چگونه پیام رسان تلگرام خود را آپدیتهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف رفع ریپورت اسپم

آموزش رفع بلاک تلگرام یکی از بهترین برنامه های چت و گفتگو برای تمامی سیستم عامل ها است که با توجه به دو فاکتور امنیت و سرعت طراحی شده است. تلگرام به امنیت و حریم خصوصی کاربران خود بسیار اهمیت می دهد و کاربران مزاحم به راحتی نمی توانند در تلگرام به اسپم بپردازند. یکی از همین ویژگی های خوب که موجب بهبود حریم خصوصی در تلگرام شده است قابلیت بلاک کاربران مزاحم است. شما با بلاک کردن کاربران می توانید دسترسی آن ها به پروفایل شما و ارسال پیام و … را مسدود کنید. خارج شدن از بلاک تلگرام رفع بلاک تلگرام

البته تلگرام در بخش قابلیت بلاک خود دارای یک باگ و حفره است که هنوز رفع نشده است. شما با یک بار حذف کردن اکانت تلگرام خود می توانید عمل رفع بلاک تلگرام را انجام دهید. در ادامه همراه ما باشید.

از کجا بفهمیم که در تلگرام بلاک شده ایم؟

محتوا پنهان

در صورتی که در تلگرام بلاک شده باشید، دیگر قادر نیستید که برای فرد مورد نظر که شما را بلاک کرده است پیام ارسال کنید.

در حالت عادی شما می توانید آخرین زمان آنلاین بودن و عکس پروفایل کاربران را مشاهده کنید.

اما اگر آن کاربر شما را در تلگرام بلاک کند، عکس پروفایل فرد مقابل برای شما نمایش داده نمی شود و آخرین زمان آنلاین بودن آن نیز به صورت last seen a long time age نمایش داده می شود. به تصویر زیر توجه کنید:

آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف اکانت تلگرام

تلگرام در بخش قابلیت بلاک (Block) خود دارای یک باگ و حفره است که هنوز آن را رفع نکرده است! شما می توانید با حذف اکانت خود و ساخت مجدد اکانت، شماره‌ی خود را از تمامی حساب هایی که بلاک شده است آزاد کنید. برای حذف اکانت خود از آموزش زیر کمک بگیرید:

دیلیت اکانت تلگرام

برنامه هک تلگرام و کنترل شبکه های اجتماعی

آموزش رفع بلاک تلگرام بدون حذف اکانت تلگرام

متاسفانه هنوز هیچ راهی برای رفع بلاک کردن شماره و اکانت خود بدون پاک کردن اکانت تلگرام وجود ندارد! و شما برای دور زدن اکانت‌های که شما را بلاک کرده‌اند، تنها را انجام عمل حذف اکانت است.

با این وجود ما همواره به دنبال یک راه برای دور زدن بلاک telegram بدون حذف اکانت هستیم و به زودی آن را به شما کاربران گرامی ارائه خواهیم داد.

امیدواریم این مقاله‌ی آموزشی برای شما مفید واقع شده باشد. در این مقاله به راه و روش‌های رفع بلاک تلگرام پرداختیم، در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل در این زمینه از بخش دیدگاه ها برای ما یک نظر ارسال کنید. موفق و پیروز باشید…

یکی از امکاناتی که در تلگرام برای رهایی از شر پیام های افراد مزاحم پیش بینی شده است، قابلیت بلاک کردن دیگران می باشد. با استفاده از این امکان شما می توانید جلوی ارسال پیام ها را از شخص مورد نظر گرفته و به این ترتیب از دریافت پیام های ناخواسته، امتناع ورزید. در برخی موارد نیز پیش می آید که ما توسط شخصی در تلگرام بلاک شده ایم و حال به هر نحوی شده است، می خواهیم یک بار دیگر به او پیام ارسال کنیم. در این مواقع تلگرام اجازه چنین کاری را به شما نخواهد داد و تنها یک راه برای دور زدن این حالت وجود دارد که در ادامه قصد داریم در رابطه با نحوه رفع بلاک تلگرام صحبت کرده و آموزشی را برای انجام این کار ارائه دهیم.

بلاک کردن در تلگرام

قبل از اینکه به مبحث چگونگی رفع بلاک تلگرام بپردازیم، بد نیست ابتدا در رابطه با امکان بلاک کردن در تلگرام کمی صحبت نماییم. بلاک کردن یک فرد در تلگرام موجب می شود که وی دیگر قادر به ارسال پیام به ما نتواند باشد. وقتی ما فردی را بلاک می کنیم، در واقع اجازه دسترسی وی به پروفایل خود را از او خواهیم گرفت، پس وی دیگر نخواهد توانست به ما پیامی ارسال نماید و یا تصویر پروفایل ما و آخرین زمان آنلاین بودن ما را ببیند. به همین ترتیب هنگامی که ما نیز از طرف دیگران بلاک می شویم، آخرین تاریخ آنلاین وی برای ما به Last seen a long time age تبدیل شده و تصویر پروفایل وی، ناپدید می گردد. همچنین هر پیامی که در صفحه چت با او ارسال کنیم، برای او دیده نخواهد شد و به صورت یک پیام خوانده نشده باقی می ماند.

بلاک کردن یک روش بسیار مفید برای رهایی از کسانی است که ما را با پیام هایشان آزار می دهند. برای این منظور می توانیم از طریق وارد شدن به صفحه چت شخص مورد نظر و انتخاب گزینه Block User از منوی به شکل سه نقطه در سمت راست و بالای صفحه، استفاده نماییم. در این صورت وی بلاک شده و دیگر قادر به ارسال پیام برای ما نخواهد بود. اما در برخی موارد، همانطور که پیش تر اشاره شد، ممکن است که در مواقع ضروری نیاز باشد که به شخصی که ما را بلاک کرده است، پیامی ارسال نماییم که در این صورت باید از آموزش رفع بلاک تلگرام که در ادامه بیان شده است، استفاده ببریم.

آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف اکانت Telegram خارج شدن از بلاک تلگرام
آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف رفع ریپورت اسپم 5

آموزش رفع بلاک تلگرام

رفع بلاک تلگرام تنها در یک صورت قابل انجام است و غیر از آن روشی وجود ندارد. تنها راه رفع بلاک تلگرام ، حذف اکانت تلگرام و ساخت دوباره آن می باشد. البته مشکلی که در این روش وجود دارد این است که با حذف اکانت، تمامی اطلاعات ما از قبیل چت ها و پیام های چند رسانه و فعالیت های ما در تلگرام پاک خواهد شد و دیگر امکان بازیابی آن ها وجود نخواهد داشت! برای اینکه بتوانیم از حذف شدن پیام های خود جلوگیری کنیم بهترین روش این است که قبل از اقدام به دیلیت اکانت تلگرام، با انتقال تلگرام به شماره دیگر، از کلیه اطلاعاتمان در تلگرام پشتیبان تهیه نماییم. برای این منظور می توانید از آموزش های ارائه شده در لینک های مربوطه استفاده نمایید.

پس از اینکه تلگرام خود را به یک شماره دیگر انتقال دادید، حال می توانید اقدام به حذف اکانت خود نمایید. با انجام این امر از طریق آموزش های مربوطه، می توانید اقدام به رفع بلاک تلگرام نموده و دوباره به افرادی که شما را بلاک کرده اند، پیام ارسال کنید. البته به یاد داشته باشید که عملیات حذف و ساخت دوباره اکانت، تا یک حدی مجاز بوده و پس از انجام چند باره آن، از طریق خود تلگرام ریپورت خواهید شد و برای مدتی نخواهید توانست با شماره قبلی خود، یک حساب تلگرام بسازید. اگر به چنین مشکلی دچار شدید، بهتر است از آموزش رفع ریپورت تلگرام استفاده نمایید تا بتوانید از این مشکل نیز بیرون آیید.

البته باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که با ساخت دوباره اکانت با شماره قبلی خود، یک پیام برای تمامی مخاطبینتان ارسال می گردد که در آن نشان داده می شود، شما دوباره به تلگرام پیوسته اید و به این ترتیب شخص مورد نظر می تواند قبل از اینکه برای او پیامی ارسال کنید، دوباره شما را بلاک کند! برای رهایی از این مشکل پیشنهاد می شود که بعد از ساخت اکانت جدید خود، هر چه سریعتر متن پیام خود را برای کسی که شما را بلاک کرده است، ارسال نمایید.

با افزایش استفاده از شبکه های مجازی و پیام رسان های رایگان مثل تلگرام ، مزاحمت های افراد برای یگدیگر نیز گسترش یافته است. این مزاحمت ها دلیلی شد تا تلگرام هم مانند سایر برنامه های پیام رسان ، امکان بلاک کردن افراد را تعبیه کند. ما در این مقاله آموزش می دهیم که چگونه یک فرد را در تلگرام بلاک کنید ، تشخیص بلاک شدن خود را بررسی کنید و نحوه خارج شدن از بلاک تلگرام را یاد بگیرید. همچنین پیشنهاد می کنیم دیگر مقالات ما را نیز در این خصوص مانند علت عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام چیست و محافظت از اطلاعات شخصی در تلگرام هیواتک مطالعه فرمایید. 

” با بلاک کردن افراد مزاحم ، دیگر پیام های آنان به شما نمی رسد. “

بلاک کردن افراد در تلگرام چگونه است ؟

بلاک کردن افراد در تلگرام به دو صورت امکان پذیر است.:
۱-  نام کاربر مورد نظر را لمس کنید و سپس قسمت کنار عکس فرد مورد نظر را لمس کنید تا شماره تلفن و نام کاربری اش را ببینید. اکنون در این صفحه بر روی سه نقطه (بالا سمت راست) رفته و گزینه Block را انتخاب کنید. کاربر مورد نظر بلاک شد!


۲-  وارد نرم افزار تلگرام شده و Settings را انتخاب کنید. در قسمت Privacy and Security گزینه ای بنام Blocked Users وجود دارد که لیست کاربران بلاک شده توسط شما را نشان می دهد. وارد آن شوید و در سمت راست بالای صفحه ، دکمه + را لمس کنید. حالا می توانید کاربران مورد نظر را انتخاب و بلاک کنید.


در صورتی که خواستید شخص بلاک شده را از حالت بلاک خارج کنید مسیر شماره ۲ را رفته و کاربر را از لیست بلاک ها حذف می کنید.

راه های تشخیص بلاک شدن در تلگرام

شخصی که بلاک شده است می تواند با یک ترفند ، متوجه بلاک شدن خود توسط شما شود. به این شکل که در کنار تصویر شما پیغام last seen a long time ago را مشاهده می کند. این به معنی است که شما او را بلاک کرده اید تا پیام هایش به شما نرسد.
همچنین تصویر شما نیز برای فرد بلاک شده به نمایش در نمی آید. بنابراین تشخیص دادن بلاک شدن در تلگرام کار چندان سختی نیست.
” خارج شدن از بلاک تلگرام بدون حذف اکانت امکان پذیر نیست. “

خارج شدن از بلاک تلگرام

بارها مشاهده شده است که افرادی عنوان می کنند که راه های خارج شدن از تلگرام را بلد هستند اما در واقعیت چنین نیست. تنها راه خارج شدن از بلاک تلگرام ، حذف اکانت تلگرام  ( دلیت اکانت تلگرام ) و ثبت نام مجدد در تلگرام است. هیچ راه دیگری برای خارج شدن از بلاک تلگرام وجود ندارد.

در این مطلب با آموزش رفع بلاک تلگرام به صورت مرحله به مرحله و با ساده ترین آشنا خواهید شد که امیدواریم با کمک این روش ها بتوانید برای فردی که شما را بلاک کرده است پیام و عکس مورد نظر خود را ارسال کنید.

آموزش رفع بلاک تلگرام

تلگرام یکی از پر مخاطب ترین شبکه های اجتماعی است که دارای قابلیت های زیادی می باشد. یکی از روش ها برای دریافت نکردن پیام و عکس و … از مخاطبین بلاک کردن آن ها است و اگر شما توسط فردی بلاک شده باشید دیگر قادر نخواهید بود برای او پیامی را ارسال کنید. رفع بلاک تلگرام یکی از روش هایی است که شما می توانید با انجام دادن چند مرحله ساده پیام مورد نظر خود را برای فردی که بلاک تان کرده است ارسال نمایید. 

رفع ریپورت تلگرام، رفع بلاک تلگرام و تغییر شماره در تلگرام از انواع ترفندهای تلگرام هستند و شما می توانید با انجام این ترفندها از امکانات این شبکه اجتماعی به راحتی استفاده کنید.

اگر شما توسط فردی در تلگرام بلاک شده باشید دیگر قادر به ارسال پیام برای او نخواهید بود و برای اینکه تشخیص دهید توسط فردی بلاک شده اید بهتر است به موارد زیر دقت کنید.


۱٫ اگر آخرین بازدید فردی که شما را بلاک کرده است به صورت last seen a long time age برای شما نمایش داده می شود یعنی فرد مورد نظرتان شما را بلاک کرده است.
۲٫ اگر شما در تلگرام بلاک شده باشید دیگر قادر به مشاهده عکس طرف مقابل تان نخواهید بود. که در صورت مشاهده این دو مورد شما می توانید با مراحلی که در ادامه مطلب در اختیارتان قرار می دهیم نسبت به رفع بلاک تلگرام خود اقدام نمایید.

رفع ریپورت
آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف رفع ریپورت اسپم 6

چگونگی رفع بلاک در تلگرام

اگر شما توسط فردی بلاک شده اید و تمایل دارید برای او پیام مهمی را ارسال کنید می توانید با جذف اکانت کاربردی خود در تلگرام و ساخت مجدد اکانت تان دوباره وارد تلگرام شوید و به افرادی که شما را بلاک کرده اند پیام ارسال کنید. توجه داشته باشید که حذف کردن اکانت به معنی حذف نرم افزار و لغو نصب آن نیست بلکه شما باید حساب کابری تان را پاک کنید. پاک کردن حساب کاربری نیز منجر به از دست رفتن اطلاعات شما نظیر سوابق پیام ها و گروه ها و کانال ها می شود که شما می توانید از اطلاعات موجود در تلگرام تان نسخه پشتیبانی تهیه کنید و همه اطلاعاتتان را به شماره ای دیگر انتقال دهید و بعد از انجام این روش اکانت خود را حذف نمایید و بعد از حذف کردن اکانت دوباره حساب کاربری تان را بسازید سپس بلافاصله به فردی که شما را بلاک کرده است پیام خود را ارسال کنید و سپس نسبت به انتقال اطلاعات اقدام کنید.

نکاتی برای خارج شدن از بلاک در تلگرام

۱٫ توجه داشته باشید که بعد از ساخت حساب کاربردی در صفحه تلگرام فرد مورد نظر شما پیامی مبنی بر اینکه شما دوباره به تلگرام پیوسته اید ارسال می شود بنابراین بهتر است هر چه سریع تر پیام خود را ارسال کنید زیرا ممکن است فردی که شما را بلاک کرده است با مشاهده این پیام شما را دوباره بلاک کند.
۲٫ امکان حذف و ساخت اکانت در تلگرام با یک شماره محدود است و شما فقط چند بار قادر خواهید بود که نسبت به حذف و ساخت حساب کاربری خود اقدام نمایید زیرا در صورت تکرار این روش تلگرام شماره شما را مسدود می کند و دیگر قادر نخواهید بود با شماره تلفن تان اکانتی را در تلگرام بسازید.

در این مطلب با آموزش رفع بلاک تلگرام آشنا شدید شما می توانید با مراحلی که گفته شد به راحتی پیام مورد نظر خود را برای فردی که بلاک تان کرده است ارسال کنید.

۸ روش رفع ریپورت اسپم و بلاک تلگرام

شاید برای شما هم این اتفاق پیش آمده که اکانت تلگرامتان ریپورت یا بلاک شده و قادر به ارسال پیام برای کاربران این مسنجر نباشید. در این شرایط تکلیف چیست و چگونه باید از ریپورت تلگرام (report) یا بلاک (block) خارج شد؟ در ادامه این مطلب به آموزش بهترین روش های خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) و بلاک می‌پردازیم. با SPY24 همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report)

ریپورت شدن در تلگرام یکی از مشکلاتی است که این روزها کاربران زیادی با آن مواجه هستند. زمانی که در تلگرام ریپورت شوید امکان ارسال پیغام خصوصی برای کاربران ناشناس این مسنجر را نخواهید داشت و باید حتما اقدام لازم به منظور خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) را انجام دهید تا قابلیت ارسال پیغام خصوصی برای کاربران ناشناس تلگرام برایتان امکانپذیر شود. اما چطور قادر به خروج از ریپورت تلگرام خواهیم بود؟ چنانچه در رابطه با خروج از ریپورت تلگرام سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی SPY24 از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

ریپورت تلگرام (Telegram Report) چیست و چگونه ایجاد می‌شود؟

ریپورت شدن در تلگرام به آن معناست که دیگر کاربران این مسنجر، شما را به عنوان یک فرد مزاحم گزارش کرده‌اند و حالا شما قادر به ارسال پیام برای کاربران ناشناس تلگرام نخواهید بود و فقط می‌توانید به کسانی پیام دهید که شماره شما در لیست مخاطبین آن ها ثبت و ذخیره شده باشد. برای مثال اگر شما در یک گروه باشید و برای اعضای ناشناس آن گروه پیام ارسال کنید و به نوعی ایجاد مزاحمت نمایید (با اسپم یا ارسال پیام های تبلیغاتی و توهین آمیز و غیره)، آن ها می‌توانند شما را ریپورت کنند و بدین صورت محدودیت ارسال پیام برایتان از سوی تلگرام اعمال گردد یا اصطلاحا شما با ریپورت تلگرام مواجه شوید.

اما چگونه یک فرد در تلگرام ریپورت می‌شود؟ اگر دقت کرده باشید زمانی که یک فرد ناشناس در تلگرام برایتان پیام ارسال می‌کند یک گزینه قرمز رنگ با عنوان Report Spam در بخش فوقانی صفحه نمایان می‌شود. اگر شما این گزینه را لمس کنید، اکانت فرد مورد نظر به عنوان یک مزاحم ریپورت می‌شود و وی دیگر قادر به ارسال پیام برای شما نخواهد بود. بعد از چند بار ریپورت شدن به شیوه مشابه امکان ارسال پیام توسط کاربر مذکور برای کاربران ناشناس دیگر صلب خواهد شد. در این حالت اصطلاحا تلگرام فرد ریپورت شده است.

بعد از اینکه اکانت تلگرام شما ریپورت شد و محدودیت ارسال پیغام بر روی آن اعمال گردید، هر زمان که سعی کنید برای فرد ناشناسی پیغام ارسال نمایید با اروری مواجه می‌شوید که در عکس فوق نشان داده شده است. این ارور شامل متن ” sorry you can only send messages to mutual contacts at the moment” می‌شود. پس هر زمان که سعی کردید برای کاربر ناشناسی در تلگرام پیغام ارسال کنید و این ارور برایتان نمایان شد، بدانید که اکانت تلگرام شما ریپورت شده و قادر به ارسال پیغام خصوصی برای افراد ناشناس نخواهید بود. اما اساسا چرا در تلگرام ریپورت می‌شویم!؟

دلایل ریپورت شدن در تلگرام چیست؟

دلایل مختلفی می‌توانند منجر به ریپورت شدن در تلگرام شوند که ارسال پیغام های اسپم و مزاحمت برای دیگر کاربران این مسنجر فقط یک نمونه از این موارد است. به صورت کلی اصلی ترین دلایلی که ممکن است منجر به ریپورت شدن اکانت تلگرام کاربران شود، شامل موارد زیر خواهند بود:

 • ارسال پیغام های اسپم از طریق ربات های تبلیغاتی
 • عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی که عملکرد آن ها برخلاف قوانین تلگرام است.
 • ارسال بالغ بر ۱۰۰ پیام خصوصی در طول روز برای افراد ناشناس
 • استفاده از استیکرهای غیرمجازی که تلگرام امکان اضافه کردن آن ها به لیست استیکرها را نمی‌دهد.
 • فوروارد کردن لینک های اسپم، فعال کننده ربات ها و غیره که منجر به آزار دیگر کاربران می‌شوند.
 • ارسال پیغام های تکراری و تبلیغاتی برای کاربران ناشناس تلگرام
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

علاوه بر دلایل فوق دلایل بسیار زیاد دیگری هم می‌توانند منجر به ریپورت شدن اکانت تلگرام شما شوند. در برخی شرایط حتی دیده شده افراد با نا آگاهی از نحوه عملکرد و کاربرد گزینه Report Spam به محض اینکه از سوی کاربری یک پیغام دریافت می‌کنند، گزینه مذکور را لمس کرده و برای وی دردسر ایجاد می‌نمایند. اما به صورت کلی تا زمانی که برای دیگر کاربران تلگرام مزاحمتی ایجاد نکنید و اقدامات شما برخلاف قوانین این مسنجر نباشد، اکانت شما ریپورت نخواهد شد.

بهترین روش های خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report)

اما اگر بنا به هر دلیل ریپورت اسپم (Report Spam) شدیم چطور باید از این وضعیت خارج شویم؟ برای خروج از ریپورت تلگرام روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم بهترین آن ها را برایتان شرح دهیم. شما بنا به سلیقه و شرایط خود می‌توانید از هر روشی که برایتان مناسب تر است به منظور خروج از ریپورت تلگرام استفاده کنید.

روش اول: استفاده از ربات اسپم بوت | Spambot 

روش پیشنهادی ما برای خروج از ریپورت تلگرام روشی است که در این مرحله شرح می‌دهیم. در این روش شما از طریق ربات رسمی تلگرام با عنوان Spam Info Bot برای تلگرام درخواست رفع ریپورت را ارسال می‌کنید و عموما اگر سابقه خیلی بدی نداشته باشید ظرف مدت زمان کوتاهی محدودیت های ریپورت از اکانتتان برداشته می‌شوید. در ادامه به صورت دقیق نحوه استفاده از ربات اسپم بوت و ارسال درخواست خروج از ریپورت تلگرام را برایتان شرح می‌دهیم.

ابتدا ربات اسپم بوت (@spambot) را با کلیک بر روی این قسمت در اکانت تلگرام خود اجرا کرده و روی گزینه Start کلیک کنید تا فعالیت ربات آغاز شود.

در این حالت اگر اکانت تلگرام شما ریپورت شده باشد با پیغامی شبیه به عکس فوق مواجه می‌شوید که طبق توضیحات آن گفته شده اکانت شما تحت ریپورت اسپم قرار دارد. از گزینه های زیر صفحه گزینه This is a Mistake را انتخاب کنید.

اطمینان از امنیت فرزندان خود را با ردیاب تلفن رایگان SPY24!

اطمینان از امنیت فرزندان خود را با ردیاب تلفن رایگان SPY24!

گزینه Yes را در این مرحله انتخاب نمایید.

در این مرحله باید گزینه No, I’ll never do any of this را انتخاب نمایید.

در این مرحله شما باید یک پیغام را برای تیم پشتیبانی تلگرام تایپ کنید و شرح دهید که اکانت شما به اشتباه ریپورت شده است و حالا قصد داریم آن را از ریپورت خارج کنید. در نظر داشته باشید که متن پیغام ارسالی شما در این مرحله اهمیت بالایی دارد. یک نمونه از متنی که می‌توانید از آن در این مرحله استفاده کنید در بخش زیر ضمیمه شده است.

Dear Telegram Support

.My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter

.Kindly help to fix the issue and remove the spam report

.Best Regards

اگر با زبان انگلیسی آشنا هستید، سعی کنید خودتان یک متن متفاوت را تهیه کرده و دلایل قانع کننده خود برای خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) را شرح دهید. همچنین می‌توانید تماسی با کارشناسان واحد پشتیبانی SPY24 برقرار کرده و از آن ها برای تهیه این متن و خروج از ریپورت تلگرام کمک بگیرید. بعد از اینکه این مراحل را طی کردید، ربات اسپم بوت تاریخ ر رفع محدودیت های اکانت شما را اعلام خواهد کرد.

روش دوم: تغییر مشخصات اکانت با اکانت کاربر دیگر

یکی دیگر از روش های موثر خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) مربوط به تغییر مشخصات هویتی اکانت می‌شود. در این روش شما باید ID، عکس پروفایل و نام اکانت تلگرام خود را با فرد دیگری که حتما وی را می‌شناسید تعویض کنید. برای مثال تصور کنید دوست شما با اکانت خود در تلگرام حضور دارد و نام وی A و آیدی او هم AX است. در سمت مقابل نام اکانت شما در تلگرام B و آیدی شما BX باشد.

به منظور خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) در این حالت کافیست که مشخصات اکانت خود را با اکانت دوستتان جابجا کنید و حتی عکس پروفایلتان را هم جابجا نمایید. یعنی با توجه به حالتی که در پاراگراف قبل شرح دادیم باید نام اکانت تلگرام شما به A و آیدی شما هم به AX تغییر پیدا کند و در سمت مقابل نام اکانت دوست شما به B و آیدی او به BX تغییر یابد. پس از انجام این کار کافیست وارد یک گروه شوید برای دو مرتبه هر ۵ دقیقه یک بار یک پیغام دو خطی در آن گروه ارسال نمایید. بعد از ۲۴ ساعت خروج از ریپورت تلگرام انجام خواهد شد و می‌توانید مشخصات اکانت خود و دوستتان را مجددا جابجا نمایید.

روش سوم: درخواست ارسال پیام توسط دیگر افراد ناشناس به شما

یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین روش هایی که برای خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) استفاده می‌شود همین روش است! در این روش شما باید حداقل از ۱۰ فرد ناشناس بخواهید که برای ۴ الی ۷ روز پیاپی هر روز در حدود ۱۰ پیام و استیکر برایتان ارسال کنند. در نظر داشته باشید که شما نباید شماره این افراد را در مخاطبین تلگرام خود ذخیره داشته باشید و افراد مورد نظر باید مخاطبین ناشناس باشند. برای مثال اگر در گروه خاصی عضو هستید، می‌توانید از اعضای آن بخواهید که این کار را برایتان انجام دهند.

بهتر است هر روز تعداد مختلفی از کاربران ناشناس برایتان پیغام ارسال کنند. مثلا اگر امروز ۱۰ کاربر ناشناس برایتان پیغام ارسال کرد، بهتر است فردا ۱۲ کاربر برایتان پیغام ارسال کنند و به همین شکل تعداد افرادی که پیغام ارسال می‌کنند در هر روز متفاوت باشد اما به زیر ۱۰ نفر نرسد. در نظر داشته باشید که هرچه تعداد افراد ناشناسی که برایتان پیغام ارسال نمایند بیشتر باشد، خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) هم زودتر انجام می‌شود. زمانی که این افراد ناشناس برای شما پیغام ارسال می‌کنند شما نباید پیغام آن ها را مطالعه کنید. بنابراین باید اجازه دهید تا پیغامی دریافتی تا پیش از خارج شدن از ریپورت تلگرام در حالت خوانده نشده باقی بمانند. بعد از گذشت ۴ الی ۷ روز به صورت خودکار محدودیت های ریپورت تلگرام از اکانت شما برداشته می‌شود.

روش چهارم: درخواست رفع ریپورت از طریق چت با پشتیبانی

یک روش جالب دیگر هم برای خروج از ریپورت تلگرام وجود دارد که بازده بسیار سریعی داشته اما نیازمند این است که شما با زبان انگلیسی آشنایی خوبی داشته باشید و بتوانید با پشتیبانی تلگرام به صورت آنلاین و با زبان انگلیسی چت نمایید. برای استفاده از این روش کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • منوی اصلی تلگرام را اجرا و گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Ask a Question را انتخاب نمایید.
 • گزینه OK را انتخاب نمایید.
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

در این حالت پنجره چتی نمایان می‌شود. می‌توانید در این پنجره پیغام خود را برای پشتیبانی تلگرام ارسال کنید و از آن ها بخواهید تا برای خروج از ریپورت تلگرام به شما کمک کنند. اگر برای ارتباط برقرار کردن به زبان انگلیسی در این روش هم با مشکل مواجه بودید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی SPY24 از آن ها بخواهید که این کار را برایتان انجام دهند.

روش پنجم: ارسال درخواست از طریق ایمیل

آخرین روشی که می‌توانید از آن به منظور خروج از ریپورت تلگرام استفاده کنید مربوط به ارسال درخواست از طریق ایمیل برای پشتیبانی تلگرام می‌شود. در نظر داشته باشید که حتما درخواست خروج از ریپورت تلگرام را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایید، چون این دپارتمان فقط وظیفه رسیدگی به درخواست های ریپورت اکانت تلگرام را بر عهده دارد و ارسال ایمیل مستقیم به آن منجر به تسریع فرآیند خروج از ریپورت می‌شود. موضوع ایمیل را هم گزینه SPAM انتخاب کنید.

متن پیغامی که در این روش ارسال می‌کنید هم از اهمیت بالایی برخوردار است. سعی کنید پیغام مناسبی برای پشتیبانی تلگرام ارسال نمایید و به خوبی توضیح دهید که اکانت شما اشتباها ریپورت اسپم شده است. همچنین حتما در انتهای توضیحات خود آیدی تلگرام و شماره تلفن اکانت تلگرام خود را ضمیمه کنید تا پشتیبانی تلگرام بتوانید جزئیات اکانت شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. در این روش عموما اگر همه چیز مناسب باشد، ظرف کمتر از ۲۴ ساعت خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report) انجام خواهد شد.

بلاک تلگرام چیست؟

اولین سوالی که باید به آن پاسخ داده شود مربوط به ماهیت بلاک در تلگرام می‌شود. اصلا منظور از بلاک تلگرام چیست؟ بلاک کردن در مجموع به عملی گفته می‌شود که به موجب آن مخاطبی را از ارسال پیام برای خود ممنوع می‌کنید. برای مثال تصور کنید فرد ناشناسی در تلگرام برای شما پیام ارسال می‌کند و شما تمایل دارید دیگر از جانب او پیامی دریافت نکنید. در این شرایط کافیست وی را بلاک (Block) کنید تا دیگر قادر به ارسال پیام برای شما نباشد.

چرا باید برخی افراد را بلاک کنیم؟

دلایل متعددی وجود دارند که ممکن است منجر به این شوند که شما ملزم به بلاک کردن برخی کاربران تلگرام شوید. اولین و اصلی ترین دلیل این امر مربوط به ایجاد مزاحمت می‌شود. برای مثال تصور کنید در گروهی هستید و افراد ناشناس برای شما پیام خصوصی ارسال می‌کنند و مزاحمتان می‌شوند. در این شرایط خیلی راحت می‌توانید فرد مورد نظر را بلاک کنید تا دیگر از جانب وی پیامی دریافت ننمایید.

یکی دیگر از دلایل عمده‌ای که منجر به بکارگیری قابلیت بلاک تلگرام می‌شود، مربوط به عدم دریافت پیام های تبلیغاتی خواهد بود. خیلی از افراد دائما در تلگرام پست های تبلیغاتی را برای دیگر کاربران پیام خصوصی می‌کنند. شما به سادگی می‌توانید با بلاک کردن اکانت فرد مورد نظر وی را از ارسال پیام های تبلیغاتی منع کنید. به صورت کلی هر زمان که بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید مخاطبی نتواند از طریق تلگرام برایتان پیام خصوصی ارسال کند باید از قابلیت بلاک تلگرام استفاده نمایید.

چگونه مخاطبی را در تلگرام بلاک کنیم؟

اما چطور قادر به استفاده از قابلیت بلاک تلگرام خواهیم بود؟ به بین دیگر چطور می‌توانید مخاطبی را در تلگرام بلاک کنیم؟ انجام این کار به سادگی هر چه تمام تر امکانپذیر است. بدین منظور کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • به پنجره چت مخاطب مورد نظر بروید.
 • نام وی را از بخش فوقانی صفحه لمس کنید تا اطلاعات اکانت او نمایان شود.
 • آیکون سه نقطه گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
 • گزینه Block User را انتخاب نمایید.
 • در پنجره پاپ‌آپ نمایان شده گزینه Ok را انتخاب کنید.
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

به همین سادگی قادر به استفاده از بلاک تلگرام خواهید بود و می‌توانید هر یک از مخاطبین تلگرام را بلاک نمایید. برای آشنایی بیشتر با روش های بلاک کردن در تلگرام و همچنین مشاهده ویدئوی آموزشی ما برای انجام این کار به مطالعه مقاله گزارش پیام های تلگرام بپردازید.

چگونه بفهمیم چه کسانی را بلاک کرده‌ایم؟

اما چطور می‌توانیم بفهمیم که چه افرادی را بلاک کرده‌ایم؟ آیا راهی برای مشاهده لیست مخاطبین بلاک شده وجود دارد؟ پاسخ این سوال مثبت است. شما می‌توانید خیلی راحت به لیست بلاک تلگرام خود دسترسی پیدا کنید و مخاطبینی که بلاک کرده‌اید را مشاهده کنید. برای انجام این کار کافیست مراحل زیر را طی نمایید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • آیکون سه خطی گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
 • گزینه Blocked Users را انتخاب کنید.
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

مشاهده خواهید کرد که لیست مخاطبین بلاک شده اکانت شما نمایان می‌شود.

آیا امکان آنبلاک کردن یا خارج کردن کاربر از بلاک وجود دارد؟

شما هر زمان که تمایل داشته باشید می‌توانید هر یک از مخاطبین بلاک شده خود را آنبلاک کنید. آنبلاک کردن به معنای خارج کردن مخاطب از حالت بلاک است. یعنی وقتی یک کاربر آنبلاک شود، مجددا قادر به ارسال پیام برایتان خواهد بود. به منظور خارج کردن کاربر از بلاک یا اصطلاحا آنبلاک کاربران تلگرام کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • وارد پنجره گفتگوی خود با کاربر مورد نظر شوید.
 • گزینه Unblock را از بخش زیرین صفحه انتخاب کنید.
 • آموزش رفع بلاک تلگرام
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

اگر به پنجره گفتگوی خود با مخاطب مورد نظر دسترسی نداشتید، می‌توانید از روش زیر به منظور آنبلاک کردن وی استفاده کنید:

 • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
 • با لمس آیکون سه خطی گوشه سمت چپ و بالای صفحه منوی اصلی تلگرام را اجرا کنید.
 • گزینه Settings را انتخاب کنید.
 • گزینه Privacy & Security را انتخاب نمایید.
 • گزینه Blocked Users را انتخاب کنید.
 • کاربر مد نظرتان را در لیست بلاک تلگرام بیابید و انگشت خود را بر روی نام وی قرار داده و چند لحظه نگه دارید.
 • در پنجره پاپ آپ نمایان شده، گزینه Unblock را انتخاب کنید.
 • آموزش رفع بلاک تلگرام
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

به همین سادگی کاربر مورد نظر آنبلاک می‌شود و از این پس می‌تواند برای شما پیام خصوصی ارسال کند. 

چطور بفهمیم که بلاک شده‌ایم؟

زمانی که کاربری شما را بلاک کند خیلی راحت و با توجه به علائم خاصی می‌توانید متوجه شوید که در لیست بلاک تلگرام وی قرار گرفته‌اید. این علائم شامل سه مورد می‌شوند که در عکس زیر آن ها را مشخص کرده‌ایم:

 • اولین مسئله عدم نمایش عکس پروفایل مخاطب است. اگر مخاطبی شما را بلاک کند قادر به مشاهده تصویر پروفایل وی نخواهید بود.
 • دومین مسئله مربوط به نمایش عبارت last seen a long time ago در زیر نام مخاطب می‌شود.
 • سومین مسئله و نشانه هم این است که وقتی شما پیامی برای مخاطب ارسال می‌کنید، هیچوقت تیک دوم (تایید مشاهده پیام از سوی مخاطب) زده نمی‌شود.
 • آموزش رفع بلاک تلگرام
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

پس با توجه به این سه نشانه می‌توانید متوجه شوید که در لیست بلاک تلگرام یک کاربر قرار گرفته‌اید.

چگونه از بلاک تلگرام خارج شویم؟ آیا دور زدن بلاک تلگرام امکانپذیر است؟

اما فرض کنید مخاطبی شما را بلاک کرده و حالا شما می‌خواهید از لیست بلاک وی خارج شوید. آیا روشی برای انجام این کار وجود دارد؟ مطمئنا بهترین روش آن است که خود کاربر شما را از لیست بلاک تلگرام خود خارج کند، اما اگر وی این کار را انجام ندهد باید به دنبال روش های دور زدن بلاک تلگرام باشید! چند روش ساده برای انجام این کار وجود دارد که در ادامه شرح داده می‌شوند.

 • روش اول: حذف اکانت و ساختن یک اکانت جدید: در این روش شما باید برای دور زدن بلاک تلگرام ابتدا اکانت خود را حذف و سپس یک اکانت جدید بسازید. بدین صورت قادر به ارسال پیام مجدد برای کاربر مورد نظرتان خواهید بود. فراموش نکنید که کاربر مورد نظر می‌تواند خیلی راحت دوباره اکانت جدید شما را هم بلاک کند. برای آشنایی دقیق با نحوه حذف کردن اکانت تلگرام خود از راهنمایی استفاده کنید که در مقاله “انجمن هک و امنیت SPY24” ارائه شده است. نقطه ضعفی که این روش دارد مربوط به از دست رفتن اطلاعات و آرشیو گفتگوها و غیره اکانت می‌شود.
 • روش دوم: انتقال اطلاعات اکانت به شماره جدید: در این روش باید ابتدا اطلاعات اکانت تلگرام خود را به یک شماره جدید انتقال دهید. . بعد از انتقال اطلاعات، اکانت خود را حذف کنید. حال مجدد برای شماره خود یک اکانت بسازید و بار دیگر اطلاعات اکانت را به شماره خود باز گردانید. حالا می‌توانید به مخاطب مورد نظرتان پیام بدهید. مزیت این روش آن است که دیگر اطلاعات اکانت شما نظیر آرشیو چت ها و غیره از بین نمی‌روند. برای آشنایی دقیق تر با نحوه انجام این روش تماس کوتاهی با کارشناسان واحد پشتیبانی SPY24 برقرار کرده و از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.
 • آموزش رفع بلاک تلگرام
 • خارج شدن از بلاک تلگرام

آیا رباتی برای رفع بلاک تلگرام وجود دارد؟

در برخی منابع ربات هایی معرفی شده‌اند که قابلیت رفع بلاک تلگرام را ارائه می‌کنند، اما طبق بررسی ما هیچ رباتی این قابلیت را نداشته و احتمالا در آینده هم این قابلیت را نخواهد داشت. بنابراین اغلب ربات هایی که با این ویژگی معرفی می‌شوند غیر واقعی هستند و جنبه تبلیغاتی دارند.

جمع‌بندی : آموزش رفع بلاک تلگرام

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در مورد معرفی بهترین روش های خروج از ریپورت تلگرام (Telegram Report)، بلاک تلگرام ، نحوه بلاک کردن، نحوه خروج از بلاک، دور زدن بلاک تلگرام و هر آنچه که با این مسئله ارتباط دارد صحبت کردیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های شرح داده شده سوالی داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی SPY24 از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا