هک فیسبوک

هکر ها چه اطلاعاتی از طریق هک فیس بوک به دست می‌اورند؟

هکر ها چه اطلاعاتی از طریق هک فیس بوک به دست می‌اورند؟

هک یعنی نفوذ بدون اجازه و مخفیانه به دستگاه های دیجیتال دیگران. منظور از هک بدست آوردن اطلاعات ویا برای سرگرمی است. با هک فیسبوک چه اطلاعاتی ممکن است از ما سرقت شود؟

هر کسی با حساب فیس بوک من چه می خواهد؟ هکرها می توانند ارزش حساب شما را به روش های مختلف جمع آوری کنند. ساده ترین دلیل احساسی است. برخی افراد حسود یا وسواسی هستند و می‌خواهند نگاهی درونی به حساب کاربری و پیام‌های شما داشته باشند. آنها می توانند یک هکر را برای نفوذ به حساب شما استخدام کنند. از آنجا، آنها می توانند اطلاعات خصوصی شما را اسکن کنند یا حتی چیزی مضر را تحت هویت شما پست کنند. یک غریبه کاملاً می تواند شما را هک کند. اینجاست که پیام های مشکوک وارد عمل می شوند. آنها می توانند برای دوستان شما پیام بفرستند و آنها را طعمه بزنند تا روی پیوندهای مخرب کلیک کنند تا آنها نیز بتوانند آنها را هک کنند.

اطلاعات استخراج شده توسط هک فیسبوک

هکرها همچنین می توانند از طریق حساب فیسبوک شما اطلاعات شخصی را سرقت کنند که در نهایت می تواند به آنها کمک کند تا هویت شما را بدزدند. برخی از افراد کارت های اعتباری، شماره تلفن و حتی شماره های تامین اجتماعی را روی پلت فرم ذخیره می کنند. آنها همچنین می توانند اطلاعاتی را بیابند که می تواند به سؤالات امنیتی پاسخ دهد، مانند اولین حیوان خانگی یا نام دختر مادر شما. چگونه این کار را انجام می دهند؟ اکانت شما ممکن است به طرق مختلف مورد نفوذ قرار گیرد. در اینجا فقط چند مورد است:

فیشینگ هنوز روشی رایج است که هکرها می توانند حساب های رسانه های اجتماعی را نقض کنند. آن‌ها می‌توانند سایت‌های تقلبی راه‌اندازی کنند که از شما بخواهند «ورود به سیستم» وارد شوید، اما فقط اطلاعات ورود به سیستم شما را سرقت می‌کنند. این فرآیند اغلب با یک ایمیل حاوی پیوندی شروع می شود که از شما می خواهد به حساب خود وارد شوید.

Keylogging یکی دیگر از تاکتیک های رایج برای هکرها است. یک برنامه keylogger که می تواند از راه دور روی دستگاه شما راه اندازی شود، کلیدهایی را که وارد می کنید ضبط می کند. Key-logger ها می توانند اطلاعات رمز عبور یا حتی اطلاعات بانکی شما را ثبت کنند. ذخیره گذرواژه ممکن است هنگام تلاش برای پیگیری همه رمزهای عبور مفید باشد، اما می تواند شما را در برابر حمله آسیب پذیر کند.

اگر یک هکر موفق شود مدیر رمز عبور مرورگر شما را نقض کند، می تواند یک روز میدانی با اطلاعات خصوصی شما داشته باشد. نقض بزرگ پایگاه داده نسبتاً رایج است و تقریباً برای هر سرویس آنلاین ممکن است اتفاق بیفتد. اگر کاربری در یک سرویس آنلاین دارید که هک شده است، هکرها ممکن است همان رمز عبور و ایمیلی را که در سرویس‌های مختلف در آنجا داشتید امتحان کنند.

به همین دلیل است که همیشه باید از یک رمز عبور منحصر به فرد در هر سرویس آنلاینی که استفاده می کنید استفاده کنید. مهندسی اجتماعی یک دستکاری روانشناختی است که در آن هکر می تواند وانمود کند که یک دوست یا همکار است و در آن شما فریب داده می شوید تا اطلاعات شخصی مانند رمز عبور را به یک سرویس ارائه دهید. اینها تنها پنج مورد از محبوب‌ترین راه‌هایی هستند که هکرها می‌توانند حساب فیسبوک شما را نقض کنند، و آنها فقط نوک کوه یخ هستند.

خوشبختانه راه هایی وجود دارد که می توانید از خود محافظت کنید. چگونه می توانید حساب فیس بوک خود را ایمن کنید برای محافظت از حساب فیس بوک خود، می توانید با اقدامات خوب زیر شروع کنید:

از ایمیل‌هایی که از شما می‌خواهند وارد حساب فیسبوک خود شوید، خودداری کنید، مگر اینکه 100% مطمئن باشید که این یک کلاهبردار نیست. رمزهای عبور خود را در مرورگر خود ذخیره نکنید. همیشه از رمزهای عبور قوی استفاده کنید و از رایج ترین اشتباهات هنگام ایجاد رمز عبور اجتناب کنید. همیشه از دستگاه های خود خارج شوید. از آنجا، می توانید اقدامات بیشتری را برای ایمن سازی حساب فیس بوک خود انجام دهید. می توانید احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید. این یک لایه حفاظتی اضافی اضافه می کند که نفوذ هکرها به نمایه شما را به میزان قابل توجهی سخت تر می کند.

روش های مهم دسترسی هکرها به اکانت شما

 5 روش که فیس بوک می تواند ابزار اصلی مجرمان سایبری برای هک کردن حساب ها و سرقت اطلاعات از دیگران باشد. اما چگونه این کار را انجام می دهند و چه چیزی به دست می آورند؟ در اینجا روش‌های بسیار مهمی است که هکرها از فیس بوک برای دسترسی به دستگاه‌های شما و سرقت اطلاعات حساس استفاده می‌کنند — گاهی اوقات حتی اکانت فیسبوک شما را سرقت می‌کنند.

1-تبلیغات بد در فیس بوک نمی‌دانم #Facebook فروش تبلیغات با بدافزار چقدر درآمد دارد؟ #بد تبلیغاتی pic.twitter.com/kff2D4W1kd — Chandra Majumdar (@n3onli8) 17 نوامبر 2017 اگر فکر می‌کنید تبلیغات آزاردهنده هستند، تبلیغاتی را تصور کنید که در واقع بدافزار را روی رایانه شخصی شما دانلود می‌کنند. این همان چیزی است که می تواند با تبلیغات جعلی به نام تبلیغات بد اتفاق بیفتد. در سال های اخیر فیس بوک امنیت پلت فرم ارائه تبلیغات خود را تشدید کرده است. اما موارد متعددی وجود داشته است که مجرمان محدودیت های شبکه اجتماعی را دور زده اند. این بدافزار می‌تواند اعتبار، اطلاعات بانکی، داده‌های شخصی و موارد دیگر را سرقت کند. در حالی که فیس بوک کنترل بیشتری بر این مشکل به دست آورده است، تبلیغات نادرست همچنان چیزی است که کاربران باید به آن توجه کنند.

هکر ها چه اطلاعاتی از طریق هک فیس بوک به دست می‌اورند؟

2. حملات مهندسی اجتماعی برای سرقت حساب ها phishing-email-scamایمیل فیشینگ مهندسی شده اجتماعی که از شرح شغل هدف برای درخواست اطلاعات بیشتر و ارسال بدافزار استفاده می کند. کلاهبرداران از مهندسی اجتماعی برای دستکاری اهداف برای افشای اطلاعات حساس، با استفاده از تکنیک های اجتماعی و روانی استفاده می کنند. معمولاً در فیشینگ استفاده می شود زیرا احتمال بیشتری وجود دارد که کلاهبرداری را باور کنید که برای اطلاعات شخصی شما طراحی شده است. این نوع کلاهبرداری فیشینگ حتی زیر مجموعه خود را دارد:

نیزه فیشینگ. اما کلاهبرداران از کجا این اطلاعات را پیدا می کنند؟ اغلب، در نمایه فیس بوک شما قرار دارد. حتی اگر محافظت‌های حریم خصوصی دارید که بیشتر اطلاعات شما را از دید عموم محافظت می‌کند، غیرمعمول نیست که کلاهبرداران برای شما درخواست دوستی ارسال کنند تا دید بهتری از جزئیات شما داشته باشند. بهتر است درخواست دوستی افراد غریبه را نپذیرید. همچنین باید بیشتر جزئیات خود را فقط روی خصوصی یا دوستان تنظیم کنید. هر جزئیاتی که کلاهبرداران می توانند ببینند می تواند به آنها کمک کند تا ایمیل های فیشینگ خود را باورپذیرتر کنند. آنها اغلب یکی از دوستان فیس بوک شما را به عنوان شخصی که اطلاعات تماس خود را به شما داده است نام می برند، می توانند در مورد مشاغل یا روابط جدید نظر دهند و می توانند ایمیل را بر اساس موقعیت مکانی شما شخصی سازی کنند

3. پیوندهای فیس بوک مسنجر برای هک ها و ویروس ها پیوند فیس بوک-مسنجر-ویروس یک قانون کلی اینترنت این است که اگر مخاطبی یک URL در پیامی با متن یا توضیح کمی برای شما ارسال کند، نباید روی آن کلیک کنید. این به این دلیل است که لینک های مخرب ارسال شده از طریق برنامه های پیام رسانی یکی از رایج ترین راه ها برای هک کردن حساب ها و انتشار ویروس هستند.

با توجه به اینکه فیس‌بوک مسنجر چنین دسترسی گسترده‌ای دارد، این برنامه را برای هکرها بی‌معنا می‌سازد. به این ترتیب، بسیاری از بدافزارها از فیس بوک مسنجر برای انتشار استفاده می کنند. متأسفانه، اگر مراقب نباشید، به راحتی می توانید به صورت بازتابی روی یکی از این پیوندها کلیک کنید. روی لینک ها کلیک نکنید! اگر احتمالاً فقط دوست شما پیوندی را برای شما ارسال می کند که می خواهد شما ببینید، به او پیام دهید و در مورد آن بپرسید.

ربات‌های بدافزار خودکار تمایلی به برقراری مکالمه ندارند. اگر روی پیوندی کلیک کردید و سایتی از شما خواست که فایلی را دانلود کنید — دوباره این کار را نکنید. این اعتماد ذاتی کاربران به پیام های دوستان است که این شکل از انتشار بدافزار را به ویژه موثر می کند. همچنین باید مطمئن شوید که به اندازه کافی محافظت ضد بدافزار دارید تا از دانلود خودکار از اسکریپت بین سایتی جلوگیری کنید

4. برنامه‌ها و آزمون‌های جالب در فیس‌بوک بسیاری از ما می دانیم که آزمون ها (و سایر برنامه ها) در فیس بوک واقعاً چقدر اطلاعات می توانند از حساب شما به دست آورند. رسوایی کمبریج آنالیتیکا این موضوع را آشکارا در معرض دید عموم قرار داد. در واقع، تنها چند هفته پس از انتشار اخبار سوء استفاده از آنها، مشخص شد که چگونه یک مسابقه با نام myPersonality نیز اطلاعات کاربر را جمع آوری کرده و به دلیل امنیت ضعیف در معرض نمایش گذاشته است. در حالی که فیس بوک در حال سرکوب این نوع برنامه ها است، آنها هنوز وجود دارند.

جمع آوری داده یکی از مشکلاتی است که این برنامه ها ایجاد می کنند، اما از آنها برای ارائه بدافزار یا سرقت اطلاعات حساب کاربری نیز استفاده شده است. آزمون‌های Clickbait راهی آسان برای تبلیغ‌کنندگان و کلاهبرداران برای جمع‌آوری داده‌های کاربر است. بسیاری از مردم از دادن دسترسی به مسابقه یا برنامه به حساب فیس بوک خود دریغ نمی کنند. گاهی اوقات آزمون‌ها شامل کدهای مخربی نیز می‌شوند که پس از دسترسی به رایانه شخصی شما به آن نفوذ می‌کنند. اگر فکر می‌کنید که ممکن است دسترسی تأیید شده‌ای برای یک برنامه بدبین داشته باشید، راهنمای ما را در مورد نحوه لغو دسترسی برنامه در فیس بوک و افزایش حریم خصوصی خود بخوانید

5. کلاهبرداری های به اشتراک گذاشته شده از طریق پست های جدول زمانی martin-lewis-fake-facebook-ad-post نمونه ای از یک پست حمایت شده جعلی در فیس بوک. اعتبار تصویر: کارشناس پس انداز پول این شکل دیگری از تبلیغات نادرست است، اما به جای اتکا به فیس بوک برای ارائه تبلیغات در پلتفرم خود، کلاهبرداران پست های فیس بوک را در تایم لاین یا صفحه خود به اشتراک می گذارند. این پست ها سپس به سایت های بدافزار یا کلاهبرداری منجر می شوند.

گاهی اوقات کلاهبرداران این پست ها را از طریق ابزارهای تبلیغاتی فیس بوک تبلیغ می کنند. اما آنها همچنین توسط کاربران عادی و جعلی به طور یکسان پخش و به اشتراک گذاشته می شوند. این به ویژه در مورد سایت های کلاهبرداری که وعده پاداشی مانند شانس برنده شدن پول را می دهند صادق است. مواقع دیگر، هکرها حساب کاربری یک کاربر معمولی را تصاحب کرده و از آن برای ارسال یک کلاهبرداری در تایم لاین خود استفاده می کنند، در حالی که بسیاری از دوستان خود را تگ می کنند. از آنجایی که پست از یک حساب شناخته شده می آید، هکرها امیدوارند که شما پیوند پست را دنبال کرده و کلاهبرداری کنید.

سایت هایی که در این پست ها به اشتراک گذاشته می شوند اغلب سعی می کنند ظاهر سایت های خبری قانونی را تکرار کنند. با این حال، هنگامی که کاربر از صفحه بازدید می کند، سایت یا اقدام به تزریق بدافزار به دستگاه کاربر می کند یا یک پنجره بازشو ظاهر می شود. این پنجره‌های بازشو اغلب یک محصول جعلی را ارائه می‌کنند، یک آیتم رایگان به کاربران ارائه می‌دهند یا یک سرویس جعلی مانند «فرصت شگفت‌انگیز بیت‌کوین» را تبلیغ می‌کنند. هنگامی که کاربران بر روی این پنجره کلیک می کنند، صفحه ای از آنها می خواهد که اطلاعات پرداخت یا اعتبارنامه های دیگر را وارد کنند. سپس از این اطلاعات برای سرقت پول، هویت یا دسترسی به حساب های کاربری استفاده می شود.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا