قدرتمند ترین و غیر قابل کشف جاسوسی نرم افزار آندروید

 • گوش دادن به تماس های تلفنی در زمان واقعی,
 • و یا ضبط به گوش دادن در هر زمان (تنها جایی که قانونی)
 • جاسوسی در برنامه های چت. فیس بوک, وایبر, اسنپ ​​چت, واتساپ + 11 IM بیشتر است
 • ضبط تماس های VoIP آندروید: اسکایپ, فیس بوک, وایبر, LINE, واتساپ و بیشتر
 • روشن کردن میکروفون و گوش دادن به محیط اطراف و یا ثبت آندروید
 • Keylogger ها آندروید مشمول. کلید ضبط برای دیدن هر چیزی تایپ شده بر روی آندروید
 • جاسوسی در SMS, MMS, ایمیل, تاریخچه وب, عکس, و فیلم ها
 • نصب آسان, راهنمای گام به گام با تصاویر
 • ردیابی مکان GPS
 • ردیابی مکان GPS
 • اجرا در 100% حالت پنهان و یا قابل مشاهده
 • به روز رسانی رایگان و تغییر دستگاه در طول اشتراک
 • جاسوسی نرم افزار اندروید

غیر قابل کشف جاسوسی نرم افزار اندروید

یک تن از فن آوری نظارت پیشرفته در نرم افزار تنها جاسوسی آندروید

آندروید گوش دادن به تماس زنده

آندروید SPY24 را اجازه می دهد تا شما را به گوش دادن به تماس های زنده اتفاق می افتد بر روی گوشی هدف. شما می توانید یک هشدار SMS دریافت خواهید کرد که راز پاسخ آغاز شده. اگر شما پس از پاسخ گوشی مورد نظر از پیش تعریف شده تعداد, به شما خواهد شد به پاسخ زندگی می کنند اضافه. *ریشه مورد نیاز * اطلاعات بیشتر در مورد گوش دادن به تماس

ضبط تماس زنده

سوابق اندیشه نرم افزار جاسوسی تماس های تلفنی در فایل های صوتی پنهان و ارسال این فایل ها به حساب وب خود. شما می توانید گوش دادن و یا دانلود فایل های ضبط شده در هر زمان. شما می توانید تمام یا شماره تلفن خاص به طور خودکار ثبت شود را انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد ضبط تماس

جاسوسی نرم افزار اندروید

گوش دادن به محیط اطراف

شنیدن آنچه که در اطراف تلفن اتفاق می افتد. از راه دور باز تلفن هدف میکروفون به گوش دادن محیط اطراف گوشی های تلفن ‘. استفاده از تلفن مورد نظر مانند یک دستگاه شنود. گوش دادن مکالمات در اتاق, و غیره. بشنو آنچه که واقعا اتفاق می افتد! *ریشه مورد نیاز *

محیط اطراف ضبط تلفن

از راه دور میکروفون هدف آندروید فعال. تنظیم ضبط صدا محیط را به سرعت ثبت و یا برنامه ریزی. محیط اطراف صدای ثبت خواهد شد و فایل خواهد شد به حساب وب خود را. شما می توانید گوش دادن و یا دانلود در هر زمان.

جاسوسی بر روی هر آندروید با ما غیر قابل کشف آندروید جاسوسی نرم افزار
جاسوسی بر روی هر آندروید با ما غیر قابل کشف آندروید جاسوسی نرم افزار
جاسوسی در برنامه های چت

جاسوسی بر روی بیش از 16 محبوب برنامه های پیام رسانی آندروید, از جمله واتساپ, اسنپ ​​چت, فیس بوک مسنجر, وایبر, اسکایپ, Hangouts را, اتش افروز, و خیلی بیشتر. مشاهده چت در هر دو روش از جمله برچسب, وضعیت, پروفایل, تصاویر, مکان, و شکلک. *نیاز به ریشه *

مشاهده تمام برنامه های چت پشتیبانی

نمایش فایل های رسانه ای

نرم افزار جاسوسی آندروید اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به تمام فایل های رسانه ای بر روی گوشی آندروید خود را از راه دور. دریافت تمام تصاویر آنها را یا که در حال حاضر بر روی گوشی آندروید خود را. بشنو تمام یادداشت های صوتی و صدای. حتی اگر آنها حذف فایل های رسانه ای, شما هنوز هم یک کپی باید در حساب وب خود.

اطلاعات بیشتر در مورد فایل های رسانه ای

جاسوسی در SMS

نرم افزار جاسوسی آندروید قطاری پیام های متنی ارسال و یا دریافت در یک تلفن آندروید, حتی کسانی که ممکن است حذف شده. مشاهده جزئیات مانند نام و شماره های تماس در ارتباط با پیام های SMS جمله تاریخ و زمان.

اسکیمر چیست؟ و چگونه سارقان باعث سرقت اطلاعات کارت های بانکی
بخوانید:

اطلاعات بیشتر در مورد جاسوسی در SMS

جاسوسی در ایمیل

آندروید جاسوسی تلفن همراه اجازه می دهد تا شما را به دقیقا می دانند چه در حال ارسال یا دریافت بر روی گوشی آندروید خود را. ردیاب ایمیل آندروید قطاری از تمام پیام های ایمیل خود. اگر آدرس ایمیل در کتاب تلفن آدرس, نام تماس با ما نیز در دسترس خواهد. *ریشه مورد نیاز *

ردیابی مکان GPS

آندروید جاسوسی تلفن همراه با استفاده از GPS موقعیت برای نشان دادن مختصات از تلفن آندروید. محل سکونت نقشه داخل حساب وب خود را در ارتباط و نمایش یک مسیر سفر بین دوره های زمانی خاص. مسیرهای صادرات برای استفاده در برنامههای دیگر مانند نقشه های گوگل.ردیابی مکان GPS

جاسوسی در تماس های VoIP

ردیاب تلفن های آندروید می توانید VOIP تماس های تلفنی از جمله جزئیات ورود به سیستم تماس ضبط. ضبط تماس های VoIP آندروید: اسکایپ, فیس بوک, وایبر, LINE, واتساپ. شما می توانید گوش دادن و یا دانلود در هر زمان از حساب وب خود را Spyera می.

دوربین های جاسوسی

گرفتن عکس از راه دور با آندروید ردیاب تلفن همراه. روشن کردن دوربین عقب گوشی آندروید از راه دور. از راه دور فعال هر دو جلو و پشت دوربین گوشی آندروید را به یک عکس, خواهد شد که به پورتال وب سایت خود را آپلود.

Keylogger ها آندروید

دیدن همه چیز که در حال تایپ. keylogger به آندروید شما اجازه می دهد هر چیزی که بر روی صفحه کلید گوشی تایپ ببینید. عبارات جستجو کشف, یادداشت, کلمه عبور و بیشتر. کلید گرفته به طور خودکار به حساب وب خود را برای مشاهده و دانلود آپلود.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

10 بهترین برنامه جاسوسی برای آندروید