برنامه های هک گوشی برای اندروید و ایفون

ذخیره اطلاعات موبایل دیگران

ذخیره اطلاعات موبایل دیگران

والدین، صاحب کاران و کلیه کسانی که نیاز به گوشی مشترک دارند. و کسانی که گوشی آنها به سرقت رفته است. توصیه می کنیم حتما این مقاله را مطالعه کنند. ما می خواهیم آموزش بدهیم چگونه ذخیره اطلاعات موبایل از راه دور را انجام بدهید.

سلام ، جونم براتون بگه می خواهیم کمی در باره  چطوری از راه دور دستگاه های کاری گم شده یا دزدیده شده را مدیریت کنیم.  هر چی جلوتر می رویم کار با با فضاهای مجازی بیشتر و بیشتر می شود . دیده اید بعضی رستورانها یه نفر با یه تبلت پیش ما می آید و سفارش غذا می گیرد بعد اون رستوران به شما خدمت می دهد. خیلی از مشاغل دیگه هستند که نیاز دارند که گوشی هایی برای کار به نفرانی بدهند حالا سوال اینجاست مدیریت چگونه این کاربران را کنترل کند ویا حتی برای ما که ممکن است گوشی مان گم شود یا توسط برادران کیف قاپ دزدیده شود چطوری اطلاعات خودمان نگهداری و از دست کیف قاپ ها دور نگه داریم.

مورد بعدی برای والدین است که مواظب بچه های خودشان باشند.(آی جونم) اگر یک سرپرست فناوری اطلاعات دستگاه تلفن همراه محل کار یا مدرسه شما را مدیریت کند یا با Microsoft Exchange وارد حساب کاری خود شوید، می‌توانید اطلاعاتی درباره دستگاه دریافت کنید و در صورت گم شدن یا دزدیده شدن آن را پاک کنید. همچنین می توانید صفحه را از راه دور قفل کنید، رمز عبور را بازنشانی کنید و موارد دیگر. قبل از اینکه شروع کنی همیشه به سرپرست خود اطلاع دهید که دستگاه شما گم شده یا به سرقت رفته است. قبل از پاک کردن دستگاه خود با سرپرست خود مشورت کنید و فقط در صورتی آن را پاک کنید که فکر می کنید گم شده یا دزدیده شده است.

وقتی دستگاهی را پاک می کنید، داده های کاری و شخصی مانند نامه، تقویم و مخاطبین را پاک می کنید. با این حال، ممکن است داده های ذخیره شده در حافظه قابل جابجایی دستگاه خود )به عنوان مثال، کارت SD ) را حذف نکنید. همچنان می‌توانید از طریق مرورگر و سایر دستگاه‌های تلفن همراه مجاز به حساب کاری خود دسترسی داشته باشید.

سرپرست شما نمی‌تواند به صفحه دستگاه‌های من دسترسی پیدا کند. برای مشاهده اطلاعات مربوط به هر دستگاه تلفن همراهی که برای کار یا شخصی استفاده می کنید، باید وارد حساب Google Workspace خود شوید. فقط زمانی می‌توانید دستگاهی را مدیریت کنید که روشن و به شبکه متصل باشد. وقتی دستگاهتان در حالت هواپیما است، نمی‌توانید آن را مدیریت کنید. دستگاه خود را از راه دور مدیریت کنید به My Devices بروید و با حساب Google Workspace خود وارد شوید. یک گزینه را انتخاب کنید:

برای مشاهده دستگاه های فعال، فعال را انتخاب کنید. برای مشاهده دستگاه هایی که داده ها را در 30 روز گذشته همگام سازی نکرده اند یا پاک شده اند، غیر فعال را انتخاب کنید. در کنار دستگاهی که می‌خواهید مدیریت کنید، روی پیکان رو به پایین “” کلیک کنید. در سمت راست، یک گزینه را انتخاب کنید: برای قفل کردن دستگاه با رمز عبور خود، روی صفحه قفل کلیک کنید. برای بازنشانی رمز عبوری که برای باز کردن قفل دستگاه خود استفاده می‌کنید، روی Reset passcode کلیک کنید.

برای پاک کردن داده ها از دستگاه خود، روی پاک کردن دستگاه کلیک کنید. سرپرست شما باید این تنظیم را فعال کند تا در صفحه دستگاه‌های من ظاهر شود. برای پاک کردن حساب کاری خود، روی پاک کردن حساب کلیک کنید. هنگامی که حساب شما پاک شد، نمی توانید هیچ عملی را در این صفحه انجام دهید. توجه: اگر نمایه کاری یا حالت قدیمی Device Administrator ندارید و حساب کاری خود را پاک می‌کنید، وقتی حساب کاری خود را دوباره به دستگاه خود اضافه می‌کنید، همه برنامه‌های دستگاه شما از جمله برنامه‌های شخصی حذف می‌شوند. گزینه هایی که مشاهده می کنید به دستگاه شما بستگی دارد. اطلاعات دستگاه را می توانید ببینید بسته به دستگاه شما، ممکن است برخی از اطلاعات را نبینید.

مروری دیگر

دستگاه خود را از راه دور مدیریت کنید به My Devices بروید و با حساب Google Workspace خود وارد شوید. یک گزینه را انتخاب کنید: برای مشاهده دستگاه های فعال، فعال را انتخاب کنید. برای مشاهده دستگاه هایی که داده ها را در 30 روز گذشته همگام سازی نکرده اند یا پاک شده اند، غیر فعال را انتخاب کنید. در کنار دستگاهی که می‌خواهید مدیریت کنید، روی پیکان رو به پایین “” کلیک کنید. در سمت راست، یک گزینه را انتخاب کنید: برای قفل کردن دستگاه با رمز عبور خود، روی صفحه قفل کلیک کنید.

برای بازنشانی رمز عبوری که برای باز کردن قفل دستگاه خود استفاده می‌کنید، روی Reset passcode کلیک کنید. برای پاک کردن داده ها از دستگاه خود، روی پاک کردن دستگاه کلیک کنید. سرپرست شما باید این تنظیم را فعال کند تا در صفحه دستگاه‌های من ظاهر شود. برای پاک کردن حساب کاری خود، روی پاک کردن حساب کلیک کنید. هنگامی که حساب شما پاک شد، نمی توانید هیچ عملی را در این صفحه انجام دهید. توجه: اگر نمایه کاری یا حالت قدیمی Device Administrator ندارید و حساب کاری خود را پاک می‌کنید، وقتی حساب کاری خود را دوباره به دستگاه خود اضافه می‌کنید، همه برنامه‌های دستگاه شما از جمله هر برنامه شخصی حذف می‌شوند. گزینه هایی که مشاهده می کنید به دستگاه شما بستگی دارد.

ذخیره اطلاعات موبایل دیگران

با استفاده از نرم افزار SPY24

شما یا استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی اطلاعات موجود در گوشی فرزندان را بصورت فایل های PDF و Excel در کامپیوتر و یا موبایل خود ذخیره نمایید. SPY24 یک سامانه نرم افزاری موبایله که با نصب آن به شما این امکان را می دهد بدون اینکه فرزندتان  اصلا متوجه شود او را لحظه به لحظه کنترل و ردیابی کنید یا از راه دورارتباطات شبکه های اجتماعی همچون تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام موقعیت مکانی لحظه ای و مسیر های پیموده شده روزانه ، تماس ها و پیام های ارسالی و دریافتی و… تحت نظر بگیرید. (جاسوس خانوادگی . اسمش بده ولی کار خوبیه تنها کار بدر بخور برای یک هکر.)

خب یه برنامه دیگه هم به شما معرفی کنم بازم برای اینکه شاید بخواهید گوشی فرزندان یا همسرتان را بدون دانستن آنها کنترل کنید و تمامی اطلاعات موجود در آن گوشی را در اختیار داشته باشید .(واسه همسر را توصیه نمی کنیم در داخل کشور ما هنوز دمپایی وجود دارد؟!؟!؟!؟) و امکان فرمان دادن به گوشی مد نظر. (نمی شه ولی اگه بشه چی می شه) بلد نیستید خب کاری نداره ما اینجا هستیم برای آموزش کافیه  برنامه mobile tracker را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنیم و بعد از طریق سایت برنامه، آن را کنترل کنیم.

در صورتی ما میتوانیم  این کارها را انجام بدهیم که به اینترنت وصل باشیم و گوشی ست شده را در هر زمان و هر مکانی از طریق سایت کنترل کنیم . این سایت تقریبا تمامی اطلاعات گوشی را از جمله تماس ها ، اس ام اس ها ، مکان ، مخاطبین ، تاریخچه مرورگر و … و تمامی امکانات و دسترسی ها از مشاهده گالری، ضبط تماس ، گرفتن عکس و فیلم و ضبط صدا ، مدیریت فایل و… را در اختیار ما قرار میدهد که در نهایت میتوانیم اطلاعات گوشی گم شده یا سرقت شده را پاک و یا ذخیره کنیم .  با شرط فوق پس دیگه نباید نگران لو رفتن اطلاعات گوشی گم شده خود باشید.

آموزش فعالسازی Mobile Tracker

مثل الباقی برنامه ها اول باید این برنامه را دانلود و نصب کنید. که کار راحتیه.

پس از نصب برنامه و اجرای آن  مثل بقیه برنامه ها یه صفحه میاد که قوانین برنامه را ذکر کرده است. شما باید دکمه accept یا پذیرفتن را بزنید تا ادامه بدید .

بعد از اون  دو گزینه LOGIN و CREATE AN ACCOUNT را می بینید.

 دوتا حالت داره یا حساب داشتیم یا نداشتیم .اگر از قبل در برنامه یا سایت mobile tracker حساب کاربری داشتید دکمه LOGIN را انتخاب و ایمیل و پسورد خود را وارد کنید . اما اگر اولین بار است که میخواهید به برنامه یا سایت mobile tracker وارد شوید و یا میخواهید حساب جدید ایجاد کنید گزینه CREATE AN ACCOUNT را انخاب کنید تا وارد صفحه بعدی بشید.

برنامه از شما اجازه دسترسی به جاهای مختلف گوشی را میخواهد که باید اجازه بدید. برای این کار تیک هر گزینه را فعال کنید و سپس برنامه wi-fi را در لیست پیدا و فعال کنید.

حواستون باشه  که اسم  این برنامه برای نصب “WI-FI” است یعنی این برنامه با این اسم در دستگاه شما نصب میشه  و برای اجازه دسترسی باید به برنامه WI-FI اجازه دسترسی بدهید.

خب اگه اجازه دادید حالا گزینه next را در پایین صفحه بزنید تا وارد صفحه بعد بشید.

 نکته مهم و اصلی اینجاست دقت کنید : اول تو قسمتی که نوشته  email باید ایمیل تون را وارد کنید . حواستون باشه  تمامی اطلاعات گوشی شما با استفاده از این ایمیل رد و بدل می شه  پس نیاز داریم یک ایمیل معتبر و مخصوص دقت داشته باشید.

در قسمت password و confirm password یک رمز عبور برای خود وارد کنید .ما قبلا در باره رمز عبور هم زیاد توضیح دادیم که رمز رو پیچیده و ترکیبی بگذارید. دقت کنید دزد که به دزد بزنه شاه دزده یعنی هکری که هکرها رو هک کنه شاه هکره؟!؟!؟!؟

سپس تیک گزینه I agree to the Terms of Use and Privacy Policy را بزنید تا وارد صفحه بعد بشید.

 تمام گزینه ها را فعال کنید و بعدش SAVE کنید.

قسمت جالبش اینه که این برنامه روی گوشی مخفی است و برای رسیدن بهش باید  کد *۱۲۳۴* شماره گیری کنید  تا برنامه اجرا بشه.

رفتن به سایت و مدیریت موبایل موردنظر

اول از همه  وارد سایت mobile tracker بشید و بعد در بالای صفحه گزینه log in را انتخاب کنید یا مستقیم وارد آدرس زیر بشید.

https://mobile-tracker-free.com/login

بعدش مشخصات خود مون را که در برنامه ثبت کردیم را وارد می کنیم  تا اطلاعات گوشی ما بارگزاری بشه.

بهتره بدونین که این برنامه اطلاعات قبلی پیامها و تماسها را نشان نمیده و از این به بعد هر اتفاقی را ضبط میکند اما اطلاعاتی مانند مخاطبین یا گالری را از قبل بارگزاری میکنه.

یه جمله آخر اینکه این کار برای اقدامات قانونی مجازه کارهای خلاف رو اگه متوجه بشوند چوب توی آستینمون می کنند پس شما هم مثل من خلاف نکنید بچه مثبت باشید مواظب خوبی هاتون باشید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا