برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دورهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

هک تلگرام با شماره تلفن چگونه امکان پذیر است؟

افراد بسیاری معتقدند راهی برای هک تلگرام با شماره تلفن دارند. در برنامه هک تلگرام با شماره افراد قربانی که در بسیاری از وب سایت ها شاهد آن هستیم، راه حل دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تایید تلگرام برای ورود به اکانت تلگرام دیگران خواهد بود. در این متن سعی داریم روش های هک تلگرام با شماره تلفن را بیاموزیم. اولین شکل هک تلگرام دور زدن آن است، این دور زدن روش های مختلفی دارد که یکی از آنها یعنی هک تلگرام بدون استفاده از برنامه، نیاز به امکان دستیابی به گوشی فرد قربانی را دارد. در ادامه از این مطلب از سایت اسپای 24 شما را بیشتر با این برنامه آشنا می کنیم.

روش های هک تلگرام با شماره تلفن

این روش که ساده ترین روش هک تلگرام است؛ ابتدا هکر با گوشی خود یک حساب تلگرام با نسخه های متفاوت تلگرام می سازد و در قسمت وارد کردن شماره تلفن، شماره قربانی هک تلگرام را وارد می کند. بعد از وارد کردن شماره یک پیام حاوی کد احراز هویت توسط تلگرام به موبایل فرد قربانی ارسال می شود.

(این روش کارایی خوبی برای بعضی از ماها دارد کسانی که یک گوشی غیر اندرویدی و یک گوشی اندرویدی دارند می توانند با شماره خط گوشی غیر اندرویدی و روی گوشی اندرویدی تلگرام را با شماره تلفن گوشی غیر اندرویدی بسازند). هکر نیز با توجه به اینکه امکان دستیابی به گوشی قربانی را دارد ، کد را در گوشی خود وارد می کند. بعد از این اقدام، عملا هکر موفق به هک تلگرام با شماره تلفن شخص مورد نظر خود خواهد شد و می تواند به تمام پیام های او دسترسی داشته باشد.

اشکال این روش اینست که  اگر شخص مورد نظر، احراز هویت دو مرحله ای را فعال کرده باشد، دیگر امکان هک تلگرام آن شخص وجود ندارد مگر اینکه کد دوم را نیز داشته باشید که تنها صاحب اکانت آن را می داند.

هک تلگرام با شماره تلفن با استفاده از نرم افزار

اول از همه بهتر است ابتدا بگوییم که اپلیکیشن هک تلگرام وجود ندارد خود صاحبان تلگرام جایزه گذاشته اند برای کسی که بتواند سرور تلگرام را هک کند. اما بسیاری معتقدند راهی برای هک تلگرام با شماره تلفن دارند. در برنامه هک تلگرام با شماره موبایل قربانی که در بسیاری از وب سایت ها شاهد آن هستیم، راه حل دسترسی به گوشی طرف مقابل و دریافت کد تایید تلگرام را که ما نیز توضیح دادیم را گفته اند . اما آیا می تواند راهی برای هک اکانت های تلگرام بدون کد بپیدا کرد؟ خیر مطمئناً افرادی که به دنبال راه‌هایی برای هک اکانت تلگرام هستند، یاد می‌گیرند که چگونه اکانت تلگرام دیگران را بدون نیاز به دسترسی به تلفن دیگران و فقط دانلود اپلیکیشن ابزار جاسوسی تلگرام که از راه دور کار می‌کند، هک کنند.

مهندسی اجتماعی

ابتدا به چگونگی  روند کار مهندسی اجتماعی می پردازیم و در این روش از مراحل زیر استفاده می شود:

 • جمع آوری اطلاعات: اولین اقدام این است که هکر تا آن جا که می تواند در مورد قربانی اطلاعات جمع می کند.
 • اطلاعات از طریق وب سایت های شرکت ها، نشریات دیگر و گاهی صحبت با کاربران سیستم مورد نظربه دست می آید.
 • نقشه ی نفوذ: یه روش برای اینکه چگونه می خواهند نفوذ را اجرا کنند.
 • بدست آوردن ابزار: این شامل برنامه های کامپیوتری است که مهاجم در هنگام نفوذ به کار می برد.
 • نفوذ: از نقاط ضعف سیستم قربانی استفاده می شود.
 • استفاده از اطلاعات جمع آوری شده: اطلاعاتی که در طول تکنیک های مهندسی اجتماعی به دست می آیند مانند نام حیوان خانگی، تاریخ تولد بنیانگذاران سازمان، و غیره هستند که در نفوذ برای به طور مثال حدس زدن رمز عبور استفاده می شوند.

هک تلگرام با شماره تلفن

هک کردن تلگرام با فیشینگ (Phishing)

نمونه ای از هک تلگرام با شماره تلفن، فیشینگ (Phishing) یا ماهیگیری است. هکر یک وبسایت یا یک اپ جعلی که بسیار شبیه به صفحه لاگین تلگرام باشد را می سازد و با بهانه هایی از شما می خواهد شماره تلفن و کد وریفیکشن خود را وارد کنید و اینگونه به اکانت شما دسترسی پیدا کند. هنگامی که شماره تلفن تان را وارد کنید، هکر شماره را به سرویس اصلی تلگرام می فرستد و برای شما پیامی با کد دسترسی ارسال می شود و هکر قبل از شما آن کد را می خواند و با آن لاگین می شود و به اکانت شما دسترسی می یابد.

برای جلوگیری از هک شدن حساب تلگرامتان با این روش، همیشه قبل از وارد کردن شماره تلفن خود اطمینان حاصل کنید که آدرس بالای صفحه مرورگرشما  telegram.org۷۸۵ و یا web.telegram.org۷۶۱  باشد و علامت قفل مرتبط با https هم به رنگ سبز است.

سوء استفاده از خاصیت کنجکاوی انسان برای هک تلگرام با شماره تلفن

هکر عمدا یک ویروس آلوده فلش یا دیسک را در جایی که قربانیان بتوانند به راحتی پیدایش کنند ، قرار دهد. فضولی قربانی باعث می شود فلش یا دیسک را به کامپیوتر وصل کند. داخل آن ممكن است ویروسی باشد که  به طور خودکار کار کند و یا نیاز به کلیک کردن روی آن باشد و تمام دستگاه شما آلوده و نفوذ هکر تسهیل می شود.

سوءاستفاده از حرص انسانی

پیشنهاد های دریافت پول دریافت جایزه و دریافت اینترنت رایگان مواردی است که هکر ها برای سوار شدن روی سیستم شما استفاده می کنند. سایر روشهای مهندسی اجتماعی نیز وجود دارند که در کل ما همه را به عناون یک روش نام برده ایم.

هک تلگرام با شماره تلفن با استفاده از اپلیکیشن

یک برنامه امروزه برای والدین پیشنهاد می گردد که می توانند برای کنترل تلگرام فرزندان خود از آن استفاده کنند و یا هر کس دیگری که قد هک کردن را دارد برنامه SPY24  است که در اینجا ما مختصری در باره آن می نویسیم:

برنامه هک تلگرام با شماره موبایل به صورت رایگان با برنامه وابسته که برای فعال کردن SPY24، نیازی به نصب نرم افزار اضافی روی دستگاه خود ندارید. کافی است وب سایت را باز کنید و شماره تلفن یا نام کاربری @ مورد نظر خود را مشخص کنید. این فرآیند نظارت بر نمایه هدف از راه دور را آغاز می کند. ما یک سیاست قیمت گذاری باز ارائه می دهیم که باعث می شود نرم افزار حتی بیشتر در دسترس باشد.

ویژگی های برنامه برنامه هک تلگرام با شماره افراد spy24

مشتریان می توانند با استفاده از ارز دیجیتال هزینه سفارشات را پرداخت کنند. در عین حال، اعضای Affiliate Program می توانند با استفاده از امتیازات جایزه برای شروع جلسه هک، تلگرام را به صورت کاملا رایگان هک کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه وب، لطفاً از بخش F. A. Q. دیدن کنید و نظرات مشتریان را بخوانید. لطفاً در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال درخواست به تیم پشتیبانی مشتری تردید نکنید؟

همین حالا شروع کنید و به تاریخچه اکانت تلگرامی که امروز به آن علاقه دارید دسترسی کامل داشته باشید. در گذشته ای نه چندان دور، هک کردن اکانت تلگرام از راه دور کاری غیرممکن به نظر می رسید. اما اکنون، هر کسی می‌تواند این کار را به لطف ابزارهای قابل اعتماد و اثبات شده ارائه شده توسط SPY24™ که یک رهبر بلامنازع در این زمینه است، انجام دهد. علاوه بر این، مشتریان آن می توانند از مزایای اضافی به شرح زیر بهره مند شوند:

یک برنامه پاداش سودآور و تبلیغات که به شما امکان می دهد تخفیف اضافی 10، 20 یا 30٪ دریافت کنید. همه ابزارهای پرداخت موجود، کارمزدهای کمی را ارائه می کنند و ناشناس بودن کامل را تضمین می کنند. اعضای برنامه وابسته می توانند هنگام استفاده از این نرم افزار روی امتیازات اضافی حساب کنند. سوالات متداول مشتری telegram -read-correspondence-online”>خواندن مکاتبات آنلاین توسعه دهندگان SPY24 روی استقلال و عملکرد تمرکز کردند. این نرم افزار در پس زمینه اجرا می شود و می توان آن را مستقیماً از وب سایت کنترل کرد. پس از اینکه یک کلاینت شماره تلفن یا نام کاربری @ یک هدف را مشخص کرد، نرم افزار حمله به یک پروتکل سلولی به نام SS7 (سیستم سیگنال № 7) را آغاز می کند. SPY24™ یک ابزار وب پیشرفته برای هک کردن هر حساب تلگرام از راه دور است.

اشکالات برنامه هک تلگرام با شماره موبایل

روش هک تلگرام با شماره تلفن مانند سایر روش های هک کردن رسانه های اجتماعی ، اشکالات خاص خود را دارد. که در زیر به آنها می پردازیم:

 1. نیاز به کد تایید یا همان کد احراز هویت دارد ، از آن جایی که این کد به شماره تلفن افراد ارسال می شود، ممکن است  فرد مورد نظر با مشاهده پیامک آن متوجه احتمال نفوذ به تلگرامش شود. از این جهت این روش، روش خوبی نیست و پیشنهاد نمی شود.
 2. به محض نفوذ به حساب کاربری تلگرامی فرد، در قسمت Active Session، نام و مشخصات کامل تلفن همراه  تمام فعالین از جمله هکر مشاهده می شود. از این جهت فرد مورد نظر به سرعت به هک شدن اطلاعات خود پی خواهد برد و می تواند شکایت کند. به همین دلیل  هر چند وقت یکبار به تنظیمات تلگرام خود سر بزنید و با چک کردن قسمت Active Session، از دستگاه هایی که به اکانت تلگرامی شما متصل هستند، مطمئن شوید.

راه های جلوگیری از هک تلگرام با شماره تلفن

یکی از روش های جلوگیری از هک تلگرام با شماره موبایل، استفاده از روش فرایند تایید دو مرحله ای است. با فعال کردن گزینه تایید دو مرحله ای، یک کد ۶ رقمی برای شما ارسال می گردد، که هکر ها برای نفوذ به اکانت تلگرامی شما، به آن نیاز دارند. در واقع این روش یکی از امن ترین روش ها برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات شما است.

توصیه می کنیم برای جلوگیری از هک تلگرام با شماره تلفن حتما از یک آنتی ویروس قوی بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید و به هیچ عنوان بر روی لینک ها و ایمیل های مشکوک و ناشناس کلیک نکنید. در خاتمه باید گفت هک کردن یک عمل غیر اخلاقی و در کشور ما از مصادیق جرم به شمار می رود و به جز برای کنترل فرزندان زیر 18 سال و موارد قضایی توصیه نمی گردد.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy برای هک تلگرام با شماره تلفن

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود این نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف باشد.

برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند. در این مطلب از سایت اسپای 24 شما را با هک تلگرام با شماره تلفن و موبایل و برنامه هک تلگرام با شماره افراد اشنا کردیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا