کنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانواده

دلایل مهم برای کنترل گوشی فرزندان

دلایل مهم برای کنترل گوشی فرزندان

دلایل فراوانی برای کنترل گوشی فرزندان عنوان شده ما امروز با یک دید تازه به این موضوع می پردازیم . سعی شده به طور همه جانبه به آن بپردازیم چراکه در مقالات موجود فقط به کنترل محتوای گوشی می پردازند. پس بیایید با ما همراه بشوید تا دلایل مهم را برای کنترل گوشی فرزندان را عنوان نماییم.

امروزه نوجوانان، نوجوانان و کودکان در سنین مدرسه از نظر فناوری روز به روز پیشرفته تر می شوند و اغلب از آنچه والدین خود در مورد این ابزارهای با فناوری پیشرفته می دانند پیشی می گیرند. در حالی که برای برخی از بچه ها این در واقع به این معنی است که آنها در حال یادگیری زبان های کامپیوتری، ایجاد وب سایت، و حتی ساختن روبات ها هستند، بسیاری دیگر به سادگی از فناوری امروزی برای تماشای ویدیو در YouTube، بازی MMORPG (بازی های نقش آفرینی آنلاین چند نفره) یا ارسال متن استفاده می کنند.

پیام ها. متأسفانه، بسیاری از کارهایی که فرزندان شما می توانند به صورت آنلاین و با تلفن های همراه خود انجام دهند، در صورت عدم نظارت می تواند منجر به مشکلات زیادی شود. از تماشای پورن و سایر ویدیوها و وب سایت های نامناسب گرفته تا ارسال پیامک (ارسال پیام های متنی یا عکس های نامناسب) و گپ زدن با شکارچیان، فناوری جدید می تواند منجر به مشکلات جدیدی شود. تلفن های همراه و اینترنت حتی به راه های جدیدی برای آزار و اذیت کودکان منجر شده است:

آزار و اذیت سایبری. این بدان معنا نیست که فرزندان شما نمی توانند کامپیوتر یا تلفن همراه داشته باشند، اما باید در مورد کنترل های والدینی که می تواند به محافظت از آنها کمک کند، یاد بگیرید زیرا آنها از جدیدترین ابزارهای با فناوری پیشرفته استفاده می کنند.

یک ترجمه از یک کار تحقیقی خوب را ارایه کرده ایم اما یادمان باشد اینها در باره خطرات ارتباطات اجتماعی عنوان می کنند در زیر گزارشی از سازمان بهداشت جهانی را به طور خلاصه آورده ام:

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام خطر کرده است :

در تمامی کشورها بیش از ۸۰ درصد نوجوانان از فعالیت بدنی کافی برخوردار نیستند. و تنها با صرف زمان زیادی برای کار با تجهیزات الکترونیکی سلامت خود را به خطر می‌اندازند. هم از نظر شکل فیزیکی بدن و فشاری که بر گردن و ستون فقرات می آید و همچنین عوارض عدم تحرکی که عبارتند از اضافه وزن ، افزایش موارد ابتلا به قند خون فشار خون چربی خون و تاثیری که بر بینایی و مغز و اعصاب کودکان می گذارد و  … انجام فعالیت بدنی برای بهبود سلامت استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، قلب و ریه حائز اهیمت است.

همچنین به جوانان کمک می‌کند تا با چاقی و اضافه وزن، بیماری‌های قلبی، سرطان‌ها و دیابت مقابله کنند. همچنین شواهد بسیاری وجود دارد که تایید کننده نقش فعالیت بدنی بر رشد شناختی و مهارت‌های اجتماعی است. امروزه بچه ها  عادت دارند که در فضای  مجازی ارتباط بگیرند که نوع برخوردها در فضای مجازی با فضای واقعی بسیار متفاوت است در واقع یک مدل انزوای اجتماعی جدید است انزوا در محیط واقعی و حظور در محیط مجازی.

مورد بعدی تاثیری است که بر آموزش کودکان خواهد گذاشت اعتیاد به بازیهای دنیای مجازی باعث می شود که از درس و مشق خود دور بیفتند و زمان کمتری برای فراگیری علم و دانش صرف نمایند.

سرانه مطالعه هم پایین خواهد آمد.

با استفاده از نرم افزارهای کنترل کودکان و نوجوانان  مانند spy24و برنامه های مشابه به راحتی می توان از محتوا نوع ارتباطات و حتی زمان استفاده از گوشی فرزندان مان اطلاع داشته و کنترلشان نماییم.

آیا والدین باید پیامک ها و فعالیت تلفنی فرزندان خود را زیر نظر داشته باشند؟

خلاصه: پیامک رایج ترین مکانیسم ارتباطی در بین نوجوانان و نوجوانان است 70 درصد از بچه ها آزار و اذیت اینترنتی را تجربه می کنند و بیشتر آنها به والدین خود نمی گویند ما شاهد خطرات قابل توجهی بالاتری از هدف قرار گرفتن کودکان توسط فروشندگان مواد مخدر آنلاین، شکارچیان و غیره از طریق چت های آنلاین، به ویژه اسنپ چت و اینستاگرام بوده ایم. 15 درصد از بچه ها پیام های نامناسب ناخواسته دریافت می کنند ما معتقدیم که والدین باید با استفاده از ابزارهایی مانند MMGuardian نسبت به خطرات بالقوه ای که فرزندانشان با آن مواجه هستند، آگاه شوند.

در صورت لزوم، والدین باید بتوانند در هر زمان مکالمات متنی را مشاهده کنند و به وضوح با فرزندان خود در مورد چرایی یا زمانی که لازم است ارتباط برقرار کنند. MMGuardian جامع ترین نظارت بر تلفن های هوشمند اندروید و آیفون، از جمله پیامک و رسانه های اجتماعی محبوب را ارائه می دهد.

خطرات بالقوه برای کودکان اتصال دیجیتال اتصال دیجیتال مزایای بالقوه بی‌شماری را ارائه می‌کند، چه ارتباط با دوستان و چه دسترسی به محتوای آموزشی. با این حال، خطرات واضحی نیز وجود دارد، نه تنها از نظر آنچه که کودکان آنلاین می‌خوانند یا می‌بینند، بلکه همچنین با چه کسی ارتباط برقرار می‌کنند و اطلاعات خصوصی که ممکن است به اشتراک بگذارند. به عنوان یک مثال، آزار و اذیت سایبری با سرعت نگران کننده ای در حال افزایش است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزار و اذیت سایبری، مقاله ما هر آنچه باید در مورد آزار اینترنتی بدانید را بخوانید. متأسفانه آزار و اذیت اینترنتی تنها موضوعی نیست که والدین باید نگران آن باشند.

با استفاده از ناشناس بودن درک شده از اینترنت، بسیاری از شکارچیان از اینترنت، رسانه های اجتماعی و حتی پیام های درون بازی برای پیدا کردن و تلاش برای برقراری ارتباط با کودکان و نوجوانان استفاده می کنند. گاردچایلد با تحقیق و تهیه فهرستی از آمار جرایم اینترنتی و سوء استفاده از کودکان از تعدادی از مراکز تحقیقاتی معتبر، گزارش داد

17٪ از نوجوانان مورد بررسی گفتند که یک ایمیل یا پیام آنلاین حاوی عکس ها یا کلماتی دریافت کردند که باعث ناراحتی آنها شد (و فقط 7٪ از والدین از این موضوع آگاه بودند)

. 22 درصد از دختران می گویند که عکس ها یا فیلم های برهنه یا نیمه برهنه خود را در فضای مجازی منتشر کرده اند

. 70 درصد از کودکان 7 تا 18 ساله به طور تصادفی با پورنوگرافی آنلاین، اغلب از طریق جستجو در وب، در حین انجام تکالیف مواجه شده اند.

 86 درصد از دختران ادعا کردند که می توانند بدون اطلاع والدین خود چت آنلاین انجام دهند،

 57 درصد می توانند ایمیل والدین خود را بخوانند

و 54 درصد می توانند یک رابطه اینترنتی برقرار کنند

. 20 درصد از کاربران نوجوان اینترنت هدف یک درخواست جنسی ناخواسته بوده اند

. 90 درصد از کودکان 8 تا 16 ساله پورنوگرافی آنلاین را دیده اند

. 69 درصد از نوجوانان به طور منظم ارتباطات آنلاین را از غریبه ها دریافت می کنند و به والدین یا مراقب خود نمی گویند

. 77 درصد از قربانیان شکارچیان آنلاین 14 سال یا بیشتر بودند

. از هر 5 جوان 17-10 ساله، 1 نفر درخواست جنسی دریافت کرده یا به صورت آنلاین با آنها تماس گرفته شده است. علاوه بر این، یک نظرسنجی منتشر شده توسط Netmums که بر روی 825 کودک بین 7 تا 16 سال انجام شد، نشان داد: از هر 12 نفر یک نفر اعتراف کرد که پیام هایی با محتوای جنسی با افراد دیگر رد و بدل کرده است، در حالی که از هر 25 نفر یک نفر اعتراف کرده است که عکس های گرافیکی خود را ارسال کرده است.

 25 درصد از کودکان اعتراف کردند که با تظاهر به بزرگتر شدن برای ایجاد حساب آنلاین، از خود دور شده اند. از هر 20 کودک، یک نفر اعتراف کرد که با شخصی که به صورت آنلاین ملاقات کرده بود، ملاقاتی مخفیانه ترتیب داده است.

با استفاده از نرم افزارهای کنترل کودکان و نوجوانان  مانند spy24و برنامه های مشابه به راحتی می توان از محتوا نوع ارتباطات و حتی زمان استفاده از گوشی فرزندان مان اطلاع داشته و کنترلشان نماییم.

دلایل مهم برای کنترل گوشی فرزندان

با این نوع حقایق نگران کننده، سخت است که در مقابل مقداری نظارت برای همه کودکان، حتی تا سنین نوجوانی، استدلال کنیم. در حالی که اجازه دادن به کودکان برای اشتباه کردن و یادگیری از آنها شایستگی دارد، آزادی بیش از حد ممکن است به عواقب ناگواری منجر شود.

بقیه این مقاله راه‌های مختلفی را که والدین برای یافتن تعادل مناسب انجام می‌دهند، بررسی می‌کند. وضعیت نظارت والدین در سال 2016، مرکز تحقیقاتی پیو نظرسنجی از والدین 13 تا 17 ساله انجام داد که اطلاعات قابل تاملی را در مورد وضعیت نظارت والدین بر تلفن‌های کودکان و سایر دستگاه‌های دارای قابلیت اینترنت نشان داد. محققان دریافتند که والدین از روش‌های مختلفی برای نظارت بر فعالیت‌های آنلاین نوجوان خود و کمک به فرزندان خود برای استفاده مناسب از دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

اکثر والدین شرکت کننده در این نظرسنجی اعتراف کردند که بررسی کرده اند که نوجوانانشان چه کارهایی را به صورت آنلاین و در سایت های شبکه های اجتماعی انجام می دهند. تقریباً همه والدین اظهار داشتند که با فرزندان خود در مورد رفتار مناسب در اینترنت صحبت کرده اند. به‌علاوه، دستگاه‌های دیجیتال چنان بخش مهمی از زندگی یک نوجوان معمولی شده‌اند که درصد قابل‌توجهی از والدینی که در این مطالعه شرکت کرده‌اند، اعتراف کرده‌اند که قوانین جدیدی را برای فرزندان خود با «تنبیه‌های دیجیتال» برای کودکان نافرمان وضع کرده‌اند.

حدود 65 درصد از والدین اعتراف کردند که تلفن همراه یا آزادی اینترنت نوجوان خود را به عنوان توبیخ گرفته اند. وقتی صحبت از نظارت بر استفاده و ارتباطات فرزندشان به میان می آید، والدین تمایل دارند رویکردی عملی داشته باشند.

در نظرسنجی از بیش از دو هزار والدین، ثبت شد که: 61 درصد از والدین اظهار داشتند که وب‌سایت‌هایی را که فرزندانشان بازدید کرده‌اند، بررسی کرده‌اند

. 60 درصد از والدین اظهار داشتند که صفحات رسانه های اجتماعی فرزندشان را بررسی کرده اند.

 56 درصد از والدین اظهار داشتند که با فرزندشان در اینستاگرام، فیس بوک یا سایر شبکه های اجتماعی دوست شده اند یا آنها را دنبال کرده اند.

 48 درصد اعتراف کردند که سوابق تماس ها و پیام های متنی نوجوان خود را بررسی کرده اند.

 48 درصد از والدین گفتند که رمز عبور حساب ایمیل فرزندشان را می دانند.

 43 درصد اظهار داشتند که رمز عبور تلفن همراه فرزندشان را می دانند.

 35 درصد از والدین اظهار داشتند که از حداقل یک رمز عبور برای حساب های شبکه اجتماعی فرزندشان آگاه هستند.

آیا یک رویکرد عملی به اندازه کافی خوب است؟

اتخاذ یک رویکرد عملی برای نظارت بر رفتار آنلاین فرزندان شما مطمئناً یک گام مثبت است تا اطمینان حاصل شود که آنها رفتار مناسب آنلاین دارند. یک جنبه کلیدی این است که آیا این مراحل واقعاً کار می کنند یا خیر. به عنوان مثال، ممکن است برای والدین سخت باشد که کاملاً مطمئن باشند که آیا فرزندشان اقدامات بیشتری برای پنهان کردن برخی از جنبه های حضور آنلاین خود انجام می دهد یا خیر. اگر کودک عمداً پیام های خاصی را حذف می کند تا رازی را از والدین خود پنهان کند، چه؟ به طور کلی، کودکان نسبت به والدین خود با فناوری بسیار راحت تر و باهوش تر هستند و متأسفانه تلفن های چرخشی قابل حمل یک گزینه نیستند!./

 مبارزه آتش با آتش

در گزارش اخیر NBC News، کارشناسان در زمینه امنیت آنلاین بیان کردند که بهترین راه برای پیگیری فعالیت های آنلاین کودک، اساساً مبارزه با آتش با آتش است. به عبارت دیگر، استفاده از فناوری برای نظارت بر نحوه استفاده فرزندان از فناوری. کنترل‌های والدین و نرم‌افزارهای نظارتی برای مدت طولانی برای رایانه‌ها وجود داشته است و احتمالاً برای اکثر والدین آشنا خواهد بود. با این حال، اکنون بسیاری از شرکت‌ها نرم‌افزاری را برای کمک به نظارت بر عادات تلفن همراه کودکان ایجاد کرده‌اند. نظرسنجی مرکز تحقیقات Pew که در بالا به آن اشاره شد نشان می دهد که به طور کلی والدین ممکن است از در دسترس بودن نرم افزار کنترل والدین برای تلفن های هوشمند آگاه نباشند(با استفاده از نرم افزارهای کنترل کودکان و نوجوانان  مانند spy24و برنامه های مشابه به راحتی می توان از محتوا نوع ارتباطات و حتی زمان استفاده از گوشی فرزندان مان اطلاع داشته و کنترلشان نماییم.) . مشخص شد که:

: 39 درصد از والدین گزارش دادند که از کنترل‌های والدین برای فیلتر کردن یا نظارت بر فعالیت‌های فرزندشان در اینترنت استفاده می‌کنند.

تنها 16 درصد گفتند که از کنترل والدین برای محدود کردن استفاده از تلفن همراه فرزندشان استفاده می کنند.

و تنها 16 درصد گفتند که از نرم افزار نظارت بر تلفن همراه فرزندشان برای پیگیری موقعیت مکانی خود استفاده می کنند. علاوه بر این، این مطالعه نشان داد که اگرچه والدین آماده برداشتن گام‌های مختلفی برای ارزیابی رفتار آنلاین فرزندشان بودند، اما بسیاری از آنها یا از وجود این ابزارهای تکنولوژیک بی‌اطلاع بودند یا از نظر فناوری به اندازه کافی برای استفاده از آنها هوشیار نبودند.

فناوری در مشارکت با والدین والدین همچنین می‌دانند که استفاده از فناوری راه‌حل کامل نیست و مهم است که درباره مسائل با فرزندانشان صحبت کنند. مطالعه مرکز تحقیقات پیو نشان داد که

: 94 درصد از والدین اظهار داشتند که با فرزندشان در مورد آنچه برای اشتراک گذاری آنها در اینترنت مناسب است صحبت کرده اند.

. و 40 درصد از والدین گفتند که این کار را به طور منظم انجام می دهند.

 95 درصد از والدین گفتند که در مورد محتوای مناسب برای مشاهده و اشتراک گذاری آنلاین فرزندانشان صحبت کرده اند.

و 39 درصد از والدین گفتند که این کار را به طور منظم انجام می دهند

. 92٪ از والدین گفتند که آنها به وضوح به فرزندان خود در مورد نحوه رفتار آنلاین آنها با دیگران توضیح داده اند.

و 36 درصد گفتند که این کار را به طور منظم انجام می دهند.

معضل اخلاقی نظارت بر تلفن همراه فرزندتان آیا نظارت بر تلفن فرزندتان اخلاقی است؟

برای بسیاری از والدین پاسخ یک بله آسان است. به هر حال، والدین باید تصمیم بگیرند که چه چیزی برای فرزندشان بهتر است و احتمالاً هزینه تلفن را پرداخت می کنند. با این حال، اگر تصمیم به نظارت بر تلفن همراه فرزندتان دارید، باید با فرزندتان در میان بگذارید.

نتیجه:

خطراتی که شما را وادار خواهند کرد که بر روی گوشی فرزندان خود کنترل داشته باشید عبارتند از:

خطرات بهداشتی:

 شامل احتمال بروز انواع بیماریهای فیزیکی و روحی و روانی

تنظیم زمان:

وابستگی به گوشی نوعی اعتیاد به همراه دارد که در کلیه موارد زندگی کودک تاثیر خواهد داشت.

محتوا های آموزشی:

با تمام امکانات خوب آموزشی فضای مجازی کنترل محتواها واجب است هم از این نظر که به موارد آموزشی نامناسب سن خود نروند و حتی امکان تقلب کردن برای رسیدن به پاسخ های موارد درسی را امکان پذیر می گرداندو

ارتباطات کنترل نشده:

که در این مقاله مفصلا توضیح داده شده بحث اذیت و آزار کودکان است.

آثار تربیتی و اجتماعی:

در واقع نوع دیگری از رفتارها بروز می کند که متاسفانه در بزرگ سالان نیز مشاهده می گردد و باعث انزوای اجتماع حقیق می گردد.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا