اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینآموزش شناخت انواع هک و روش های مقابلهآیا اینستاگرام من هک شده است؟!بهترین برنامه های هک گوشی اندرویدی آیفوندانلود برنامه شنود صداروش عالی برای ردیابی گوشیقانون جرایم رایانه‌ایکنترل گوشی از راه دور برنامه برای کنترل اعضای خانوادههک آیفونهک تلگرام و نظارت بر عملکرد

کنترل مانیتور و جاسوسی گوشی|نظارت اس ام اس SPY24

اس ام اس مانیتور SPY24 می تواند شما را نظارت بر پیام های متنی شخص دیگری از گوشی شما؟ بله، شما می توانید انجام دهید! در میان، همه اوراق بهادار و رمزگذاری، شما می توانید پیام های متنی در گوشی های دیگر نظارت داشته باشند. هنگامی که شما در حال نظارت پیام های متنی بدون اطلاع از شخص دیگر، این است که به نام جاسوسی. دلایل مختلفی برای جاسوسی وجود دارد.

نرم افزار جاسوسی

نرم افزار جاسوسی

بررسی شنود گوشی موبایل و معرفی نرم افزار شنود گوشی

برنامه اس ام اس مانیتور SPY24

پدر و مادر می خواهم برای ردیابی تلفن های فرزندان خود را برای امنیت آنها؛ افراد ردیابی تلفن شریک زندگی خود اگر آنها مشکوک در مورد فعالیت های خود هستند.
آیا قانونی برای حمله به حریم خصوصی کسی؟ پاسخ است- NO.
آن است که حقوقی برای نظارت و یا جاسوسی بر روی شخص دیگری نیست.
اما، برخی از موارد، هنگامی که شما می توانید بر روی شخص دیگری جاسوسی وجود دارد.
به عنوان مثال، پدر و مادر می توانید یک مسیر بر روی فعالیت های فرزندان خود را تا زمانی که ضربه به سن قانونی است.
یک دلیل معتبر برای این بیانیه وجود دارد.
پدر و مادر مسئول امنیت فرزندان خود را، رشد خود را، خود را به خوبی بودن، و غیره شما می توانید آن را پاسخ جاسوسی، مداخله یا کنترل هستند.
امروز، کودکان بسیاری از مشکلات که آنها را با پدر و مادر خود را به اشتراک بگذارید روبرو هستند.
این مشکلات می تواند تاثیر منفی بر روی زندگی خود داشته باشند.
موارد متعدد هنگامی که کودکان مراحل نامطلوب به دلیل فعالیت های مانند قلدری سایبر گرفته اند شده اند وجود دارد.
بنابراین، به منظور حصول اطمینان از ایمنی خود و رفاه، والدین می توانند فعالیت های خود را مانیتور کنید.
چگونه از مانیتور پیام های متنی؟
بهترین راه برای نظارت بر پیام های متنی است که نصب یک نرم افزار جاسوسی.
نرم افزارهای متعدد موجود آنلاین با بسیاری از گزینه های برای پیگیری فعالیت های وجود دارد.
اگر شما یک کارفرما که می خواهد به پیگیری فعالیت های کارکنان خود را، شما می توانید با نصب نرم افزار به منظور انجام دهد. این قانونی است به عنوان کارفرمای مالک و صاحب مسئول رشد این شرکت است.
برنامه های کاربردی مختلف در دسترس است که ادعا می کند به نیازهای شما وجود دارد.
اما، در واقع، تعداد بسیار کمی که در واقع زنده وجود دارد.
یکی از بهترین، با توجه به ما، نرم افزار Spy24 است.
نرم افزار Spy24 – چرا شما آن را دوست دارم؟

اس ام اس مانیتور SPY24

این نرم افزار سازگار با تمامی سیستم های عامل مانند آندروید، IOS، و غیره نه تنها تلفن های هوشمند اما نرم افزار SPY24 برای کامپیوتر موجود است و همچنین است. این است که سازگار با مک و ویندوز است. با SPY24، شما می توانید تمام فعالیت ها بر روی یک گوشی دیگر را پیگیری کند.
شما می توانید تمام پیام ها در گوشی و IM برنامه های نظارت بر. شما می توانید محل GPS از تلفن می نماید. شما می توانید زیرچشمی نگاه کردن به تماس سیاه های مربوط از کاربران دیگر و همچنین محدود کردن تماس های دریافتی در شماره های خاص. جدای از این، شما می توانید در مرور اینترنت جاسوسی، خواندن ایمیل، کنترل برنامه های تلفن همراه، مشاهده فایل های چند رسانه ای مانند تصاویر و فیلم ها.
چگونه برای نظارت بر پیام های متنی با استفاده از نرم افزار Spy24 ؟ برنامه SPY24
در حال حاضر، اجازه دهید ما در مراحل شما باید به دنبال، اگر شما می خواهید برای نظارت بر پیام های متنی را بر روی تلفن دیگری نگاه کنید.
• اول از همه، شما باید برای نصب نرم افزار SPY24 روی گوشی شما. سپس، بعد از نصب آن، ورود به حساب کاربری.
• در اینجا، شما می توانید داشبورد نرم افزار SPY24 را ببینید. شما می توانید اطلاعات دستگاه، شدن فعالیت های تلفن همراه، مکان فعلی، و غیره همه گزینه های دیگر موجود در پنل سمت چپ هستند مشاهده کنید.
• اگر می خواهید برای جاسوسی بر روی پیام های متنی، شما باید با کلیک بر روی “پیام های متنی” تب در پانل سمت چپ بر روی داشبورد.
• پس از کلیک بر روی آن، پیام های متنی پنجره باز خواهد شد. در اینجا شما می توانید تمام پیام های دریافتی و خروجی بر روی تلفن می نماید. شما همچنین می توانید لیست سیاه های مربوط به تماس با کلیک بر روی ثبت تماسها تیک بزنید. در اینجا روی صفحه نمایش است که شما می گرفتن است.

برنامه SPY24 :

نرم افزار SPY24
نکاتی برای نظارت بر SMS
• شناسایی نیاز شما. شما باید روشن باشد که چرا شما نیاز به استفاده از نرم افزار جاسوسی.

 • شما می خواهید برای ردیابی مکان های GPS، نظارت بر پیام های متنی، جلوگیری از اتفاقات ناگوار، و غیره
 • • استفاده از نرم افزار جاسوسی خود را برای نظارت بر اهداف.

 • اما، به یاد داشته باشید، شما باید آن را به شیوه ای کنترل استفاده کنید. هنوز مرزهای قانونی تجاوز نمی.
 • • همیشه به یاد داشته باشید به صادرات داده و امن برای اهداف آینده نگه داشتن آن.
 • • با دقت نرم افزار قبل از خرید آن را بررسی کند.

 • بسیاری از نرم افزار باعث می شود ادعاهای ساختگی.
 • • به جای جاسوسی، آن را به عنوان یک ابزار برای کمک به کسی که در نظر بگیرید. نظارت بر فعالیت های برای اهداف سازنده.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

پیام های متنی را جاسوسی کنید

این برنامه قدرتمند تلفن برای جاسوسی از پیام های متنی ایجاد شده است و بنابراین به شما امکان می دهد تمام اطلاعات دریافتی و ارسال شده توسط کاربر دستگاه را مشاهده کنید.

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید پیام های متنی را جاسوسی کنید در حالی که به فرزندان یا کارمندانی که دائماً چیزی را روی تلفن خود تایپ می کنند ، نگاه می کنید ، اما نمی دانید چه کاری باید انجام دهید ، اکنون راه حل دارید.

با کمک این برنامه می توانید دیگر نگران فرزندان و حضور آنلاین آنها نباشید زیرا می دانید که می توانید آنها را در مسیر درست راهنمایی کنید ، اما تنها درصورت دستیابی به این کار می توانید به آنها دست پیدا کنید.

عملکردهای این برنامه چیست؟

 • پیام های متنی را بدون توجه به اینکه توسط کاربر ارسال یا دریافت شده است ، جاسوسی کنید.
 • پیام های دریافتی و ارسالی را با استفاده از WhatsApp ، Facebook و Viber بخوانید.
 • اطلاعات تماس ها ، از جمله زمان ، تاریخ ، مدت زمان تماس و نام مخاطب را مشاهده کنید.
 • به اطلاعات دفترچه تلفن ، از جمله نام مخاطب ، شماره تلفن و سایر اطلاعات اضافی مانند شغل یا آدرس ایمیل دسترسی پیدا کنید.
 • کل فعالیت مرورگر را مشاهده کنید و ببینید که کاربر دستگاه چه زمان و چند بار از وب سایت های خاصی بازدید کرده است.
 • هر بار که کاربر قفل تلفن را باز کرد ، یک عکس بگیرید تا ببینید در هر لحظه چه کسی در واقع از آن استفاده می کند.
 • ردیابی مکان کاربر دستگاه Android.
 • هر بار که کاربر سیم کارت را به کارت دیگری تغییر می دهد ، اعلانی دریافت کنید.
 • در حالت نامرئی باقی بمانید تا کاربر از وجود این جاسوسی پیام کوتاه کاملاً بی اطلاع باشد حتی اگر دستگاه ریشه نشده باشد.

همانطور که مشاهده می کنید ، این نرم افزار به شما فرصتی برای انجام کارهای فراتر از جاسوسی در پیام های متنی می دهد. حساب SPY24 رایگان به شما امکان می دهد تا پنج دستگاه را ردیابی کنید ، بنابراین اگر بیش از یک بچه دارید یا باید از آن برای ردیابی فعالیت کارمندان خود استفاده کنید ، این نرم افزار جاسوسی برای شما مناسب است.

ترکیبی از همه این توابع زمانی قطعاً کافی است که بخواهید از بیشترین جزئیات ممکن آگاه باشید زیرا همه جنبه های فعالیت کاربران را در بر می گیرد.

جاسوسی در پیام های WhatsApp ، Viber و Facebook اکنون با SPY24 امکان پذیر است

در حالی که پیام های متنی همچنان بین کاربران محبوبیت فوق العاده ای دارند ، افرادی که عادت دارند روزانه ده ها پیام ارسال کنند روش های ارتباطی راحت تری از جمله چت های واتس اپ و فیس بوک را ترجیح می دهند.

چنین گرایشی به ویژه در افراد جوانی که ساعت ها به مرور سایت های شبکه های اجتماعی می پردازند ، بسیار مشهود است ، بنابراین امکان مشاهده این پیام ها بسیار ارزشمند است.

خوشبختانه با کمک این جاسوس پیام کوتاه می توانید ببینید که کدام پیام ها با استفاده از برنامه های ذکر شده دریافت و ارسال شده اند. علاوه بر اطلاعات متنی ، می توانید تصاویر ، فیلم ها و فایل های صوتی پیوست شده به پیام را مشاهده کنید. اگر از این نرم افزار ردیابی برای محافظت از کودکان خود استفاده می کنید ، چنین فرصتی بسیار مناسب است ، زیرا دنیای آنلاین امن ترین مکان برای کودکان خردسال نیست.

انلود نرم افزار کنترل گوشی همسر اندروید,نرم افزار کنترل گوشی همسر رایگان
برنامه کنترل همسر,برنامه کنترل تلگرام همسر,دانلود برنامه کنترل گوشی همسر,برنامه کنترل گوشی همسر رایگان,برنامه کنترل موبایل همسر,دانلود برنامه کنترل همسر,برنامه کنترل تلفن همسر,دانلود برنامه کنترل همسر و فرزندان,دانلود برنامه کنترل تلگرام همسر,دانلود برنامه کنترل موبایل همسر,نرم افزار کنترل تلگرام همسر,دانلود نرم افزار کنترل تلگرام همسر,دانلود نرم افزار کنترل گوشی همسر,دانلود رایگان نرم افزار کنترل گوشی همسر,دانلود نرم افزار کنترل گوشی همسر اندروید,نرم افزار کنترل گوشی همسر رایگان,نرم افزار کنترل موبایل همسر,دانلود نرم افزار کنترل موبایل همسر,نرم افزار کنترل موبایل همسر رایگان,دانلود رایگان نرم افزار کنترل موبایل همسر
 
دانلود Couple Tracker v1.80 کنترل موبایل دیگران همسر و فرزندان

دانلود آخرین نسخه و جدیدترین ورژن Couple Tracker – Phone monitor برنامه اشتراک گذاری و کنترل موبایل دیگران همسر و فرزندان برای گوشی و تبلت اندروید با …
 

جاسوسی مکالمات و پیامک های گوشی های تلفن همراه دوستانتان

 
دانلود برنامه ردیابی و کنترل کامل گوشی و تلفن همراه،تماس ها و پیام ها با تلگرام … این برنامه میتونید کاملا مخفیانه و ۱۰۰درصد عملی،تمامی پیام ها و تماس های همسر،دوست  …‎دانلود قویترین برنامه کنترل – ‎دانلود برنامه اندروید کنترل …

نرم افزار کنترل موبایل همسر

23 نوامبر 2017 Couple Tracker – Phone monitor v1.75 Paid بهترین برنامه برای ممانعت و تشخیص عشقبازی و خیانتکاری برای همکاران، عاشقان و همسران است!
چگونه برای جاسوسی بر روی تلفن همراه شوهرم به صورت رایگان

20 مارس 2015 … دانلود کرده برنامه شما فقط باید آن را نصب کنید مخفیانه در تلفن همسر شما و … استفاده از این ویژگی اگر شما نیاز به پیگیری و کنترل بسیاری از …
نرم افزار رهگیری همسر Couple Tracker – Phone monitor v1.80 – اندروید

26 آوريل 2018 Couple Tracker – Phone monitor یک برنامه کاربردی است که به زوج‌ها … (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با …
کنترل و ردیابی فرزندان از راه دور بدون نصب نرم افزار | طرفداری

دانلود Couple Tracker v1.71 کنترل موبایل دیگران همسر و … این برنامه همچنین میتواند برای والدینی که قصد دارند فرزند خود را کنترل کنند و نگران آینده … ردیابی  …
دانلود Couple Tracker Pro 1.73 برنامه کنترل موبایل همسر برای اندروید

Couple Tracker – Phone monitor یک برنامه عالی برای سیستم عامل اندروید جهت ردیابی کنترل افراد خانواده می باشد. توسط این برنامه می توانید با کسانی که دوستشان.
 
دانلود ردیابی گوشی همسر | دانلود ردیاب گوشی همسر

برنامه کنترل گوشی همسر | ردیابی و کنترل موبایل فرزند. چگونه می شود گوشی موبایل اندرویدی یا آیفون را هک کرد؟ هک کردن گوشی یکی از آن عبارت هایی است که مردم  برنامه کنترل همسر
 • کنترل گوشی همسر رایگان
 • ردیابی گوشی همسر رایگان
 • نرم افزار کنترل گوشی فرزندان
 • چگونه گوشی همسرم را کنترل کنم
 • نرم افزار فارسی کنترل نامحسوس
 • کنترل گوشی دیگران با گوشی خود
 • کنترل تلگرام همسر
 • نرم افزار جاسوسی اندروید رایگان

keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا