ایفون فیک: آموزش تنظیمات GPRS ایرانسل آیفون چینی اگرگوشی آیفون طرح اصلیشما قادر به دریافت تنظیمات GPRS ایرانسل نیست باید این تنظیمات را به صورت دستی روی گوشی خود اعمال کنید .

اگر احیانا تنظیماتی در این قسمت ملاحظه می فرمایید آنرا حذف نمایید .

برای اعمال تنظیمات دستی GPRS ، اکنون باید ببینید گزینه Add یا New Apn در کدام قسمت این صفحه و یا گوشی شما وجود دارد .

آیفون چینی: گوشی آیفون طرح اصلی

گروه دوم : این دسته از گوشیهای آیفون طرح اصلی کلید Back ندارند بلکه در هر قسمتی از گوشی و یا تنظیمات که باشند با کلیک روی کلید Home گوشی خود ؛ از برنامه خارج شده و وارد صفحه نخست گوشی می شوند .

ایفون فیک:

گروه سوم : در این دسته از گوشیهای آیفون طرح اصلی در بالای صفحه Apn

گوشی آیفون طرح اصلی: آیفون چینی- ایفون فیک –

روی گزینه Apn کلیک نموده و عبارت mtnirancell را داخل آن تایپ نموده و سپس کلید OK را بزنید.

روی عبارت Port کلیک نموده و داخل آن عدد ۸۰۸۰ را تایپ نموده و کلید OK را بزنید.

اکنون با نگه داشتن دگمه گوشی برای چند ثانیه و یا با استفاده از برنامه Assistive Touch (بسته به مدل گوشی خود) تنظیمات را ذخیره نموده و سپس از تنظیمات خارج شوید .

اکنون می توانید با فعال کردن گزینه Data Connection و یا منوی میانبری که در بالای اغلب گوشیها وجود دارد گزینه E یا H را در کنار آنتن گوشی خود مشاهده کنید که نشانگر اتصال گوشی به GPRS می باشد و می توانید از اتصال به اینترنت لذت ببرید.

خرید اپل آیدی با ایمیل شخصی
بخوانید:
گوشی آیفون طرح اصلی و  آیفون چینی و  ایفون فیک

 

 

 

 

 

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

مشکل اینترنت گوشی های چینی
برای بسیاری از کاربرانی که با تبلت های چینی کار می کنند مشکل اینترنت به کررات به وجود می آید یکی از راهکارهای رایجی که برای برطرف کردن این مساله وجود دارد تعریف نقاط دسترسی بوده که می توان از با استفاده از تنظیمات آن این مساله را برطرف نمود.
برای این کار وارد تنظیمات شوید و سپس به قسمت wireless and networks بروید و روی گزینه more کلیک نمایید و سپس گزینه access point names را باز کنید . دراین مرحله شما باید نقطه دسترسی تازه ای تعریف نمایید پس برای این کار از منوی بالا گزینه new apn را انتخاب نمایید.
در این قسمت بسته به اینکه از چه نوع سیم کارتی ایرانسل ، همراه اول و یا سیم کارت دیگری استفاده می کنید تنظیمات متفاوت بوده که ما در اینجا تنظیمات سیم کارت ایرانسل را برای شما مثال میزنیم
شما در قسمت
name : irancell
APN : MTNirancell
Mcc:432
Mnc:35
اگر سیم کارت شما همراه اول باشد باید از تنظیمات زیر استفاده نمایید.
name mcinet
APN : mcinet
Port :8080
Mcc:432
Mnc:11
در مواقعی که شما تنها در بعضی مرورگرها با این مشکل مواجه هستید می توانید از قسمت برنامه وارد قسمت مدیریت برنامه ها شده سپس برنامه مورد نظر را باز نمایید و سپس روی دکمه پاک کردن داده و توقف اجباری تاچ نمایید

سرور مجازی رایگان VPS سرور مجازی
بخوانید: