برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

آیا هک واتس آپ با سریال گوشی امکان دارد؟

آیا هک واتس آپ با سریال گوشی امکان دارد؟

آیا کسی می تواند با استفاده از شماره سریال به تلفن شما دسترسی پیدا کند ؟ آن را هک کند یا به دستگاه شما آسیب برساند؟ بله، افراد با داشتن مهارت و اطلاعات کافی می توانند به راحتی گوشی افراد را هک کنند. آیا به اشتراک گذاری شماره های سریال ایمن است؟ خیر، به این دلیل که یکی از راه های هک گوشی و سرقت اطلاعات، استفاده از کد IMEI دستگاه تلفن همراه می باشد. هک واتس آپ با سریال گوشی.

هک واتس آپ با سریال گوشی

شماره سریال به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟ با استفاده از شماره سریال یا همان کد IMEI، مراکز خدمات پس از فروش متوجه اصل و یا فیک گوشی برای تعمیر و یا تعویض گوشی می شوند و کارهایی چون ریجستری کردن گوشی و… از طریق آن انجام می شود. در صورت گم شدن و یا هک شدن گوشی تلفن همراه می توان به کمک کد IMEI متوجه موقعیت مکانی گوشی تلفن همراه شد و اقدام به غیر فعال کردن گوشی کرد.

چگونه بفهمیم از طریق شماره سریال هک شده ایم؟ به کمک اپراتور های تلفن همراه میتوان اقدام به اسکن سوابق تلفن کرد و متوجه هک شدن گوشی شد. در صورت هک شدن تلفن همراه باید هرچه سریعتر اقدام به کلون کردن و یا مسدود کردن گوشی تلفن همراه کرد تا از سوء استفاده کردن و کلاهبرداری به اسم شما جلوگیری شود.

هک گوشی با imei سریال از راه دور , هک sms گوشی , هک گوشی دیگران , نرم افزار هک گوشی با imei , هک گوشی با ss۷
شاید شما به دلیل شرایط زندگی یا کاری خود، گاهی مجبور شوید
اطرافیان خود را زیر نظر بگیرید که این زیر نظر گرفتن ممکن است
با دسترسی به گوشی آن ها صورت پذیرد. ممکن است احساس کنید
که فردی از کارمندانتان در حال خیانت به شماست یا بخواهید
از رموز زندگی اعضای خانواده و به خصوص فرزندانتان آگاه شوید.
در چنین مواقعی معمولا تنها راهی که به ذهن افراد می رسد هک کردن گوشی فرد موردنظر می باشد.
اما اینکه چطور می توان این کار را انجام داد نیز سوالی است که در ذهن افراد ایجاد می شود.
شاید تاکنون درباره هک گوشی با imei شنیده باشید،

درباره هک گوشی با imei اطلاعات کسب کنید و روش انجام آن را آموزش ببینید.

شماره سریال یا کد IMEI چیست؟

احتمالا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که اطلاع دقیقی در خصوص کد IMEI ندارید و نمی دانید که با استفاده از کد IMEI چه کاری می توان انجام داد. شماره سریال گوشی تلفن همراه و یا کد IMEI، شماره ای است که در پشت جعبه تمام گوشی های اصل وجود دارد و یا به شکل برچسبی بر روی کارتون گوشی، صفحه پشت دستگاه و یا در تنظیمات گوشی در بخش درباره دستگاه تلفن همراه می توان آن را یافت، از طریق کد دستوری (#06#*) هم این امکان وجود دارد تا به شماره سریال تلفن همراه دست یافت. با استفاده از کد IMEI می توان برای شناسایی موقعیت گوشی، اطلاع از اصل بودن و یا ریجستری شدن دستگاه و … استفاده کرد البته تنها دستگاه های تلفن همراه دارای کد IMEI نیستند و ابزارهای دیگری چون ماوس، صفحه کلید، لپ تاپ و دیگر ابزار آلات الکتریکی نیز دارای کد IMEI هستند. معمولا کد IMEI از ترکیب تعداد محدودی حروف و اعداد و با تکرار دو حروف انگلیسی S یا N در ابتدای آن ساخته می شود.

روش های زیادی برای هک گوشی دیگران وجود دارد اما راحت ترین آنها روشی است که امکان دسترسی به گوشی فرد مورد نظر وجود داشته باشد و بتوان نرم افزار هک را روی موبایل وی نصب کرد. این روش به دلیل پیچیدگی کم و نیاز نداشتن به دانش برنامه نویسی، ساده ترین روش نامیده می شود. اما اگر بخواهید بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا افراد دیگر، اطلاعات گوشی آن ها را به دست آوریم، باید بدانید که این کار قدری به دانش برنامه نویسی شما نیاز دارد.

چنانچه فردی بخواهد بدون دسترسی به گوشی هدف، او را هک کند باید حداقل یک سال به کسب دانش برنامه نویسی و موضوعات امنیتی بپردازد.

اما :

خوشبختانه برنامه نویسان موفق دنیا با تلاش های فراوان، نرم افزارهایی را برای هک با imei طراحی و عرضه نموده اند. با استفاده از این برنامه ها شما به راحتی می توانید هک گوشی فرد موردنظرتان را فقط با داشتن شماره تلفن و سریال گوشی(imei) انجام دهید.

آیا هک واتس آپ با سریال گوشی امکان دارد؟

معرفی نرم افزار هک گوشی با imei

یکی از نرم افزارهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده و می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند و از راه دور و بدون دسترسی، گوشی فرد موردنظرتان را هک نماید، برنامه spy24 می باشد. شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد موردنظرتان متوجه چیزی شود، تنها با داشتن شماره تلفن و کد imei گوشی، تلفن همراه او را هک نمایید.

بعد از نصب این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.

قابلیت جدیدی که در نسخه آخر این برنامه ارائه داده شده است، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد. با نصب این نرم افزار می توانید از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی یابید.

آیا کسی می تواند با استفاده از شماره سریال به تلفن شما دسترسی پیدا کند ؟ آن را هک کند یا به دستگاه شما آسیب برساند؟

به این سوال نمی توانیم پاسخ قاطعی بدهیم، چرا که هک گوشی با شماره سریال نیازمند داشتن مهارت های زیادی است که هرکسی از این مهارت ها بهره مند نیست. اما برنامه های مختلفی هستند که با داشتن شماره سریال گوشی و دیگر اطلاعات مانند شماره تلفن و … اقدام به هک گوشی های مختلف می کنند.

آیا به اشتراک گذاری شماره های سریال ایمن است؟ همانطور که در بالا نیز گفتیم نمی توان مطمئن بود که هرکسی با داشتن شماره سریال دستگاه شما، می تواند اقدام به هک آن و نفوذ به اطلاعات شخصی شما نماید. بنابراین جایی برای نگرانی نیست. اما باید بدانید که بهتر است شماره سریال دستگاه تلفن همراه خود را در معرض دید افراد مشکوک قرار ندهید، چرا که امکان هک و سرقت اطلاعات شما باز هم وجود دارد.

شماره سریال به چه منظور مورد استفاده قرار می گیرد؟

همانطور که پیش از این گفتیم شماره سریال برای تشخیص و تفکیک دستگاه های مختلف به کار می رود. در واقع اعداد سریال بیشتر هنگامی به کار می روند که یک دستگاه در مرکز خدمات برای تعمیر یا تعویض قطعات برده شود. سازندگان از آنها استفاده می کنند تا صحت دستگاه مذکور را بررسی کنند و همچنین بررسی کنند که آیا آنها در دوره گارانتی هستند یا خیر و همچنین سوابق سرویس قبلی را دارند.

در حالی که به اشتراک گذاری شماره سریال خود با مدیران شرکت که به شما در تعمیر یا تعویض دستگاه کمک می کند کاملاً خوب است ، باید از به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعاتی در کانال های رسانه های اجتماعی خودداری کنید. “هرگز ایده خوبی نیست که شماره سریال هر محصول را بصورت آنلاین ارسال کنید. یک مدل و شماره سریال سیستم هایی که هنوز در گارانتی هستند می توانند سوء استفاده شوند. و به منظور تقلب در سفارش قطعات یا پرونده های مربوط به ضمانت نامه ، استفاده شوند.


همچنین اگر کسی IMEI  تلفن هوشمند شما را داشته باشد ، می تواند دستگاه تلفن همراه شما را کلون کند. در این صورت اگر تلفن هکر و تلفن کلون شده هر دو به طور همزمان روشن باشند . در حالی که هر دو تلاش می کنند به همان شبکه دسترسی داشته باشند. ارائه دهنده خدمات بی سیم شما می تواند به طور خودکار هم دستگاه شما و هم دستگاه کلون شده را غیرفعال کند. همچنین برنامه هایی مانند WhatsApp از IMEI شما به عنوان شناسه استفاده می کنند، بنابراین اگر شخصی شماره IMEI شما را داشته باشد ممکن است به راحتی دسترسی به حساب WhatsApp شما داشته باشد. بنابراین، اگر شما یک تلفن استفاده شده را خریداری می کنید، حتما شماره IMEI را با اپراتور سیمکارت خود بررسی کنید. همچنین می توانید IMEI خود را ، که یک سریال 15 رقمی است ، با تایپ کردن * # 06 # در صفحه کلید خود مشاهده کنید. شماره IMEI شما بلافاصله روی صفحه تلفن هوشمند یا تلفن همراه شما نمایش داده می شود.

آیا هک واتس آپ با سریال گوشی امکان دارد؟

آیا می توان گوشی گم شده را از طریق شماره سریال آن پیدا کرد؟

سرقت تلفن های هوشمند در سال های اخیر با یک مطالعه از گزارش های مصرف کننده ، به تجارت بزرگی تبدیل شده است. که نشان می دهد در سال 2013 حدود 3.1 میلیون آمریکایی خود را در پایان از دست دادن این روند پیدا کردند. اما پیشرفت فناوری به گونه ای است که امکان دارد تلفن شما را از کیلومترها آن طرف تر و حتی به صورت خاموش، پیدا کند. هر تلفن همراه دارای یک کد IMEI ( هویت بین المللی تجهیزات ایستگاه موبایل یا International Mobile Equipment Identity ) می باشد. که به عنوان ویژگی مشخص کننده آن است. IMEI یا همان شماره سریال می تواند برای تعیین شماره مدل ، کشور مبدا و حتی اینکه آیا تلفن از دست رفته یا سرقت شده گزارش شده است، استفاده شود. در واقع ، شبکه های تلفن همراه از شماره های IMEI برای تأیید دستگاههای معتبر استفاده می کنند تا بتوانند دسترسی به شبکه تلفنهایی را که توسط صاحبان مربوطه از بین رفته یا به سرقت رفته باشند ممنوع کنند.

چگونه بفهمیم از طریق شماره سریال هک شده ایم؟

اگر این اتفاق برای شما رخ دهد چه باید کرد؟ اگر تلفن شما هک یا کلون شده است، یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید، این است که از اپراتور همراه خود بخواهید سوابق تلفن و انتقال داده شما را تهیه کنند. به این ترتیب، می توانید لیست ها را اسکن کنید تا ببینید که آیا اختلافاتی وجود دارد یا خیر. درصورتی که از هک شدن خود مطمئن شدید، باید از ارائه دهنده خدمات بی سیم خود بخواهید که IMEI شما را مسدود کند. تا هرگونه کلون از تلفن همراه شما مسدود شود. هک شدن شماره سریال تلفن همراه شما یک مسئله جدی است چرا که می تواند باعث قطع سرویس به گوشی شما شود. همچنین ممکن است که سارقان بتوانند به اطلاعات شخصی شما برای ارتکاب کلاهبرداری دسترسی پیدا کنند.

هک گوشی با شماره سریال را چگونه انجام دهیم؟

تا به اینجا به طور کامل با شماره سریال و کاربردهای آن آشنا شدید. متوجه شدید که شماره سریال علاوه بر این که هویت یک دستگاه را مشخص می کند، می تواند موجب انتقال و نفوذ به اطلاعات یک دستگاه تلفن همراه شود. اما سوالی که احتمالا ذهن بسیاری از شما را مشغول کرده این است که چه طور می توانیم هک گوشی با شماره سریال را انجام دهیم؟

برای هک گوشی با شماره سریال یا باید یک هکر کاملا حرفه ای باشید و به بسیاری از مهارت ها از جمله زبان های برنامه نویسی مسلط باشید. و یا باید از ابزارهای موجود یعنی برنامه هایی که برنامه نویسان و هکرهای حرفه ای در اختیارتان قرار داده اند، استفاده کنید. اگر شما یک هکر حرفه ای یا حتی معمولی باشید که خودتان می دانید چه کاری باید انجام دهید. اما اگر یک فرد معمولی و بدون داشتن مهارت در زمینه های مربوط به هک هستید باید بدانید که برای هکر شدن راه های زیادی را باید طی کنید و نیازمند زمان بسیار زیاد هستید که توضیح درباره هر کدام از این راه ها نیز صحبت های زیادی دارد، که در این مقاله گنجانده نمی شود. اما اگر می خواهید از طریق برنامه های هک گوشی با شماره سریال اقدام به عمل هک کنید و به اطلاعات گوشی شخص موردنظر دسترسی پیدا کنید،

اما قبل از هر چیز بهتر است بدانید که استفاده از نرم افزارهای هک و در واقع نرم افزارهای کنترلی و نظارت مشروط به استفاده آن برای نظارت و کنترل فرزندان زیر 18 سال می باشد. و در صورت بهره بردن از آن ها برای هک گوشی دیگران بدون اجازه ، مرتکب جرم شده و پیگرد قانونی دارد.

یکی از نرم افزارهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل نموده و می تواند تمام خواسته های شما را برآورده کند و از راه دور و بدون دسترسی، گوشی فرد موردنظرتان را هک نماید، برنامه spy24  می باشد. شما با استفاده از قابلیت های خاص این برنامه قادر خواهید بود بدون اینکه فرد موردنظرتان متوجه چیزی شود، تنها با داشتن شماره تلفن و کد imei گوشی، تلفن همراه او را هک نمایید.
بعد از نصب این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از قبیل گزارش تماس ها،‌ کنترل پیام های دریافتی و ارسالی ، کنترل و گزارش کار با شبکه های اجتماعی نظیر واتس اپ ، تلگرام، اینستاگرام و تعدادی قابلیت های دیگر را از گوشی فرد مقابل در اختیار داشته باشید. علاوه بر تمام این ها می توانید از موقعیت مکانی فرد موردنظرتان هم مطلع شوید.
قابلیت جدیدی که در نسخه آخر این برنامه ارائه داده شده است، توانایی گزارش گیری و نظارت بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد. با نصب این نرم افزار می توانید از پیام هایی که فرد به بقیه ارسال می کند، یا پیام هایی که از دیگران دریافت می کند، آگاهی یابید.

آیا هک واتس آپ با سریال گوشی امکان دارد؟

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا