نرم افزار رات (ویندوز + آندروید) Saefko Attack Systems Pro RAT

نرم افزار رات (ویندوز + آندروید) Saefko RAT

aefko ( SAS ) اولین ابزار مدیریت از راه دور چند پروتکلی است که چندین سیستم‌عامل را هدف قرار می‌دهد .

در این مثال , مولف یک botnet سبک با سبک modular ایجاد کرد که با سیستم دوردست

در ابتدا از طریق HTTP ارتباط برقرار می‌کند .

با استفاده از این اتصال HTTP , مشتری می‌تواند فرمان‌ها را ارسال کند

یا یک اتصال IRC با ماشین دوردست ایجاد کند . کارگزار IRC همه ۲۱ دقیقه را

برای امنیت بیشتر تغییر خواهد داد , در بالای پیام‌های رمزنگاری شده .

شما می‌توانید از IRC یا HTTP استفاده کنید تا یک اتصال TCP برقرار کنید

که در آن می‌توانید از ویژگی‌های بسیار بیشتری استفاده کنید .

ما بسیار پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از این محصول با Android ۹ ۰ day برای عبور کلیه scanners، سطوح دسترسی و موضوعات دیگر،از اینمحصول استفاده کنیم.

نرم افزار رات (ویندوز + آندروید) Saeko Attack Systems Pro RAT
نرم افزار رات (ویندوز + آندروید) Saeko Attack Systems Pro RAT

شرح

Saefko (SAS)اولین ابزار مدیریت از راه دور چند پروتکلی است که چندین سیستم‌عامل را هدف قرار می‌دهد. در این مثال، مولف یک botnetسبک با سبکmodular ایجاد کرد که با سیستم دوردست در ابتدا از طریق HTTP ارتباط برقرار می‌کند. با استفاده از این اتصال HTTP،مشتری می‌تواند فرمان‌ها راارسال کند یا یک اتصال IRC با ماشین دوردست ایجاد کند. کارگزار IRC همه ۲۱ دقیقه را برای امنیت بیشتر تغییرخواهد داد، در بالای پیام‌های رمزنگاریشده. شما می‌توانید از IRC یا HTTP استفاده کنید تا یک اتصال TCP برقرار کنید که در آن می‌توانیداز ویژگی‌های بسیار بیشتری استفاده کنید.

مشخصات

اجرای تمام نسخه‌های android از اندروید ۴ به آندروید ۹

اجرای همه نسخه‌های ویندوز از xp تا آخرین پنجره‌های ۱۰

ثبات شدید در هر دو پنجره عامل و عامل android

کرم ضد USB / شبکه پیشرفته با استفاده از کرم‌های VBS ایجاد شده توسط عامل

استفاده از IRC و TCP

استفاده از کارگزار IRC چندگانه برای ارسال پیام سیگنال

۳. ۲ محدودیت‌های خدمات پس‌زمینه به وسیله reconnecting به کارگزار IRC: ۱۵ تا ۲۱ دقیقه

دانلود Saefko RAT

هک گوشی های اندروید

یکی از شیوه های هک گوشی های اندروید، ساخت رات اندروید و استفاده از این برنامه ها می باشد. هکر با استفاده از برنامه هایی که اقدام به ساخت فایل های رات (RAT) می کنند، یک فایل رات ساخته و سپس روی گوشی قربانی نصب می نماید. سپس هکر با استفاده از برنامه ساخته شده، اقدام به هک و سرقت اطلاعات فرد هک شده می نماید. در این مطلب قصد داریم در رابطه با رات اندروید توضیح داده و چگونگی کار و هک با این برنامه ها را برای علاقه مندان به مباحث هک و امنیت توضیح دهیم.

چگونگی استفاده از قفل اثر انگشت اندروید وIOS واتس اپ بیزینس
بخوانید:

رات اندروید چیست؟

رات یا RAT در حیقیت نوعی تروجان می باشد که مخفف شده عبارت Remote Access Trojan بوده و با ظاهر یک برنامه دیگر، اقدام به سرقت اطلاعات کاربر می نماید. رات ها اغلب از عدم آگاهی کاربرانشان استفاده کرده و در ظاهر یک برنامه مفید و یا یک بازی، روی گوشی کاربر نصب می شوند. سپس با استفاده از در پشتی (Backdoor) که توسط سازنده رات اندروید ، در متن برنامه نویسی برنامه قرار داده شده است، اقدام به ارسال اطلاعات گوشی قربانی برای هکر می نماید.

رات اندروید بسیار خطرناک بوده و می تواند راه دسترسی سایر برنامه های مخرب به گوشی شما را باز کند. هکر از طریق رات اندروید می تواند دسترسی ادمین به گوشی داشته باشد و همین موضوع سبب می گردد که بتواند با استفاده از این برنامه ها، برنامه های دیگری نظیر Keylogger ها را روی تلفن همراه شما نصب کرده و با استفاده از آن ها تمامی اطلاعات مهم شما را سرقت نماید.

نمونه ای از برنامه رات

دسترسی های رات اندروید

همانطور که اشاره شد با استفاده از رات اندروید ، هکر می تواند دسترسی های بسیاری را به گوشی شما داشته باشد که مهمترین این دسترسی ها عبارتند از:

 • مانیتور کامل رفتارهای قربانی با استفاده از نصب برنامه های جانبی نظیر keylogger ها
 • روشن نمودن دوربین های گوشی از راه دور بدون اینکه شخص قربانی متوجه این امر شود.
 • گرفتن اسکرین شات های متعدد از صفحه نمایش گوشی
 • دسترسی کامل به تمام فایل های ذخیره شده در گوشی
 • کپی، تغییر و حتی پاک کردن تمامی اطلاعات ذخیره شده روی گوشی

همچنین بخوانید |  رفع مشکل روشن نشدن گوشی در اندروید و آیفون

استعلام تعداد سیم کارت ‌های مشترکین اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل
بخوانید:

این ها تنها بخشی از کنترل هایی است که یک هکر با برنامه رات اندروید می تواند بدست بیاورد. با نصب برنامه های دیگر از طریق همان برنامه رات اندروید ، هکر می تواند به هر چیزی که از تلفن همراه شما نیاز داشته باشد، دسترسی پیدا کند و تمام اطلاعات شما را به سرقت ببرد.

نحوه ساخت رات اندروید

برای ساخت رات اندروید دو روش وجود دارد که از شهرت بیشتری برخوردار بوده و به سادگی هر چه تمام تر قابل اجرا هستند. اولین روش استفاده از برنامه های ساخت رات اندروید نظیر برنامه AndroRat می باشد که در مطالب پیشین در رابطه با آن توضیحات مفصلی ارائه گردیده است. دومین راه ساخت رات اندروید ، استفاده از سیستم عامل کالی لینوکس و ورود به محیط ترمینال آن و ساخت یک برنامه رات می باشد. این روش کمی پیچیده تر است، اما به سبب اینکه دست برنامه نویس بسیار بازتر می باشد، اکثر هکر های حرفه ای این شیوه را بیشتر پسندیده و از روش استفاده از لینوکس برای ساخت رات استفاده می نمایند.

نمونه ای از برنامه رات

جلوگیری از نفوذ برنامه های رات اندروید به گوشی

برای مقابله با برنامه های رات اندروید و جلوگیری از نفوذ آن ها به گوشی، باید قبل از هر چیز از آنتی ویروس های قدرتمند و بروزرسانی شده استفاده کنید. بسیاری از افراد تصور می کنند که گوشی نیازی به آنتی ویروس ندارد. اما این یک تصور اشتباه بوده و باید بدانید که خصوصا گوشی های اندرویدی به سبب اینکه از خاصیت متن باز بودن بهره می برند، بسیار مستعد حملات تروجان ها و ویروس ها می باشند و به همین دلیل حتما توصیه می گردد که از یک آنتی ویروس معتبر و به روز روی تلفن همراه اندرویدی خود برای دستیابی به امنیت بیشتر استفاده نمایید. همچنین بخوانید |  حذف اکانت پینترست و خارج شدن از حساب کاربری برای همیشه

همچنین برای حفظ امنیت بیشتر اطلاعات خود، بهتر است از کلیک کردن روی لینک های مشکوک و همچنین دانلود و نصب برنامه های نامعتبر بپرهیزید. پیشنهاد می شود، صرفا از برنامه هایی که در اپ مارکت های مجاز موجود می باشند استفاده کرده و از سایر منابع، اقدام به نصب برنامه ننمایید.

استعلام ممنوع الخروجی اداره گذرنامه در اینترنت بررسی کنید
بخوانید:
دانلود Saefko RAT
This is “a multi protocol multi operating system” remote adminstration tool , This is the first system to use three protocols establishing all time communication , there is four main thing this design provides that no other system provide first
 • Unlimited number of machines to control.
 • Extreme reliability.
 • Android and Windows control at the same time.
 • No port forwarding “IRC,HTTP”.

دانلود کلاب هاوس برای ویندوز و مک و لینوکس کامپیوتر و لپتاپ

دانلود Saefko RAT نرم افزار رات

How it works ?
First the agent connect to HTTP server the login into some random IRC servers ,then store the usernames and server in the database throgh HTTP.affter that the attcker can load these server and connect to the agent throgh IRC , then to enable TCP the attacker send TCP command throgh IRC to start on demand TCP connection. Does it require anything?
Yes. .NET framework 4.5 or higher. Java 1.8 or above. And for TCP connection you need to port forward port “1616”

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور