شبیه سازی کرده و می تواند دستوراتی راکه در محیط لینوکس باید اجرا شود تا حدودی در محیط اندروید نیز اجرا کند.

آیا می توانید وای فای را با استفاده از Termux هک کنید؟

پاسخ خیر است. به خاطر ترموکس نیست. به دلیل محدودیت های سخت افزاری اندروید این امکان پذیر نیست. برای هک کردن وای فای فعال کردن حالت مانیتور مهم است. به دلیل محدودیت های تراشه وای فای اندروید امکان پذیر نیست. بنابراین اساسا شما به یک کامپیوتر با سیستم عامل Kali Linux یا Parrot نیاز دارید. برخی از آموزش های جعلی در اینترنت موجود است، این آموزش ها فقط برای به دست آوردن ترافیک نوشته شده اند. من همچنین می توانم یک مقاله جعلی به شما ارائه دهم اما معتقدم که با خوانندگانم صادق باشم.

با کمک یک شبیه ساز ترمینال و یک سیستم عامل لینوکس، می توانید شبکه های WiFi را به راحتی هک کنید. Wifite یک ابزار خودکار هک شبکه WiFi است که از حالت های مختلف حمله پشتیبانی می کند. دست دادن را با AP (نقطه دسترسی) انجام می دهد، آدرس MAC مشتری را جعل می کند، بسته های جعلی را به AP هدف تزریق می کند و همچنین AP هدف را مجبور می کند تا بسته های احراز هویت را برای همه مشتریان متصل خود ارسال کند.

این راهنما شما را با نحوه نصب و اجرای termux در اندروید آشنا می کند. با کمک یک شبیه ساز ترمینال و یک سیستم عامل لینوکس، می توانید شبکه های WiFi را به راحتی هک کنید. Wifite یک ابزار خودکار هک شبکه WiFi است که از حالت های مختلف حمله پشتیبانی می کند. دست دادن را با AP (نقطه دسترسی) انجام می دهد، آدرس MAC مشتری را جعل می کند، بسته های جعلی را به AP هدف تزریق می کند و همچنین AP هدف را مجبور می کند تا بسته های احراز هویت را برای همه مشتریان متصل خود ارسال کند. این راهنما شما را با نحوه نصب و اجرای wifite در termux در اندروید آشنا می کند.

1- WPA/Wi-Fi Protected Access چیست؟

 Wi-Fi Protected Access (WPA) یک پروتکل امنیتی برای شبکه های Wi-Fi است. این پروتکل برای جایگزینی پروتکل WEP ایجاد شد که بسیاری از کارشناسان آن را به اندازه کافی امن نمی دانستند. WPA یک پیاده سازی از مشخصات IEEE 802.11i است. این رایج ترین پروتکل امنیتی مورد استفاده برای شبکه های بی سیم است. برای باز کردن قفل یک نقطه دسترسی برای حالت هک، باید SSID و رمز عبور آن را کشف کنید. مهم است که سریعاً این موضوع را بفهمید زیرا به شما کمک می کند تا پس از اتصال به اکسس پوینت، عبارت عبور را به سرعت آشکار کنید. برای پیدا کردن SSID نقطه دسترسی، این دستور را در شبیه ساز ترمینال اجرا کنید: خروجی این دستور چیزی شبیه به این خواهد بود:

اگر SSID در لیست نیست، احتمالاً نقطه دسترسی فاقد خط مشی رمز عبور است. این یک خطر امنیتی است و تا زمانی که امنیت آن را تأیید نکرده اید، باید از ارتباط با آن نقطه دسترسی خودداری کنید. برای یافتن رمز عبور رمزگذاری شده نقطه دسترسی، این دستور را اجرا کنید که رمز رمزگشایی شده را در ترمینال چاپ می کند: یک نسخه متنی ساده رمز عبور چیزی شبیه به این خواهد بود: در این رمز عبور، حروف بزرگ و کوچک، اعداد و نمادها همگی پشتیبانی می شوند. برای دستیابی به احراز هویت موفق، سه کار زیر باید انجام شود: اکنون، بیایید ابزار خود را به حالت هک ارتقا دهیم.

این تنها مرحله ای است که خودکار است و نیازی به انجام مراحل زیر ندارید. برای نصب حالت هک در termux، این دستور را اجرا کنید (اگر bash را روی دستگاه خود نصب ندارید، sudo bash یا nano /etc/rc.local را قبل از خط بالا صادر کنید): خروجی این دستور چیزی شبیه به این خواهد بود: اگر خروجی بالا با سیستم شما مطابقت ندارد، احتمالاً با مجوزهای امنیتی خود برای کاربر Termux با مشکلاتی روبرو هستید. دستور زیر را برای بررسی مجوزهای sudoers خود اجرا کنید: با اجازه sudoer که به درستی پیکربندی شده است، اکنون می توانیم Ourtermux را برای پشتیبانی از حالت هک ارتقا دهیم. با اعمال وصله های ذکر شده در بالا، ارتقا مدتی طول می کشد.

هک وای فای با ترموکس

2-درک امنیت شبکه

 Wi-Fi ممکن است این را ندانید،  اما استفاده از Wi-Fi عمومی همیشه امن ترین کار نیست. هکرها دائماً به دنبال راه هایی برای ورود به شبکه ها و سرقت اطلاعات هستند. اگر از Wi-Fi باز در کافی‌شاپ یا هتل استفاده می‌کنید، هر کاری که آنلاین انجام می‌دهید توسط هکر قابل مشاهده است. هکرها می دانند که وای فای عوامل کاربر را ضبط می کند و از این طریق می توانیم کاربر را به شبکه یا دستگاه خاصی متصل کنیم. ابزار هک مانند wifite با عمل به عنوان واسطه بین یک کاربر و شبکه Wi-Fi از این مشکل جلوگیری می کند. یک اسکنر وای فای نمی تواند این کار را انجام دهد زیرا نمی داند آداپتور شبکه چه نوع رابطی دارد. ابزار فقط به آدرس IP شبکه متصل فعلی نیاز دارد. ما با انجام هک عملی روی روتر Qorvo شروع می کنیم. برای انجام همه این کارها ممکن است به یک شبیه ساز ترمینال در رایانه شخصی، ویندوز، مک یا لینوکس خود نیاز داشته باشید.

توصیه می شود برای انجام این کار از Termux استفاده کنید زیرا Termux از لینوکس و اندروید بهتر از VNC که اغلب بر روی رایانه های شخصی ویندوز نصب می شود پشتیبانی می کند. ابتدا Termux را از اینجا دانلود و نصب کنید. بعد، در صفحه اصلی Termux، روی افزودن جدید کلیک کنید. نام وای فای Qorvo را یک نام توصیفی بگذارید. پس از انجام این کار، روی «ایجاد فضای آدرس» و سپس «حجم شبکه جدید» کلیک کنید و نام را متناسب با آن تنظیم کنید.

بعد، روی «افزودن حجم شبکه» کلیک کنید، بیایید یک مورد جدید به نام wifite ایجاد کنیم. در مرحله بعد، باید این کیف پول را نشانه گذاری کنیم. به عنوان مثال، من در رایانه شخصی خود از C:\Users\toky\Downloads\Torvalds Linux Distribution استفاده می کنم. در Termux با زدن escape نوار منو را باز می کنم و در پنل سمت چپ روی Bookmarks کلیک می کنم. سپس در C:\Users\toky\Downloads\torvalds\linux به کتابخانه بروید، پوشه ای به نام wifite را باز کردم و روی Bookmark کلیک کردم. نشانک ایجاد می شود. ترمینال را باز کنید و به دایرکتوری که دایرکتوری نشانه گذاری شده را در آن ذخیره کرده اید بروید. یک پنجره جدید با یک اعلان برای وارد کردن مسیر به نشانک باز می شود: برای جلوگیری از یافتن دایرکتوری بوکمارک شده توسط هکرها، در همان پنجره، با تایپ دستور SCP زیر، یک پوشه SFTP جدید ایجاد کنید.

3- هک وای فای را با استفاده از Wifite  انجام دهید.

در اندروید در termux این یک راه آسان برای هک وای فای با استفاده از Wifite در اندروید است. شما باید برنامه Termux را روی اندروید خود نصب کنید

باید برای هک وای فای  wifite را در termux در اندروید نصب و اجرا کنیم.

4- چرا از وای فای برای هک شبکه های وای فای استفاده کنیم؟

Wifite یک اسکریپت پایتون برای خودکارسازی ممیزی Wi-Fi است. می توان از آن برای ایجاد یک اکسس پوینت سرکش یا به عنوان ابزار حمله brute force استفاده کرد. Wifite یک نرم افزار رایگان و متن باز است. می توانید نرم افزار منبع باز را به صورت دیجیتالی امضا کنید، در غیر این صورت، کلید به طور خودکار تأیید نمی شود. یک کلید مجوز معتبر را می توان با وارد شدن به قسمت مدیریت Termux خود و کلیک بر روی دکمه termux-downloads در ستون سمت چپ بازیابی کرد. آخرین نسخه همسر را می توانید از سایت github.com/usbxwifi/wifite دانلود کنید. قبل از ادامه، اجازه دهید Termux و bho را نصب کنیم.

برای اجرای دستورات Termux به یک شبیه ساز ترمینال کار نیاز دارید. برای نصب Termux می توانید مراحل زیر را دنبال کنید: Termux سبک وزن است، سبک وزن یک محیط لینوکس بسیار کم را فراهم می کند که می توانید آن را در هر دستگاه لینوکس راه اندازی کنید. اسکنر ویروس Termux همچنین اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه می دارد. اگرچه وب سایت Termux فقط حاوی لیستی از برنامه های لینوکس است. نصب Termux شما را به صورت خودکار اسکن می کند.

هنگام اتصال به اینترنت می‌توانید از صفحه وب Termux نیز استفاده کنید. BIOS یک دنباله بوت است که در حافظه فلش مادربرد ذخیره شده است که باید توسط بایوس کامپیوتر در طول فرآیند بوت اجرا شود. برخی از اجزای BIOS را می توان از طریق بوت لودرهایی که در همه رایانه ها موجود است تغییر داد. Termux یک منوی بوت گرافیکی ارائه نمی دهد زیرا در bash نوشته شده است. این صفحه نمایش گرافیکی ورود به سیستم را بدون نیاز به ارائه شماره کاربری ارائه می دهد.

ورود به سیستم بسیار آسان است، “super” را تایپ کنید سپس اینتر را فشار دهید. وقتی صفحه اصلی را می بینید، می توانید صفحه اصلی خود را سفارشی کنید، شبیه ساز ترمینال مورد علاقه خود را انتخاب کنید، به اینترنت متصل شوید و فایل ها را ویرایش کنید. من می خواهم یک اسکرین شات سریع از صفحه اصلی خود به اشتراک بگذارم. از اینجا می توانم شبیه ساز ترمینال مورد نظر خود را سفارشی کنم، به اینترنت متصل شوم و انواع خوبی از صفحات وب مبتنی بر SSH، VNC و HTML را ببینم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا