اخبار هک و امنیت - آخرین و جدیدترینآموزش شناخت انواع هک و روش های مقابله

چگونگی استفاده از قفل اثر انگشت اندروید وIOS واتس اپ بیزینس

افزوده شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس یکی از بهترین پیام رسان هایی که امروز از آن بسیار استفاده می شود، واتس اپ است. واتساپ

واتس اپ که در این روزها به دلیل فیلتر تلگرام، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است،اکنون با دریافت به روزسانی های متعدد، قابلیت های بیشتری را دریافت می کند.

پیش تر قابلیت باز شدن واتس اپ با اثر انگشت به این نرم افزار اضافه شد. اما هم اکنون شاهد افزوده شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس هستیم.

با ما در ادامه این خبر همراه SPY24 شوید.

قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس تاکنون برای ورود افراد غیر مجاز به حساب های کاربری و یا دسترسی به اپلیکیشن های مختلف، قفل های امنیتی متفاوتی ایجاد شده است.

اما یکی از بهترین آن ها، قفل با سنسور اثر انگشت می باشد که هم اکنون راه خود را به بسیاری از اپلیکیشن ها باز کرده و یکی از آن ها واتس اپ است.

در فوریه سال میلادی جاری، شاهده افزوده شدن قابلیت قفل توسط سنسور اثر انگشت به واتس اپ بوده ایم.

به گونه ای که کاربران می توانستند با فعال کردن آن، به راحتی این قفل را برای دسترسی به این نرم افزار اجرا نمایند.

یعنی با روشن شدن این گزینه، کاربران می توانند برای ورود به این نرم افزار، از اثر انگشت استفاده نمایند.

اما خبر مهم این است که هم اکنون شاهد اضافه شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس نیز هستیم.

هم اکنون نسخه ۲٫۱٫۲۲۱ واتس اپ بتا برای کاربران فراهم است و کاربران می توانند از این ویژگی استفاده نمایند. برای فعالسازی این قابلیت می بایست به تنظیمات واتس اپ بیزینس رفته و از آن قسمت وارد تنظیمات حساب کاربری شوید. بخش حریم شخصی را انتخاب کرده و قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس را فعال نمایید.
بعد از آن که این قابلیت را فعال کردید، می توانید برای هربار استفاده از این اپلیکیشن، از اثر انگشت خود برای ورود به واتس اپ بیزینس استفاده نمایید. در این حالت اگر واتس اپ قفل شده باشد، حین تماس با کاربر، او می تواند به تماس پاسخ دهد.

همچنین کاربران می توانند از تایمر استفاده کرده و به طور اتوماتیک برنامه را قفل کنند. در بخش تنظیمات قفل، ۳ حالت قفل آنی، قفل پس از یک دقیقه و قفل پس از سی دقیقه وجود دارد که کاربران می توانند از آن استفاده نمایند و زمان قفل شدن صفحه را به طور اتوماتیک تعیین نمایند.

واتساپ از API رسمی اندروید برای شناسایی بیومتریک استفاده می کند به همین دلیل اطلاعات مربوط به کاربران به سرورهای فیس بوک انتقال نخواهند یافت. لازم به ذکر است که هنوز این قابلیت به طور رسمی به واتس اپ بیزینس اضافه نشده است و باید تا انتشار رسمی آن صبر کنیم تا بتوانیم به جای استفاده از اپلیکیشن های قفل کردن گوشی، برای قفل واتس اپ از قابلیت های خود نرم افزار بهره بگیریم.

نوشته افزوده شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس اولین بار در وبلاگ سامانه مراقبت از خانواده. پدیدار شد.

چگونگی استفاده از قفل اثر انگشت اندروید واتساپ سنسور

به عنوان اقدامی برای حفاظت بیشتر از حریم خصوصی، می‌توانید تنظیم کنید هنگام باز کردن واتساپ بر روی گوشی خود، قفل اثر انگشت پیغام بدهد. وقتی فعال شده باشد، برای دسترسی به برنامه باید از اثر انگشت استفاده کنید.

افزوده شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس  واتساپ

افزوده شدن قفل سنسور اثر انگشت واتس اپ بیزینس 

فعال سازی قفل اثر انگشت

 1. واتساپ را باز کنید، روی > گزینه‌های بیشتر  > تنظیمات > حساب کاربری > حریم خصوصی بزنید.
 2. تا پایین صفحه بروید و روی قفل اثر انگشت بزنید.
 3. باز کردن قفل با اثر انگشت را فعال کنید.
 4. برای تایید اثر انگشت خود، حسگر اثر انگشت را لمس کنید.
 5. می‌توانید ضربه بزنید تا زمان قبل از اعلان اثر انگشت را انتخاب کنید.
  • برای مشاهده پیش نمایش متن پیام اعلان پیام جدید، نمایش محتوا در اعلان را فعال کنید.
  • واتساپ سنسور

غیرفعال کردن قفل اثر انگشت

 1. واتساپ را باز کنید، روی > گزینه‌های بیشتر  > تنظیمات > حساب کاربری > حریم خصوصی بزنید.
 2. تا پایین صفحه بروید و روی قفل اثر انگشت بزنید.
 3. باز کردن قفل با اثر انگشت را غیرفعال کنید.
 4. واتساپ سنسور

توجه:

 • قفل اثر انگشت فقط در دستگاه‌های اندروید دارای حسگر اثر انگشت و با اندروید ۶/۰ یا بالاتر که از واسط برنامه نویسی کاربردی اثر انگشت گوگل پشتیبانی می‌کنند قابل دسترسی است.
 • این ویژگی در سامسونگ گالاکسی S5، سامسونگ گالاکسی Note 4 یا سامسونگ گالاکسی Note 8 پشتیبانی نمی‌شود.
 • برای استفاده از قفل اثر انگشت، باید در تنظیمات گوشیتان فعال شده باشد.
 • در صورت قفل بودن برنامه، هنوز هم می‌توانید به تماس‌ها پاسخ دهید.
 • واتساپ سنسور

امنیت یک پیامرسان جزو یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که باید داشته باشد. شاید گوشی شما همیشه پیش شما نباشد یا اکانت واتس آپ یا دیگر حساب های تلگرام و اینستاگرام را بر روی کامپیوتر نیز داشته باشید. این موارد موجب کاهش امنیت اکانت های شما میشود. در ایران اپ با روش فعال سازی قفل اثر انگشت واتساپ در اندروید و آیفون همراه شما هستیم تا امنیت حساب واتس آپ خود را بر روی گوشی ارتقا دهید.

فعال سازی قفل اثر انگشت واتساپ از طریق خود برنامه در اندروید و آیفون

به تازگی در آپدیت واتساپ امکان قرار دادن اثر انگشت برای باز کردن برنامه در اپلیکیشن قرار گرفته است و برای استفاده از آن لازم است که برنامه واتس اپ خود را آپدیت کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه واتساپ را از لینک دانلود واتساپ دریافت نمایید.


نکته: برای استفاده از این قابلیت باید که گوشی شما دارای حسگر اثر انگشت باشد.


نحوه گذاشتن اثر انگشت واتس اپ

 • پیام رسان واتس اپ را باز کرده برای فعال کردن اثر انگشت در واتساپ ابتدا از قسمت منو (سه نقطه بالای صفحه سمت راست) گزینه تنظیمات یا Settings را بزنید.
 • سپس از منو ظاهر شده در بخش بعد از کلیک روی تنظیمات گزینه Account را لمس کنید سپس گزینه Privacy را انتخاب نمایید.
 • به پایین صفحه بروید تا گزینه Fingerprint lock برای شما نمایان شود. بر روی کلیک نمایید تا به بخش بعد منتقل شوید. در صفحه ظاهر شده باید گزینه Unlock With Fingerprint را انتخاب و فعال کنید تا در نهایت با اینکار قفل اثر انگشت واتس اپ برای گوشی موبایل شما فعال می شود.
 • در بخش بعد اپلیکیشن از شما می خواهد که انگشت خود را بر روی حسگر اثر انگشت گوشی خود قرار داده تا اثر انگشت شما شناسایی بشود. درصفحه Automatically Lock از شما می خواهد تا زمان وقفه جهت قفل شدن دوباره واتساپ را انتخاب کنید. مثلا وارد برنامه واتس اپ شده اید و سپس از برنامه خارج شدید. این زمان از لحظه خارج شدن شما از برنامه شروع می شود. همچنین اگر گزینه Immediately را فعال کنید، فورا بعد از خروج از واتس آپ برنامه قفل می شود و برای باز شدن برنامه دوباره به اثر انگشت نیاز است.
 • در بخش Show Content In Notification می پرسد که آیا متن پیام ها روی نوتیفکیشن گوشی نشان داده شوند یا نه و فعال بودن آن یعمی اینکه پیام هایی که از طریق WhatsApp برای شما ارسال میشود، از طریق اعلان نوتیفیکیشن قابل نمایش و خواندن است.
 • واتساپ سنسور

بله. تمامی بازی ها و برنامه ها در ایران اپ به صورت کاملا مستقیم قابل دانلود و نصب می باشند.


برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور


keleis andre

برنامه ردیابی و کنترل نامحسوس گوشی موبایل و تبلت از راه دور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا