ردیابی پیام

ردیابی پیام های قدیمی دیگران

ردیابی پیام های قدیمی دیگران

ردیابی گوشی کاری است که توسط سازمانهای جاسوسی چه گوشی روشن باشد و یا خاموش صورت می گیرد. اما ردیابی پیامک های قدیمی امکانی است که در این مقاله می خواهیم  به آن بپردازیم در واقع مکان یابی پیام های قدیمی  را بررسی می کنیم.

با سلام ، امروز هم میخواهیم یه مروری از امکانات فناوری در دنیای پیرامون خودمون داشته باشیم، خب بقول این دانشمندان (واه واه افاده ها طبق طبق) مسئله محور جلو برویم ، ببینیم آیا امکان این وجود دارد مکان پیامک های قدیمی  را ردیابی کنیم . خوب این مسئله به این مشکلی بدرد چه کسی می خورد. اولین کسانی که به ذهن ما می رسد خانواده ها منظور والدین است برای کنترل فرزندانشان . در دنیای فناوری امروز این مسئله با تولید نرم افزارهایی که اسامی نزدیک به  هم دارند حل کرده است در زیر به چند توانایی از این نرم افزارها برای شما می آوریم.

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین“

 بیشتر خانواده ها نگرانی هایی از نظر شکل استفاده  فرزندانشان از موبایل اندرویدی را دارند  آنها  در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند،چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند.با چه کسانی ارتباط دارند و چه پیامهایی را رد و بدل می کنند.

دنیای ارتباطات همان طور که می تواند بسیار مفید باشد ، مانند یک قیچی دولبه ممکن است با استفاده و عدم کنترل  دارای زیان هم باشد.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی های  اندرویدی فرزندانشان  طراحی شده است که تا حدود زیادی دغدغه های خانواده ها را می تواند  کمتر نماید.

اولین برنامه ای که معرفی می کنم: اپلیکیشن کنترل کننده گوشی دیگران از راه دور (mobile tracker)

عبارت MTF که مخفف mobile tracker free است

با اجرای این  برنامه با صفحه ای رو به رو میشوید که در اکثر نرم افزارها وجود دارد ودر آن قوانین برنامه را عنوان کرده.و شما باید دکمه accept را کلیک کنید.  بعد منوی زیر را خواهید داشت.

کنترل گوشی دیگران از راه دور Mobile tracker free

در این بخش دو انتخاب خواهید داشت.  LOGIN و CREATE AN ACCOUNT.

در صورتی که  در برنامه یا سایت mobile tracker حساب کاربری داشتید دکمه LOGIN  را انتخاب و ایمیل و پسورد خود را وارد کنید .

و در صورتی که برای بار اول  میخواهید به برنامه یا سایت mobile tracker وارد شوید و یا میخواهید حساب جدید ایجاد کنید گزینه CREATE AN ACCOUNT را کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شوید.

مطابق خیلی از نرم افزارها از شما اجازه دسترسی به جاهای مختلف گوشی را میخواهد شما موافقت کنید. برای این کار تیک هر گزینه را فعال کنید و بعد از آن  برنامه wi-fi را در لیست پیدا و فعال کنید.

دقت بفرمایید: که اسم این برنامه برای نصب “WI-FI” است یعنی این برنامه با این اسم در دستگاه شما نصب میشود وباید به برنامه WI-FI اجازه دسترسی بدهید.

حالا  گزینه next را در پایین صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید.

در قسمت اول یعنی email باید یک ایمیل / جیمیل فعال داشته باشید و معرفی کنید . چون تمامی اطلاعات گوشی شما با استفاده از این ایمیل تبادل میشود در وارد کردن آن دقت داشته باشید.

در قسمت password و confirm password یک رمز عبور مطمئن برای خود وارد کنید .

سپس تیک گزینه I agree to the Terms of Use and Privacy Policy را کلیک کنید تا وارد صفحه بعد شوید.

در این مرحله  تمامی گزینه ها را فعال کنید و بعد SAVE کنید.

با انجام این روند برنامه از منوی گوشی شما مخفی خواهد شد .

برای ورود  و راه اندازی  برنامه باید  کد *1234* را تایپ و تماس بگیرید تا برنامه اجرا شود.

با نصب این برنامه  ، توانایی خواهید داشت که بتوانید از راه دور کنترل و نظارت کاملی بر پیامک های گوشی موبایل فرزندان خود را داشته باشید.

ردیابی پیام های قدیمی دیگران

توانایی های نرم افزار کنترل و ردیابی پیامک های گوشی موبایل

 • ✔دیدن محتوای کامل هر پیامک و ام ام اس SMS / MMS
 • ✔آلارم  پیامک های مشکوک و پر استفاده در طول روز
 • ✔کنترل و ردیابی نوع پیامک، نمایش پیامک ارسالی و یا دریافتی
 • ✔کنترل و دیدن نام فرستنده یا گیرنده با شماره تلفن موبایل
 • ✔دیدن تاریخ و زمان ارسال و یا دریافت پیامک ها بصورت نزولی
 • ✔درج کلمات کلیدی برای آلارم دادن  کلمات خاص در پیامک های ارسالی و دریافتی
 • ✔کنترل و ردیابی موقعیت مکانی گوشی موبایل در هنگام ارسال یا دریافت پیامک ها

محدودیت های نرم افزار کنترل و ردیابی پیامک های گوشی موبایل چیست ؟

 • ✔بدون نیاز به روت دستگاه

کنترل و ردیابی SMS و MMS

Mobile Tracker این توانایی را ایجاد می کند تا تمام SMS و MMS ارسال شده یا دریافت شده توسط دستگاه را مشاهده کنید، حتی مواردی که پاک شده باشند.

شما می توانید موارد زیر را هم ببینید:

محتوای تمامی  SMS / MMSهای ما
محتوای پیام، مشخصات پیام دریافتی و یا ارسالی
نام فرستنده یا گیرنده
تاریخ و زمان پیام
موقعیت محل و مختصات GPS تلفن در هنگام ارسال یا دریافت پیام
آلارم  SMS

Mobile Tracker هنگام دریافت یک کلمه کلیدی که از قبل در برنامه توسط ما قید شده است مانند ” قرار ملاقات” و یا هر واژه دیگر در SMS یا MMS هشدار می دهد.

شما قادر خواهید بود :

وقتی که یک کلمه کلیدی در یک پیامک وجود داشته باشد بلافاصله  هشدار داده شود
کلمات کلیدی مختلف  به نوع کاربری شما بستگی دارد و می توانید آن  را از داشبورد مدیریت کنید

 برنامه SPY24 :

برنامه ای دیگر است که به شما معرفی می کنم.

با توجه به قابلیت های این نرم افزار ابتدای کار بایستی تذکر بدهم که : هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار آسان است که به پدر و مادرها توانایی کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.  این برنامه قادر است در زمانیکه موبایل بچه های شما در حالت آفلاین و بدون ارتباط با  اینترنت است، تمامی تماس ها و پیام ها را ذخیره کرده و هر وقت که موبایل به اینترنت متصل شد گزارشات رو برای شما ارسال کند.


تمامی sms ,call پیام ها و تماس ها را برابر یک زمان بندی مشخص  به پست الکرونیکی شما ارسال می کند.  زمانبندی  ارائه شده  ۹۰ دقیقه ای است که در این زمان  تمامی گزارشات ذخیره شده را، بطور پنهانی  برای پست الکرونیکی شما  ارسال  میکند. توجه به این نکته ضروری است که  این برنامه پس از نصب و راه‌اندازی پنهان میشود.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور

معرفی برنامه plc spy

اگر بخواهید با یکی از موفق ترین و بهترین برنامه های نظارتی برای کنترل و نظارت بر واتساپ کودکتان آشنا شوید ، ما به شما نرم افزار plc spy را معرفی می کنیم.

plc spy بهترین برنامه کنترلی برای سسستم‌عانل اندروید و همچنین دستگاه های iOS است. مهم ترین و بهترسن چیز در مورد استفاده از برنامه plc spy به عنوان برنامه نظارتی این است که بدون داشتن دسترسی به تلفن طرف مقابل می توانید آن را نصب و تمام اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. و به این صورت می توان به نوعی هک واتساپ بدون دسترسی را انجام داد. و نیازی هم به ربات هک واتساپ نداشت.

اگر این مسئله برایتان پیش آمده که جطور می توان نصب نرم افزار را از راه دور انجام داد ؟ باید توضیح دهیم که شما بعد از دانلود اسن نرم افزار یک نسخه را توسط تیم پشتیبانی برنامه دریافت می کنید که باید آن را برای فرد موردنظر ارسال نمایید. این برنامه می تواند با آیکون ها و اسامی مختلف برای مثال یک بازی خاص یا تلگرام بدون فیلترشکن یا هر نام دیگری باشد و تحت این عنوان ارسال شود. بعد از ارسال و به محض کلیک فرد مقابل برروی آن ، نرم افزار به شکل خودکار نصب شده و سپس بلافاصله از منوی گوشی مخفی می شود. تا دیگر قادر به حذف و یا لغو نصب نباشند.

پس ، اگر نگران هستید که امکان دارد هدف شما درباره برنامه دیتا و اطلاعات کسب کند ، نگران نباشید چونکه plc spy قصد دارد فعالیت های فرزندان در واتساپ و دیگر پیام رسان ها را به شکل مخفی رصد کند. برنامه اجازه این را نمی دهد هدف شما آن را دستکاری کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا