نفوذ به دوربین های مدار بسته با آسیب پذیری CVE-2018-9995 با سلام خدمت شما تمامی دوستان عزیز و گل وب سایت spy24 امروزه دوربین های مدار بسته در هر مکانی که شما پا میزارید در اکثر مغازه ها ، فروشگاه های کوچک و بزرگ ، اداره ها ، شرکت ها ، دفاتر و حتی منازل مسکونی نیز وجود دارند و این موضوع اهمیت مهم بودن دوربین های مدار بسته را نشان می دهد و دوربین مدار بسته یکی از مهم ترین ابزار های امنیتی دنیای امروز تبدیل شده است و کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر می رود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی ، صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی ، و تصویر برداری نامحسوس . اما تا به حال به این فکر کردید که دوربین مدار بسته به چه روش هایی مورد نفوذ هکرها قرار می گیرند . در لیست زیر می تونید روش های تست نفوذ به دوربین های مدار بسته را مشاهده کنید :

۱ – دسترسی فیزیکی

۲ – دوربین هایی با پیکربندی ضعیف

۳ – رمز عبور پیش فرض مثل (admin admin)

۴ – آسیب پذیری در پنل سرویس دهنده دوربین

خوب امروز من میخواهیم روش دسترسی با آسیب پذیری در پنل سرویس دهنده دوربین های مداربسته را آموزش بدهم ، خوب حالا بریم سراغ آموزش به روش آسیب پذیری در پنل سرویس دهنده دوربین مدار بسته . در تاریخ ۲۰۱۸/۰۴/۰۹ یک آسیب پذیری منتشر شد که به شما دوستان این امکان رو می دهد که بتونید با وارد کردن آدرس ip یا آدرس میزبان دوربین مدار بسته بتونید خیلی راحت نام کاربری و رمز عبور را به دست بیاورید .

چگونگی استفاده از قفل اثر انگشت اندروید وIOS واتس اپ بیزینس
بخوانید:

در قدم اول باید این ابزار را از گیت هاب دانلود کنید :نفوذ به دوربین های مدار بسته با آسیب پذیری CVE-2018-9995

  • با سویچ host باید ای پی یا نام میزبان سایت دوربین مداربسته را وارد کنید
  • با سویچ port باید پورت اون آی پی یا نام میزبان را وارد کنید
  •  آموزش هک دوربین مداربسته

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور